Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 04:49, Madoxx napisał:

Ale przecież pisałem, że nie o to mi chodzi :(

Wiesz... my lepiej zostawmy dyskusje na jakiekolwiek tematy oprócz mangi bo się ostro nie rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 10:08, Hubi Koshi napisał:

Wiesz... my lepiej zostawmy dyskusje na jakiekolwiek tematy oprócz mangi bo się ostro nie rozumiemy


Najwyraźniej ;]

Co do Tematu...

OP jakieś takie średnie jest ;] Na serio to się rozwinie z czasem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 10:57, Madoxx napisał:

OP jakieś takie średnie jest ;] Na serio to się rozwinie z czasem? :)

A w którym jesteś momencie? Ja już koło 250 i jest taka jazda że hej! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem na 26. Czytałem co nieco spoilerów i spodziewałem się , ze na akcję z Arlongiem poczekm z 50 odcinków ,a tu proszę , już konkretna akcja :-) Zdecydowanie lepsze od Bleacha. Luffy wbija truskawę w ziemię , i jeszcze spaceruje po zwłokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Problem polega na tym, że tu wszystko krąży w koło różnych walk i w 90% tylko walk... Nie ma jakiegoś jednego przeciwnika czy kursu. Zebrać załogę i lecieć po skarb. Te uogólnienie daje dużo możliwości jeżeli chodzi o zbieranie załogi i walki etc. jednak jakieś to dla mnie średnie jest.

Pooglądam i tak nie mam nic ciekawego do roboty ;] xD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 11:50, Madoxx napisał:

> A w którym jesteś momencie? Ja już koło 250 i jest taka jazda że hej! :P

Skromnie... Zaraz zacznę 16 ;] xD

To początek dopiero. Ja się wciągnąłem właśnie w tym arcu :) Podobała mi się walka Luffy vs. Kuro. Potem czeka cię arc w pływającej restauracji, całkiem fajny tylko momentami zbyt przedłużany. A następnie to już Arlong arc czyli klasa sama w sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:31, Madoxx napisał:

>/.../

Problem polega na tym, że tu wszystko krąży w koło różnych walk i w 90% tylko walk...

Ze niby w One Piece jest 90% walki? No nie, fabuły w OP jest chyba nawet więcej niż samych walk.

Dnia 18.01.2008 o 12:31, Madoxx napisał:

Nie ma
jakiegoś jednego przeciwnika czy kursu. Zebrać załogę i lecieć po skarb. Te uogólnienie daje
dużo możliwości jeżeli chodzi o zbieranie załogi i walki etc.
jednak jakieś to dla mnie średnie jest.

Dla mnie na początku też takie było...

Dnia 18.01.2008 o 12:31, Madoxx napisał:


Pooglądam i tak nie mam nic ciekawego do roboty ;] xD :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jakies 3 miechy temu zaczelem ogladac animy :D obejzalem juz kilka animow miendzy innymi: naruto(nadal ogladam) bleach( tak samo) death note, green green (tak dal jaj ;P), Zero no Tsukaima ( czekam na 3 serie), Myself; Yourself , Fate/Stay Night , Elfen Lied teraz ogladam Clannad narazie fajnie sie zapowiada :P i teraz moja prosba mozecie mi podac jeszcze tytuly jakis fajnych animow ?! z gory t hx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:34, rogal123 napisał:

Witam jakies 3 miechy temu zaczelem ogladac animy :D obejzalem juz kilka animow miendzy innymi:
naruto(nadal ogladam) bleach( tak samo) death note, green green (tak dal jaj ;P), Zero no Tsukaima
( czekam na 3 serie), Myself; Yourself , Fate/Stay Night , Elfen Lied teraz ogladam Clannad
narazie fajnie sie zapowiada :P i teraz moja prosba mozecie mi podac jeszcze tytuly jakis fajnych
animow ?! z gory t hx

One Piece , Trigun , Cowboy Bebop , Darker than BLACK , Great Teacher Onizuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:03, Asthariel napisał:

> Witam jakies 3 miechy temu zaczelem ogladac animy :D obejzalem juz kilka animow miendzy
innymi:
> naruto(nadal ogladam) bleach( tak samo) death note, green green (tak dal jaj ;P), Zero
no Tsukaima
> ( czekam na 3 serie), Myself; Yourself , Fate/Stay Night , Elfen Lied teraz ogladam Clannad

> narazie fajnie sie zapowiada :P i teraz moja prosba mozecie mi podac jeszcze tytuly jakis
fajnych
> animow ?! z gory t hx
One Piece , Trigun , Cowboy Bebop , Darker than BLACK , Great Teacher Onizuka.

mozesz tak troceh opowiedzeic o tych animach znaczy jaki rodzaj itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 15:16, rogal123 napisał:

> > Witam jakies 3 miechy temu zaczelem ogladac animy :D obejzalem juz kilka animow miendzy

> innymi:
> > naruto(nadal ogladam) bleach( tak samo) death note, green green (tak dal jaj ;P),
Zero
> no Tsukaima
> > ( czekam na 3 serie), Myself; Yourself , Fate/Stay Night , Elfen Lied teraz ogladam
Clannad
>
> > narazie fajnie sie zapowiada :P i teraz moja prosba mozecie mi podac jeszcze tytuly
jakis
> fajnych
> > animow ?! z gory t hx
> One Piece , Trigun , Cowboy Bebop , Darker than BLACK , Great Teacher Onizuka.
mozesz tak troceh opowiedzeic o tych animach znaczy jaki rodzaj itd..

One Piece - tasiemiec 300odcinkowy o piratach
Trigun - SF o awanturniku mistrzu rewolwera , który nigdy nikogo nie zabija
Cowboy Bebop - SF o łowcach nagród
Darker than BLACk - SF o ludziach którzy posiedli nadludzkie zdolniości , ale stracili uczuciowość
GTO - komedia szkolna o szalonym nauczycielu w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:50, Kosmitus napisał:

Ze niby w One Piece jest 90% walki? No nie, fabuły w OP jest chyba nawet więcej niż samych walk.


No ja tam daleko w odcinkach nie jestem, ale jak na razie w każdym była jakaś walka, a Luffy cały czas powtarzał, że chce być królem piratów ;p ;]

Dnia 18.01.2008 o 12:50, Kosmitus napisał:

Dla mnie na początku też takie było...


Hm... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:28, Madoxx napisał:

No ja tam daleko w odcinkach nie jestem, ale jak na razie w każdym była jakaś walka, a Luffy
cały czas powtarzał, że chce być królem piratów ;p ;]

Bo to rozgrzewka dopiero, pierwsze arci takie właśnie są, po dwa, trzy, cztery odcinki. Potem robi się ciekawiej. Właśnie od momentu dotarcia na tą pływającą restaurację arci robią się dłuższe i bardziej treściwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:28, Madoxx napisał:

No ja tam daleko w odcinkach nie jestem, ale jak na razie w każdym była jakaś walka, a Luffy
cały czas powtarzał, że chce być królem piratów ;p ;]


A to jest właśnie fajne ;D.On mówi ,że będzie królem piratów ,a wszyscy ,że jest szajbnięty ,a potem zdziwienie wielkie ,że jest gumiakiem ;D.Niektórym może się to podobać...a niektórym nie xD.

Dnia 18.01.2008 o 16:28, Madoxx napisał:

Hm... ;]


Czyli jakie...o co kaman xD.

@Hubi Koshi

Dnia 18.01.2008 o 16:28, Madoxx napisał:

Właśnie od momentu dotarcia na tą pływającą restaurację arci robią się dłuższe i bardziej treściwe.


Aha...ja właśnie jestem na tych odcinkach (bodajże skończyłem 28 :P...to jak Luffy zniszczył Don Kriegowi włócznie xD).Zobaczymy co będzie dalej (i ma mi się podobać ,bo jak nie...nie ręcze za siebie...w końcu to Ty i Kosmitus mnie namówiliście :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:44, Nertis napisał:

A to jest właśnie fajne ;D.

To, że w każdym odcinku jest walka? To raczej kwestia gustu...

Dnia 18.01.2008 o 16:44, Nertis napisał:

On mówi ,że będzie królem piratów ,a wszyscy ,że jest szajbnięty

Jak zdarta płyta ;p ;] To tak jakby opowiadać ten sam kawał przez całe życie xD

Dnia 18.01.2008 o 16:44, Nertis napisał:

,a potem zdziwienie wielkie ,że jest gumiakiem ;D.

j.w. ;] Moim zdaniem nawet zabawne było jak Luffy powiedział na Buggiego, że jest potworem ;] I pojawił się napis pod nim "robber man" ;]

Dnia 18.01.2008 o 16:44, Nertis napisał:

Niektórym może się to podobać...a niektórym nie xD.

No właśnie mi nie za bardzo ;] Nie, że jest jakieś kiepskie, albo super. Po prostu dla mnie narazie jest średnie

Dnia 18.01.2008 o 16:44, Nertis napisał:

Czyli jakie...o co kaman xD.

Kosmitus pisał, że na początku OP było dla niego średnie tak jak ja to teraz widzę ;]

Nie wiem, czy znalazłeś gdzieś moją wypowiedź na temat Kenichiego... To napiszę tak dla pewności... ;] Końcówka dla mnie była bardzo rozczarowywująca... Jak dla mnie po 20 odcinku anime traciło klimat. ok. 40 jeszcze coś tam się próbowało odratować, ale jak dla mnie klapa...

@Hubi Koshi

Dnia 18.01.2008 o 16:44, Nertis napisał:

Właśnie od momentu dotarcia na tą pływającą restaurację arci robią się dłuższe i bardziej treściwe.

O to dobrze ;] Aż nabralem motywacji, żeby dalej oglądać ;] :)

Bywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 16:57, Madoxx napisał:

To, że w każdym odcinku jest walka? To raczej kwestia gustu...


Ja jestem takim zwolennikiem walki ,itp. (w końcu na Dragon Ballu się wychowałem xD) ,ale innymi tytułami też nie pogardze ;D...ale też nie lubię sieczki ,czy walki gdzie nie wiadomo o co kaman :P.

Dnia 18.01.2008 o 16:57, Madoxx napisał:

Jak zdarta płyta ;p ;] To tak jakby opowiadać ten sam kawał przez całe życie xD


Możliwe...ale jak dla mnie to jest zabawna reakcja ;D.Jeśli się nie mylę to tylko taki dawny kapitan co stał się kucharzem nie skrzywił zbytnio miny...ale ogółem to wszyscy jak narazie xD.

Dnia 18.01.2008 o 16:57, Madoxx napisał:

j.w. ;] Moim zdaniem nawet zabawne było jak Luffy powiedział na Buggiego, że jest potworem
;] I pojawił się napis pod nim "robber man" ;]


W ogóle jak dla mnie to tam jest wiele zabawnych momentów z Luffym ;D.

Dnia 18.01.2008 o 16:57, Madoxx napisał:

No właśnie mi nie za bardzo ;] Nie, że jest jakieś kiepskie, albo super. Po prostu dla mnie
narazie jest średnie


Ja nie jestem taki wybredny...jak dla mnie się choć trochę spodoba to już koniec...kaplica...muszę obejrzeć do końca xD.Na początku nie było powalające...ale od momentu gdy przybyli do restauracji zaczęło mi się coraz bardziej podobać xD.No i tak walka Zora z tym Jastrzębio okim (czy jak mu tam...)....

Dnia 18.01.2008 o 16:57, Madoxx napisał:

Kosmitus pisał, że na początku OP było dla niego średnie tak jak ja to teraz widzę ;]


Aha...chyba można się z nim zgodzić ;D.

Dnia 18.01.2008 o 16:57, Madoxx napisał:

Nie wiem, czy znalazłeś gdzieś moją wypowiedź na temat Kenichiego... To napiszę tak dla pewności...
;] Końcówka dla mnie była bardzo rozczarowywująca... Jak dla mnie po 20 odcinku anime traciło
klimat. ok. 40 jeszcze coś tam się próbowało odratować, ale jak dla mnie klapa...


Grrr....według mnie to anime było fajne :P.Nie każdy musi mieć ten sam gust co ja ;D.Ogółem to od początku do końca anime mi się podobało...ja tam nie widziałem nigdzie takiej klapy o jakiej mówisz...ale to tylko moje zdanie ;D.

A mówiłem ,że zacząłem w końcu Ergo Proxy...jak narazie obejrzałem pierwszy odcinek i moge powiedzieć ,że troszkę dziwne ;).Zobaczymy jak to będzie dalej xD.

Dnia 18.01.2008 o 16:57, Madoxx napisał:

Bywajcie.


A ty gdzieś jedziesz??

Znowu będą potworki ,czy mi się tylko wydaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o stał się kucharzem nie skrzywił zbytnio miny...ale ogółem to wszyscy jak narazie

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

xD.

> j.w. ;] Moim zdaniem nawet zabawne było jak Luffy powiedział na Buggiego, że jest potworem

> ;] I pojawił się napis pod nim "robber man" ;]

Na razie chyba moja ulubiona scena.

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

W ogóle jak dla mnie to tam jest wiele zabawnych momentów z Luffym ;D.

> No właśnie mi nie za bardzo ;] Nie, że jest jakieś kiepskie, albo super. Po prostu dla
mnie
> narazie jest średnie

Ja nie jestem taki wybredny...jak dla mnie się choć trochę spodoba to już koniec...kaplica...muszę
obejrzeć do końca xD.Na początku nie było powalające...ale od momentu gdy przybyli do restauracji
zaczęło mi się coraz bardziej podobać xD.No i tak walka Zora z tym Jastrzębio okim (czy jak
mu tam...)....

Gość nazywa sie Mihawk. Pojawił sie raz , a już jest moim ulubieńcem :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:35, rogal123 napisał:

Ah jeszcze jedna prosba mozecie mi podac jakis stronki gzdei mgoe oglanadc animy...

Pisz dokładniej,

1. Polecam wbijam.pl ;)
2. Anime się nie odmienia
3. Pozdro! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się