Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

@Nerits

Myślę że głównie shonen ale na przykład GG widziałem(kilka osób polecało, a potem już fajnie się oglądało to skończyłem serie xD)

@Latniak

Muszę przyznać że mnie zdziwiłeś z tym Hellsingiem,wygląda na to że będe musiał się zaopatrzyć w mangę bo seria mnie naprawdę wciągneła(mimo że jak mówisz te 10 odcinków było tworem scenarzystów bez oparcia o mange)

Spróbuje z tym Tengen Toppa Gurren Lagann, a powiem wam szczerze że pierwszy raz słyszę te nazwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 14:49, mikolajmix napisał:

Spróbuje z tym Tengen Toppa Gurren Lagann, a powiem wam szczerze że pierwszy raz słyszę te
nazwe :P


Próbuj, próbuj. Fajna kreska, niebanalny humor pełen absurdów niczym FLCL, muzyka zrywa beret, cały OST miażdży :) wspaniałe postaci, genialna animacja, voice-acting na najwyższym poziomie (mówię o wersji jap, nie wiem jak jest z eng-ale musi być słabsza ;d) W każdym odcinku jest masa akcji i treści ;) No i jest Lord Kamina !!! :)

A jeśli chodzi o Desu Noto na AXN to jakoś mnie nie kręci oglądanie tego samego jeszcze raz, nie teraz. Może za jakiś rok, w chwili obecnej muszę wreszcie przeczytać mange :)

20080126145850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:24, Abomek napisał:

Kojarzycie wzór 25. Rotation? ;)

Musisz wyskakiwać z czymś takim akurat kiedy jestem totalnie spłukany T-T Swoją drogą przypomina mi o pewnym fan-komiksie
http://toontwins.deviantart.com/art/I-Wanna-Be-Like-You-59676742
Teraz Sasqacz będzie sobie mógł kupić też MSa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:36, Abomek napisał:

Zwróć tylko uwagę na to, że 65 pln to za JEDNĄ soczewkę. :>

Wiem wiem, nieźle się gościu ceni... ale kurde wpaść na uczelnie któregoś dnia z takimi dwoma np. Nukami w oczach XD Niezłe ludzie mieli by miny, z kolei te MS szkiełka to po prostu wymarzony prezent dla każdego cosplayowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:40, Hubi Koshi napisał:

> Zwróć tylko uwagę na to, że 65 pln to za JEDNĄ soczewkę. :>
Wiem wiem, nieźle się gościu ceni... ale kurde wpaść na uczelnie któregoś dnia z takimi dwoma
np. Nukami w oczach XD Niezłe ludzie mieli by miny, z kolei te MS szkiełka to po prostu wymarzony
prezent dla każdego cosplayowicza.


Tia, wpaść z Nukami na zaliczenie ... zaliczenie gwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:42, Taikun napisał:

Tia, wpaść z Nukami na zaliczenie ... zaliczenie gwarantowane :)

Albo wezwanie policji, saperów, wojska, GROMu... a najlepiej samego pana prezydenta, wtedy można by się wysadzać na zdrowie :-)
Ale ale Offtop się robi to trzeba coś zaczepić o temat... Czy oglądaliście kiedyś Vampire Hunter D: Bloodlust ?? Jeśli tak to w jakiej wersji językowej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:46, Asthariel napisał:

Jako że animesub na razie padło , czy ktoś mgłby mi podesłać napisy do One piece od 51 odcinka
wzwyż gdzies tak do 70?

Akashi mnie za to zjedzie, ale nie mogę zostawić fellow One Piecowca na lodzie
Spróbuj na stronie www.veoh.com, tam można znleźdź masę anime z napisami. Tylko że... będziesz musiał polegać na zdolnościach angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem znowu oglądać Gundam 00, po pierwszym odcinku pozytywne wrażenie, ale ostatnio tez tak było i gdzieś przy trzecim przerwałem oglądanie :) Mam nadzieję że teraz dłużej wytrzymam, bo widzę tam kilka fajnych bohaterek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie w którym tomie mang Naruto zaczyna się shippuuden? Zastanawiam się nad kupowaniem serii JPF-u, ale chcę wiedzieć za ile wreszcie bedzie zrownanie akcji z anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:10, Abomek napisał:

Ktoś wie w którym tomie mang Naruto zaczyna się shippuuden? Zastanawiam się nad kupowaniem
serii JPF-u, ale chcę wiedzieć za ile wreszcie bedzie zrownanie akcji z anime.

Tak samo będą wydawane co japońskie tomy mangi... czyli pewnie od 27 lub 28 tomu zacznie się Shippuuden ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, przecież jpf to tylko tłumaczy. :) Wiem, że shippuuden zaczyna się od 221 epa.

Poza tym 27 - 28 mówisz? Biorąc pod uwagę, że niedawno został wydany #23 naruto, przerwę wakacyjną oraz dwumiesięczny cykl wydawniczy to wychodzi ~rok. T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:57, Abomek napisał:

Wiem, przecież jpf to tylko tłumaczy. :) Wiem, że shippuuden zaczyna się od 221 epa.

Poza tym 27 - 28 mówisz? Biorąc pod uwagę, że niedawno został wydany #23 naruto, przerwę wakacyjną
oraz dwumiesięczny cykl wydawniczy to wychodzi ~rok. T_T


Dlatego warto inwestować w naukę angielskiego / japońskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:57, Abomek napisał:

Wiem, przecież jpf to tylko tłumaczy. :) Wiem, że shippuuden zaczyna się od 221 epa.

Nie prawda. Shippuuden zaczyna się po 136 odcinku. Wszystko po 136 odcinku to autentyczny nie mający z mangą nic wspólnego filler :-) Jeśli zaś o długi cykl wydawniczy chodzi... to pomysł że manga ma 40 tomików i dalej się rozwija :-) Jeszcze co najmniej przez rok będzie się rozwijać więc robi się trochę... wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja właśnie o mandze mówiłem. Gdzieś wyczytałem, że te fillery to dlatego były, bo anime za szybko z akcją poleciało. Teraz dystans utrzymuje wydłużanie (czyt. przynudzanie) odcinków tak by 1 odcinek anime = 1 epizod mangi.

Dodam jeszcze, że 1 tom to jest 9 epów, więc jednak to tempo dobiegania do shippuudena będzie NAPRAWDĘ ślimacze.

EDIT: O, znalazłem. :D dokładnie 28 tom naruto to nowa wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:57, Abomek napisał:

Wiem, przecież jpf to tylko tłumaczy. :) Wiem, że shippuuden zaczyna się od 221 epa.

Poza tym 27 - 28 mówisz? Biorąc pod uwagę, że niedawno został wydany #23 naruto, przerwę wakacyjną
oraz dwumiesięczny cykl wydawniczy to wychodzi ~rok. T_T


Licząc opóźnienia i inne niespodzianki to tak... z rok co najmniej xD
Tom #24 być może pod koniec lutego już będzie ,ale to nie potwierdzona informacja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się