Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2008 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

> Lepsza była niejaka Robin (ta w kapeluszu) tutaj zastąpiona Orochimaru :D Ale ty do niej
masz
> chyba jeszcze spory kawałek :)
Na miłość Peina (ostatecznie to Bóg ^^) przecież Robin gra Itachi a Orochimaru wcielił się
w rolę Buggiego

Ale gafa :P Naruto oglądałem już dość dawno i Shippudena narazie też nie oglądam (OP nie zostawia czasu na nic ;))
Więc mam nadzieje że będzie mi wybaczone...

Dnia 16.01.2008 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą czy to tylko moja chora wyobraźnia czy też Naruto awansował do bycia One Piece
??

Hmm... dlaczego tak myślisz? Ale ten gość-roślina tutaj robi za Devil Fruit''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość roślina to Zetsu xD

Obejrzyj to: http://pl.youtube.com/watch?v=2TS_hW3ipxQ
Wiem stare, ale jak to ostatnio oglądałem znalazłem nawiązanie to OP, które mnie zwaliło z nóg xD
Jest jeszcze NO2 ale tam nie ma nawiązania i PolishNO i tam nie tego na pewno xD(pozdrowienie dla znajomych, którzy zrobili ten film).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 19:53, nieszczescie napisał:

Gość roślina to Zetsu xD

Obejrzyj to: http://pl.youtube.com/watch?v=2TS_hW3ipxQ

Taka krótka wersja AMV Hell a''la Naruto ;].
Ostatnio skończyłem Samurai Champloo : każdy kto się zastanawia czy kupić niech się nie waha. Anime świetne i wypasiste na 100 fajerek :P. Świetnie zarysowane postacie, fabuła niczego sobie, genialny klimat, i bdb koniec (w anime często ta część jest mocno spaprana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 19:53, nieszczescie napisał:

Gość roślina to Zetsu xD

Pisałem że Shippudena nie oglądałem, więc nie wiedziałem jak się wabi :P

Dnia 16.01.2008 o 19:53, nieszczescie napisał:

Obejrzyj to: http://pl.youtube.com/watch?v=2TS_hW3ipxQ
Wiem stare, ale jak to ostatnio oglądałem znalazłem nawiązanie to OP, które mnie zwaliło z
nóg xD

Hehe autor tego AMV przestał oglądać Naruto dokładnie wtedy co ja :D czyli po tym fillerze z duchem (ja nawet go nie dokończyłem).
Nawiązanie do One Piece? Ja nic nie zauważyłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 17:58, Daviochlebak napisał:

Planuję kupić sobie dobre anime i zastanawiam się nad wszystkimi wydanymi odcinkami Ergo Proxy.
Nie wiele o nim wiem. Czy ktoś je widział? Czy jest godne zakupu? za pomoc z góry dzięki :)


Hmm...mi większość ludu tutaj uczęszczająca namawiała mnie do kupna Ergo Proxy...no i kupiłem (taki 4box...w Empiku jest :P).Narazie tylko jeden odcinek obejrzałem...ale zapowiada się ciekawie :P.Na początku jak oglądałem to dosłownie każde słowo przechodziło u mnie przez drugie ucho (nie wiedziałem o co kaman xD) ,ale po głębszym zastanowieniu się zacząłem coś rozumieć z tego wszystkie xD.

@Vincent Law

Dnia 16.01.2008 o 17:58, Daviochlebak napisał:

Ostatnio skończyłem Samurai Champloo : każdy kto się zastanawia czy kupić niech się nie waha. Anime świetne
i wypasiste na 100 fajerek :P. Świetnie zarysowane postacie, fabuła niczego sobie, genialny klimat, i bdb koniec
(w anime często ta część jest mocno spaprana).


Buuu...brak środków na kupno xD.Teraz jakoś z portfela dużo ubyło więc jeszcze trochę poczekam na kupno Samurai Champloo...ale jestem cierpliwy xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 16:24, Nertis napisał:

Tak...taka co bawi się skarbami (tam takiego brzydala zrobili xD).


Nie mów o mnie o bohaterkach o których nic nie wiem... No właściwie to już wiem, ale w tedy nie wiedziałem xD

Dnia 16.01.2008 o 16:24, Nertis napisał:

Wiesz...jak dla mnie to najlepsze były treningi pierwsze kiedy myślał bez przerwy ,że umrze
i uciekał xD.Potem już bardziej się skupili na Ragnaroku ,ale jak dla mnie też było niezłe...te
wszystkie walki i pnięcie się w górę przymierza ShinPaku...no i dodać do tego Nijime xD.


O my God... Z akcentem na "o". Po pierwsze. Walki (szczególnie z Segim i druga z Hermitem łączona z tym nr 4. Lawin czy Law czy jakoś tak ;p Luis chyba. Mniejsza z tym. Ważne, że te super bloki i śmiertelne ciosy... OMG.) były Żałosne. Walka z tym sumokiem tym bardziej. Jakby on miał siłę wyrzucić go tak z "klatki" to zabił by go tym swoim super kombo.

Tacy bohaterowie jak Nijima mnie denerwują... Nie wiem czemu ale jestem antypatyczny w stosunku do takich bohaterów. Cały ten jego alliance i w ogóle. Dosłownie od 20 odcinka nic ciekawego (czyt. fajnego) się nie działo. NUDA.

Oglądam już na przymus bo jestem taką dziwną osobą, że jak zacznie to nie może przestać ;p

@Vincent Law~~~~~~~~~~
To czy Kenichi staje się osobą ze swoich marzeń akurat mało mnie obchodzi. Tak jak na początku było śmiesznie i dość fajnie i powiedzmy realistycznie (;p) Tak teraz robi się zwykły dragon ball, bleach, czy naruto czego miałem nadzieje nie zobaczyć. Na szczęście to nie jest tasiemiec bo już bym to rzucił... FU!!!

To jest bardzo fajne anime z zaznaczeniem do odcinka w którym powstaje i po raz pierwszy pojawia się właśnie wspomniany alliance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 22:43, nieszczescie napisał:

W tym też nie... musi być w poprzednim xD

Powinno być w poprzednim tylko że w tym linku co mi podałeś były ścięte końcowe napisy :P Ale znalazłem całe "Narutowned 1" i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 08:39, Madoxx napisał:

Ostatni OWN3D... Kiedy to było, że ja tego nie kojarzę? ;] Naruto i czerwony rasengan? wtf?
Can someone help? <prosi>

Drugi film, Naruto the Movie 2: Great Clash! The Illusionary Ruins at the Depths of the Earth
Tutaj masz pod koniec tego czerwonego... no może bardziej pomarańczowego Rasengana, a ten facet przeciw któremu Naruto użył Rasengana w Own3d to Temujin. Rasenganik w okolicy 1:27
http://pl.youtube.com/watch?v=M_79_GQlemI&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sczerze mówiąc mangi totalnie nie trawie :(. Naruto itp, to dla mnie tylko japońskie bzdury. Nie obrażać mi się, to jest moje zdanie!. Chociaż przyznam, że wychowiwałęm się na tych całych Beyblade''ach, itp. Nawet własne dyski miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 10:26, W.S.A.D napisał:

Nie obrażać mi się, to jest moje zdanie!. Chociaż przyznam, że wychowiwałęm się na tych całych
Beyblade''ach, itp. Nawet własne dyski miałem :P

Problem polega na tym że nie miałeś chyba nigdy do czynienia z żadnymi porządnymi produkcjami, bo Pokemony, Beyblady i cała reszta to nie dość że twory czysto komercyjne (Zbijać kase! Zbijać kase!) to na dodatek raczej dla dzieci. Jeśli o Naruto chodzi to
1. Oglądałeś pewnie na Jetixie ?? To co tam leci to nie jest Naruto, to kaleka, wykastrowana, pozbawiona oczu, uszu i trzech czwartych mózgu kiepska parodia Naruto. Poczytaj sobie mangę (komiks), albo obejrzyj nieocenzurowane anime(serial/film animowany), a może zmienisz zdanie
2. Cóż... anime Naruto nie jest uważane za specjalnie udane, za bardzo się dłuży i nuży, najlepiej czytać mangę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 10:31, Hubi Koshi napisał:

> Nie obrażać mi się, to jest moje zdanie!. Chociaż przyznam, że wychowiwałęm się na tych
całych
> Beyblade''ach, itp. Nawet własne dyski miałem :P
Problem polega na tym że nie miałeś chyba nigdy do czynienia z żadnymi porządnymi produkcjami,
bo Pokemony, Beyblady i cała reszta to nie dość że twory czysto komercyjne (Zbijać kase! Zbijać
kase!) to na dodatek raczej dla dzieci. Jeśli o Naruto chodzi to
1. Oglądałeś pewnie na Jetixie ?? To co tam leci to nie jest Naruto, to kaleka, wykastrowana,
pozbawiona oczu, uszu i trzech czwartych mózgu kiepska parodia Naruto. Poczytaj sobie mangę
(komiks), albo obejrzyj nieocenzurowane anime(serial/film animowany), a może zmienisz zdanie
2. Cóż... anime Naruto nie jest uważane za specjalnie udane, za bardzo się dłuży i nuży, najlepiej
czytać mangę

Co do naruto to wcale nie na Jetixie, a w internecie, na różnych stronach, bez cenzury. Ale masz rację, może przeczytam jakiś komiks, obejrze pożądne anime i zmienie zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 10:34, W.S.A.D napisał:

Co do naruto to wcale nie na Jetixie, a w internecie, na różnych stronach, bez cenzury. Ale
masz rację, może przeczytam jakiś komiks, obejrze pożądne anime i zmienie zdanie :)

Wierz mi, warto. Twory japońskie dysponuje bardzo często postaciami bez porównania bogatszymi, ciekawszymi i dającymi się lubić Daaaaleeeko bardziej niż te z filmów czy seriali Hamerykańskich, podobnie zresztą z fabułą. Powiedz co lubisz, to może będę ci w stanie polecić coś co cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 10:43, Hubi Koshi napisał:

> Co do naruto to wcale nie na Jetixie, a w internecie, na różnych stronach, bez cenzury.
Ale
> masz rację, może przeczytam jakiś komiks, obejrze pożądne anime i zmienie zdanie :)
Wierz mi, warto. Twory japońskie dysponuje bardzo często postaciami bez porównania bogatszymi,
ciekawszymi i dającymi się lubić Daaaaleeeko bardziej niż te z filmów czy seriali Hamerykańskich,
podobnie zresztą z fabułą. Powiedz co lubisz, to może będę ci w stanie polecić coś co cię zainteresuje.

Najbardziej w takich produkcjach cenię sobię rozwinięte kwestje fabularne oraz dobrze zrealizowaną walkę/sieczkę itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 10:44, W.S.A.D napisał:

Najbardziej w takich produkcjach cenię sobię rozwinięte kwestje fabularne oraz dobrze zrealizowaną
walkę/sieczkę itp:)

Fabuła i Sieczka ?? Hmm... jakby się nad tym zastanowić to Naruto Powinien ci pasować XD Bo fabułę ma niczego sobie, odpowiedź na każde pytanie daje tutaj kilka nowych pytań. Jeśli nie masz nic przeciwko japońskim klimatom to może Samurai Champloo cię zainteresuje, podobno naprawdę świetna seria. Jeśli lubisz klimaty fantasy to może... Slayers, albo Claymore, a klimaty Sci-Fi to na Bank Ghost in the Shell, albo Ergo Proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 10:48, Hubi Koshi napisał:

> Najbardziej w takich produkcjach cenię sobię rozwinięte kwestje fabularne oraz dobrze
zrealizowaną
> walkę/sieczkę itp:)
Fabuła i Sieczka ?? Hmm... jakby się nad tym zastanowić to Naruto Powinien ci pasować XD Bo
fabułę ma niczego sobie, odpowiedź na każde pytanie daje tutaj kilka nowych pytań. Jeśli nie
masz nic przeciwko japońskim klimatom to może Samurai Champloo cię zainteresuje, podobno naprawdę
świetna seria. Jeśli lubisz klimaty fantasy to może... Slayers, albo Claymore, a klimaty Sci-Fi
to na Bank Ghost in the Shell, albo Ergo Proxy.

A słyszałem o czymś takim jak "Bleach" czy cuś takiego... co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 10:50, W.S.A.D napisał:

> > Najbardziej w takich produkcjach cenię sobię rozwinięte kwestje fabularne oraz dobrze

> zrealizowaną
> > walkę/sieczkę itp:)
> Fabuła i Sieczka ?? Hmm... jakby się nad tym zastanowić to Naruto Powinien ci pasować
XD Bo
> fabułę ma niczego sobie, odpowiedź na każde pytanie daje tutaj kilka nowych pytań. Jeśli
nie
> masz nic przeciwko japońskim klimatom to może Samurai Champloo cię zainteresuje, podobno
naprawdę
> świetna seria. Jeśli lubisz klimaty fantasy to może... Slayers, albo Claymore, a klimaty
Sci-Fi
> to na Bank Ghost in the Shell, albo Ergo Proxy.
A słyszałem o czymś takim jak "Bleach" czy cuś takiego... co o tym myślisz?

Pierwsze 60 odcinków bardzo fajne , potem 40 fillerów , a potem kilka tego , kilka tego. Mnóstwo fajnych postaci , nonstop walki , jednak w większości nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 10:50, W.S.A.D napisał:

A słyszałem o czymś takim jak "Bleach" czy cuś takiego... co o tym myślisz?

Do tego co powiedział Asthariel ja dodam swoje trzy grosze.
1. Bleach jest ogólnie fajny, mamy masę ciekawych i Gruuubo przesadzonych jeśli chodzi o charakter postaci. W sumie to nie sposób większości z nich nie lubić. Główny bohater wiecznie marszczący brwi, na co zresztą inna postać, która musiała połazić trochę w jego ciele narzekała, albo psychopatyczny wojownik dla którego zostać poharatanym w walce to świetny ubaw.
2. Jeśli o fabułę chodzi to całkiem ciekawa i zakręcona raz czy dwa potrafi nieźle zaskoczyć
3. Jeśli o walki chodzi to są one jakieś takie... nijakie moim zdaniem. Po tym co widziałem w Naruto i One Piece, gdzie walki były niezwykle bogate w różne techniki, zdolności specjalne etc. etc. Bleach wydaje się jakiś taki... biedny. Postacie mają góra dwie trzy wypaśniejsze zdolności, a samo machanie mieczykiem jest fajne właśnie w tych pierwszych 60 odcinkach. Potem niektóre walki są nawet fajne, ale część wydaje się taka jakby autor je zaczął, nie bardzo miał pomysł jak je ciekawie rozwinąć więc ŁUP szybko kończymy.
Takie na serio minusy
1. Świat wydaje się niedopracowany, często można znaleźć jakieś dziury w teorii świata i masę uproszczeń, jakby się autorowi świata nie chciało rozwijać, lub nie miał na to pomysłu.
2. Wspomniane walki, niektóre z nich wydają się takie jakby autor nie bardzo wiedział co z nimi zrobić.
Ogólnie rzecz biorąc warto obejrzeć, ot dla przyjemnej i radosnej rozrywki, ale nie spodziewałbym się po tej serii jakichś SUPER Odlotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehehehehe Dla tych którym podobała się parodia Akatsuki-One Piece podrzucona przez Vincenta Law znalazłem coś ciekawego
Bleach-Naruto Parody... i muszę przyznać że opening jest strasznie podobny do tego co jest w prawdziwym Bleachu... ciekawe kogo by obstawili w roli Kenpachiego.
http://pl.youtube.com/watch?v=tRnMpxJcsEk&feature=related
A tu jeszcze pierwszy opening Bleacha w wersji Chibi
http://pl.youtube.com/watch?v=OG1jZI2ZH4M&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się