Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 03:13, Hubi Koshi napisał:

> /ciach/

>... obejrzałeś jeszcze

Dnia 29.12.2007 o 03:13, Hubi Koshi napisał:

GITSa, no więc to ci proponują. Trzy kinówki plus dwie serie Stand Alone Complex ...

kinówki widzialem, sąpodane w liscie (Koukaku Kidoutai), natomiast serial nie specialnie przypadl mi do gustu gdy widzialem go po raz pierwszy, myśle ze bedzie trzeba ponownie sprawdzic czy nadal mam na ich temat to samo zdanie. swoją drogą powinienem być Tobie wdzieczny za przypomnienie mi jednego z pierwszych anime jakie oglądałem, Golden Boy. odnosnie karin to bede musial sie temu przyjzec. a co do op to nie lubie takich tasiemcow, preferuje standardowa długość 26 epk, max 2, 3 sezony. jedym anime dla ktorego zrobilem wyjatek była ranma ale to osobna historia. jesli pytasz o Mousa to niestety bede musial cie zmartwic, w sklepach w ktorych kupuje tego nie maja, ale gdybym kiedys cos zobaczył to oczywiscie moge poinformować.

@Vince

Kemonozume moge polecic chocby za ciekawą kreskę, ale jeśli dodam do tego pokręconą fabułe porównywalną z paranoia agent, to wyjdzie z tego tytuł który trzeba by zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Ja tak nie mógłbym ;D.Nie po to czekałem te dwa miesiące aby odesłać listonosza z kwitkiem...no
,ale jeśli firma była polecana przez CDA to powinna być ta jakość ;).


To było ze dwa lata temu właśnie na gwiazdkę... Paczka miał przyjść przed wigilią. Specjalnie zamawiałem w listopadzie. To na *brzydki wyraz kojarzący się atrybutem męskości xD* mi to po wigilii? Z koro to miał być prezent?

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Eee...chodzi ci walkę związaną z Kenpachim ;D.Coś tam wcześniej spoilerowali ludzie i coś tam
właśnie było mówione ,że Kenpachi będzia znał imię swoje zanpaktoo (kurczę....nie wiem jak
się piszę xD).


To z tym imieniem to pierwsze słyszę ;p ;] No bo nic na to nie wskazuje... Choć miał dużo czasu od walki z ichigo (około miesiąc ;p), żeby się dowiedzieć... I tak chodzi mi o te walkę... I jeszcze nadal trwa walka między tym kapitanem co jest też szefem wynalazków ;p ale to w mandze, a w anime nudy ;p ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

To dawaj mi link ;D.Też chcę obczaić co oglądasz i co masz w planach ;D.


http://myanimelist.net/profile/FunnyBunny

Prze bardzo xD

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Ja też się cieszę ;D...


A ja już nie pamiętam z czego ;p ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Haha xD...teraz mnie ciekawi jak ty czytasz te posty giganty...dobry jesteś :D.


Tu to pamiętam co było wcześniej... Więc wiem o co kaman... Choć i tak nie zawsze chce mi się czytać tego xD No i my musimy czytać tylko połowę... A inni całe posty xD ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Bo to prawda :P...a coś przeoczyłem czy co?? O_o


No przecież post wyżej napisałeś, że się nie naśmiewają tylko dziwią, że w ogóle kupujesz ;]
LOL tego już tak dużo jest, że się zaczynasz gubić? :> ;] <hahaha>

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Hmm ;)...meaby masz jakiś link do takich historyjek ;D.Chętnie bym sobie porozwijał wyobraźnie
xD.


Z kąt ja mam wytrzasnąć oryginalne hentai ;] Ja tylko napisałem to co przeczytałem gdzieś kiedyś w jakimś artykule xD Choć moim zdaniem te czarno białe (jak manga)... Po przetłumaczeniu mają czasem na prawdę fajną fabułę... ;] Jedno takie czytałem to nie mogłem z tego... Ale to chyba nie temat i forum by o tym opowiadać ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Co wielką??Chciałeś wyrazić swój wielki "żal" ,czy co xD??


Frustracje ;p

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

No jakoś...nie wiem ,czy mi się wydaję ,czy te posty się robią jeszcze coraz dłuższe xD.


Nie wiem ;] Jakbym miał zainstalowanego worda to bym powiedział po liczbie znaków... xD

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Kurczę...to nie mam gdzie szlifować swojego angielskiego...a nie chcę się kaleczyć z angielskim
podczas oglądania anime (lub czytania mangi :P).


No nie masz w szkole czy co? Albo jakieś nie wiem xD ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

A czemu ;D...w końcu pod jakimś względem mogę być innym...ale nie w złym znaczeniu oczywiście
xD.


WTF?? :> Muszę cofnąć się post bo nie wiem o co kaman xD Aaaa... Anime ;] Ja nie lubię jak czegoś nie rozumiem ;p ;] Jak już oglądam to chce wiedzieć co, a nie ;p ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Haha...jakie wyróżnienie nicku xD.Może jednak się przełamie ;D.


Mam nadzieje ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Pożyjemy zobaczymy ;).


(^^.)

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Aaa...uciekam już ,bo zaraz ze mną będzie źle :/.


hahahaha xD Giń niewierny ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Może naśladowałeś kiedyś mamę jak była w sklepie ;D...w końcu kobiety strasznie rozglądają
się po sklepach i gdy już coś uważają za fajne...mogą nagle od tego się odwrócić i na odwrót...to
samo może się dziać u ciebie z anime :P.


U mnie dzieje się tak ze wszystkim... ;] Ja np. nie pijam soków... Wolę napoje gazowane... I zgadnij co ;] Od początku grudnia lecę tylko na sokach i herbacie, a mojej ulubionej coca coli nic ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Muszę kiedy spróbować...ale chodziło mi o trunek z procentami ;D.


Co ty nie powiesz ;] A tych z miodem nie próbuj jeszcze Ci się cofnie ;p XD

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Co ci xD...znowu masz jakieś dziwne myśli z EL ;D??


Oj jak ty czytasz mangę ;p ;] kukukuku to jest taki szyderczy złowieszczy śmiech xD A napisałeś, że zaczynasz się mnie bać więc to mnie nakręciło. *niczym nie uzasadniona wstawka autora nie mająca nic wspólnego z tematem* - właśnie oglądam TVN:Turbo i usłyszałem frazę... Wazelina w spreju myślałem, że się posikam xD *autor serdecznie przeprasza za to niczym nie uzasadnione wtrącenie*

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Ja tam ostatnio się bawiłem z LD (czyli stan świadomego snu...inaczej marzenia senne ;D).Jakoś
nigdy mi się nie udało...ale było gdzieś pisane ,że rzeczywistość można pomylić ze snem...fajne
fazy można mieć (ja o mało z balkonu nie skoczyłem ,bo myślałem ,że byłem we śnie xD).


O lol ;] Jeżeli chodzi o takie spirytystyczne pierdoły, tam coś jeszcze jest takie dłuższe, że niby można wychodzić z ciała ;p To nigdy się nie bawiłem... A o świadomy sen to ja mam zawsze... Nie wiem z kąt się to u mnie wzięło, ale jak już się budzić zaraz mam to śnie na jawie ;p ;] Jeżeli można to tak ująć xD

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

"-_-''"


(oO.)

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

Aha...Samurai Chaploo to zamierzam sobie kupić po Ergo Proxy (jeee ;D) ...co do reszty to jeszcze
nie wiem ^^.Wiem ,że Blood + to jakiś horror ,EL to jakieś psychiczne anime tylko ,a Ergo Proxy
to jakieś cyberpunki...pożyjemy zobaczymy ;D.


SC super anime ;p Blood+ to nie wiem co ma z horroru... ;p ;] Jak dla mnie to takie nawet sympatyczne ;] Taki trochę drama ;]

Dnia 29.12.2007 o 09:30, Nertis napisał:

PS.Jak odpowiesz mi na tego posta oczekuj się odpowiedzi wieczorem ;D.

Dlaczego? :(

P.S. Jej pierwszy post jako Brygadzista (^^) aha uhu ehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem... czy tworzycie sobie listy oglądniętych anime.... ja osobiście tak, najpierw w wersji pliku *.odt a później przeniosłem moje wypociny na serwis MAL (MyAnimeList.net).

Serwis ten umożliwia stworzenie Clubu użytkowników... wiec może zróbmy sobie gramowy klub i powypisujmy co oglądaliśmy...
Mój profil i listę znajdziecie pod linkami:
http://myanimelist.net/animelist/DiziXagi
http://myanimelist.net/profile/DiziXagi

Co myślicie o pomyśle klubu... no i jakie są wasze listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 16:09, Dizi napisał:

Co myślicie o pomyśle klubu... no i jakie są wasze listy...

Mam (w zasadzie miałem) taką listę, bo nie pamiętam nick''a ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 17:01, Dizi napisał:

Prosze
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=1919
jak tylko znajdę więcej czasu to dopieszczę wygląd i takie tam.


No to czemu nie ;] Ja mam FunnyBunny

@Ledoke

To co ja mam powiedzieć o swojej liście ;p

Lucas016

Dnia 29.12.2007 o 17:01, Dizi napisał:

(w zasadzie miałem)


?? (oO.) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*******************************SPOILER ONE PIECE***************************************
Mhm tak sobie ostatnio myślałem o Bartholomiau Kumie z One Piecea i jego sposobie "przemieszczania się" ludzie twierdzą że gość się teleportuje, ale... może to wcale nie jest tak.
Ci z was którzy oglądali Triguna pamiętają zapewne taką jedną panienkę Dominique The Cyclops. Gościówa miała sposób poruszania się bardzo podobny do Kumy. Mianowicie w jednym momencie znikała i pojawiała się gdzie indziej, ale to nie była teleportacja. Gościówa posługiwała się swoim zasłoniętym specjalną przesłoną Demon''s Eye. Oczko było w stanie wprowadzić osobę na którą patrzyło w totalną hipnozę, umysł praktycznie że się wyłączał, tracił świadomość, w jednym momencie gość patrzy na nią, ona go wprowadza w hipnozę, podchodzi, gościu z hipnozy wychodzi OOO Nie ma jej, a tu ona atakuje stojąc parę kroków od postaci.
Kto wie może nasz kochany Barolomiau ma tak samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 18:09, Hubi Koshi napisał:

Kto wie może nasz kochany Barolomiau ma tak samo :-)

Hm, całkiem możliwe, ale imo używanie hipnozy tylko po to aby przeciwnik myślał że potrafisz się teleportować to marnowanie czasu ;) To musi być coś grubszego ;d Może to jakiś rodzaj manipulacji czasem(coś podobnego do tego czego używał Foxy) albo manipulacja przestrzenią(jak ten rogaty z cp9 tylko bardziej zaawansowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojojoj... Kupiłem sobie dzisiaj Samurai Champloo w empiku ;] Tylko mam problem :p DvD zepsute atm, czy jest jakiś program symulujący odtworzacz dvd? Bo w takim np. AllPlayerze sobie nie pooglądam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 19:52, Kraju92 napisał:

Znacie jakieś anime podobne do Bleach?


Tasiemce: Naruto, One Piece.
Nie tasiemce: Samurai Champloo, Claymore, może Fate/stay night i na pewno wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Nie... AllPlayer nie odtwarza filmów na dvd. Trzeba jakiś hm... Power DVD ;]

@Nertis
(^^.) were are you... ;]

@Kraju92
Naruto, gundam? Shaman King? Samurai Champloo? ;]

Właściwie o co masz na myśli przez podobne? Walki? Długość? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 19:57, michu96 napisał:

Orientuje się ktoś jakie anime chodzą teraz na AXN Science-Fiction , w jakie dni i o jakiej
godzinie. ? :)

Na saj faju puszczają teraz tylko takie pseudo anime Legend of Duo, jest to taki rodzaj zapychacza pomiedzy serialami,puszczają po odcinku przed każdą pełną godziną...
BTW leciało kiedyś na AXN S-F jakieś anime z prawdziwego zdarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

To było ze dwa lata temu właśnie na gwiazdkę... Paczka miał przyjść przed wigilią. Specjalnie
zamawiałem w listopadzie. To na *brzydki wyraz kojarzący się atrybutem męskości xD* mi to po
wigilii? Z koro to miał być prezent?


Uuu...to chyba jednak bym nie przyjął przesyłki ;).Takie sytuacje nie powinny się zdarzać...a jednak :P.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

To z tym imieniem to pierwsze słyszę ;p ;] No bo nic na to nie wskazuje... Choć miał dużo czasu
od walki z ichigo (około miesiąc ;p), żeby się dowiedzieć... I tak chodzi mi o te walkę...
I jeszcze nadal trwa walka między tym kapitanem co jest też szefem wynalazków ;p ale to w mandze,
a w anime nudy ;p ;]


To jednak zgadłem ;D.Coś tam tutaj spekulowali coś o tym imieniu ,że może w końcu poznał lub pozna je (poczytaj sobie kilkanaście stron wcześniej ;D).

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:


FunnyBunny...HAHAHA xD...fajny nick xD.Zaraz obczaję ,bo wcześniej nie miałem czasu ;D.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

Prze bardzo xD


Dzięki ;D.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

A ja już nie pamiętam z czego ;p ;]


Wiesz ,że ja też nie xD.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

Tu to pamiętam co było wcześniej... Więc wiem o co kaman... Choć i tak nie zawsze chce mi się
czytać tego xD No i my musimy czytać tylko połowę... A inni całe posty xD ;]


Czy ja wiem...ja teraz też czytam całe posty ,bo bym się już dawno pogubił ;D.Tak przy okazji można sobie szlifować język polski i szybkie czytani ;D.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

No przecież post wyżej napisałeś, że się nie naśmiewają tylko dziwią, że w ogóle kupujesz ;]
LOL tego już tak dużo jest, że się zaczynasz gubić? :> ;] <hahaha>


No troszkę się gubię...ale zapomniałem dodać ,że niektórzy sobie kpią z tego (naprawdę :P).No ,ale większość nie ma nic do tego ;).Taki to szyderczy trochę śmiech twój widzę ;D.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

Z kąt ja mam wytrzasnąć oryginalne hentai ;] Ja tylko napisałem to co przeczytałem gdzieś kiedyś
w jakimś artykule xD Choć moim zdaniem te czarno białe (jak manga)... Po przetłumaczeniu mają
czasem na prawdę fajną fabułę... ;] Jedno takie czytałem to nie mogłem z tego... Ale to chyba
nie temat i forum by o tym opowiadać ;]


Internet to skarbnica wiedzy...to i też na pewno by się znalazło ;D.Wiesz...w końcu to też jakiś rodzaj anime/mangi xD.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

Frustracje ;p


Hehe ;)...na to samo wychodzi ;).

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

Nie wiem ;] Jakbym miał zainstalowanego worda to bym powiedział po liczbie znaków... xD


A to się da w word''zie sprawdzić ;D??Ja posiadam to jak napiszesz jak sprawdzić to określę dokładną ilość ;).

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

No nie masz w szkole czy co? Albo jakieś nie wiem xD ;]


Mam...ale w gim olewałem szkołę ,a angola chyba najwięcej...przez dwa lata nie kupowałem podręczników i jak był angielski to jak na ścięcie szedłem :P.No i teraz to wychodzi :P.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

WTF?? :> Muszę cofnąć się post bo nie wiem o co kaman xD Aaaa... Anime ;] Ja nie lubię jak
czegoś nie rozumiem ;p ;] Jak już oglądam to chce wiedzieć co, a nie ;p ;]


Hehe ;).Ja tam jak czegoś nie zrozumiem (rzadko się to zdarza ,ale zdarze ;D) wałkuje to aż zrozumiem...cała filozofia ;D.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

Mam nadzieje ;]
(^^.)


Czas pokarzę :D.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

hahahaha xD Giń niewierny ;]


Uważaj...ja mam profil prawniczym i co nieco o prawie wiem xD.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

U mnie dzieje się tak ze wszystkim... ;] Ja np. nie pijam soków... Wolę napoje gazowane...
I zgadnij co ;] Od początku grudnia lecę tylko na sokach i herbacie, a mojej ulubionej coca
coli nic ;]


Powiem szczerze ,że pierwszy raz kogoś takiego spotykam...ale to nie oznacza ,że jesteś gorszy ,czy coś xD...

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

Co ty nie powiesz ;] A tych z miodem nie próbuj jeszcze Ci się cofnie ;p XD


Czy ja wiem...żołądek mam bardzo mocny ,od pewnych wydarzeń ,które mnie męczyły w dzieciństwie :P.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

Oj jak ty czytasz mangę ;p ;] kukukuku to jest taki szyderczy złowieszczy śmiech xD A napisałeś,
że zaczynasz się mnie bać więc to mnie nakręciło. *niczym nie uzasadniona wstawka autora nie
mająca nic wspólnego z tematem* - właśnie oglądam TVN:Turbo i usłyszałem frazę... Wazelina
w spreju myślałem, że się posikam xD *autor serdecznie przeprasza za to niczym nie uzasadnione
wtrącenie*


Czytam mangę..ale specialnie na takie szczegóły często nie zwracam uwagi ;).Teraz będę wiedział ;D...niezła faza z tą "Wazeliną w spreju" xD.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

O lol ;] Jeżeli chodzi o takie spirytystyczne pierdoły, tam coś jeszcze jest takie dłuższe,
że niby można wychodzić z ciała ;p To nigdy się nie bawiłem... A o świadomy sen to ja mam zawsze...
Nie wiem z kąt się to u mnie wzięło, ale jak już się budzić zaraz mam to śnie na jawie ;p ;]
Jeżeli można to tak ująć xD


Wiesz ,że ci zazdroszczę ;D??Ja już się męczę chyba dwa miesiące i żadnych efektów nie mam :/.W końcu musi mi się udać (jakoś muszę zobaczyć jak moja wyobraźnia będzie działała w takich sytuacjach jak sen na jawie ;D).

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

(oO.)


O_o

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

SC super anime ;p Blood+ to nie wiem co ma z horroru... ;p ;] Jak dla mnie to takie nawet sympatyczne
;] Taki trochę drama ;]


Recenzję ,czytałem o Blood + i to właśnie było napisane....że to horror xD.Wolałbym żeby tak było xD.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

Dlaczego? :(


Bo na wiosce jestem :P.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

P.S. Jej pierwszy post jako Brygadzista (^^) aha uhu ehe xD


Gratki...po raz drugi ;D.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

No to czemu nie ;] Ja mam FunnyBunny


Hahahaahaha xD...ten nick jest powalający xD.

Dnia 29.12.2007 o 13:59, Madoxx napisał:

(^^.) were are you... ;]


Przed komputerem już ;D.

BTW...będąc na wiosce troszkę jakoś mój portfel się wzbogacił o większe banknoty ;D...może jednak i nie zrezygnuje z GW i kilku tomów z JPF ^^.

@DO WSZYSTKICH

O jakim klubie mówicie?? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się