Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2008 o 17:27, Taikun napisał:

Bosko :) Akcja w każdym odcinki, tyle tylko że po tym anime, każde inne wyda Ci się nudne,
wolne i z benznadziejną animacją :)


Ta jasne... Tak samo miało być z karasiem ;p i co? ;] ;p No ale jak będę miał lukę to obejrzę jak tak piszesz...
A tak po za tym to zastanwaiam się teraz jakim cudem znalazło się to anime obok DN no, ale przeżyje ;p Najwyraźniej nie każdemu musi się podobać to samo...

Co nie nieszczescie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 02:01, Taikun napisał:

Zechs mówi głosem Mu La Flagi z Gundam Seed więc jest wspaniale :)

Nie wiem, nie znam, nie oglądałem... ooo widzę że jego seiyuu odgrywał też admirała Ao Kijiego, Fausta VIII w Shaman Kingu, Rezo w Slayersach O i jeszcze Hanagata z Saber Marionettes J, to już był totalny odlot... nono to taki dość znajomy Seiyuu dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 02:04, Madoxx napisał:

Ta jasne... Tak samo miało być z karasiem ;p i co? ;] ;p No ale jak będę miał lukę to obejrzę
jak tak piszesz...


Ja nic o żadnym Karasiu nie pisałem :P TTGL to najlepsze anime 2007 roku i nic tego nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 02:11, rafekx 12 napisał:

CZesć mam pytanie odnośnie anime Devil may cry.CZy on jest naprawde taki fajny i czy warto
go ogladać? bo ja na temat tego anime wiem niewiele.Pozdro


Ja słyszałem że nudne to strasznie i bez polotu, ale to opinie innych, mnie jakoś do licencyjnego anime nie ciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie DMC też się podobało. Choć może z perspektywy czasu rzeczywiście genialne nie był.
Kubason
Łał tak rozbudowanej wypowiedzi to dawno nie widziałem. ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:20, exilem napisał:

Mnie DMC też się podobało. Choć może z perspektywy czasu rzeczywiście genialne nie był.


Hmm...moim zdaniem DMC było średnie...ani lepsze,ani gorsze.Oczywiście czegoś więcej się spodziewałem po takim tytule (chociaż...w grze tylko się zabijało demonem inne demony... xD).

Dnia 01.02.2008 o 15:20, exilem napisał:

Łał tak rozbudowanej wypowiedzi to dawno nie widziałem. ;}


Rzeczywiście...KOZAK xD.Jednak ja na jego miejscu bym takich linków już nie dawał ,bo one mogą się skończyć tak zwanym "banem"...i papatki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie DMC to...średniak.Nie ma w sobie nic co jakoś znacznie odrzuca ani nic co by przyciągało. Obejrzałem serie z nudów i szybo o niej zapomniałem :P jak już tak oceniamy to dałbym 5-6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie jestem w trakcie ogladania całej serii Neon Genesis Evangelion... pewnie ktos już o tym słyszał, do tej pory przeczytałem mange, chce ją porównać z anime
ktoś już oglądał ? a moze czytał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:53, Radek Morrowind napisał:

ja właśnie jestem w trakcie ogladania całej serii Neon Genesis Evangelion... pewnie ktos
już o tym słyszał, do tej pory przeczytałem mange, chce ją porównać z anime
ktoś już oglądał ? a moze czytał ?

NGE oglądałem i mam miłe uczucia związane z tym anime. Historia jest pokręcona, ale i tak wiele osób uważa NGE jako jedno z najlepszych anime ever. Zawsze "Neon..." będzie mi się kojarzyć z młodością, a także z przepięknym Cruel Angel Thesis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:10, Earthshaker napisał:

NGE oglądałem i mam miłe uczucia związane z tym anime. Historia jest pokręcona, ale i
tak wiele osób uważa NGE jako jedno z najlepszych anime ever. Zawsze "Neon..." będzie
mi się kojarzyć z młodością, a także z przepięknym Cruel Angel Thesis.


Neon najlepszy wg mnie nie jest ale to pozycja obowiązkowa dla każdego fana anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:14, destruck1 napisał:

Witam,
znacie jakieś fajne, najlepiej pełnometrażowe mangowe/anime podobne do:
Ghost in the shell albo Akira ?

No to niestety nie znam zbyt podobnych, ale z pełnometrażowych anime to polecam
Vampire Hunter D: Bloodlust oraz End of Evangelion. Tylko że ten drugi to tylko jeśli znasz serial (Neon Genesis Evangelion) bo film jest jego bezpośrednią kontynuacją.


Earthshaker
Racja Cruel Angel Thesis jest świetny :) Chyba to nawet mój ulubiony utwór z anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:42, Taikun napisał:

Dla mnie najlepszy opening to Meteor z Gundam Seed

Ja nie oglądałem jak dotąd żadnego Gundama...

Dnia 01.02.2008 o 17:42, Taikun napisał:

Całkiem przyjemna ale czy to na pewno jest ta piosenka? Bo zauważyłem że słowa nijak się mają do napisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:42, Taikun napisał:

> Earthshaker
> Racja Cruel Angel Thesis jest świetny :) Chyba to nawet mój ulubiony utwór z anime
:)

Dla mnie najlepszy opening to Meteor z Gundam Seed http://youtube.com/watch?v=_tdd5HGf1gQ


Jak o Gundamach mowa: Bardziej podoba mi się Pride z Gundam Seed Destiny, Arashi no Nakade Kagayaite z 08th MS Team i Ash Like Snow z Gundama 00.
Z muzyki występujących w anime łedny jest Rewrite z FMA,ED Beautiful World z Rebuild Of Evangelion: You Are (Not) Alone, The World Without Logos (czy jak to się zwie) z Hellsinga, Tank z Cowboy Bebop i jeszcze Inner Universe z Ghost In The Shell: Stand Alone Complex.
EDIT: Przypomniałem sobie, że na moje oko Meteor nie był jako opening w żadnym z Gundamów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 17:52, Kosmitus napisał:

> Dla mnie najlepszy opening to Meteor z Gundam Seed
Ja nie oglądałem jak dotąd żadnego Gundama...

Nie mów o tym głośno ;)

Dnia 01.02.2008 o 17:52, Kosmitus napisał:


> http://youtube.com/watch?v=_tdd5HGf1gQ
Całkiem przyjemna ale czy to na pewno jest ta piosenka? Bo zauważyłem że słowa nijak
się mają do napisów...


:D To rzeczywiście nie ten op, pamiętałem jedynie ze Meteor był w openingu i wrzuciłem pierwszy znaleziony op z Meteorem na forum :)

@ Earthshaker

no faktycznie Pride z Destiny też był niezły :) Hellsinga też był całkiem niezły, do listy mógłbym jeszcze dorzucić op z Wolf's Rain, Texhnolyze i Black Lagoon :)

EDIT: Przypomniałem sobie, że na moje oko Meteor nie był jako opening w żadnym z Gundamów :)
Nie był? Dałbym sobie rękę uciąć że był :d ale GS chyba z rok temu oglądałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się