Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2008 o 15:19, JaMES` napisał:

no wiesz co... ja sadze, ze Hellsing jeszcze ok. 2 lat pozyje... sporo watku nie zostalo wyjasnionych,
sporo kwestii nierozwiazanych... ciekawi mnie opcja smierci Alucarda, zaprawde byloby to ciekawe
wydarzenie, taka absolutna

<SPOILER>
Cóż pożyjemy zobaczymy :-) autor może dojść do wniosku "A zrobię im na złość i zakończę na tym, niech się biedaczki głowią" Ale autentycznie większość ważnych postaci zdechła, cała walka dobiega końca więc może się to szybko zakończyć.
Swoją drogą doszedłem do wniosku że łatwiej by mi było oznaczać moje posty które NIE SĄ spoilerami, niż te które są, mniej roboty by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

Już niedługo, już niedługo :-) Dołączysz do zgromadzenia Aktualnowców... czy jak to tam chcesz
nazwać, czyli ludzi na bieżąco ^^

Tylko że ty i pewnie jeszcze kilka osób jesteście też na bieżąco z mangą, która to jest pewnie sporo dalej niż anime.

Dnia 20.01.2008 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

Nom, odnoszę wrażenie że ostatnio wybuchła jakaś epidemia One Piecowska (do której z rozkoszą
przyłożyłem rękę ^^)

Ale przyznaj że ja też odrobinę pomogłem^^ <dumnie wypina pierś>.

Nertis


>> No, a ile będzie miał członków? 5? ;] Czy rozwinie te swoją załogę ;] ?

Dnia 20.01.2008 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

Chodzi ci o załogę Luffiego??Chyba będzie pięć członków (chyba ,że ma się jeszcze coś zmienić za 100
odcinków xD).Ale po co im więcej?? ;D

Powiedzieć czy nie? Może lepiej nie :) Ale będzie jeszcze kilku członków załogi.

Dnia 20.01.2008 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

@Hubi Koshi

Dnia 20.01.2008 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

<SPOILER>


Dnia 20.01.2008 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

O proszę xD.Oznaczony spoiler ^^ (nie mam zamiaru czytać xD).

Ja mu trochę zwróciłem uwagę na spoilery :) Poprawił się :P

Dnia 20.01.2008 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

@Asthariel


>> Jestem po Arlong arc. Coraz bardziej mi przeszkadza ta niepoważnść Luffiego. Dobrze , żeby bohater
>> dowcipkował i robił sobie jaja z przeciwnika , ale nie musi zachowywac sie jak idiota.

Dnia 20.01.2008 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

Taki jest właśnie urok Luffiego...ale jakby nie patrzeć to tylko on taki jest ;D.Zoro można powiedzieć ,że idzie
inną dróżką ...nie ma tutaj kilku postaci które się posługują taką samą bronią :P.


Ano tak, każdy jet inny :) Mnie nawet nie denerwowała głupota Luffiego, zato niektórzy przeciwnicy nieco tak, np. ten człowiek-tarcza z załogi Don Kriega. Trochę mnie irytował ten wygląd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW" TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 20.01.2008 o 17:08, Kosmitus napisał:

Tylko że ty i pewnie jeszcze kilka osób jesteście też na bieżąco z mangą, która to jest pewnie
sporo dalej niż anime.

Sporo ?? Nie powiedziałbym, w anime zaczyna się w tej chwili arc który w mandze CHYBA się już kończy, chociaż kto wie co Oda-sensei jeszcze wymyśli. Więc kiedy dotrzesz do najnowszego odcinka raczej nie będziesz daleko od mangi, a mówię ci warto się śpieszyć bo o ile Arci które teraz obejrzysz należą do najpoważniejszych i najsmutniejszych z tych które były to to co teraz odchodzi na... Thriller Bark jest totalnie u zupełnie przegięte. Tak swoją drogą jeśli się nie mylę to już dotarłeś to tego kim są CP9 tak ?? Gdzie konkretnie jesteś ?? Płyną już Mugiwarsi na Rocketmanie ??

Dnia 20.01.2008 o 17:08, Kosmitus napisał:

Ale przyznaj że ja też odrobinę pomogłem^^ <dumnie wypina pierś>.

Jasne że tak, w sumie to się zdziwiłem patrząc ostatnio jak wiele osób się zainteresowało One Piecem. Im nas więcej tym skuteczniej tego wirusa roznosimy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2008 o 17:17, Hubi Koshi napisał:

Sporo ?? Nie powiedziałbym, w anime zaczyna się w tej chwili arc który w mandze CHYBA się już
kończy, chociaż kto wie co Oda-sensei jeszcze wymyśli. Więc kiedy dotrzesz do najnowszego odcinka
raczej nie będziesz daleko od mangi, a mówię ci warto się śpieszyć bo o ile Arci które teraz
obejrzysz należą do najpoważniejszych i najsmutniejszych z tych które były to to co teraz odchodzi
na... Thriller Bark jest totalnie u zupełnie przegięte.

To znaczy że ten Thriller Bark taki dramatyczny czy jest morze jakaś hardkorowa sieczka?

Dnia 20.01.2008 o 17:17, Hubi Koshi napisał:

Tak swoją drogą jeśli się nie mylę
to już dotarłeś to tego kim są CP9 tak ??

SPOILERY OP
Tak. Ale po prostu niezły szok był jak się wydało.

Dnia 20.01.2008 o 17:17, Hubi Koshi napisał:

Gdzie konkretnie jesteś ?? Płyną już Mugiwarsi na
Rocketmanie ??

Płyną :) Zoro właśnie skosił T-bona (gość wygląda jak trup jakiegoś nordyckiego wojownika :P). Nie myślałem że mu tak łatwo pójdzie.Tylko mi coś odcinek się zawiesza w połowie i nie chce dalej iść :/ Ale wszystko idzie zrobić.
Acha, no i Usopp-Sogeking xD Ma nawet własny hymn (nawet wpada w ucho):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW" TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 20.01.2008 o 17:32, Kosmitus napisał:

To znaczy że ten Thriller Bark taki dramatyczny czy jest morze jakaś hardkorowa sieczka?

Mhm... zobaczysz, powiem tylko że to drugie na pewno i jest dość psychodeliczny, zresztą sam zobaczysz, ja żadnych szczegółów podawać nie będę.

Dnia 20.01.2008 o 17:32, Kosmitus napisał:

Tak. Ale po prostu niezły szok był jak się wydało.

Nom ja już wcześniej z wikipedii wiedziałem że to oni, ale rany... tak strasznie mi smutno było że takie fajne postacie okazały się skończonymi... GRRR

Dnia 20.01.2008 o 17:32, Kosmitus napisał:

Płyną :) Zoro właśnie skosił T-bona (gość wygląda jak trup jakiegoś nordyckiego wojownika :P).

Nee dla mnie to bardziej Paladyn, chociaż faktycznie troszkę wikinga przypomina, ogólnie to lubię T-Bonea mam słabość do Paladynów, a ten facet to 110% Paladyna, rany normalnie człowieka wzruszenie ściska, ścierał się z Zoro w całkiem podartej pelerynie dlatego że bandażował swoich ludzi. Więcej takich oficerów wśród Marines i by cudnie było ^^

Dnia 20.01.2008 o 17:32, Kosmitus napisał:

Acha, no i Usopp-Sogeking xD Ma nawet własny hymn (nawet wpada w ucho):P

O z tego odcinka to pamiętam jak Sanji chciał pociąć na plasterki biednego Frankyego, swoją drogą jak ci się ta postać podoba ^^ ?? Kukukuku a ty albo już, albo niedługo będziesz sobie mógł obejrzeć walkę Sanjiego z Wanze, to dopiero odjechany/kuchenny pojedynek.

A tak poza tym zastanawiałem się czy ktoż tu jeszcze pamiętam AMV Hell 3. Bo jak nie, to proszę
http://video.google.pl/videoplay?docid=-1296650760995189755&q=AMV+Hell+3&total=765&start=0&num=10&so=0&type=search&pli ndex=0
Hyhy... troche przydługi ten link, ale filmik w sumie też krótki nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:08, Kosmitus napisał:

Powiedzieć czy nie? Może lepiej nie :) Ale będzie jeszcze kilku członków załogi.


Hmm...ja szacuje ,że za jakiś czas jeszcze dojdzie z dwie osoby do załogi i będzie git ;D.

Dnia 20.01.2008 o 17:08, Kosmitus napisał:

Ja mu trochę zwróciłem uwagę na spoilery :) Poprawił się :P


Właśnie to też zauważyłem ;D.Może się poprawi na zawsze ^^ (choć ja nie wierzę jak w fiołki w Neapolu xD).

Dnia 20.01.2008 o 17:08, Kosmitus napisał:

Ano tak, każdy jet inny :) Mnie nawet nie denerwowała głupota Luffiego, zato niektórzy przeciwnicy
nieco tak, np. ten człowiek-tarcza z załogi Don Kriega. Trochę mnie irytował ten wygląd itd.


A taki jeden troszkę głupi zawsze może rozbawić i dopomóc całemu anime ;D.Ogółem to widzę jak narazie ,że wszyscy przeciwnicy Luffiego to jakieś niedorozwoje (podobał mi sie Kuro...z tym swoim skilem ,że wszystko zabija w jakimś promieniu ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie to co teraz zrobię, ale ja się po prostu niesamowicie cieszę.
YAAAAY BOOYAHAHAHAHAHA OH YEAH, COOL SUPER, AWESOME.
Skąd ta radość ?? Ano bo w końcu do biznesu wrócili Kaizoku-Fansubs, najlepsza moim zdaniem grupa fansuberska zajmująca się One Piece ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:39, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW" TO
ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
Mhm... zobaczysz, powiem tylko że to drugie na pewno i jest dość psychodeliczny, zresztą sam
zobaczysz, ja żadnych szczegółów podawać nie będę.

Psychodeliczny? No to jestem pewien że mi się spodoba :]

SPOILERY

Dnia 20.01.2008 o 17:39, Hubi Koshi napisał:

Nom ja już wcześniej z wikipedii wiedziałem że to oni, ale rany... tak strasznie mi smutno
było że takie fajne postacie okazały się skończonymi... GRRR

Ja tylko wiedziałem że dojdzie pomiędzy nimi a mugiwarsami do walki bo widziałem kiedyś tapetę pt. Mugiwara Pirates vs.Cipher Pol 9 I byli oni wszyscy narysowani. A kiedy już oglądałem ten arc to pamiętałem już z tej tapety tylko sylwetkę Kaku i Lucci''ego i nie pamiętałem tej nazwy. Myślałem więc że pobiją się przez te fałszywe oskarżenia.

Dnia 20.01.2008 o 17:39, Hubi Koshi napisał:

Nee dla mnie to bardziej Paladyn, chociaż faktycznie troszkę wikinga przypomina, ogólnie to
lubię T-Bonea mam słabość do Paladynów, a ten facet to 110% Paladyna, rany normalnie człowieka
wzruszenie ściska, ścierał się z Zoro w całkiem podartej pelerynie dlatego że bandażował swoich
ludzi. Więcej takich oficerów wśród Marines i by cudnie było ^^

Ale jak się tak przyjrzeć to rząd jest tutaj ewidentnie negatywną stroną: zabójstwa, fałszywe oskarżenia itd.

Dnia 20.01.2008 o 17:39, Hubi Koshi napisał:

O z tego odcinka to pamiętam jak Sanji chciał pociąć na plasterki biednego Frankyego,

Albo coś przespałem, albo ci się coś pomyliło ;)

Dnia 20.01.2008 o 17:39, Hubi Koshi napisał:

swoją
drogą jak ci się ta postać podoba ^^ ??

Strasznie zakręcony gość, teraz walczy z tym Nero - transformacja w centaura -_-''
Edit: A i wiem że dojdzie do załogi - był na tej tapetce co wspominałem.

Dnia 20.01.2008 o 17:39, Hubi Koshi napisał:

Kukukuku

??

Dnia 20.01.2008 o 17:39, Hubi Koshi napisał:

a ty albo już, albo niedługo będziesz sobie
mógł obejrzeć walkę Sanjiego z Wanze, to dopiero odjechany/kuchenny pojedynek.

Już oglądałem ale jakiś taki znowu super nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 20.01.2008 o 18:17, Kosmitus napisał:

Ale jak się tak przyjrzeć to rząd jest tutaj ewidentnie negatywną stroną: zabójstwa, fałszywe
oskarżenia itd.

Oto mi właśnie chodzi :-) Gdyby wśród Marines więcej było takich oficerów jak T-Bone, Smoker, Garp, albo nawet Tashigi czy Ao Kiji to było by o wiele lepiej dla całego świata> Albo coś przespałem, albo ci się coś pomyliło ;)
Nie pomyliło na pewno. To była scena gdzie Sanji przebijał się przez kolejne wagony aż dotarł do tego gdzie byli Franky i Usopp. Franky przedstawił się jako Urano no Kao... czy jakoś tak w każdym bądź razie przestępcza gęba Water 7, a Sanji go kopnął i spytał na ile plasterków chce być posiekany, za to co zrobił Usoppowi, ten ostatni zresztą interweniował w obronie Frankyegi.

Dnia 20.01.2008 o 18:17, Kosmitus napisał:

Strasznie zakręcony gość, teraz walczy z tym Nero - transformacja w centaura -_-''

HENTAI! To chyba krzyczał kiedy się transformował, jak dla mnie dość zabójcza scena, zresztą ta forma mu się przyda podczas walki. Poza tym... nee nie powiem tego.

Dnia 20.01.2008 o 18:17, Kosmitus napisał:

> Kukukuku

Hej no, przecież tak się Orochimaru śmiał XD

Dnia 20.01.2008 o 18:17, Kosmitus napisał:

Już oglądałem ale jakiś taki znowu super nie był.

Cóż zależy od gustu, mnie tam rozwalił facet walczący makaronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY

Dnia 20.01.2008 o 18:43, Hubi Koshi napisał:

Oto mi właśnie chodzi :-) Gdyby wśród Marines więcej było takich oficerów jak T-Bone, Smoker,
Garp, albo nawet Tashigi czy Ao Kiji to było by o wiele lepiej dla całego świata

Hmm.. Garp to był ten gość który zabrał Kobiego i Helmeppo do bazy marynarki i doglądał ich treningu? Swoją drogą ciekawe jak sobie ci dwaj radzą i czy jeszcze się z Luffym spotkają ;)

Dnia 20.01.2008 o 18:43, Hubi Koshi napisał:

Nie pomyliło na pewno. To była scena gdzie Sanji przebijał się przez kolejne wagony aż dotarł
do tego gdzie byli Franky i Usopp. Franky przedstawił się jako Urano no Kao... czy jakoś tak
w każdym bądź razie przestępcza gęba Water 7, a Sanji go kopnął i spytał na ile plasterków
chce być posiekany, za to co zrobił Usoppowi, ten ostatni zresztą interweniował w obronie Frankyegi.

Ach pamiętam już :) Muszę uważniej oglądać.

Dnia 20.01.2008 o 18:43, Hubi Koshi napisał:

> Strasznie zakręcony gość, teraz walczy z tym Nero - transformacja w centaura -_-''
HENTAI! To chyba krzyczał kiedy się transformował, jak dla mnie dość zabójcza scena, zresztą
ta forma mu się przyda podczas walki. Poza tym... nee nie powiem tego.

Tak, krzyczał na samym początku :P Jak już mówiłem pokręcony koleś.

Dnia 20.01.2008 o 18:43, Hubi Koshi napisał:

> > Kukukuku
Hej no, przecież tak się Orochimaru śmiał XD

O_o Chodzi ci o anime czy mange bo ja to tylko anime narazie.


Ja jeszcze wrócę do Sogekinga. Mogę się założyć że Luffy i pewnie też Chopper nabiorą się na to przebranie a może nawet będą go podziwiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 20.01.2008 o 19:16, Kosmitus napisał:

Hmm.. Garp to był ten gość który zabrał Kobiego i Helmeppo do bazy marynarki i doglądał ich
treningu? Swoją drogą ciekawe jak sobie ci dwaj radzą i czy jeszcze się z Luffym spotkają ;)

:-)

Dnia 20.01.2008 o 19:16, Kosmitus napisał:

Tak, krzyczał na samym początku :P Jak już mówiłem pokręcony koleś.

No baaa, pasuje do Mugiwarsów, prawdddaaa ??

Dnia 20.01.2008 o 19:16, Kosmitus napisał:

O_o Chodzi ci o anime czy mange bo ja to tylko anime narazie.

W mandze, jak się śmiał to zawsze miał to Kukukuku.

Dnia 20.01.2008 o 19:16, Kosmitus napisał:

Ja jeszcze wrócę do Sogekinga. Mogę się założyć że Luffy i pewnie też Chopper nabiorą się na
to przebranie a może nawet będą go podziwiać :P

Powiem to tak. GOL, SCORE, KOSZ ZA TRZY PUNKTY, MEGAKILL. Innymi słowy zgadłeś w 100% z podziwianiem włącznie XD
Wiesz... my może skończymy tą dyskusje bo aż mnie roznosi żeby spoilerować XD Ledwo się powstrzymuje i najwyżej sugestie rzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OP odcinek 46. Eh , temat aż się prosi o erpega na kompa , bo pewnie na konsole kest. Ta swoboda , mnóstwo małych wysepek , itp. Taki Sid Meier Pirates! fanatsy. Rozmarzyłem się.
Kiedy się pojawiaja Chopper , Nico i Ace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 20.01.2008 o 20:43, Asthariel napisał:

Kiedy się pojawiaja Chopper , Nico i Ace?

Chopper pojawia się w 81 odcinku. Nico Robin trochę wcześniej bo już w 67, ale na poważnie zaczyna się wkręcać w fabułę dopiero później. Ace z kolei najpierw na wyspie na której jest Chopper, ale tylko na chwilkę, z kolei naprawdę pokazuje się chyba koło 115-120 odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 20:07, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> Hmm.. Garp to był ten gość który zabrał Kobiego i Helmeppo do bazy marynarki i doglądał
ich
> treningu? Swoją drogą ciekawe jak sobie ci dwaj radzą i czy jeszcze się z Luffym spotkają
;)
:-)

Heh i znów tajemniczy uśmiech :) Może będzie walka Luffy vs. Koby? XD

Dnia 20.01.2008 o 20:07, Hubi Koshi napisał:

> Tak, krzyczał na samym początku :P Jak już mówiłem pokręcony koleś.
No baaa, pasuje do Mugiwarsów, prawdddaaa ??

To samo pomyślałem jak go bliżej poznałem :P No i ta jego siła, jak ścisnął tego Bruno z CP9 za łeb to gość poczuł, a kiedy inni go atakowali to żadnych efektów nie było.

Dnia 20.01.2008 o 20:07, Hubi Koshi napisał:

> Ja jeszcze wrócę do Sogekinga. Mogę się założyć że Luffy i pewnie też Chopper nabiorą
się na
> to przebranie a może nawet będą go podziwiać :P
Powiem to tak. GOL, SCORE, KOSZ ZA TRZY PUNKTY, MEGAKILL. Innymi słowy zgadłeś w 100% z podziwianiem
włącznie XD

Niezły jestem ;]

Dnia 20.01.2008 o 20:07, Hubi Koshi napisał:

Wiesz... my może skończymy tą dyskusje bo aż mnie roznosi żeby spoilerować XD Ledwo się powstrzymuje
i najwyżej sugestie rzucam.

Oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 20.01.2008 o 21:11, Kosmitus napisał:

Heh i znów tajemniczy uśmiech :) Może będzie walka Luffy vs. Koby? XD

Wystawiasz moją cierpliwość i silną wolę na BARDZO silną próbę. Co bym nie napisał naprowadzi cię na jakiś szczegół fabuły, którego nie chcę zdradzić... ech na szczęście już niedługo nas dogonisz o będę mógł spoilerować ile mi się podoba XD

Dnia 20.01.2008 o 21:11, Kosmitus napisał:

To samo pomyślałem jak go bliżej poznałem :P No i ta jego siła, jak ścisnął tego Bruno z CP9
za łeb to gość poczuł, a kiedy inni go atakowali to żadnych efektów nie było.

Cóż nie na darmo Franky to cyborg, jego pięści są z PRAWDZIWEGO metalu, podczas gdy technika obronna której używa CP9, Tekkai, jedynie je imituje,

Dnia 20.01.2008 o 21:11, Kosmitus napisał:

Niezły jestem ;]

Nom muszę ci to przyznać.

Dnia 20.01.2008 o 21:11, Kosmitus napisał:

Oki :)

Dobra, Koniec, Nie odzywam się do ciebie więcej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 19.01.2008 o 21:51, Vincent Law napisał:

Kochane znawce moje, określi mi ktoś w jakim momencie powinienem oglądać kinówki One Piece?

Znawcą nie jestem ale ci powiem :-P Wybacz że trwało to tak długo, ale twój mały pościg gdzieś się zgubił po drodze ^^;
Okej na razie możesz obejrzeć pierwszy film oraz (gdy skończysz Baratie arc) drugi film. Trzeci film, możesz obejrzeć dopiero gdy do załogi dołączy Chopper, a czwarty i pozostałe gdy do załogi dołączy Nico Robin. Z dziewiątym wstrzymaj się aż zakończy się CP9 Saga. Mi ogólnie mówiąc najbardziej podobał się czwarty film "Dead End Adventure" był najbardziej... One Piecowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:39, Hubi Koshi napisał:

A tak poza tym zastanawiałem się czy ktoż tu jeszcze pamiętam AMV Hell 3. Bo jak nie, to proszę
http://video.google.pl/videoplay?docid=-1296650760995189755&q=AMV+Hell+3&total=765&start=0&num=10&so=0&type=search&pli
ndex=0
Hyhy... troche przydługi ten link, ale filmik w sumie też krótki nie jest.


szczerze to ja sie AMV Hell rozczarowalem...

a co do hellsinga, nie ma tam ewidentnie głównej postaci, ale IMO to Victoria tak na prawde nią jest i moim zdaniem ona zakonczy ta historie tak jak i ja zaczela
a im wiecej o tym mysle tym bardziej ejstem pewien ze to koniec Alucarda :>

co do OP, Kuma wymiótł, nie mam watpliwosci co do tego, ze StrawHatsi sa obecnie postrachem mórz... potrafili zdjac dwoch schichibukai, trzeciemu zagrozili (gdyby Luffy stal na nogach to pewnie bylaby ostra walka)
w dodatku sitnieje teraz mozliwosc ze przylaczy sie do ich zalogi moze statek Loli (ta, wiem ze to 0.00001%, ale zawsze :P:P:P ciekaw jestem co by sie wtedy wydarzylo ;))

BTW komentowal ktos nowy chapter FMA? bo nie chce mi sie i czasu za abrdzo nei amm zeby czytac poprzednie 5 stron (po 50 postow zeby bylo jasne :P). Wydaje mi się, że w tym roku pozegnamy sie z Edem i Alem...

W naruto w sumie wyklarowal nam sie nowy villian - Madara, do tej pory ewidentnie to Orochimaru byl evil genius, pozniej poniekad ta role przejelo Akatsuki, a teraz Madara wyszedl na pierwszy plan... ciekaw ejstem co planuje i co ma wspolnego z Obito (bo jestem pewien, że Kakashi Gaiden nie zostal napisany tylko po to zeby zob aczyc jak Kakashi dostal oczko...) oraz tego co teraz zrobi z Naruto...

nowe chaptery Bleacha wydaje mi sie ze w koncu ebda ciekawe (mzoe troche tandetne i oczywiste, ale wydaje mi sie ze Zaraki pozna w koncu imie swojego miecza...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mi ogólnie mówiąc

Dnia 20.01.2008 o 21:56, Hubi Koshi napisał:

najbardziej podobał się czwarty film "Dead End Adventure" był najbardziej... One Piecowski.

jedyny jaki obejrzalem, od tego zaczela sie moja przygoda z OP :), pozniej zobaczalem gdzies ~230 odcinek Anime, zaczalem je ogladac od pocatku i od momentu w ktorym stanelo anieme czytac mange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glupio tak 3 posty pod rzad, ale...
zobaczylem wlasnie zapowiedź nowego filmu OP no i dosyc ciekawie sie zapowiada, skoro bedzie to poniekad alternative w stosunku do orginalnej opowiesci z Drum Island...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się