Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2008 o 13:10, Miedniczka69 napisał:

To teraz zboczenie, perwersje, odchyły i bluźniercze praktyki nazywa się hobby? ;<
Zacznijcie żyć i na pewno poza tymi bajeczkami jest realny świat, wyłączcie po prostu monitor.
Ekspansja Wschodu to jest Japonii zaleje nas głupotą ... właśnie przez te kreskówki.


What,what,WHAT?Zboczenie?Nie no...to nawet moja matka tego nie powiedziała xD.
Można założyć ,że masz hobby...i jeśli ty nazywasz "nasze" hobby zboczonym ,to co my mamy myśleć o twoim hobby??Powiem ci ,że wielu z nas żyje normalnie...i my wolimy sobie pooglądać sobie anime niż grać w jakieś gry :P.Granie to też w jakimś stopniu jest zboczenie twoim zdaniem chyba xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:41, Miedniczka69 napisał:

Tak samo tyczy się 18 letnich facetów.

Co za szczęście mam 22 lata, jestem bezpieczny.

A tak btw... get a clue! Nie wiem z jakim anime miałeś styczność ale wielka szkoda, że spróbowałeś z czymś ambitnym, tudzież niczego się na temat tej formy kinematografii nie dowiedziałeś. Przykre też, że swoją niewiedzę próbujesz rozlewać na forum.
Oczywiście wiele seriali i filmów to absolutny chłam, ale tak samo ma się sprawa z filmami i wszystkim innym po tej stronie Uralu. A jeśli jako alternatywę dla ''ekspansji Wschodu'' proponujesz ''ekspansję Zachodu'' to krzyż na drogę i miłej jazdy - ja tam wolę myśleć za siebie.

Dnia 13.01.2008 o 12:41, Miedniczka69 napisał:

To teraz zboczenie, perwersje, odchyły i bluźniercze praktyki nazywa się hobby? ;<

Omg... uwaga wszyscy, ktoś zgubił tin-foil hat! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał styczność z jakimś cholernym Yaoi? Albo same Hentai oglądał;P


Nie spotkałem się jeszcze z nie ambitnym anime ( mam na myśli te które miałem okazję obejrzeć;P) i mam nadzieję iż nie spotkam takowego^^

Wystarczy obejrzeć Ergo Proxy albo Cowboy Bebop i już wiadomo. Anime = Zacne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no było pisane "nie karmcie trolla", a wy co ? Daliście mu pożywienia na dwa tygodnie, zamiast zagłodzić bestie na śmierć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 12:16, Miedniczka69 napisał:

> ->Miedniczka69
> Niektórzy z tu obecnych skończyli szkołę, liceum a często i studia już jakiś czas temu.Pozwala

> nam to - tak długo jak nie kłóci się to z wykonywaną pracą - zajmować się naszymi zainteresowaniami

> czy to przez oglądanie anime i/lub czytanie mangi czy to przez dyskutowanie o nich na
forum.
> Jeśli nie podoba Ci się ten temat po prostu tu nie zaglądaj.

Nie tłumacz swego zboczenia!

Chłop w wieku ,załóżmy, 18 lat nie powinien oglądać idiotycznych bajeczek, ba, żeby to jeszcze
coś ciekawego było w tych anime. A nie tylko sztampowe, schematyczne, cukierkowe historyjki
robiące z mózgu gówno. :>


To mnie uraziłeś ! Po pierwsze Anime i bajka to dwie inne rzeczy ! :]
Myślisz , że wszystkie animasy to coś w tym stylu... ? :/
Jesteś w błędzie , oglądnij sobie np.hellsinga lub DN , a dopiero potem zajmij się komentowaniem. :>

A tak nawiasem to mam dobre oceny i często się spotykam z kumplami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 11:58, Miedniczka69 napisał:

Do nauki byście się wzięli, a nie głupie bajeczki oglądacie!


Do nauki byś się wziął/ęła a nie na forum urządzasz krucjaty.

>Nie tłumacz swego zboczenia!
>
>Chłop w wieku ,załóżmy, 18 lat nie powinien oglądać idiotycznych bajeczek, ba, żeby to jeszcze coś ciekawego >było w tych anime. A nie tylko sztampowe, schematyczne, cukierkowe historyjki robiące z mózgu gówno. :>

A ty anime nie oglądasz ale po twoich wypowiedziach widzę że i tak masz z mózgu gówno :P Więc who cares ???

>Normalny nastolatek powinien robić to/interesować się tym, co do nastolatka należy jak dziewczyny, szkoła itp. >Tak samo tyczy się 18 letnich facetów. To już skrajna patologia oglądać bajeczki w tym wieku zamiast >przebywać z dziewczyną.

Normalny człowiek zanim zacznie dyskutować przygotowuje się do niej, gdzie jest napisane że każdy normalny chłop powinien mieć tylko takie zainteresowania??

Dnia 13.01.2008 o 11:58, Miedniczka69 napisał:

Z tym trzeba stopniowo walczyć, powinniście odbyć rozgrzeszenie bo splugawiliście swój umysł. Jedyne anime >z tego bezmiarowego syfu warte uwagi to Hellsing i Berserk. A jeśli podobają się w tych bajeczkach piszczące, >dziewicze 12 letnie lolitki z różowymi włosami to już perwersja i nie będzie dane wam zasiadać w Królestwie >Niebieskim! :>


Hmm zaraz zaraz wszystko układa się w jedną całość. Czyli że ktoś cię skrzywdził jak miałaś/eś 12 lat ? A teraz chłopak/dziewczyna cię rzucił/a i zwalasz to wszystko na anime. Przykro mi :(

>To teraz zboczenie, perwersje, odchyły i bluźniercze praktyki nazywa się hobby? ;<

Heh ty rzeczywiście coś masz z tymi zboczeniami ,pamiętaj ten który wszędzie doszukuje się zboczenia sam ,a coś na sumieniu ;> .

>Zacznijcie żyć i na pewno poza tymi bajeczkami jest realny świat, wyłączcie po prostu monitor. Ekspansja >Wschodu to jest Japonii zaleje nas głupotą ... właśnie przez te kreskówki.

Nie jeden twórca czy animator jest nie jednokrotnie znacznie mądrzejszy od ciebie więc ten argument jest jeszcze głupszy niż wszystkie twoje wypowiedzi razem wzięte :P

Reasumując GET-A-LIFE Kszyrzofcu !!! A teraz mała sugestia dla ciebie: http://13k.pl/-/sugestia.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A ty anime nie oglądasz ale po twoich wypowiedziach widzę że i tak masz z mózgu gówno :P Więc who cares ???"

Nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz ... pajacu. BE

Po prostu nie możecie przeżyć tego, że niszcze wasze życiowe podwaliny, wasze hobby, które jest i tak dla idiotycznych nastolatek, cukierkowe szkolne mundurki, milusie oczka, krótkie spódniczki, dla mnie to jest chore i obrzydliwe tym bardziej widok dorosłego kolesia zauroczonego w magie tego syfu. Iueoejej. ;p

"Ej no było pisane "nie karmcie trolla", a wy co ? Daliście mu pożywienia na dwa tygodnie, zamiast zagłodzić bestie na śmierć :P"

Hohoho ale śmieszny internetowy żarcik hohoho. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 17:55, Miedniczka69 napisał:

"A ty anime nie oglądasz ale po twoich wypowiedziach widzę że i tak masz z mózgu gówno :P Więc
who cares ???"

Nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz ... pajacu. BE

Po prostu nie możecie przeżyć tego, że niszcze wasze życiowe podwaliny, wasze hobby, które
jest i tak dla idiotycznych nastolatek, cukierkowe szkolne mundurki, milusie oczka, krótkie
spódniczki, dla mnie to jest chore i obrzydliwe tym bardziej widok dorosłego kolesia zauroczonego
w magie tego syfu. Iueoejej. ;p

"Ej no było pisane "nie karmcie trolla", a wy co ? Daliście mu pożywienia na dwa tygodnie,
zamiast zagłodzić bestie na śmierć :P"

Hohoho ale śmieszny internetowy żarcik hohoho. :>

Trzy słowa: ile anime obejrzałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?
Zgadzam się z Miedniczka69... Karmicie go, a on ma z tego ubaw. Nie wiem jak bardzo poważny jest w tym co mówi, ale wszystko by było dobrze jakbyście przestali... wróć... jakbyście nawet nie zaczęli mu odpowiadać...

Ale to nawet śmieszne jest ;]
cya all

[edit] jaki lol... jeszcze nigdy nie widzialem tyle osób on line w jednym temacie xD chyba polubiliście ziomka <hahaha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 17:55, Miedniczka69 napisał:

Po prostu nie możecie przeżyć tego, że niszcze wasze życiowe podwaliny, wasze hobby, które
jest i tak dla idiotycznych nastolatek, cukierkowe szkolne mundurki, milusie oczka, krótkie
spódniczki, dla mnie to jest chore i obrzydliwe tym bardziej widok dorosłego kolesia zauroczonego
w magie tego syfu. Iueoejej. ;p

Argh! Człowieku czy ty myślisz że każde anime opiera się tylko na tym? Czy ty kiedyś oglądałeś jakieś anime (I nie pytam tu o jakąś tandetną serie tylko o jakieś uznane anime) czy może tak po prostu sobie piszesz co ci przyjdzie do głowy?


Ziomuś SmS-->Nie ma jak subtelna aluzja hehe :P (mówię o linku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 18:07, Madoxx napisał:

[edit] jaki lol... jeszcze nigdy nie widzialem tyle osób on line w jednym temacie xD chyba
polubiliście ziomka <hahaha>

Tak to już jest z trollami, niby ich nikt nie lubi, a jednak ludzie czerpią perwersyjną radochę z wykłócania się z nim ^^
A ty mi tu nie Cyaj tylko gadaj jak jest z One Piece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, twierdzisz że sztuka (TAK SZTUKA!) japońskiej animacji, która ma ponad 50 lat to tylko zboczenie i idiotyzm? W takim razie gratuluje! Jesteś prawdziwym stereotypowym Polakiem, który w swojej wszechwiedzy zapędził się do krytyki kultury kraju, który nas wyprzeda o lata świetlne zarówno gospodarczo, jak i niestety widać na twoim przykładzie w tolerancji również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 18:10, Hubi Koshi napisał:

A ty mi tu nie Cyaj tylko gadaj jak jest z One Piece.


16,8% z 63gb <lol2>
Nie obejrzałem jeszcze tamtego odcinka ;] bo byłem bardzo zmęczony (zarywam nocki i śpie popołudniami)... zaraz zobacze to za 20 minut napiszę czy mi się spodobało ;]

Co do trola to muszę powiedzieć, że mnie rozgryzł... Załamał cały mój świat... już żadna dziewczyna na mnie nie spojrzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 18:18, Madoxx napisał:

Nie obejrzałem jeszcze tamtego odcinka ;] bo byłem bardzo zmęczony (zarywam nocki i śpie popołudniami)...
zaraz zobacze to za 20 minut napiszę czy mi się spodobało ;]

Nee najlepiej obejrzeć Pierwszych kilka, z doświadczenia wiem że wielu ludziom się nie podobał pierwszy odcinek, dopiero później się wciągnęli.

Dnia 13.01.2008 o 18:18, Madoxx napisał:

Co do trola to muszę powiedzieć, że mnie rozgryzł... Załamał cały mój świat... już żadna dziewczyna
na mnie nie spojrzy :(

Też mi coś, na mnie Nigdy żadna dziewczyna nie spojrzała i nie płaczę z tego powodu :-P Troll niczego nowego mi nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 18:18, Madoxx napisał:

> A ty mi tu nie Cyaj tylko gadaj jak jest z One Piece.

16,8% z 63gb <lol2>

Ściągasz od razu wszystko? A nie lepiej po kilka epków? Mógłbyś oglądać na bieżąco...

Dnia 13.01.2008 o 18:18, Madoxx napisał:

Nie obejrzałem jeszcze tamtego odcinka ;] bo byłem bardzo zmęczony (zarywam nocki i śpie popołudniami)...
zaraz zobacze to za 20 minut napiszę czy mi się spodobało ;]

Mówisz o pierwszym odcinku?

EDIT:Też właśnie oglądam Madoxx ;) Tylko ja jestem "nieco" dalej :P Niezła jazda jest teraz z tymi cieślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 17:59, Nertis napisał:

No i jeszcze jedno pytanie...co sądzicie o "Shakugan no Shana"??Ten tytuł też jakoś mnie zaciekawił
;).


Co do poprzedniego to mam zamiar je obejrzeć (już dość długo to planuje ;p i wciąż nic ;] ).
Co do shany... To zależy od gustu ;]
Na początku jest ciekawe... potem trochę przynudza, żeby się rozkręcić...
No i wychodzi druga seria (każda jest oparta na osobnej nowelce)... Więc jak będą chcieli wypuścić all to jest tego ponad 10 xD ok 20 odcinkowych serii, ale nie będę zapeszał... W drugiej serii do 12 odcinka jest mnustwo śmiechu... teraz zacznie się troszkę akcji. Ogólnie jest to bardziej historia miłosna miedzy tytułową shaną a yuujim (taki drugi główny bohater) ;p ;] niż anime akcji ;]
wiecej powiem jak wyrazisz chęć ;p i po obejzeniu jednego odcinka op ;p

@Kosmitus
Tak i tak ;] na oba pytania ;]
tzn. ściągam całe i zgadzam się, że lepiej było by na bieżąco, ale ja już jestem taki dziwny i czasem zaprzeczam sam sobie ;] to chyba jest autoironia ;p ;] xD

P.S. Widzę kilka nowych twarzy ;p ;] Czy to ja tak jakoś wpadłem na apstyncje wielu z nich? ;p ;]

Bywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 18:26, Sand Wraith napisał:

Heh, mi one piece nagra kumpel z śkfu (śląski klub fantastyki), ale odłożę go sobie na koniec
sesji, bo jeszcze o nauce zapomnę i z uczelni wylecę :P

To jest bardzo BARDZO dobry pomysł. Ja One Piece odkryłem przed wrześniową sesją poprawkową na pierwszym roku Collegu i słowo ci daje, był diablo skuteczny w odciąganiu mnie od nauki do poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 18:52, Madoxx napisał:

To dobrze, że ja nie mam nic poważnego w kalendarzu bo po pierwszym odcinku tylko jedno słowo,
SUPER xD

Noo to życzę miłego oglądania, a tak swoją drogą, jak się Nami podoba (ten rudzielec obrabiający piratów) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się