Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 15:59, zbysheck napisał:

> Desu Noto już dawno się skończyło ;)
No nie obserwowałem na bieżąco ;P. Ale nie zapowiadają się następne sezony? Bo telenoweli nie
lubię ;).


Nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja moze powiem, ze sadze, ze szczerby na mieczu sa jak blizny na ciele Kenpachiego - symbolizuja walki jakie odbyl
taka moja mala teoria..

ja mam andzieje, ze przynajmniej shi-kai bedzie mial, bo jesli nie to bedzie zalosne

BTW zauwazyliscie ze do tej pory Ichigo nie sfiniszowal zadnej walki?
vc Kenpachi - remis, vs. Byakuya - remis, vs. łysa pała (jak mi moglo wyleciec jego imie) remis, vs Grimmjow porazka, poźniej bez finiszu, vs. Uliquorra porazka, vs. Noitorra porazka, vs. ten hollow leszczyk - niby wygrana, ale .itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:43, JaMES` napisał:

to ja moze powiem, ze sadze, ze szczerby na mieczu sa jak blizny na ciele Kenpachiego - symbolizuja
walki jakie odbyl
taka moja mala teoria..


Hmm... Ciekawa nie powiem ^^

Dnia 02.12.2007 o 16:43, JaMES` napisał:

BTW zauwazyliscie ze do tej pory Ichigo nie sfiniszowal zadnej walki?


No nie wiem, wydawało mi się, że walka kontra "Baldy" (angole maja dziwaczne słowa) zakończyła sie zwycięstwem Ichigo. A vs Grimmjow vol.2 to także zwycięstwo bo w końcu to Ichigo był "last man standing". Który hollow "leszczyk"? Masz na myśli tego byłego Espadę, co to go czekoladowym chłopcem nazywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może zadam pytanie czy ktoś wie gdzie można znaleźć angielski skalacje mangi Zero no Tsukaima{ albo polskie ale wątpię by takie były } Bo ja niestety nigdzie nie umie ich znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:43, JaMES` napisał:

to ja moze powiem, ze sadze, ze szczerby na mieczu sa jak blizny na ciele Kenpachiego - symbolizuja
walki jakie odbyl
taka moja mala teoria..

Ja znam ją w nieco innej wersji. Szczerby na mieczu symbolizują jego tendencję do pozwalania by przeciwnik go ranił, oraz to że lubi się osłabiać podczas walki (zaproszenie do cięcia w co tylko chce w przypadku Ichigo, przepaska (ma dwie funkcje) oraz dzwoneczki) on się nie boi zadać sobie obrażenia by dopaść przeciwnika, a także pozwala je sobie zadawać bo wtedy walka jest o wiele ciekawsza i dłużej trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 22:26, Kosmitus napisał:

> No to w takim razie ile tomów zajmuje walka z komórczakiem??
Komórczak (tutaj Cell) występuje bodajże przez 5 tomów. Z tym że jest z nim kilka starć.


Ale chodzi o całe tomy? Bo pierwszy tom, i jak sądze reszta jest podzielona każda na kilka odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:27, Berooman napisał:

Ale chodzi o całe tomy? Bo pierwszy tom, i jak sądze reszta jest podzielona każda na kilka
odcinków.

Tak, całe tomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooo ale zajefajnie. Cell to moja ulubiona postać, a wasza jaka? Tylko, że ja kupiłęm na allegro dopiero 2 tom. Zanim dotrę do komórczaka to hoho! A tak właściwie to w którym tomie pojawia się cell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:34, Berooman napisał:

Łoooo ale zajefajnie. Cell to moja ulubiona postać, a wasza jaka? Tylko, że ja kupiłęm na allegro
dopiero 2 tom. Zanim dotrę do komórczaka to hoho! A tak właściwie to w którym tomie pojawia
się cell?

Chyba coś koło 30 albo trochę później. A ulubionej postaci jakoś nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak od którego odcinka Anime i tomu Mangi zaczyna się prawdziwe Dragon Ball. Bo na razie jestem przy 54 odc. Anime i mnie się za bardzo nie podoba. Po prostu na razie jest nudne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:47, Berooman napisał:

A tak od którego odcinka Anime i tomu Mangi zaczyna się prawdziwe Dragon Ball. Bo na razie
jestem przy 54 odc. Anime i mnie się za bardzo nie podoba. Po prostu na razie jest nudne. :(

O anime za dużo nie wiem bo kiedyś widziałem tylko pare odcinków. Ale z tego co słyszałem to manga bardzo różni się od anime i jest dużo lepsza. Nie wiem jak tobie ale mi mange czytało się przyjemnie od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:58, Kosmitus napisał:

O anime za dużo nie wiem bo kiedyś widziałem tylko pare odcinków. Ale z tego co słyszałem
to manga bardzo różni się od anime i jest dużo lepsza. Nie wiem jak tobie ale mi mange czytało
się przyjemnie od samego początku.


Jak narazie Manga jest fajna, a później powinna być jeszcze lepsza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:58, Kosmitus napisał:

O anime za dużo nie wiem bo kiedyś widziałem tylko pare odcinków. Ale z tego co słyszałem
to manga bardzo różni się od anime i jest dużo lepsza. Nie wiem jak tobie ale mi mange czytało
się przyjemnie od samego początku.


Nie wiem jak wam ,ale mi anime się bardzo podobało ;)...ale tak zachwalacie tą mangę ,że chyba się skuszę na kupno kilku tomów na JPF ;).Tylko narazie muszę przystopować ,bo moje koszta robią się coraz większe xD (dzisiaj zamówiłem dwa tomy Death Note ,potem mam zamiar zamówić trzy tomy GTO...a kasy brak troszkę :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:09, Berooman napisał:

> O anime za dużo nie wiem bo kiedyś widziałem tylko pare odcinków. Ale z tego co słyszałem

> to manga bardzo różni się od anime i jest dużo lepsza. Nie wiem jak tobie ale mi mange
czytało
> się przyjemnie od samego początku.

Jak narazie Manga jest fajna, a później powinna być jeszcze lepsza. :D


Wie ktoś, kiedy JPF robi dostawy Death Note''a 3 i Naruto 23??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 18:35, Hubi Koshi napisał:

Ja znam ją w nieco innej wersji. Szczerby na mieczu symbolizują jego tendencję do pozwalania
by przeciwnik go ranił, oraz to że lubi się osłabiać podczas walki (zaproszenie do cięcia w
co tylko chce w przypadku Ichigo, przepaska (ma dwie funkcje) oraz dzwoneczki) on się nie boi
zadać sobie obrażenia by dopaść przeciwnika, a także pozwala je sobie zadawać bo wtedy walka
jest o wiele ciekawsza i dłużej trwa.


Krótko mówiąc psychol :D Swoją drogą jak by na to nie patrzeć Kubo Tite to nieco przesadził z Kenpachim, koleś ukosił praktycznie dwóch kapitanów na raz (jeden zwiał:). Dziwne tylko że jak miał walkę z Ichigo to skończyło sie tylko na remisie. No dobra nie dziwne (w końcu przegrał z głównym bohaterem). Myślę że powinno zostać tak że mr. K nie powinien być w stanie odblokować nawet shi-kai (a co dopiero ban-kai). Geez a jak już by miało być to coś co ma moc większą niż Ryuujin Jakka (najhardkorowsze shi-kai ever, wole nie wiedzieć jak wygląda ban-kai Generała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:21, KannX napisał:

Ja ostatnio tak jakoś z nudów obejrzałem anime Clannad. Powiem krótko - bardzo ładne
;)


O mógłbyś trochę sprecyzować o czym ten animiec jest i do jakiego rodzaju należy??Jakoś szukałem jakiejś recenzja i nie znalazłem (jakoś szukać się nie chcę trochę głębiej xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się