Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2008 o 22:56, sird napisał:

Na razie jestes pierwszą osoba od której słysze, ze TTGL sie nie podoba :P
Mnie po już po 1 odcinku wciągnęło :D W ogóle cała seria jest podzielona na dwie częsci,
z których pierwsza mi się bardziej podobała, ale ostatnie 4 odcinki TTGL po prostu miażdzą


Mnie tak samo, ale są ludzie którym taki poziom epickości i poczucia humoru nie pasuje ;) oczywiście ... szanujemy ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 23:11, Taikun napisał:

> Na razie jestes pierwszą osoba od której słysze, ze TTGL sie nie podoba :P
> Mnie po już po 1 odcinku wciągnęło :D W ogóle cała seria jest podzielona na dwie
częsci,
> z których pierwsza mi się bardziej podobała, ale ostatnie 4 odcinki TTGL po prostu
miażdzą

Mnie tak samo, ale są ludzie którym taki poziom epickości i poczucia humoru nie pasuje
;) oczywiście ... szanujemy ich :P


@ Latniak

prawda :) cztery ostatnie odcinki miażdżą ... a moment

SPOILER

gdy Simon przybywa po Nie (poczatek odcinka) wylatuje Gurren Brigade w drillach a w tle leci LIBERA ME FROM HELL zjada wszystko co do tej pory widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego chaptery Claymore wychodzą raz na miesiąc/dwa miesiące? One są wydawane w ogóle w Shonen Jumpie :?

Właśnie skończyłem czytać 77 chapter, i jeżeli miałbym znów czekać miesiąc na walkę Wojowników Północy będę bardzo niepocieszony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 23:12, Taikun napisał:

leci LIBERA ME FROM HELL zjada wszystko co do tej pory widziałem :)


A czy przypadkiem Libera me from hell nie leci tylko w momencie śmierci SPOILER Kittana, kiedy się poświęca?SPOILER. Fakt faktem piosenka tam pasuję idealnie i się prawie popłakałem ^^ To była jedna z moich ulubionych postaci.

@KrisK91 ---> ta manga jest wydawana raz na miesiąc na specjalne życzenie autora, by mógł wszystko dopracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 10:38, nieszczescie napisał:

> leci LIBERA ME FROM HELL zjada wszystko co do tej pory widziałem :)

A czy przypadkiem Libera me from hell nie leci tylko w momencie śmierci SPOILER
Kittana, kiedy się poświęca?SPOILER. Fakt faktem piosenka tam pasuję idealnie
i się prawie popłakałem ^^ To była jedna z moich ulubionych postaci.

@KrisK91 ---> ta manga jest wydawana raz na miesiąc na specjalne życzenie autora,
by mógł wszystko dopracować.


Nie :)

SPOILER

LIbera me from hell leci pierwszy raz przy smierci Kittana [''] potem gdy Kamina ratuje SImona z alternatywnej rzeczywistosci i ten zmienia sie w Gurren Laganna i leci po yoko i reszte. No i na początku ostatniego odcinka gdy SImon przylatuje po Nie (tak jak mówiłem) potem powstaje mega wyku**** GL i na ekranie jest napis : TENGEN TOPPA GURREN LAGANN

:)

No i mówią: Who the hell do you think we are ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , róbcie większe odstępy między

SPOILEREM


A treścią.

NIEch ktoś kto ogląda OP mi powie:
kiedy wreszcie Luffy spotyka sie z Shanksem
I jaką moc ma Białobrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:08, Asthariel napisał:

Kurcze , róbcie większe odstępy między

SPOILEREM


A treścią.

Popieram.

Dnia 08.02.2008 o 12:08, Asthariel napisał:

NIEch ktoś kto ogląda OP mi powie:
kiedy wreszcie Luffy spotyka sie z Shanksem

Oj, sam na to czekam a ja jak na razie stoję na 293 epku. I jakoś się na razie na ich spotkanie nie zanosi.

Dnia 08.02.2008 o 12:08, Asthariel napisał:

I jaką moc ma Białobrody.

A gdzie jesteś? Pokazywali już Białobrodego? Jeśli tak to jak na razie znów nic ci nie mogę powiedzieć bo tylko tyle o nim było do tego miejsca w którym jestem. Ale Hubi mi coś raz wspominał że Białobrody i jeszcze pewna druga osoba jeszcze długo będzie poza zasięgiem Luffy''ego i załogi. Co do tej "drugiej osoby" to myślę że chodziło o Shanksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2008 o 12:29, Kosmitus napisał:

A gdzie jesteś? Pokazywali już Białobrodego? Jeśli tak to jak na razie znów nic ci nie
mogę powiedzieć bo tylko tyle o nim było do tego miejsca w którym jestem. Ale Hubi mi
coś raz wspominał że Białobrody i jeszcze pewna druga osoba jeszcze długo będzie poza
zasięgiem Luffy''ego i załogi. Co do tej "drugiej osoby" to myślę że chodziło o Shanksa
:)

NA razie jestem na 97epku , ale chyba dobiję do setnego , zrobię sobie przerwę , i zaczne oglądać TTGL i Code Geass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:11, JezusChrystus93 napisał:

Czy wiecie może coś na temat Dragon ball AF?? Bo slyszalem że we francjii ponoć już wyszedl.

AF to jest mit, głupi żart, na który wielu dało się nabrać. I widzę że niektórych dalej trzeba uświadamiać, że to anime nie powstanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:11, JezusChrystus93 napisał:

Czy wiecie może coś na temat Dragon ball AF?? Bo slyszalem że we francjii ponoć już wyszedl.

Tego anime NIE MA. Te filmiki z którymi się spotykasz są robotą fanów i nikogo więcej.
P.S skrót AF oznacza alternatywną przyszłośc
Tu morzesz o DB AF poczytac http://www.db4ever.com/db4ever/readarticle.php?article_id=28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po trzech odcinkach TTGL jestem zmuszony powiedzieć, że nie dobrnę do końca tego anime bo to po prostu nie jest to co lubię. Przykro mi, jakoś mnie nie zmiażdżyło. Nie będę kolejnym chwalącym tą serię :) Wracam do GS xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:34, Earthshaker napisał:

Po trzech odcinkach TTGL jestem zmuszony powiedzieć, że nie dobrnę do końca tego anime
bo to po prostu nie jest to co lubię. Przykro mi, jakoś mnie nie zmiażdżyło. Nie będę
kolejnym chwalącym tą serię :) Wracam do GS xD


Dorośniesz, zrozumiesz że popełniłeś błąd ;)

a jeśli Seed się spodobał to polecam Vandreada i Eureke Seven :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:54, Taikun napisał:

Dorośniesz, zrozumiesz że popełniłeś błąd ;)

Bla bla bla, nie lubię takich gadek, znając życie zapomnę o TTGL bardzo szybko, np. tak jak zapomniałem o Hellsingu.

Dnia 08.02.2008 o 13:54, Taikun napisał:

a jeśli Seed się spodobał to polecam Vandreada i Eureke Seven :)

Eureka Seven jest zapisana na mojej ''''liście'''' wakacyjnych anime ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraziłem dwóch kolegów Anime I Mangą :D Najpierw zobaczyli u mnie w opisie na GG, że oglądam Naruto Shipuuden, później poprosili mnie żebym zgrał im wszystkie odcinki jakie mam. W końcu przyniosłem Death Note''a do szkoły (z czego wynikła afera, patrzcie tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1048&pid=7822), obaj pożyczyli ode mnie 3 tomy. W środę zaprowadziłem jednego z kumpli do MATRAS''a, bo mu powiedziałem że tam można kupić mangi. Dzisiaj im na ferie do przeczytania dałem Otaku.
Kolejni fani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 12:11, JezusChrystus93 napisał:

Czy wiecie może coś na temat Dragon ball AF?? Bo slyszalem że we francjii ponoć już wyszedl.

rotfl... nigdy nie było , nie ma i nie będzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 14:08, Earthshaker napisał:

> Dorośniesz, zrozumiesz że popełniłeś błąd ;)
Bla bla bla, nie lubię takich gadek, znając życie zapomnę o TTGL bardzo szybko, np. tak
jak zapomniałem o Hellsingu.


Ja o Tengenie nie zapomnę nigdy :)

Kamina :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto
Jeszcze jeden taki czapter i nie wytrzymam...
Bleach
Noitora normalnie pwnuje "Pray! Santa Teresa" i ten jego wygląd po release xD Teraz nie zostało nic innego jak przedstawienie zanpaktou Kenpachiego po imieniu ;)
Kubo Tite chyba zaczyna mieć problemy z nazwami dla mieczy... pewnie scyzoryk Kenpachiego nazwie na cześć którejś z sailorek albo jakiejś serii hentaii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. W końcu przekonałem się do Naruto (tego po angielsku oczywiście ;P) i chciałbym się zapytać gdzie po 140 epizodzie zaczynają się odcinki związane z akcją? Z tego co widzę, to są same fillery. Może mi ktoś podać odcinki, od których zaczyna się już właściwa akcja? Dzięki z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się