Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2008 o 20:31, Hubi Koshi napisał:

Nie no problemu nie ma chciałem tylko sprecyzować to i owo, a jeśli o Yattamana chodzi to nie
jest tak źle, przynajmniej bieliznę Tej Złej było widać kiedy drużyna złych wylatywała w powietrze
XD

Spoko :D .
A nawiązując jeszcze do Yattaman''a to cóż... teraz można oglądać chyba na Tele5, ale w kiepskiej, zdartej wersji i zbyt głośnym dubbingiem. Ja rozumiałem co któryś wyraz, bo lektor był za cichy ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że post pod postem, ale obejrzałem 6 ep Gundam 00 i ... Pierwsze minuty i już słyszę znajomy głos, myśle sobie Kamina z TTGL ? Nieee .... Ale czuje że znam ten głos, to głos jakiejś postaci, którą lubiłem, szukam na wiki potem animenewsnetwork i ... koleś grał Hollanda w Eurece 7 :> Tak tak chodzi mi o tego Ali Ali, to chyba ta osoba, o które mówiliście że wpłynie na Setsune :)

Teraz nie ma już mowy żeby odpuścił Gandamowi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 22:50, Taikun napisał:

Tak tak chodzi mi o tego Ali Ali, to chyba ta osoba, o które mówiliście że wpłynie
na Setsune :)

Hehe Ali jedyny pilot Enacta zdolny stawić czoło Setsunie :-) Owszem to ten facet wpłynął na Setsunę.

Dnia 27.01.2008 o 22:50, Taikun napisał:

Teraz nie ma już mowy żeby odpuścił Gandamowi :>

Miłej zabawy życzę ^^
Swoją drogą obejrzałem sobie pierwszy odcinek Furi Curi i... OH MEIN GOTT XD To anime jest naprawdę totalnie odjechane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoilery :)

Dnia 27.01.2008 o 22:59, Hubi Koshi napisał:

> Tak tak chodzi mi o tego Ali Ali, to chyba ta osoba, o które mówiliście że wpłynie
> na Setsune :)
Hehe Ali jedyny pilot Enacta zdolny stawić czoło Setsunie :-) Owszem to ten facet wpłynął na
Setsunę.
> Teraz nie ma już mowy żeby odpuścił Gandamowi :>
Miłej zabawy życzę ^^


Mam nadzieję że Ali nie padnie jak Mwu z Seeda :(

Dnia 27.01.2008 o 22:59, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą obejrzałem sobie pierwszy odcinek Furi Curi i... OH MEIN GOTT XD To anime jest
naprawdę totalnie odjechane.


Muaha :) pierwszy jest jeszcze normalny :) po Fooly Cooly zalecam oglądanie Tengen Toppa Gurren Lagann :) podobny humor, ale już jakaś fabuła jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po 22 odcinkach OP.... wiem jedno walki z serii z Sanjim będą świetne, fabułę znam do początku Arlong Parku, bo czytałem mangę więc mnie nic nie zaskakuje. I nawet jeśli po Arlongu mnie jeszcze nie zachwyci i wciągnie wiem jedno... żeby zobaczyć Ace''a będę dalej oglądał xD(nawet avka i sygne z nim mam xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 23:06, Ziomuś SmS napisał:

A ja już po 16 odcinku Gundama 00 i muszę powiedzieć że taki troszkę średni ,prawie cały przegadany.
No ale następny zapowiada się ciekawie ^^

Znaczy odcinek czy seria ?? Bo jak odcinek to fakt dużo gadali, ale ciekawych rzeczy można się było dowiedzieć, dla mnie w sumie... walki są takim naprawdę fajnym dodatkiem do ciekawej fabuły więc gadanie mi nie przeszkadza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie się dowiedziałem że Gundam 00 video game w Japonii ma mieć swą premierę w marcu tego roku ... i to na mojego NDSa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej obejrzałem pierwsze trzy odcinki FLCL i jedyne co mogę naprawdę o nim powiedzieć to... TO ANIME JEST PORĄBANE. Porąbane piłą mechaniczną, posypane cebulką i czosnkiem, usmażone na wolny ogniu zrzucone z bombowca w celu anihilacji średniej populacji psich pcheł, a tam zamienia się w wpełni uzbrojone mechy szturmowe z wrzutniami łyżek i sztućców przeciw manierowych. <-- Nie ma sensu. Nie dziwcie się, ten tekst ma tyle sensu co Furi Curi. To anime jest nienormalne i tak pokręcone że szkoda słów. A Haruko wymiata na całego XD Gdybym komuś kiedyś opowiedział treść jednego z odcinków pewnie by się na mnie popatrzył, odsunął parę metrów i spytał "Facet... nie zapomniałeś przypadkiem swoich psychotropów dzisiaj wziąść"
Wybaczcie, ale obejrzenie tego anime to trochę za dużo dla mojej biednej Psyche O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 01:25, Hubi Koshi napisał:

Wybaczcie, ale obejrzenie tego anime to trochę za dużo dla mojej biednej Psyche O_o


A był już Amaro i jego brwi ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 01:32, Taikun napisał:

A był już Amaro i jego brwi ? :>

Jeeeszcze nie... Bardzo mam się bać ?? Swoją drogą to tylko moja chora wyobraźnia czy te różowe odrosty które wyrastają Cantiemu kiedy zamienia się w działo baaardzo przypominają skwadraciowały mózg ?? W ogóle to anime jest tak pełne dziwności że ciężko je pojąć XD Za to bardzo mi się podoba muzyka gdy Canti pożera Takkuna i dostaje Power-upa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 01:36, Hubi Koshi napisał:

> A był już Amaro i jego brwi ? :>
Jeeeszcze nie... Bardzo mam się bać ?? Swoją drogą to tylko moja chora wyobraźnia czy te różowe
odrosty które wyrastają Cantiemu kiedy zamienia się w działo baaardzo przypominają skwadraciowały
mózg ?? W ogóle to anime jest tak pełne dziwności że ciężko je pojąć XD Za to bardzo mi się
podoba muzyka gdy Canti pożera Takkuna i dostaje Power-upa.


Cały soundtrack wymiata :) podobnie zresztą jak w TTGL.

Skoro nie było Amaro to poziom idiotyzmu nie sięgnął jeszcze zenitu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:35, Kosmitus napisał:

> Wolę fabułę, wolę komedię, fantasy i sci-fi lubię tak samo ^^
Jak lubisz lżejsze klimaty to zacznij oglądać One Piece, tylko przygotuj się na dłuższe oglądanie
bo seria ma ponad 300 odcinków, i nadal wychodzi. OP jest ogólnie utrzymane w takiej bajkowej
konwencji, niektórych może tona początku odrzucić ale jak już się to rozkręci to jest świetne.
A i w Polsce nikt nie ma licencji na OP więc możesz sobie spokojnie ściągać i nie będzie to
piractwo :)
>
> Zapomniałem dopisać że od czasu do czasu oglądam Full Metal Alchemist i Chobits - polecam
:D.
FMA to klasa sama w sobie :) Chobits''a nie widziałem jeszcze. Z komedii mogę ci jeszcze polecić
The Melancholy Of Haruhi Suzumiya-jak dla mnie super :)


Dzieki :]

Jeżeli chcesz zobaczyć Chobits, to włącz telewizję Hyper, nie wiem tylko czy obecnie leci, jednak co jakiś czas robią powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszły do mnie 2 tomy Death Note''a. Aach, to jest jedna z najlepszych rzeczy jakie czytałem. (tzn wcześniej ogladalem tego anime, ale poczuwałem się do tego, że powinienem wesprzeć JPF ^^)

Dziś albo jutro po 16 przyjdzie do mnie paczka, a w niej 11 tomów Onizuki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 14:00, Troxi napisał:

Dzieki :]

Służę uprzejmie :-) Jak zaczniesz coś oglądać to napisz jak się podobało :)

Dnia 28.01.2008 o 14:00, Troxi napisał:

Jeżeli chcesz zobaczyć Chobits, to włącz telewizję Hyper, nie wiem tylko czy obecnie leci,
jednak co jakiś czas robią powtórki.

Tja, łatwo powiedzieć "włącz". Gdybym miał Cyfre to bym na pewno oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
Tak swoją drogą. Do wszystkich którzy uważają że w One Piece postacie są zdecydowanie zbyt wytrzymałe i nie giną chociaż według wszelkich prawideł logiki powinny.
Oto powód :-)
http://vtophya.deviantart.com/art/OP-Luffys-Reflections-69148950
Luffy, nie próbuj myśleć, to niezdrowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 28.01.2008 o 21:09, Kosmitus napisał:

Genialne! XD Ty to masz talent do wyszukiwania tych rysunków :)

Z czystej ciekawości, gdzie już jesteś ??
Jeśli zaś o genialność obrazków chodzi to TEN sobie oblookaj. Zabije cię na miejscu XD
http://vtophya.deviantart.com/art/OP-First-Time-71986025
A jeśli chcesz zobaczyć co cię czeka po Enies Lobby (nie martw się prawie w ogóle spoilerów) to oblookaj najnowszy opening
Yohohohoho XD
http://pl.youtube.com/watch?v=8B1PAnJwBQg
Ale to już na własną odpowiedzialność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się