Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

"Shaman King " następca Db nie zgadzam sie pod żadnym względem trzeba zupełnie sie nie znać na anime aby porównać te dwie produkcje a tak wogółe "Shaman King" to anime dla dzieci i czy na foxkids czy na kompie jest dnem nie tylko pod względem fabularny ale i pod każdym innym w jakim można ocenić tego typu produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 13:41, wojowwnik napisał:

"Shaman King " następca Db nie zgadzam sie pod żadnym względem trzeba zupełnie sie nie znać
na anime aby porównać te dwie produkcje a tak wogółe "Shaman King" to anime dla dzieci i czy
na foxkids czy na kompie jest dnem nie tylko pod względem fabularny ale i pod każdym innym
w jakim można ocenić tego typu produkcje.

To ja poprosze jakiekolwiek argumenty :-].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś interesuje się Naruto? Według mnie to Naruto jest nastepcą DB, do tego posiada on dużo lepszą fabyłę w której nie chodzi tylko mordobicie. Osobiście czytałem mangę do 285 rozdziału (po angielsku) i zabieram sie za Anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie próbuj przyrównywać DB do Naruto!!! [WYGWIZDUJĘ] :P ;)
Naruto rlz
Dodaję moje sygnaturki z innych for, które sobie zrobiłem ze screencapów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem przyjemności obejrzeć Naruto, ale słyszłem że to naprawdę świetne Anime. Coż, może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:00, P3NCZUL napisał:

Nawet nie próbuj przyrównywać DB do Naruto!!! [WYGWIZDUJĘ] :P ;)
Naruto rlz
Dodaję moje sygnaturki z innych for, które sobie zrobiłem ze screencapów :P

TO ja może powiem tak, daruj takie teksty bo każdy może woleć co innego, a o gustach się nie gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnie odcinki w stylu zapchaj tydzien z naruto powoduje ze chyba jest coraz mniejsza ilosc zwolennikow tego anime ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 19:43, P3NCZUL napisał:

To powiedz mi, co ma wspólnego DB i Naruto, co?


Tu nie chodzi oto.
Niektórzy po prostu wolą za to co jest w DB i Naruto za to co jest w Naruto i tak jest ze wszystkim. Każdy lubi co innego, rozumiesz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:01, Vaxinar napisał:

Tu nie chodzi oto.
Niektórzy po prostu wolą za to co jest w DB i Naruto za to co jest w Naruto i tak jest ze wszystkim.
Każdy lubi co innego, rozumiesz to ?

Heh... Chyba czegoś nie rozumiesz...

Dnia 08.03.2006 o 20:01, Vaxinar napisał:

Każdy lubi co innego, rozumiesz to ?

:P ;) , rozumiesz to?

Luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 17:41, Pitkit napisał:

A czy ktoś interesuje się Naruto? Według mnie to Naruto jest nastepcą DB, do tego posiada
on dużo lepszą fabyłę w której nie chodzi tylko mordobicie. Osobiście czytałem mangę do 285
rozdziału (po angielsku) i zabieram sie za Anime.

woohoo masz tutaj ultimate fana Naruto (mnie;p) 174 odcinki, 2 filmy kinowe (szukam 3 ;p) 2 odcinki specjalne i cała manga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mineło troche czasu i zdążyłem obejrzeć jeszcze więcej doskonałego anime, oto lista po updajcie

Cowboy Bebop, Trigun, Mai-Hime, Mai-Otome, Gunslinger Girl, Green-Green, Boobie Pop Phantom, Excel Saga, Metropolis, Futakoji Alternative, Vampire Hunter D, Wonderful Days, Serial Experiments Lain, Futar, Monogatari, Laputa, Steam Boy, Memories, Mononoke Hime, Akira, Elfen Lied, Avenger, Vision of Escaflowne oav, Vision of Escaflowne serial, Stand Alone Complex, Blood, Ghost in the shell 1/2, He is my master, Gilgamesh, Love Hina, Armitage full, Spirited Away, Apple Seed, Noir, Twelve Kingdoms, Otogizoushi, Hellsing, Beyond the clouds, Great teacher Onizuka, NieA_7, Furi Kuri, Battle Angel Alita, Dragon Half, GunSmith Cats oav, InuYasha kinówka, Jin Roh, Samurai 7, Rurouni Kenshin oav, Pale Cocoon, oraz Ranma 1/2.

z mangi zacząłem zbierać Ranme i Miecz Nieśmiertelnego, zastanawiam sie nad GTO, szkoda tylko że prędkość z jaką tłumaczą kolejne tomy jest tak koszmarnie wolna, można sie pochlastać ze smutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2006 o 20:50, spec_naz_ist napisał:

Mineło troche czasu i zdążyłem obejrzeć jeszcze więcej doskonałego anime, oto lista po updajcie

Fajnie że dałęś tą listę, od jakiegoś czasu zastanawiałem się co by obejżeć. Poczytałem z grubsza o czym są nieznane dla mnie anime z twojej listy i kilka tytułów mnie zaciekawiło :)

Moja lista: http://www.animenfo.com/myanimedb.php?userid=64479

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~~Ja tam chyba najbardziej lubię DB z wszystkich Anime...
Oglądałem wszystkie części,które leciały w telewizji...
Stare dobre czasy>heh
Jako małe dziecko już to oglądałem...
Mam jeszcze chyba około 300 kart z bohaterami DB :P!~~


Ps.Czy można zostać zdegradowanym za błędy ortograficzne i jakieś inne??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 14:20, BiG MaStEr napisał:

Stare dobre czasy>heh

A kto pamięta Sailor Moon? To dopiero było anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się