Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

Tzn? (Acha, miało być bez skrótów. :P) To znaczy?


Chodziło mi o to ,że ja i Ty mamy podobną sytuacje z tytułami do obejrzenia (rok-dwa lata xD).

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

Mi też ^^


^^...ciach

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

A ja jeszcze trochę. FF8 było przeznaczone w głównej mierze raczej dla starszych odbiorców.
Przynajmniej takie miałem odczucie. System był ogólnie najbardziej skomplikowany ze wszystkich
Finali. Fabuła też była jakby doroślejsza, było trochę polityki, jakby bardziej dorośle przedstawiony
wątek miłosny itd. Mi to odpowiadało. No i ta muzyka, chyba najlepszy OST jaki słyszałem w
grze, przez co tworzyła świetny klimat.


Szczerze powiem ,że jak grałem w FF8 to nic nie wiedziałem i nie rozumiałem...powód?Oczywiście nieznajomość języka angielskiego :P.Wtedy jeszcze byłem mały szczyl (podstawówka bodajże)...braciak cioteczny mi powiedział ,że ma to sobie pożyczyłem (wcześniej już miałem styczność z FF7...to chyba już 9 lat odkąd pierwszy raz zobaczyłem FF ^^).Widziałem ,że coś tam gadali ,ale czytania ze zrozumieniem zero...no i ten system mi się nie podobał xD.

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

Phi! Krieg to cieniarz, masz 100% racji :)


Teraz jest jakiś syren przede mną...jakoś strasznie wolno oglądam te odcinki :P.

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

Ja na widok nieoznaczonych spoilerów doznaje ataku nieokiełznanej żądzy krwi i zniszczenia...
:]


Właśnie takim przykładem były posty wyżej Hubi Koshiego i Ledoke''a o One Piece...chyba dobry przykład podałem :P.

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

Podsumowując wszystkie za i przeciw to jednak polecam Naruto :)


Zacząłem oglądać One Piece ,więc nie wiem ,czy zacznę w najbliższym czasie Naruto...może jak będę miał wolny dzień od pracy ^^.

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

Jak mówiłem, cieć i tyle :)


Prawie cała załoga to ciecie...tylko chyba ten Gin może być :P.

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

Bardziej niż szkoła :P


Hehe...a zwłaszcza słownictwa i wysławiania się xD.

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

No to oglądaj :)


Hehe...oglądam (ale nie teraz ^^).

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

:D No to masz pecha :P Jak ci się tak wywala to pisz w Wordzie, a potem tylko kopiuj/wklej
:)


Powiem szczerze...nie nienawidzę pisać w Wordzie :P.Tylko jak jestem zmuszony w szkole to korzystam z tego programu :P.Według mnie to jest syf program :P.Wolę już ryzykować :P.

Dnia 19.01.2008 o 18:13, Kosmitus napisał:

O, i jeszcze co do FF:AC. Przed nim polecam obejrzeć FF: Last order. Anime trwające niecałe
30 min. Opowiada o wydarzeniach z przed gry. M.i. (między innymi :P) jak Sephirot niszczy wioskę
Clouda i Tify oraz o historii Zack''a


No to narobiłeś mi smaczku nie powiem ^^.Może jak będę miał konwencje twórczą to sięgnę po FF dzisiaj w nocy xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:40, Nertis napisał:

Szczerze powiem ,że jak grałem w FF8 to nic nie wiedziałem i nie rozumiałem...powód?Oczywiście
nieznajomość języka angielskiego :P.Wtedy jeszcze byłem mały szczyl (podstawówka bodajże)...braciak
cioteczny mi powiedział ,że ma to sobie pożyczyłem (wcześniej już miałem styczność z FF7...to
chyba już 9 lat odkąd pierwszy raz zobaczyłem FF ^^).Widziałem ,że coś tam gadali ,ale czytania
ze zrozumieniem zero...no i ten system mi się nie podobał xD.

Za pierwszym razem miałem podobnie i doszedłem gdzieś do połowy i utknąłem na jakimś bossie bo postaci nie umiałem prawidłowo rozwinąć :P To też było jeszcze w podstawówce. Drugie podejście zrobiłem już w liceum i moją opinię już znasz ;)

Dnia 19.01.2008 o 19:40, Nertis napisał:

Teraz jest jakiś syren przede mną...jakoś strasznie wolno oglądam te odcinki :P.

Jak na moje oko to wcale nieźle ci idzie. :) To co cię teraz czeka to Arlong arc. Już naprawdę fajnie będzie.

Dnia 19.01.2008 o 19:40, Nertis napisał:

Właśnie takim przykładem były posty wyżej Hubi Koshiego i Ledoke''a o One Piece...chyba dobry
przykład podałem :P.

Już zdążyłem zauważyć że Hubi jest z OP i Naruto na bieżąco i wali ostro spoilerami więc czytam jego posty ostrożnie bo do Naruto mam jeszcze zamiar wrócić.

Dnia 19.01.2008 o 19:40, Nertis napisał:

Zacząłem oglądać One Piece ,więc nie wiem ,czy zacznę w najbliższym czasie Naruto...może jak
będę miał wolny dzień od pracy ^^.

Nie ucieknie ci :)

Dnia 19.01.2008 o 19:40, Nertis napisał:

Hehe...oglądam (ale nie teraz ^^).

A czemuż to??? :P

Dnia 19.01.2008 o 19:40, Nertis napisał:

Powiem szczerze...nie nienawidzę pisać w Wordzie :P.Tylko jak jestem zmuszony w szkole to korzystam
z tego programu :P.Według mnie to jest syf program :P.Wolę już ryzykować :P.

Heh ja dzisiaj na uczelni miałem zaliczenie z infy właśnie z worda. Jak dla mnie program ok, na początku się wydaje skomplikowany ale później jest w porządku. Nawiasem mówiąc, liczę na 5^^

Dnia 19.01.2008 o 19:40, Nertis napisał:

No to narobiłeś mi smaczku nie powiem ^^.Może jak będę miał konwencje twórczą to sięgnę po
FF dzisiaj w nocy xD...

To jakby co napisz jak się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 18:24, Kraju92 napisał:

Można gdzieś znaleźć tłumaczenie mangi Death Note. Ostatnio zacząłem oglądać anime i chciałbym
także przeczytać mangę.

JPF wydał juz 2-3 tomy mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:59, Kosmitus napisał:

Za pierwszym razem miałem podobnie i doszedłem gdzieś do połowy i utknąłem na jakimś bossie
bo postaci nie umiałem prawidłowo rozwinąć :P To też było jeszcze w podstawówce. Drugie podejście
zrobiłem już w liceum i moją opinię już znasz ;)


Hmm...jakby nie patrzeć już jestem w LO ^^.Może zrobię drugie podejście...tylko gdzie jest mój FF8...czy ja komuś nie pożyczyłem i nie odzyskałem?? O_o

Dnia 19.01.2008 o 19:59, Kosmitus napisał:

Jak na moje oko to wcale nieźle ci idzie. :) To co cię teraz czeka to Arlong arc. Już naprawdę
fajnie będzie.


Jestem po 31 odcinku...a jakby nie patrzeć zacząłem wcześniej od Asthariela ,a on jest już gdzieś przy 40 xD.
O właśnie...już zaczynają się sprawy z Arlongiem ;) (zdrada Nami ,itp. :P).

Dnia 19.01.2008 o 19:59, Kosmitus napisał:

Już zdążyłem zauważyć że Hubi jest z OP i Naruto na bieżąco i wali ostro spoilerami więc czytam
jego posty ostrożnie bo do Naruto mam jeszcze zamiar wrócić.


Hehe ;).Ja zazwyczaj nie czytam jego postów jak nie są one skierowane do mnie (nie mam zamiaru sobie niszczyć spraw z OP :P).Co do Naruto...tak jak pisałem.Jak przyjedzie pierwszy tom to zobaczę ;) (kurde...już 12 dni czekam na paczkę i dalej jej nie ma :/).

Dnia 19.01.2008 o 19:59, Kosmitus napisał:

Nie ucieknie ci :)


Tylko nie wiem kiedy...teraz wiem ,że całe ferie będę w pracy od 10 do 18 ,a na wakacje będzie podobnie chyba...zostają mi tylko noce od 22 do 3 xD.

Dnia 19.01.2008 o 19:59, Kosmitus napisał:

A czemuż to??? :P


Bo oglądam mecz Polska:Serbia xD...

Dnia 19.01.2008 o 19:59, Kosmitus napisał:

Heh ja dzisiaj na uczelni miałem zaliczenie z infy właśnie z worda. Jak dla mnie program ok,
na początku się wydaje skomplikowany ale później jest w porządku. Nawiasem mówiąc, liczę na
5^^


Lol?Skomplikowany xD?Według mnie to ten program jest banalny :P.Exel podobnie (ze wszystkiego 5 dostaje...tylko z jednej pracy dostałem 4 ,bo zapomniałem dać tabelki jakiejś :P).Ja chcę robić strony internetowe lub coś podobnego (grafika może :P).

Dnia 19.01.2008 o 19:59, Kosmitus napisał:

To jakby co napisz jak się podobało :)


Zobaczymy... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:59, Kosmitus napisał:

Już zdążyłem zauważyć że Hubi jest z OP i Naruto na bieżąco i wali ostro spoilerami więc czytam
jego posty ostrożnie bo do Naruto mam jeszcze zamiar wrócić.

Zapominasz o Bleachu i Full Metal Alchemiście drogi kolego XD Z nimi też jestem na bieżąco, ale że dyskusje głównie o One Piecie i Naruto lecą to się dołączam. Poza tym przepraszam za takie straszne spoilerowanie XD
Mhm... ciekawych rzeczy się człowiek o sobie dowiaduje, wychodzi na to że przerażenie budzę wśród ludzi piszących w tym temacie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane znawce moje, określi mi ktoś w jakim momencie powinienem oglądać kinówki One Piece? Jestem w połowie Baratie Arc i nie wiem czy sobie obejrzeć kinówkę. I Czy owe są warte oglądania(znaczy porównajcie do kinówek DB, Naruto - te to porażka imo, a do Memories of Nobody - ten mi się podobał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:40, Nertis napisał:

Hmm...jakby nie patrzeć już jestem w LO ^^.Może zrobię drugie podejście...tylko gdzie jest
mój FF8...czy ja komuś nie pożyczyłem i nie odzyskałem?? O_o

Hehe ja grałem za pierwszym razem na pożyczonej a potem kupiłem od tego właśnie znajomego za kilkanaście złotych :P Gość kupił ją razem PSX''em i w ogóle nie wiedział o co w tej gierce chodzi Mówił że włączył na trochę i nic tylko jakieś teksty cały czas i pytał czy ta gra się kiedyś zaczyna xD

Dnia 19.01.2008 o 20:40, Nertis napisał:

Jestem po 31 odcinku...a jakby nie patrzeć zacząłem wcześniej od Asthariela ,a on jest już
gdzieś przy 40 xD.

Nie ma co przecież na siłę oglądać. Być może Asthariel ma więcej czasu naoglądanie...

Dnia 19.01.2008 o 20:40, Nertis napisał:

Tylko nie wiem kiedy...teraz wiem ,że całe ferie będę w pracy od 10 do 18 ,a na wakacje będzie
podobnie chyba...zostają mi tylko noce od 22 do 3 xD.

Mnie męczy młodszy brat żebym po nocach nic bez niego nie oglądał bo on też chce oglądać.

Dnia 19.01.2008 o 20:40, Nertis napisał:

Bo oglądam mecz Polska:Serbia xD...

Ja się piłką raczej nie interesuję (dziwak?). Jakoś mecze u mnie emocji nie wzbudzają...

Dnia 19.01.2008 o 20:40, Nertis napisał:

Lol?Skomplikowany xD?Według mnie to ten program jest banalny :P.Exel podobnie (ze wszystkiego
5 dostaje...tylko z jednej pracy dostałem 4 ,bo zapomniałem dać tabelki jakiejś :P).Ja chcę
robić strony internetowe lub coś podobnego (grafika może :P).

No, miałem na myśli że niektórych może na początku odstraszyć spora ilość opcji itd. Ja też oczywiście z Infy to na bdb jechałem^^ Excela to tylko liznęliśmy kiedyś. Jak cię grafika interesuje to sobie ściągnij GIMP''a. Jest to darmowy odpowiednik Photoshopa, można ciekawe rzeczy zrobić ;)
Natchnęło mnie to żeby wstawić na GS'a parę swoich rysunków ^^


Hubi Koshi

Dnia 19.01.2008 o 20:40, Nertis napisał:

Zapominasz o Bleachu i Full Metal Alchemiście drogi kolego XD

Przepraszam najmocniej :P

Dnia 19.01.2008 o 20:40, Nertis napisał:

Z nimi też jestem na bieżąco, ale że dyskusje
głównie o One Piecie i Naruto lecą to się dołączam. Poza tym przepraszam za takie straszne spoilerowanie XD

Już się nawet przyzwyczaiłem i się pilnuję :) Zresztą nie ty jeden. Mam taki uraz do spoilerów odkąd dowiedziałem się o śmierci pewnej postaci w FF7 zanim doszedłem do tego miejsca :/ Jeśli grałeś na pewno wiesz o co chodzi.
Co do FMA, kupiłem parę tomów z JPF''u i na razie przeczytałem niecały pierwszy (4 chaptery) I 2 pytania:
1.Ile już jest stworzonych chapterów i czy seria ma się ku końcowi albo coś? Nie wiem jeszcze, ale może się przerzucę na skany.
2. Kiedy fabuła mangi oddziela się od fabuły w anime? Bo jak na razie to jest praktycznie to samo..

Dnia 19.01.2008 o 20:40, Nertis napisał:

Mhm... ciekawych rzeczy się człowiek o sobie dowiaduje, wychodzi na to że przerażenie budzę wśród ludzi
piszących w tym temacie XD

No nie przesadzaj ;) Ty to już tutaj jesteś po prostu starym wyjadaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 22:23, Kosmitus napisał:

Już się nawet przyzwyczaiłem i się pilnuję :) Zresztą nie ty jeden. Mam taki uraz do spoilerów
odkąd dowiedziałem się o śmierci pewnej postaci w FF7 zanim doszedłem do tego miejsca :/ Jeśli
grałeś na pewno wiesz o co chodzi.

Nom wiem o co chodzi, hyhy pamiętam jak się dowiedziałem kim jest dziadek Luffiego, RANY ale miałem szczękoopad, przez dobre pięć minut krążyłem w kółko i mruczałem "No bez jaj to ON, Niemożliwe, ale to naprawdę on, ale jaja normalnie odlot na maksa, kurcze bele, ja cię nie mogę"... w sumie idę o zakład że sam tak zareagujesz XD Zresztą w tym odcinku to nie będzie jedyny powód do szczękoopadu, oj będzie cię po nim szczena bolała zobaczysz.

Dnia 19.01.2008 o 22:23, Kosmitus napisał:

1.Ile już jest stworzonych chapterów i czy seria ma się ku końcowi albo coś? Nie wiem jeszcze,
ale może się przerzucę na skany.

Chapterów jest jak na razie 79 i owszem z tego co widać seria zbliża się dość szybko do końca. Wątki są zamykane, a sytuacja i dramatyzm się ostro rozkręcają :-) Powiem tylko tyle że już dwóch Homunculi zostało totalnie rozwalonych i wszystko zmierza do finalnego Showdownu. Swoją drogą licząc w standardowych chapterach powinienem powiedzieć że FMA ma koło 160 chapterów bo każdy z nich ma prawie dwa razy tyle stron co chaptery Naruto, Bleacha czy One Piecea.

Dnia 19.01.2008 o 22:23, Kosmitus napisał:

2. Kiedy fabuła mangi oddziela się od fabuły w anime? Bo jak na razie to jest praktycznie to
samo..

Nie jestem pewien bo anime nie oglądałem (raz próbowałem, ale ciachnąłem się na jakąś dubbingową wersje to sobie odpuściłem) ale wikipedia twierdzi że coś koło 23-24 odcinka co przekłada się na... bo ja wiem gdzieś koło 13-14 chapter. To są mocno niepewne informacje bo jak już mówiłem anime nie oglądałem
Najlepiej sam sobie poprzeglądaj :-)
http://www.onemanga.com/Full_Metal_Alchemist/

Dnia 19.01.2008 o 22:23, Kosmitus napisał:

No nie przesadzaj ;) Ty to już tutaj jesteś po prostu starym wyjadaczem :)

Huh O_o ?? Ja Starym wygą ?? Ja się tu dalej jak dzieciak czuję szczerze mówiąc przy tych wszystkich specach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

> Już się nawet przyzwyczaiłem i się pilnuję :) Zresztą nie ty jeden. Mam taki uraz do spoilerów

> odkąd dowiedziałem się o śmierci pewnej postaci w FF7 zanim doszedłem do tego miejsca
:/ Jeśli
> grałeś na pewno wiesz o co chodzi.
Nom wiem o co chodzi, hyhy pamiętam jak się dowiedziałem kim jest dziadek Luffiego, RANY ale
miałem szczękoopad, przez dobre pięć minut krążyłem w kółko i mruczałem "No bez jaj to ON,
Niemożliwe, ale to naprawdę on, ale jaja normalnie odlot na maksa, kurcze bele, ja cię nie
mogę"... w sumie idę o zakład że sam tak zareagujesz XD Zresztą w tym odcinku to nie będzie
jedyny powód do szczękoopadu, oj będzie cię po nim szczena bolała zobaczysz.

Wiem że to co teraz powiem zabrzmi makabrycznie: jestem prawie pewien że wiem kto jest dziadkiem Luffiego :/

SPOILER (chyba)
Akcja w Loguetown-był tam niejaki Dragon. Na głupiej wikipedii tylko mi mignęło w spisie bohaterów nazwisko Monkey D. Dragon.
/SPOILER

Nie mów czy mam rację, proszę :( Na wikipedię zerknąłem bo chciałem zobaczyć spis odcinków i jak wygląda sprawa z fillerami...

Dnia 19.01.2008 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

> 1.Ile już jest stworzonych chapterów i czy seria ma się ku końcowi albo coś? Nie wiem
jeszcze,
> ale może się przerzucę na skany.
Chapterów jest jak na razie 79 i owszem z tego co widać seria zbliża się dość szybko do końca.
Wątki są zamykane, a sytuacja i dramatyzm się ostro rozkręcają :-) Powiem tylko tyle że już
dwóch Homunculi zostało totalnie rozwalonych i wszystko zmierza do finalnego Showdownu. Swoją
drogą licząc w standardowych chapterach powinienem powiedzieć że FMA ma koło 160 chapterów
bo każdy z nich ma prawie dwa razy tyle stron co chaptery Naruto, Bleacha czy One Piecea.

To JPF ma jeszcze wydawania na 2 lata skoro są po 4 chaptery/tom. Strasznie długo :/

Dnia 19.01.2008 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

> 2. Kiedy fabuła mangi oddziela się od fabuły w anime? Bo jak na razie to jest praktycznie
to
> samo..
Nie jestem pewien bo anime nie oglądałem (raz próbowałem, ale ciachnąłem się na jakąś dubbingową
wersje to sobie odpuściłem) ale wikipedia twierdzi że coś koło 23-24 odcinka co przekłada się
na... bo ja wiem gdzieś koło 13-14 chapter. To są mocno niepewne informacje bo jak już mówiłem
anime nie oglądałem
Najlepiej sam sobie poprzeglądaj :-)
http://www.onemanga.com/Full_Metal_Alchemist/

Przeczytam sobie u siebie bo mam 6 tomów czyli do 24 chaptera :) Byłem po prostu ciekaw bo powtarzać prawie to samo nie jest już tak fajnie.

Dnia 19.01.2008 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

Huh O_o ?? Ja Starym wygą ?? Ja się tu dalej jak dzieciak czuję szczerze mówiąc przy tych wszystkich
specach.

Takie odniosłem wrażenie, dużo piszesz i całkiem do rzeczy, więc musiałeś już sporo oglądać/czytać. A kto jest wg. ciebie takim specem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 23:29, Kosmitus napisał:

Nie mów czy mam rację, proszę :( Na wikipedię zerknąłem bo chciałem zobaczyć spis odcinków
i jak wygląda sprawa z fillerami...

Kurde... kusi mnie oj kusi... No nic, nie powiem :-) W każdym bądź razie ten odcinek i tak będzie obfitował w sporo szoków. Ech aż mi się spoilery cisną na usta, ale NIE będę silny i nic nie powiem ^^ Zresztą, i tak jesteś już bliżej jak dalej.

Dnia 19.01.2008 o 23:29, Kosmitus napisał:

To JPF ma jeszcze wydawania na 2 lata skoro są po 4 chaptery/tom. Strasznie długo :/

Mi zbieranie Hellsinga zajęło gdzieś ponad półtora roku czy coś koło tego :-/

Dnia 19.01.2008 o 23:29, Kosmitus napisał:

Przeczytam sobie u siebie bo mam 6 tomów czyli do 24 chaptera :) Byłem po prostu ciekaw bo
powtarzać prawie to samo nie jest już tak fajnie.

Sam nie wiem, anime nie oglądałem więc nie mogę ci powiedzieć czy są jakieś seriozne zmiany.

Dnia 19.01.2008 o 23:29, Kosmitus napisał:

Takie odniosłem wrażenie, dużo piszesz i całkiem do rzeczy, więc musiałeś już sporo oglądać/czytać.
A kto jest wg. ciebie takim specem?

Piszę dużo to fakt, zszokowało mnie że 10% postów w tym temacie należy do mnie XD Tylko w swoim własnym temacie o Kim Possible mam więcej. Co do starych wygów... James'' na ten przykład, albo Latniak zresztą to przez te dwie paskudy właśnie zacząłem oglądać One Piece :-) Tak czytałem te ich dyskusje i czytałem i w końcu mnie wzięło. No i Alamut, ale on (wybacz drogi kolego jeśli to czytasz) to bardziej taki... -kun niż -san, Latniak i James'' to dla mnie -sanowie, podczas gdy Alamut to -kun, czyli kumpel mówiąc krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 23:51, Hubi Koshi napisał:

Kurde... kusi mnie oj kusi... No nic, nie powiem :-) W każdym bądź razie ten odcinek i tak
będzie obfitował w sporo szoków. Ech aż mi się spoilery cisną na usta, ale NIE będę silny i
nic nie powiem ^^ Zresztą, i tak jesteś już bliżej jak dalej.

No to mnie teraz nawet pocieszyłeś :)

Dnia 19.01.2008 o 23:51, Hubi Koshi napisał:

> To JPF ma jeszcze wydawania na 2 lata skoro są po 4 chaptery/tom. Strasznie długo :/
Mi zbieranie Hellsinga zajęło gdzieś ponad półtora roku czy coś koło tego :-/

O, to mam na celowniku właśnie. Czy Hellsing już jest wydany w całości czy jeszcze będzie coś? bo słyszałem coś jakiś czas temu że ma się niedługo skończyć.

Dnia 19.01.2008 o 23:51, Hubi Koshi napisał:

Sam nie wiem, anime nie oglądałem więc nie mogę ci powiedzieć czy są jakieś seriozne zmiany.
> Takie odniosłem wrażenie, dużo piszesz i całkiem do rzeczy, więc musiałeś już sporo oglądać/czytać.

Kiedy czytałem jedną reckę to autor pisał że anime już dosyć wcześnie odrywa się zupełnie od mangi i podąża dalej własnym torem.

Dnia 19.01.2008 o 23:51, Hubi Koshi napisał:

> A kto jest wg. ciebie takim specem?
Piszę dużo to fakt, zszokowało mnie że 10% postów w tym temacie należy do mnie XD Tylko w swoim
własnym temacie o Kim Possible mam więcej. Co do starych wygów... James'' na ten przykład,
albo Latniak zresztą to przez te dwie paskudy właśnie zacząłem oglądać One Piece :-)

I przekazałeś dalej :)

Dnia 19.01.2008 o 23:51, Hubi Koshi napisał:

Tak czytałem
te ich dyskusje i czytałem i w końcu mnie wzięło. No i Alamut, ale on (wybacz drogi kolego
jeśli to czytasz) to bardziej taki... -kun niż -san, Latniak i James'' to dla mnie -sanowie,
podczas gdy Alamut to -kun, czyli kumpel mówiąc krótko.

Rozumiem :) Zresztą ich wszystkich już tu wiele razy widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 00:28, Kosmitus napisał:

No to mnie teraz nawet pocieszyłeś :)

Już niedługo, już niedługo :-) Dołączysz do zgromadzenia Aktualnowców... czy jak to tam chcesz nazwać, czyli ludzi na bieżąco ^^

Dnia 20.01.2008 o 00:28, Kosmitus napisał:

O, to mam na celowniku właśnie. Czy Hellsing już jest wydany w całości czy jeszcze będzie coś?
bo słyszałem coś jakiś czas temu że ma się niedługo skończyć.

Raczej jeszcze coś będzie, mogę się mylić ale obecnie materiału jest na jakieś 10 może 11 tomików, a w Polsce wydanych zostało bodaj 8. Jeśli o kończenie się Hellsinga kończy to owszem, patrząc na to co się wyrabia w najnowszych chapterach można dojść do wniosku że to już niedługo potrwa. Nie za bardzo mam jak przewidywać, ale sądzę że w najdłuższym wypadku zajmie to góra 5 chapterów jeszcze.

Dnia 20.01.2008 o 00:28, Kosmitus napisał:

Kiedy czytałem jedną reckę to autor pisał że anime już dosyć wcześnie odrywa się zupełnie od
mangi i podąża dalej własnym torem.

To by nawet pasowało do cyferek które wyszperałem.

Dnia 20.01.2008 o 00:28, Kosmitus napisał:

I przekazałeś dalej :)

Nom, odnoszę wrażenie że ostatnio wybuchła jakaś epidemia One Piecowska (do której z rozkoszą przyłożyłem rękę ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 10:35, Nertis napisał:

No widziesz ;D.A gdzie teraz jesteś??/.../zapowiada się ciekawie ;).

Wiem o co chodzi ;] Ja narazie (nie miałem czasu oglądać w koszalinie balowałem ;p) po walce Zoro z Jastrzębio okim ;] Ale to jest przegięcie ;]

Dnia 19.01.2008 o 10:35, Nertis napisał:

Jakby nie patrzeć to w DB było podobnie /.../ powtarza w tasiemcach.

Ale ani w bleach ani w DB nie powtarza się to co odcinek ;p ;] Co innego... Faktem jest, że ciężko jest wy myśleć

Dnia 19.01.2008 o 10:35, Nertis napisał:

Buu...trzeba być wyrozumiałym (wybredność jest oznaką ,że ktoś jest troszkę rozpuszczony wiesz?? xD).

Serio? Nie domyślił bym się ;p ;]

Dnia 19.01.2008 o 10:35, Nertis napisał:

ale fajnie wyglądało jak on tak ciachnął swoim wielkim mieczem xD./.../jak dopłynął do Grand Line /.../

No, a ile będzie miał członków? 5? ;] Czy rozwinie te swoją załogę ;] ?

Dnia 19.01.2008 o 10:35, Nertis napisał:

A ja mam na odwrót :P.Jeśli początek mi się nie spodoba to najczęście już jestem zniesmaczony
do końca animca :P.Jaki tam byłby koniec to już ten początek pozostaję w głowie...dla mnie
koniec nie musi być super ;).

No widzisz. Ja mogę nawet bubel oglądać puki wiem że będzie to bubel. ;] Jak juuż pisałem nie lubei rozczarowań ;] I takowym (troche) był kenichi... Ale po tym co napisałeś nie rozumiem jednej rzeczy... To podobał Ci się od początku do końca, czy tylko początek? ;]

Dnia 19.01.2008 o 10:35, Nertis napisał:

Dzisiaj może zrobię mały seansik ;).Z kilka odcinków Ergo Proxy...muszę się psychicznie nastawić

Niby na co? ;] Po prostu oglądać i już :)

Dnia 19.01.2008 o 10:35, Nertis napisał:

O proszę...pij aby wygrać xD.Tylko żebyś za jakiś czas nie chodził w domu i mówił ,że umierasz

"Żonine Łzy" i po sprawie ;]

Dnia 19.01.2008 o 10:35, Nertis napisał:

My Ciebie obgadujemy??Skąd takie wnioski?? xD

Nie no, ale o co chodziło?

Dnia 19.01.2008 o 10:35, Nertis napisał:

Sajonara??

Bywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

Wiem o co chodzi ;] Ja narazie (nie miałem czasu oglądać w koszalinie balowałem ;p) po walce
Zoro z Jastrzębio okim ;] Ale to jest przegięcie ;]

<SPOILER>
Jeśli mówisz o potędze Mihawka to wcale nie przegięcie, on po prostu pokazał na jak wypasionym poziomie są piraci w Grand Line. Mugiwarsi sami powoli rosną i stają się porównywalnie potężni do Mihawka... może trochę przesadzam, ale Zoro np. potrafi już ciąć rzeczy na odległość tak jak Mihawk
<KONIEC SPOILERA>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po Arlong arc. Coraz bardziej mi przeszkadza ta niepoważnść Luffiego. Dobrze , żeby bohater dowcipkował i robił sobie jaja z przeciwnika , ale nie musi zachowywac sie jak idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 13:48, Asthariel napisał:

Jestem po Arlong arc. Coraz bardziej mi przeszkadza ta niepoważnść Luffiego. Dobrze , żeby
bohater dowcipkował i robił sobie jaja z przeciwnika , ale nie musi zachowywac sie jak idiota.

Taki już jest charakter Luffiego, taki on już jest, zresztą potem się to nieco zmienia. Mi tam się i tak najbardziej podobała scena na szczycie ^^ miło wiedzieć że Luffy dysponuje taką monstrualną siłą fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

Wiem o co chodzi ;] Ja narazie (nie miałem czasu oglądać w koszalinie balowałem ;p) po walce
Zoro z Jastrzębio okim ;] Ale to jest przegięcie ;]


Aha...czyli zaraz Luffy vs Don :P.Ale co jest przegięciem??Mihawk?? :D

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

Ale ani w bleach ani w DB nie powtarza się to co odcinek ;p ;] Co innego... Faktem jest, że
ciężko jest wy myśleć


Hmm...czy ja wiem :P.Ja też mogę powiedzieć ,że motywy w OP też się nie powtarzają co odcinek (co dwa,trzy xD).A w Bleachu jest od groma rzeczy ,które się powtarzają :P.

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

Serio? Nie domyślił bym się ;p ;]


Hehe...się nie dziwie ;D.

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

No, a ile będzie miał członków? 5? ;] Czy rozwinie te swoją załogę ;] ?


Chodzi ci o załogę Luffiego??Chyba będzie pięć członków (chyba ,że ma się jeszcze coś zmienić za 100 odcinków xD).Ale po co im więcej?? ;D

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

No widzisz. Ja mogę nawet bubel oglądać puki wiem że będzie to bubel. ;] Jak juuż pisałem nie
lubei rozczarowań ;] I takowym (troche) był kenichi... Ale po tym co napisałeś nie rozumiem
jednej rzeczy... To podobał Ci się od początku do końca, czy tylko początek? ;]


Ogólnie to podobało mi się od początku do końca ,ale bardziej w skazaniem na początek (te wszystkie treningi itp...to wymiatało xD).

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

Niby na co? ;] Po prostu oglądać i już :)


A jednak nie obejrzałem ;(.Przeznaczyłem ten czas aby obejrzeć Bleach: Memories of Nobody :P.Myślałem ,że będzie gorsze xD.

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

"Żonine Łzy" i po sprawie ;]


;D

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

Nie no, ale o co chodziło?


Bo mówiłeś ,że ja Ciebie z Kosmitusem obgadujemy :P.

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

Bywaj.


Bywaj...wolę do zobaczenia xD.

@Hubi Koshi

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

<SPOILER>


O proszę xD.Oznaczony spoiler ^^ (nie mam zamiaru czytać xD).

@Asthariel

Dnia 20.01.2008 o 13:39, Madoxx napisał:

Jestem po Arlong arc. Coraz bardziej mi przeszkadza ta niepoważnść Luffiego. Dobrze , żeby bohater dowcipkował i robił sobie jaja z przeciwnika , ale nie musi zachowywac sie jak idiota.


Taki jest właśnie urok Luffiego...ale jakby nie patrzeć to tylko on taki jest ;D.Zoro można powiedzieć ,że idzie inną dróżką ...nie ma tutaj kilku postaci które się posługują taką samą bronią :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam sie podobał najnowszy chapter One Piece? dla mnie ciekawe rozwiązanie akcji
zas jesli chodzi o Nareuto i Bleach - nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

Nie za bardzo mam jak przewidywać, ale sądzę że w najdłuższym wypadku zajmie to góra 5 chapterów
jeszcze.


no wiesz co... ja sadze, ze Hellsing jeszcze ok. 2 lat pozyje... sporo watku nie zostalo wyjasnionych, sporo kwestii nierozwiazanych... ciekawi mnie opcja smierci Alucarda, zaprawde byloby to ciekawe wydarzenie, taka absolutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się