Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Naruto :
Walka, walka, walka. Tylko końcówka ciekawa - albo Sasuke stracił oczy albo w ostatniej chwili Itachi oberwał. Jak znam stereotypowe walki Naruto to w ostatniej chwili Sasuke dźgnął kunaiem bądź zastosuje jakąś specjalną technikę.
Bleach :
Walka, walka, walka. Nic ciekawego. Kenpachi wygrywał walkę, gdy nagle jego przeciwnik zerwał mu jego opaskę na oko. Oh biedny Ken-chan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:52, Vincent Law napisał:

Walka, walka, walka. Nic ciekawego. Kenpachi wygrywał walkę, gdy nagle jego przeciwnik
zerwał mu jego opaskę na oko. Oh biedny Ken-chan!

Biedny Ken-chan ?? Ty Nnoitrze współczuj, teraz to on tak w mordę dostanie że Podziękował i poszedł zamawiać trumnę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym w tym tygodniu...

One Piece:

Ciekawe, acz smutne retrospekcje na życie #1 Brooka (osobiście wyobrażałem go sobie młodszego bez tych okularów, tak to mi mocno Rolling Stonesów przypomina ^^)

Gantz:

Ciekawie się robi - wrócił Nishi z lepszą pukawką, ale bossa nie załatwił - twarda sztuka, coś jak ten z misji w buddyjskiej świątyni. Jednak najbardziej mnie zastanawia gdzie ten Gantzbot się podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy odcinek Gundama 00 jest baaardzo ciekawy oceniam pozytywnie ^^. Coś mi się zdaje że nasi Maistrowie prędzej czy później zmierzą się z tym Throne''ami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:59, Hubi Koshi napisał:

> zerwał mu jego opaskę na oko. Oh biedny Ken-chan!
Biedny Ken-chan ?? Ty Nnoitrze współczuj, teraz to on tak w mordę dostanie że Podziękował
i poszedł zamawiać trumnę XD

Ej no, ale zrywając tą opaskę jego przeciwnik sam wpędził się do grobu. Teraz walka nie będzie już atrakcyjna dla Kenpachiego! A tak się starał wyjść jak najsłabiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 21:00, Ziomuś SmS napisał:

Najnowszy odcinek Gundama 00 jest baaardzo ciekawy oceniam pozytywnie ^^. Coś mi się
zdaje że nasi Maistrowie prędzej czy później zmierzą się z tym Throne''ami ;p


Tak przy okazji - opłaca się oglądać najnowszego Gundama jeżeli nie oglądało się "poprzednich" serii o Gundamach? To znaczy - wiem, że tego było sporo - jest to bardzo powiązane fabularnie? Bo nie chce mi się zbytnio oglądać serii z 85'' roku :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 21:51, KrisK91 napisał:

Tak przy okazji - opłaca się oglądać najnowszego Gundama jeżeli nie oglądało się "poprzednich"
serii o Gundamach? To znaczy - wiem, że tego było sporo - jest to bardzo powiązane fabularnie?
Bo nie chce mi się zbytnio oglądać serii z 85'' roku :].

<śmieje się> Spokojnie spokojnie bez paniki :-) Nie jestem specem ale z tego co wiem to istnieją bodaj cztery osobne uniwersa Gundama i każde opowiada totalnie inną historię. Gundam 00 to pierwsza seria z uniwersum Anno Domini (pewnie jeszcze jedną dorobią, ale to pieśń przyszłości) ogólnie mówiąc możesz sobie oddzielnie oglądać
Gundam Wing
Gundam Seed, Gundam Seed Destiny
Gundam 00
Bo każda z tych serii (poza Seedem) to oddzielny nie powiązany z resztą świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 21:48, Vincent Law napisał:

Ej no, ale zrywając tą opaskę jego przeciwnik sam wpędził się do grobu. Teraz walka nie
będzie już atrakcyjna dla Kenpachiego! A tak się starał wyjść jak najsłabiej!

Cały Ken-chan XD Chociaż nie wiadomo co Nnoitra wyciąganie gdy releasnie swoje zanpakuto, sytuacja pewnie jak zwykle stanie na głowie. Fajnie było gdy Nnoitra walczył z Nell Tu, praktycznie co chapter sytuacja przewracała się do góry nogami.
No i nie możemy zapomnieć o tym że pewnie niedługo Ulquiorra wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 17 epie Gundam 00

nooo wreszcie coś się zaczyna dziać ... Trinity mi nie pasują, Setsuna ich powinien zlikwidować jak najszybciej :) no i ten profesor z bazy Union zginął bo wiedział za dużo, mówił coś o innych celach Celestial Being, z budynku zginął też ten okularnik, kolega Sumeragi. A to może oznaczać tylko tyle że ekipa z Ptolemeusza już niedługo będzie walczyć z Trinity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 22:54, Taikun napisał:

po 17 epie Gundam 00

nooo wreszcie coś się zaczyna dziać ... Trinity mi nie pasują, Setsuna ich powinien zlikwidować
jak najszybciej :) no i ten profesor z bazy Union zginął bo wiedział za dużo, mówił coś
o innych celach Celestial Being, z budynku zginął też ten okularnik, kolega Sumeragi.
A to może oznaczać tylko tyle że ekipa z Ptolemeusza już niedługo będzie walczyć z Trinity

Nad okularnikiem bym się zastanawiał, bo nie widać, że on zostaje dezintegrowany, tylko odepchnięty. Życie pisze różne scenariusze. Walka Trinity ze starymi Meisterami jest bardzo możliwa. Sam dziadziunio wspomniał o innych celach Schenberga. Trinity będzie walczyć o to co chce tak naprawdę Aeolia, a stare CB o pokój na świecie. To doprowadzi do konfliktu, oj tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trinity będzie

Dnia 03.02.2008 o 23:00, Earthshaker napisał:

walczyć o to co chce tak naprawdę Aeolia, a stare CB o pokój na świecie. To doprowadzi
do konfliktu, oj tak.


Tylko jak oni chcą to zamknąć w 27 odcinkach ? :) Bo na animenewsnetwork.com właśnie tyle widnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, co oni zrobili z BLOOD+ ;/ hamerykański dub i na to nałożony polski lektor mówiący jak ivona. Normalnie brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 23:04, Taikun napisał:

Tylko jak oni chcą to zamknąć w 27 odcinkach ? :) Bo na animenewsnetwork.com właśnie
tyle widnieje :)

Jeśli dobrze zrozumiałem to będzie tak że pierwsze 27 odcinków to pierwsza seria, potem jakaś przerwa, a potem druga seria.
Okularnik NIE ZGINĄŁ. Do diaska przecież to on poinformował Grahama że profesor został sprzątnięty :-) Podmuch z uderzenia tego GN Wymiatacza tylko go rzucił parę/naście metrów dalej, dlatego miał taki sponiewierany głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 01:09, Hubi Koshi napisał:

Okularnik NIE ZGINĄŁ. Do diaska przecież to on poinformował Grahama że profesor został
sprzątnięty :-) Podmuch z uderzenia tego GN Wymiatacza tylko go rzucił parę/naście metrów
dalej, dlatego miał taki sponiewierany głos.


E szkoda :) Ale Graham mi się podoba coraz bardziej :> Oby tylko ta druga seria nie była tak jak druga seria Code Geass ... na którą czekam już niewiadomo ile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 04.02.2008 o 01:13, Taikun napisał:

E szkoda :) Ale Graham mi się podoba coraz bardziej :>

Fakt Graham to z każdym odcinkiem coraz ciekawsze i poważniejsza postać. Idę o zakład że trochę później w serii Union zmajstruje jakiegoś wypasionego MSa i to on go będzie pilotował XD Coraz bardziej wściekły, zdesperowany i rządny nakopania Gundamom w tyłki... chociaż jeśli dojdzie do walki CB vs Trinity to dojdzie pewnie do sojuszu między CB i Grahamem... a może i innymi pobocznymi postaciami, oj szykuje się ciekawa zabawa.
A jeszcze co do tych co zginęli. To czy przypadkiem nie zginął jeden z kumpli Grahama ?? Ten w okularach chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ostatnio jeden znajomy polecił mi z pozoru nieciekawy tytuł "Fate Stay Night". Dodatkowo opisał mi to jako pojedynek magów, którzy przyzywają na swe rozkazy wojowników, którzy walczą zamiast nich. Szczerze mówiąc zaraz mi sie Pokemony, albo Yugi Oh skojarzyli, ale czemu nie...

Oglądam to oglądam, już na samym początku bitwa sprzed 10 lat, gdzie około jedną dzielnicę zmieciono z powierzchni ziemi, a potem tekst narratora iż raz na dekadę rozgrywa się "Wojna o Święty Graal" w której przeciwko sobie staje 7 magów - Mistrzów wraz ze Sługami, którzy są duszami dawnych bohaterów przyzwanych na ich rozkazy. I muszę przyznać, że mnie serial wciągnął, co prawda krótki (24 odcinki), ale bardzo ciekawy. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie oglądali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To czy przypadkiem nie zginął jeden z kumpli Grahama

Dnia 04.02.2008 o 03:14, Hubi Koshi napisał:

?? Ten w okularach chyba.


Przecież pisałem że okularnik chyba padł, to mnie zbesztaliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 03:14, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> E szkoda :) Ale Graham mi się podoba coraz bardziej :>
Fakt Graham to z każdym odcinkiem coraz ciekawsze i poważniejsza postać. Idę o zakład
że trochę później w serii Union zmajstruje jakiegoś wypasionego MSa i to on go będzie
pilotował XD Coraz bardziej wściekły, zdesperowany i rządny nakopania Gundamom w tyłki...
chociaż jeśli dojdzie do walki CB vs Trinity to dojdzie pewnie do sojuszu między CB i
Grahamem... a może i innymi pobocznymi postaciami, oj szykuje się ciekawa zabawa.
A jeszcze co do tych co zginęli. To czy przypadkiem nie zginął jeden z kumpli Grahama
?? Ten w okularach chyba.

Raz mówisz, że zginął raz nie :P Pewnie chodzi Ci o tego Howarda Masona co z Michaelem walczył. Zaciekawiło Was może to światło z ED? Ja sądzę,że to nowy Gundam, który pomoże CB, może moja upragniona Astraea :P Tak na marginesie, gdyby Setsuna pomyślał mógłby owinąć sobie Nenę wokół palca i po jakimś czasie poznać plany Team Trinity. No cóż jednak woli ''''Emo-Margarynę''''... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 10:48, Taikun napisał:

Przecież pisałem że okularnik chyba padł, to mnie zbesztaliście :P

Nie o tego mi chodzi :-) Ty mówiłeś o tym doktorku w kitlu który się zabujał w Sumeragi. Ja mówię o tym kumplu Grahama, jednym z dwóch wspierających go oficerów. Jeden był czarnoskóry drugi w okularach, o tych w okularach właśnie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się