Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2008 o 00:06, Taikun napisał:

WHO THE HELL DO YOU THINK I AM ? :)


Toć "wink" był na końcu zdania, Taikun-kun (nick już jest z -kun, czy bez ?? xD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 02:13, Latniak napisał:

> WHO THE HELL DO YOU THINK I AM ? :)

Toć "wink" był na końcu zdania, Taikun-kun (nick już jest z -kun, czy bez ?? xD )


;-) starczy LORD Kam... LORD Taikun ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 09:30, Taikun napisał:

;-) starczy LORD Kam... LORD Taikun ;)


O nie... Kami... Taikun-sama Cię nazywać nie będe :) Możesz być co najwyżej -san''em :]
Hmm... chyba nadszedł czas abym sobie drugi raz TTGL obejrzał... sesja się kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno skończyłem oglądać TTGL, więc czas chyba zacząć oglądac po raz 2. :D
Najlepsze momenty tez już sobie przeglądałem
To na razie drugie anime ( po Dragon Ball''u ) które obejrzałem, bo inne mi sie po prostu nie podobały
Wg. mnie TTGL to najlepsze anime ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 12:24, sird napisał:

Nie dawno skończyłem oglądać TTGL, więc czas chyba zacząć oglądac po raz 2. :D
Najlepsze momenty tez już sobie przeglądałem
To na razie drugie anime ( po Dragon Ball''u ) które obejrzałem, bo inne mi sie po prostu
nie podobały
Wg. mnie TTGL to najlepsze anime ever!

Nie spodobały Ci się ale ich nie oglądałeś...? To co się w nich nie podobało? Nie należy się zamykać na inne anime ;) Jest wiele wartych obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej oglądam OP , teraz 90 epek. Niestety oglądałem AMV z akcją w Enies Lobby , i najchętniej przeskoczyłbym te 200 odcinków , żeby juz to obejrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 15:20, Vincent Law napisał:

> Nie dawno skończyłem oglądać TTGL, więc czas chyba zacząć oglądac po raz 2. :D
> Najlepsze momenty tez już sobie przeglądałem
> To na razie drugie anime ( po Dragon Ball''u ) które obejrzałem, bo inne mi sie
po prostu
> nie podobały
> Wg. mnie TTGL to najlepsze anime ever!
Nie spodobały Ci się ale ich nie oglądałeś...? To co się w nich nie podobało? Nie należy
się zamykać na inne anime ;) Jest wiele wartych obejrzenia.


Masz rację. Ale tak mówiło się przed pojawieniem się Tengen Toppa Gurren Lagann. Teraz po obejrzeniu TTGL skazujemy się na śmierć fana anime, bo każda następna seria jest słaba, nudna i głupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się orientujecie ? Oglądam sobie "Death Note" jestem na 23 epizodzie i wygląda na to, że od 18 odcinka chyba zmienił się scenarzysta, od zakończenia "pojedynku" i "resetu pamięci" seria starciła przyrodzenie ;-/ Będzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:07, JaMES` napisał:

jaki Gantzbot?


O ten tutaj, a przynajmniej tak nazywam tego zakamuflowanego olbrzyma

http://mirror1.homeunix.com/onlinereading/Gantz/Volume%20022/Gantz_c260% 20Binktopia/index.php?image=04_05.jpg&server=nas.html

Dnia 05.02.2008 o 10:07, JaMES` napisał:

mnie zastanawia gdzie sie podziali Reika & Co.? czyzby mieli sie przylaczyc do walki
z bosem czy kampują? ;)


O wiesz jak to jest...

- Reika może poszła na zakupy, rzadko chyb przecież bywa w Osace
- ten tchórzliwy co uprawiał seks z tym Onim pewnie kampuje
- Panda poszła poszukać bambusa
- Gramps pewnie znowu stracił nogi
- Muscle Rider gdzieś sie z Takeshim bujają xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:10, JaMES` napisał:

Fate/Stay Night miał ogromny potencjal, poniewaz bazowal na grach, jednak jak zwykle
ten potencjal zmarnowano... poczytaj sobie na wiki jak to powinno bylo wygladac


JaMES za kogo Ty mnie masz ^^ nie oglądam żadnego anime o którym nie przeczytam na wiki muszę przyznać Ci rację, że jeśli wiadomo jak miało być to wychodzi dennie... :/ Ale mogło być gorzej, przynajmniej ma odrobinę głębi i nie jest czymś w rodzaju Yugi - Oh, czy tam Pokemonów... Wg mnie ogólnie ujdzie i była to dla mnie przyjemna odmiana od Tasiemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:05, sodolis napisał:

Może się orientujecie ? Oglądam sobie "Death Note" jestem na 23 epizodzie i wygląda
na to, że od 18 odcinka chyba zmienił się scenarzysta, od zakończenia "pojedynku" i "resetu
pamięci" seria starciła przyrodzenie ;-/ Będzie lepiej?


Ja miałam to samo odczucie. Nagle zaczęłam zastanawiać się, czy aby seria nie straciła tempa...ale. Nie ma co tu dużo mówić, obejrzysz kolejne epizody (i to te najbliższe) i będziesz wiedział. ;) Chyba najlepsze zwroty akcji jeszcze przed tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:05, sodolis napisał:

Może się orientujecie ? Oglądam sobie "Death Note" jestem na 23 epizodzie i wygląda
na to, że od 18 odcinka chyba zmienił się scenarzysta, od zakończenia "pojedynku" i "resetu
pamięci" seria starciła przyrodzenie ;-/ Będzie lepiej?

Mogę się mylić, ale z tego co pamiętam anime Death Note w pewnym momencie zaczyna majstrować przy mandze i zmieniać różne rzeczy, więc... nie raczej nie będzie lepiej, chociaż mogę się mylić bo nigdy nie oglądałem/czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:13, Paranoja napisał:

Ja miałam to samo odczucie. Nagle zaczęłam zastanawiać się, czy aby seria nie straciła
tempa...ale. Nie ma co tu dużo mówić, obejrzysz kolejne epizody (i to te najbliższe)
i będziesz wiedział. ;) Chyba najlepsze zwroty akcji jeszcze przed tobą ;)


Tia, seria zalicza spory spadek gdy Raito traci pamięć i zaczyna współpracować z policjantami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:16, Taikun napisał:

> Ja miałam to samo odczucie. Nagle zaczęłam zastanawiać się, czy aby seria nie straciła

> tempa...ale. Nie ma co tu dużo mówić, obejrzysz kolejne epizody (i to te najbliższe)

> i będziesz wiedział. ;) Chyba najlepsze zwroty akcji jeszcze przed tobą ;)

Tia, seria zalicza spory spadek gdy Raito traci pamięć i zaczyna współpracować z policjantami
:)


Ja już myślałam, że tak będzie do końca, ale w głębi duszy miałam nadzieje, że to jednak jakaś zakamuflowana intryga, której nie potrafię przejrzeć - i jakoś się sprawdziło :D. Tylko potem po 25 episodzie (o ile się nie mylę) cały czas mówiłam sobie "nieee to niemożliwe!!! to pewnie jakaś zmyłka". A tu nic. *jęk*. No ale to przynajmniej nie jest jakaś debilna seria gdzie bohaterowie giną co piąty odcinek, a 10 odcinków później "wracają" do życia.

Co do różnic pomiędzy mangą i anime to z tego co wiem anime dokładnie odtwarza fabułę pierwszych 6 tomów, po czym przez kolejne 6 przelatuje raczej po łebkach (to już jest sama końcówka serii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Higurashi no Naku Koro ni? Zastanawiam się , czy nie zrobić sobie przerwy z OP i oglądać to i TRGL. Jednak to pierwsze jest horrorem ,,nie dla ludzi o słabych nerwach i żołądkach'''' , a jeszcze nie oglądałem żadnych horrorów. Oglądał to kto? Tu macie reckę:
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/823/rec/840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:32, Asthariel napisał:

A co sądzicie o Higurashi no Naku Koro ni? Zastanawiam się , czy nie zrobić sobie przerwy
z OP i oglądać to i TRGL. Jednak to pierwsze jest horrorem ,,nie dla ludzi o słabych
nerwach i żołądkach'''' , a jeszcze nie oglądałem żadnych horrorów. Oglądał to kto? Tu
macie reckę:
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/823/rec/840

Oglądałem, świetna ale faktycznie trzeba mieć nerwy ze stali (i to raczej thriller niż horror).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asthariel (dałbym głowę że kliknąłem "odpowiedz", albo coś się pochrzaniło stronce albo mi XD )

Właśnie niedawno szukałem jakiegoś anime-horroru żeby sobie oglądać międzyczasie z OP. Zacząłem oglądać Kousetsu Hyaku Monogatari http://anime.tanuki.pl/strony/anime/283/rec/279 . Jestem jak na razie po dwóch epkach. No i mogę powiedzieć że nawet ciekawie to wygląda. Historia dzieje się gdzieś w dawnej Japonii i opowiada o młodym pisarzu który pisze różne niezwykłe historie o duchach i innych dziwach a niedługo sam staje się świadkiem pewnych dziwnych zdążeń. To anime ma strasznie dziwną kreskę, groteskową, tła są jakby zniekształcone, niektóre postacie też. Przywodzi mi to na myśl jakby cała ta akcja działa się we śnie albo w wyobraźni kogoś kto słucha jakiejś opowieści o duchach od wędrownego bajarza... tworzy to całkiem niezły klimat. Myślę że można obejrzeć bo anime jest raczej krótkie, a jeśli ktoś na dodatek interesuje się starymi japońskimi wierzeniami i legendami to już musi obejrzeć :)

A co do Higurashi no Naku Koro ni to recenzja mnie mocno zaciekawiła. Chyba sobie obejrzę. Będzie jak znalazł żeby sobie po nocach oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2008 o 20:44, Kosmitus napisał:

A co do Higurashi no Naku Koro ni to recenzja mnie mocno zaciekawiła. Chyba sobie obejrzę.
Będzie jak znalazł żeby sobie po nocach oglądać ;)


Polecam obie serie anime ma swój klimacik :) sasasasasa a oglądanie wieczorem w zaciemnionym pokoju potęguje klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 21:29, Akashi napisał:

Polecam obie serie anime ma swój klimacik :) sasasasasa a oglądanie wieczorem w zaciemnionym
pokoju potęguje klimat :P

Pisząc "obie serie" masz na myśli że Higurashi no Naku Koro ni ma drugą serie, czy też mówisz o tym Kousetsu Hyaku Monogatari o którym ja wspomniałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się