Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 18:35, rogal123 napisał:

Ah jeszcze jedna prosba mozecie mi podac jakis stronki gzdei mgoe oglanadc animy...


Podaj gg lub maila to ci wyślę stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:38, Kraju92 napisał:

> Ah jeszcze jedna prosba mozecie mi podac jakis stronki gzdei mgoe oglanadc animy...

Podaj gg lub maila to ci wyślę stronkę.

jak mozesz to podaj na gg 8570192

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Ja jestem takim zwolennikiem walki ,itp. (w końcu na Dragon Ballu się wychowałem xD) ,ale innymi
tytułami też nie pogardze ;D...ale też nie lubię sieczki ,czy walki gdzie nie wiadomo o co
kaman :P.

Ja też lubię walkę i akcję byle tylko była dobrze wykonana :] Oglądałeś takie coś jak Final Fantasy: Advent Children? Praktycznie bez przerwy sieczka a film bardzo fajny (przynajmniej mi się podobał) :)

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Możliwe...ale jak dla mnie to jest zabawna reakcja ;D.Jeśli się nie mylę to tylko taki dawny
kapitan co stał się kucharzem nie skrzywił zbytnio miny...ale ogółem to wszyscy jak narazie
xD.

Luffy pod tym względem mocno przypomina Naruto :)

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

W ogóle jak dla mnie to tam jest wiele zabawnych momentów z Luffym ;D.

I to nie tylko z Luffiego będzie się można pośmiać ;)

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Ja nie jestem taki wybredny...jak dla mnie się choć trochę spodoba to już koniec...kaplica...muszę
obejrzeć do końca xD.

Ja też jak zacznę to (prawie) zawszę kończę ;)

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Na początku nie było powalające...ale od momentu gdy przybyli do restauracji
zaczęło mi się coraz bardziej podobać xD.No i tak walka Zora z tym Jastrzębio okim (czy jak
mu tam...)....

Mihawk się gość nazywał :) Jeszcze cię później jedna scena z nim nieźle zaskoczy ;]

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Aha...chyba można się z nim zgodzić ;D.

Później też zdarzają się mniej udane momenty, jest też odrobina fillerów, ale przy innych tasiemcach to jest ich bardzo niewiele (a niektóre nawet trzymają poziom :))

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Grrr....według mnie to anime było fajne :P.Nie każdy musi mieć ten sam gust co ja ;D.Ogółem
to od początku do końca anime mi się podobało...ja tam nie widziałem nigdzie takiej klapy o
jakiej mówisz...ale to tylko moje zdanie ;D.

Tu nic nie powiem bo o tym anime nic nie wiem.

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

A mówiłem ,że zacząłem w końcu Ergo Proxy...jak narazie obejrzałem pierwszy odcinek i moge
powiedzieć ,że troszkę dziwne ;).Zobaczymy jak to będzie dalej xD.

jw

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Znowu będą potworki ,czy mi się tylko wydaje??

Teraz będzie gorzej bo też się będę dopisywał ;-P <demoniczny śmiech>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siostra mi dziś przywiozła paczkę z Ghibli 3, już obejrzałem Spirited Away - rządzi ;] I w związku z tym mam małe pytanko - czy do kumpeli lepiej wziąć Spirited czy Hauru na seans? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

Ja też lubię walkę i akcję byle tylko była dobrze wykonana :]


Widzę ,że mamy podobne gusty chyba...a nie pogardzisz jakimś komedią-romantyczną?? xD

Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

Oglądałeś takie coś jak Final
Fantasy: Advent Children? Praktycznie bez przerwy sieczka a film bardzo fajny (przynajmniej
mi się podobał) :)


Nie oglądałem...a jest tego jakaś recenzja ,czy cuś??Chętnie bym poczytał co to jest ;D.

Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

Luffy pod tym względem mocno przypomina Naruto :)


Luffy jest niepowtarzalny (i na początku wygląda na niepoważnego w tym słomianym kapeluszu :P).Co do Naruto...nie wiem :P.Niech tylko dojadą te cztery tomy co zamówiłem z JPF (2 tomy FMA,1 tom Naruto i 1 tom Oh! My Goddness :P) to zobaczę ,czy coś te Naruto warte jest :P.

Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

I to nie tylko z Luffiego będzie się można pośmiać ;)


Jeszcze zobaczymy...ogólnie to jeszcze trochę pośmiałem się z Nami ;D.

Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

Ja też jak zacznę to (prawie) zawszę kończę ;)


U mnie był tylko jeden wyjątek...było to anime He is My Master (czy jakoś tak)...żenada :P.

Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

Mihawk się gość nazywał :) Jeszcze cię później jedna scena z nim nieźle zaskoczy ;]


Ale fajny on jest...tak sobie przypłynął i ciach ten statek na pół xD.Ogółem to jednak wole Zora...on jest moim idolem ^^.

Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

Później też zdarzają się mniej udane momenty, jest też odrobina fillerów, ale przy innych tasiemcach
to jest ich bardzo niewiele (a niektóre nawet trzymają poziom :))


Nie wiem ,czy chcę się zagłębiać w fillery...po tym fillerze w Bleachu z Bounto...normalnie odechciało mi się anime na jakiś czas :/.

Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

Tu nic nie powiem bo o tym anime nic nie wiem.


Heh...jak chcesz to się zapoznaj ,ale może być taka sama reakcja jak u Madoxx''a :P.

Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

jw


??Jestem naprawdę nie poinformowany z wszelakimi skrótami xD.

Dnia 18.01.2008 o 19:44, Kosmitus napisał:

Teraz będzie gorzej bo też się będę dopisywał ;-P <demoniczny śmiech>


No to zapraszam...ale ciekawe ,czy wytrzymasz takie potworki jakie były wcześniej ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Widzę ,że mamy podobne gusty chyba...a nie pogardzisz jakimś komedią-romantyczną?? xD

> Oglądałeś takie coś jak Final
> Fantasy: Advent Children? Praktycznie bez przerwy sieczka a film bardzo fajny (przynajmniej

> mi się podobał) :)

Nie oglądałem...a jest tego jakaś recenzja ,czy cuś??Chętnie bym poczytał co to jest ;D.


WoWm, to jeszcze są ludzie którzy nie wiedzą co to AC, impressive!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:49, tykus napisał:

Siostra mi dziś przywiozła paczkę z Ghibli 3, już obejrzałem Spirited Away - rządzi ;] I w
związku z tym mam małe pytanko - czy do kumpeli lepiej wziąć Spirited czy Hauru na seans? :P


Sprited Away. Laseczki lubią takie ckliwe historyjki o dziewczynkach :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:49, tykus napisał:

Siostra mi dziś przywiozła paczkę z Ghibli 3, już obejrzałem Spirited Away - rządzi ;] I w
związku z tym mam małe pytanko - czy do kumpeli lepiej wziąć Spirited czy Hauru na seans? :P


Ruchomy Zamek Hauru - przecież to wymarzony film dla dziewczyn (i nie tylko) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Widzę ,że mamy podobne gusty chyba...a nie pogardzisz jakimś komedią-romantyczną?? xD

W sumie mało tego typu oglądałem, chyba tylko Suzumiye ;) Masz na myśli pewnie Love Hina bo widziałem pare razy że o tym pisałeś. Po One Piece mam zamiar obejrzeć coś mrocznego a potem jakąś komedie, moż LH?

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Nie oglądałem...a jest tego jakaś recenzja ,czy cuś??Chętnie bym poczytał co to jest ;D.

http://azunime.net/anime/idanm,122,idrec,119,recenzja.html
Proszę recke. Ale ja od siebie dodam że ocena radykalnie za niska jak dla mnie. Żeczywiście fabułe słaba, postacie też, ale muzyka, sceny walki i różne smaczki dla fanów gry to duże plusy. A i właśnie, grałeś w Final Fantasy 7? Bo jeśli nie to możesz mieć problemy z załapaniem fabuły, umknie ci też sporo smaczków...

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Luffy jest niepowtarzalny (i na początku wygląda na niepoważnego w tym słomianym kapeluszu
:P).

Luffy jest zakręcony ale kiedy trzeba staje się poważny. Nie raz go takim zobaczysz.

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Co do Naruto...nie wiem :P.Niech tylko dojadą te cztery tomy co zamówiłem z JPF (2 tomy
FMA,1 tom Naruto i 1 tom Oh! My Goddness :P) to zobaczę ,czy coś te Naruto warte jest :P.

Naruto to tylko anime oglądałem, nawet niezłe ale bez szaleństw. A z tym podobieństwem to chodzi o to że Naruto ciągle mówi wszystkim że zostanie Hokage czyli szefem i jednocześnie najsilniejszym Ninja wioski Konoha. Ludzie reagują na to podobnie jak w OP ;)

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Jeszcze zobaczymy...ogólnie to jeszcze trochę pośmiałem się z Nami ;D.

Zobaczysz ^^

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

U mnie był tylko jeden wyjątek...było to anime He is My Master (czy jakoś tak)...żenada :P.

Ja nie dokończyłem Naruto bo po 100-którymś odcinku są same fillery aż do Shippudena. Po prostu masakra.

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Ale fajny on jest...tak sobie przypłynął i ciach ten statek na pół xD.Ogółem to jednak wole
Zora...on jest moim idolem ^^.


Później będzie taki jeden gość co ot tak sobie pięć statków na drobne fragmenty rozwali :]

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Nie wiem ,czy chcę się zagłębiać w fillery...po tym fillerze w Bleachu z Bounto...normalnie
odechciało mi się anime na jakiś czas :/.

Bleacha nie oglądałem ale skoro tak wszyscy na ten filler narzekają to czemu go nie opuścić? A fillerów w OP jest chyba ok 60 odcinków. Do tego rozrzuconych. A jeden filler arc był naprawdę fajny.

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Heh...jak chcesz to się zapoznaj ,ale może być taka sama reakcja jak u Madoxx''a :P.

Mam już tyle do obejrzenia że chyba za rok :/

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

??Jestem naprawdę nie poinformowany z wszelakimi skrótami xD.

jw=jak wyżej xD

Dnia 18.01.2008 o 22:04, Nertis napisał:

> Teraz będzie gorzej bo też się będę dopisywał ;-P <demoniczny śmiech>

No to zapraszam...ale ciekawe ,czy wytrzymasz takie potworki jakie były wcześniej ^^.

Jestem twardy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga fani Naruto. Najlepsza walka według was ? Mnie osobiście podobał się pojedynek między Souske , a Naruto (132-134 odc) choć trochę denerwowały przerywniki, wspomnień.Były też denne sceny , ale ogólnie ta wściekłość Naruto mi się podobała i jak ją okazywał na Souske ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:56, exilem napisał:

Uwaga fani Naruto. Najlepsza walka według was ? Mnie osobiście podobał się pojedynek między
Souske , a Naruto (132-134 odc) choć trochę denerwowały przerywniki, wspomnień.Były też denne
sceny , ale ogólnie ta wściekłość Naruto mi się podobała i jak ją okazywał na Souske ;}

Niezłe to było ale bardziej podobało mi się Lee vs. Gaara. Genialna scena kiedy Lee ściągnął ciężarki^^ Uwielbiam też wszystkie walki Shikamaru. To chyba moja ulubiona postać. Ten gość ma naprawdę klasę :) Ogólnie też wszystkie walki ostatniego sezonu (pościg za Sasuke) były wypasione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:56, exilem napisał:

Uwaga fani Naruto. Najlepsza walka według was ? Mnie osobiście podobał się pojedynek między
Souske , a Naruto (132-134 odc) choć trochę denerwowały przerywniki, wspomnień.Były też denne
sceny , ale ogólnie ta wściekłość Naruto mi się podobała i jak ją okazywał na Souske ;}


chyba najbardziej walka Sasuke vs Orochimaru w 30 odcinku w anime, przez moment chyba każdy miał nadzieję że jednask wygra, jednak emo i tak ostatecznie przyłączył się do zboczonego węża, ech ten emo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joł Joł Ziomale jest nowy chapter Naruto, na razie tylko chiński RAW, więc chociaż nacieszcie oczęta swe obrazkami i domyślaniem się co, jak, gdzie, kiedy.
<SPOILER> HA MIAŁEM RACJE, Saskacz był znowu w genjutsu Itachiego, normalnie plany ukryte w planach ukryte w planach <SPOILER
http://groups.msn.com/NarutoMangaReturns/chineseraw.msnw?Page=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

W sumie mało tego typu oglądałem, chyba tylko Suzumiye ;) Masz na myśli pewnie Love Hina bo
widziałem pare razy że o tym pisałeś. Po One Piece mam zamiar obejrzeć coś mrocznego a potem
jakąś komedie, moż LH?


Ogólnie to ja wszystko trawie co związane jest z anime (prawie...jednego tytułu przełknąć nie mogłem :/).
Ja raczej Suzumiyi bym do tego nie dodał...to jest strasznie pokręcone anime ,ale coś z romansu to ja wychwyciłem dopiero na końcu (chyba ,że chodzi ci o te ciekawe myśli co krążyły po Kyonie o Asahinie ^^).Love Hina fajne anime...ale chyba bardziej podobało mi się Ichigo 100%...tylko za dużo tych truskawkowych majtek ;D.

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

http://azunime.net/anime/idanm,122,idrec,119,recenzja.html
Proszę recke. Ale ja od siebie dodam że ocena radykalnie za niska jak dla mnie. Żeczywiście
fabułe słaba, postacie też, ale muzyka, sceny walki i różne smaczki dla fanów gry to duże plusy.


To może kiedyś znajdę czas ,bo tego wszystkiego się uzbierało ,że szok ^^.Może oglądania z rok-dwa lata (z taką systematyką jaką ja oglądam ^^).Wszystko wyjdzie w praniu ;D.

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

A i właśnie, grałeś w Final Fantasy 7? Bo jeśli nie to możesz mieć problemy z załapaniem fabuły,
umknie ci też sporo smaczków...


LOL...ja jestem fanem FF7 jakbyś nie wiedział xD.Bodajże przeszedłem gierkę z 3 lub 4 razy xD.Szczerze powiem ,że lepszej gierki chyba nie spotkałem...FF8 już tak mi się nie podobał :P.W XX bym pograł ,ale PS2 trzeba mieć xD.

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

Luffy jest zakręcony ale kiedy trzeba staje się poważny. Nie raz go takim zobaczysz.


Taa...zwłaszcza jak kapelusza nie ma to robi się strasznie poważny :P.Ogólnie to on się robi straszny :P.

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

Naruto to tylko anime oglądałem, nawet niezłe ale bez szaleństw. A z tym podobieństwem to chodzi
o to że Naruto ciągle mówi wszystkim że zostanie Hokage czyli szefem i jednocześnie najsilniejszym
Ninja wioski Konoha. Ludzie reagują na to podobnie jak w OP ;)


Aha...jak mi się manga spodoba to zobaczę jak to będzie z Naruto...kilka razy podchodziłem ,ale jakoś nie mogłem się przełamać :P.

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

Zobaczysz ^^


A na zobaczę...ciach :P.

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

Ja nie dokończyłem Naruto bo po 100-którymś odcinku są same fillery aż do Shippudena. Po prostu
masakra.


Uuu...może pozostanę tylko przy mandze jak coś? xD

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

Później będzie taki jeden gość co ot tak sobie pięć statków na drobne fragmenty rozwali :]


To na pewno jakieś motywy już na głównej linii (Grand Line ,czy jakoś tak :P).Fajnie musiało to wyglądać...ale Zoro i tak najlepszy xD.

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

Bleacha nie oglądałem ale skoro tak wszyscy na ten filler narzekają to czemu go nie opuścić?


Jak oglądałem Bleach to jeszcze nie wiedziałem co to filler (naprawdę byłem nie doinformowany O_o...ale forum mnie wyprostowało ;) ).Oglądałem wszystkie odcinki no i po tych to mi się odechciało Bleach''a na chyba 2 miesiące...potem jakoś wróciłem i do oglądałem do 154 odcinka (chyba już jest 155...nie wiem xD).

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

A fillerów w OP jest chyba ok 60 odcinków. Do tego rozrzuconych. A jeden filler arc był naprawdę
fajny.


Tylko 60??To spoko ^^.Pomyśleć ,że Bleach ma 155 odcinków jak narazie i około 70 odcinków to fillery :P.Moim zdaniem lekko przegięli :P.

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

> Heh...jak chcesz to się zapoznaj ,ale może być taka sama reakcja jak u Madoxx''a :P.
Mam już tyle do obejrzenia że chyba za rok :/

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

jw=jak wyżej xD


O lol xD...ciach

Dnia 18.01.2008 o 22:29, Kosmitus napisał:

Jestem twardy ;]


Czyżby ci się to spodobało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

Ogólnie to ja wszystko trawie co związane jest z anime (prawie...jednego tytułu przełknąć nie
mogłem :/).

Na razie nie spotkałem anime które by mi się zupełnie nie podobało :)

Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

Ja raczej Suzumiyi bym do tego nie dodał...to jest strasznie pokręcone anime ,ale coś z romansu
to ja wychwyciłem dopiero na końcu (chyba ,że chodzi ci o te ciekawe myśli co krążyły po Kyonie
o Asahinie ^^).Love Hina fajne anime...ale chyba bardziej podobało mi się Ichigo 100%...tylko
za dużo tych truskawkowych majtek ;D.

Truskawkowe majtki? XD To dlatego "Ichigo 100%"?

Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

To może kiedyś znajdę czas ,bo tego wszystkiego się uzbierało ,że szok ^^.Może oglądania z
rok-dwa lata (z taką systematyką jaką ja oglądam ^^).Wszystko wyjdzie w praniu ;D.

Mam podobną sytuację :P

Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

LOL...ja jestem fanem FF7 jakbyś nie wiedział xD.Bodajże przeszedłem gierkę z 3 lub 4 razy
xD.Szczerze powiem ,że lepszej gierki chyba nie spotkałem...FF8 już tak mi się nie podobał
:P.W XX bym pograł ,ale PS2 trzeba mieć xD.

No to MUSISZ obejrzeć FF:AC. Co do gier, pierwszym Finalem w jakiego grałem była 8 i ta najbardziej zapadła mi w pamięć. Dziesiątkę właśnie niedawno przeszedłem (PS2 mam od niedawna) Była super, mniej się ciągnęła niż poprzednie części, świetne postacie do tego z głosami, system walki/rozwoju też mi przypadł do gustu. Jedyne rozczarowanie to zakończenie :/ Zabieram się niedługo za XII ^^

Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

Taa...zwłaszcza jak kapelusza nie ma to robi się strasznie poważny :P.Ogólnie to on się robi
straszny :P.

Żebyś wiedział. Ale mnie teraz korci żeby ci pojechać paskudnym spoilerem. Ale cicho.

Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

> Ja nie dokończyłem Naruto bo po 100-którymś odcinku są same fillery aż do Shippudena.
Po prostu
> masakra.

Uuu...może pozostanę tylko przy mandze jak coś? xD

Te fillery można spokojnie ominąć i przejść do Shippudena.

Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

To na pewno jakieś motywy już na głównej linii (Grand Line ,czy jakoś tak :P).Fajnie musiało
to wyglądać...ale Zoro i tak najlepszy xD.

A zresztą co ci będę pisał, sporo będzie tego typu gostków ;)

Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

Jak oglądałem Bleach to jeszcze nie wiedziałem co to filler (naprawdę byłem nie doinformowany
O_o...ale forum mnie wyprostowało ;) )

To tak jak ze mną ^^

Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

> A fillerów w OP jest chyba ok 60 odcinków. Do tego rozrzuconych. A jeden filler arc był
naprawdę
> fajny.

Tylko 60??To spoko ^^.Pomyśleć ,że Bleach ma 155 odcinków jak narazie i około 70 odcinków to
fillery :P.Moim zdaniem lekko przegięli :P.

One Piece pod tym względem wygrywa ze sporą przewagą zarówno z Bleachem jak i z Naruto.

Dnia 18.01.2008 o 23:19, Nertis napisał:

> Jestem twardy ;]

Czyżby ci się to spodobało??

To jest jak narkotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:44, Kosmitus napisał:

Na razie nie spotkałem anime które by mi się zupełnie nie podobało :)

Dnia 18.01.2008 o 23:44, Kosmitus napisał:

Mam podobną sytuację :P


No widzisz ;D.Nie jesteś sam jak coś xD.Może tytułami się powymieniamy xD?

Dnia 18.01.2008 o 23:44, Kosmitus napisał:

No to MUSISZ obejrzeć FF:AC. Co do gier, pierwszym Finalem w jakiego grałem była
8 i ta najbardziej zapadła mi w pamięć. Dziesiątkę właśnie niedawno przeszedłem (PS2 mam od
niedawna) Była super, mniej się ciągnęła niż poprzednie części, świetne postacie do tego z
głosami, system walki/rozwoju też mi przypadł do gustu. Jedyne rozczarowanie to zakończenie
:/ Zabieram się niedługo za XII ^^


No to jak będę miał czas to sobie może obejrzę...ale teraz najwięcej czasu mi pochłania One Piece ^^.
W FF8 trochę grałem...ale tylko trochę :P.System szczerze powiem ,że mi się nie podobał...w FF7 była materia (takie kamyczki co się wkładało do broni lub armora ,a potem czarowało się ;) ),a w FF8 bodajże było trzeba wykradać jakieś czary :P...nie będę już offtopować xD.

Dnia 18.01.2008 o 23:44, Kosmitus napisał:

Żebyś wiedział. Ale mnie teraz korci żeby ci pojechać paskudnym spoilerem. Ale cicho.


Hehe ;).Właśnie obejrzałem jak skończył z Don Kriegiem xD.Cieniasem jest i tyle ten Don...Luffy swoją bazooką rozwalił ten pancerz w drobny mak ;D.
Nie lubię od jakiegoś czasu czytać spoilerów (kiedyś czytałem wszystko...np. nie wiedziałem co do spoiler xD).

Dnia 18.01.2008 o 23:44, Kosmitus napisał:

Te fillery można spokojnie ominąć i przejść do Shippudena.


Też jakaś opcja...zobaczymy jeszcze xD.

Dnia 18.01.2008 o 23:44, Kosmitus napisał:

A zresztą co ci będę pisał, sporo będzie tego typu gostków ;)


No się nie dziwie...jak ta załoga Don Kriega wytrzymała tylko tydzień...i to właśnie przez tego kolesia (już zapomniałem jak się nazywa xD).

Dnia 18.01.2008 o 23:44, Kosmitus napisał:

To tak jak ze mną ^^


Forum kształci nie?? xD

Dnia 18.01.2008 o 23:44, Kosmitus napisał:

One Piece pod tym względem wygrywa ze sporą przewagą zarówno z Bleachem jak i z Naruto.


Właśnie widzę...wogóle chyba One Piece wygląda najlepiej spośród tych tytułów ^^.

Dnia 18.01.2008 o 23:44, Kosmitus napisał:

To jest jak narkotyk...


Wiem coś o tym xD.

BTW...cholera jasna...pisałem chyba godzinę wpis i FireFox mi padł...zaraz mnie coś trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Ja jestem takim zwolennikiem walki ,itp. (w końcu na Dragon Ballu się wychowałem xD) ,ale innymi
tytułami też nie pogardze ;D...ale też nie lubię sieczki ,czy walki gdzie nie wiadomo o co
kaman :P.

Na razie obejrzałem trochę dalej i nareście jakaś fabuła ;p Czyli jest dobrze ;] ;P

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

W ogóle jak dla mnie to tam jest wiele zabawnych momentów z Luffym ;D.

Na pewno nie te co się powtarzają ;p ;] Jak dla mnie to już nudne jak wszyscy "aa diabeł aaaa!!!" :|

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Ja nie jestem taki wybredny...

A ja bardzo ;]

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

jak dla mnie się choć trochę spodoba to już koniec...kaplica...muszę
obejrzeć do końca xD.

Ja mam coś podobnego.

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Na początku nie było powalające...ale od momentu gdy przybyli do restauracji
zaczęło mi się coraz bardziej podobać xD.No i tak walka Zora z tym Jastrzębio okim (czy jak
mu tam...)....

Walka ogólnie specjalna nie była, ale zgadzam się, że od tego zaczyna się powoli rozkręcać ;] ;)

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

Grrr....według mnie to anime było fajne :P.Nie każdy musi mieć ten sam gust co ja ;D.Ogółem
to od początku do końca anime mi się podobało...ja tam nie widziałem nigdzie takiej klapy o
jakiej mówisz...ale to tylko moje zdanie ;D.

Ja zauważałem syndrom Bleach, Naruto pod koniec ;] i to mi się nie spodobało. Ogólnie anime było bardzo fajne, ale do pewnego momentu... Później było takie do strawienia. Po prostu trochę się rozczarowałem. Nie lubie się rozczarowywać. Wole wiedzieć, że od początku oglądam bubel niż, że będzie to hit ;] Tak już mam xD :P ; ]

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

A mówiłem ,że zacząłem w końcu Ergo Proxy...jak narazie obejrzałem pierwszy odcinek i moge
powiedzieć ,że troszkę dziwne ;).Zobaczymy jak to będzie dalej xD.

No bo to jest takie schizowe ;] Dalej będzie jeszcze bardziej dziwne ;] i dziwne i dziwniejsze ;] :P

Dnia 18.01.2008 o 17:12, Nertis napisał:

A ty gdzieś jedziesz??
Znowu będą potworki ,czy mi się tylko wydaje??

Właśnie w tawernie (na tej samej ulicy co mój blok) pojawił się Wielki łowca... Daje tysiąc złoty za łeb kuroliszka xD
Bywaj.

BTW. Zoś tam widziałem, że mnie obgadujecie... O jakim anime tak samo powiem che?????

A i widziałem, ze gadacie o FF: advenc children... Polecam też anime 20 minutowe lost coust czy jakoś tak ;p ;] Ogólnie słyszałem, że to anime jest takim najdłuższą zapowiedzią którejś gry ;] Może warto złożyć sę fabułe w całość i pograć ;p ;]
Co do samego AC to mam mieszane uczucia ;] Walki nawet fajne, ale nie jestem na bierząco (bo nie gram) w fabule i jakoś tak dziwnie mi się to ogląda. ;] Hm... może pogram se w finale xD :P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się