Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 21:47, Arti 101 napisał:

Wielu z was jest pewnie fanem Naruto więc niech mi ktoś odpowie.
Yuuhi Kurenai jest Jouninnem który ma dziwne oczy.
To wygląda jak Sharingan ale trochę inny.
Czy któryś z fanów może mi odpowedzieć???

Nie, ona ma czerwone oczy, bo za dużo gra po nocach:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:47, Arti 101 napisał:

Wielu z was jest pewnie fanem Naruto więc niech mi ktoś odpowie.
Yuuhi Kurenai jest Jouninnem który ma dziwne oczy.
To wygląda jak Sharingan ale trochę inny.
Czy któryś z fanów może mi odpowedzieć???


W mandze i anime nie ma nic powiedzane na ten temat, a więc wydaje się że jest to pomysł twórców anime, w mandze przecież nie ma kolorów, chyba że na okładkach, a nie wydaje mi się aby Kurenai na którejś była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie wczoraj oglądać takie fajne anime zatytułowane "Hanaukyo Maid Tai". Teoretycznie jest to Ecchi, ale po pierwszym odcinku miałem co do tego szczere wątpliwości O_o O czym jest ?? Mówiąc krótko o pokojóweczkach, konkretnie to całej rezydencji wypełnionej po brzegi ślicznymi, słodkimi i niezwykłe usłużnymi pokojóweczkami, a w całym tym słodki chaosie... jeden chłopak XD Harem Anime do 10 potęgi można powiedzieć, zresztą co ja będę strzępił język, obejrzyjcie sobie opening
http://pl.youtube.com/watch?v=HJoFNQWfRPc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:45, Taikun napisał:

Genialne AMV z Azumangi :) Znajomość anime nie potrzebna by tarzać się po ziemi ze śmechu

To nie jest AMV z Azumangi, to po prostu kawałki powycinane z AMV Hell 3 :-) Fajne, ale to tylko tak około... 1/6 całości AMV Hell 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG będzie się działo w dziewiętnastym odcinku Gundama 00!!
SPOJLERY!!
W walce Setsunie pomoże Lokon i Tieria (można sie było tego spodziewać) Stanie się straszna rzecz Virtue zamieni się w Nadleeha to będzie czysty OWN3D! W odcinku pojawią się pewne rzeczy. Mówi się o 30 GN Drive Tau. Czyli 30 Gundamów OMG! W odcinku 20 pojawi się nowa jednostka (nie chodzi o nowego Gundama)
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:56, Hubi Koshi napisał:

> Genialne AMV z Azumangi :) Znajomość anime nie potrzebna by tarzać się po ziemi
ze śmechu
To nie jest AMV z Azumangi, to po prostu kawałki powycinane z AMV Hell 3 :-) Fajne, ale
to tylko tak około... 1/6 całości AMV Hell 3.


No ale z Azumangi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GANTZ!
Tokyo team wreszcie ruszy do akcji! Nishi dostał po dupie! GANTZbot sie pojawił! yay! :D
GANTZ is back! ^^ jeszcze tylko niech Kurono z martwych wstanie i bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 16.02.2008 o 13:31, Earthshaker napisał:

W walce Setsunie pomoże Lokon i Tieria (można sie było tego spodziewać)

Nom Lokon to był pewniak, Tieria w sumie też, nie bardzo mu się Trinity podobają i chciał by ich sprzątnąć XD

Dnia 16.02.2008 o 13:31, Earthshaker napisał:

Stanie się straszna
rzecz Virtue zamieni się w Nadleeha to będzie czysty OWN3D!

Mniam w końcu zobaczymy do czego Nadleeh jest naprawdę zdolny, już się doczekać nie mogę XD Tak swoją drogą obejrzałeś już czy tylko przytaczasz nam jakieś spoilery gdziesik wyczytane ??
>W odcinku pojawią się pewne

Dnia 16.02.2008 o 13:31, Earthshaker napisał:

rzeczy. Mówi się o 30 GN Drive Tau. Czyli 30 Gundamów OMG!

Holy Mother of Heavy Artillery O_o Jakby się świat o tym dowiedział to pewnie już zaczęliby machać białą flagę, mieli problemy z walczeniem z 4 i 7 jednostkami, jak CB rzuci do walki jeszcze więcej to się dość masakryczne zrobi... a ja dalej twierdzę że CB pcha po prostu świat do tego by się zjednoczył. Chcą żeby ludzie się ich bali, by ich znienawidzili i musieli się zjednoczyć by ich pokonać.

Dnia 16.02.2008 o 13:31, Earthshaker napisał:

W odcinku 20 pojawi się nowa
jednostka (nie chodzi o nowego Gundama)
KONIEC SPOJLERA

Spróbuję zgadnąć, nowy ulepszony Union Flag dla Grahama ?? HRL i nowa jednostka dla Somy raczej odpada, i tak siedzą już na granicy swoich możliwości technologicznych, a AEU i Enact to i tak totalnie nowa jednostka... chyba że Ali znowu dostanie jakiś "sprzęt specjalny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 13:45, Hubi Koshi napisał:

Mniam w końcu zobaczymy do czego Nadleeh jest naprawdę zdolny, już się doczekać nie mogę
XD Tak swoją drogą obejrzałeś już czy tylko przytaczasz nam jakieś spoilery gdziesik
wyczytane ??

Spojlery wyczytane xD. Mają zawsze informacje o odcinku chwile po emisji. Z tego co widziałem to Nadleeh zrobi totalne puzzle z Trinity. Jeśli się nie mylę to Johann też ma coś na styl tego co Setsuna - zwiększenie siły przez wkurzenie. W ogóle Nadleeh pokazuje, że nawet nowsze jednostki nie mają z nim szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 13:42, JaMES` napisał:

GANTZ!
Tokyo team wreszcie ruszy do akcji!

Nie maja w końcu wyboru, a GANTZ znowu zmienił reguły gry...

>Nishi dostał po dupie!
Czy to nie robi sie już nudne?

>GANTZbot sie pojawił! yay! :D
Wiedziałem, że trzeba było opatentować tą nazwę xP

Dnia 16.02.2008 o 13:42, JaMES` napisał:

GANTZ is back! ^^ jeszcze tylko niech Kurono z martwych wstanie i bedzie git ;)

O tym się przekonamy, ale mogliby jeszcze Kato z powrotem do piachu odesłać... Swoją drogą jak ten jego braciszek przeżył 6 miesięcy bez niego w tym ich "domu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak z nudów sprawdzałem zasoby pewnej strony i zacząłem czytać Gantaza ... i w 12h przeleciałem przez te 267 chaptery ... szau nie ma, do Berserka daleko ale niektóre sceny fajne. Wracam do Azumangi ;)

btw. widział ktoś gdzieś G00 19 ? ofkoz z subami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie 19 odcinek Gundama za mną. Trochę suby się spóźniły bo kutafony wstawiły w środek nową piosenkę.
SPOJLERY!!!!!
No cóż w odcinku dowiadujemy się, że Nadleeh może kontrolować każdą jednostkę Gundam. Dowiadujemy się również, że Setsuna czyli Soran Ibrahim był członkiem KPSA grupy odpowiedzialnej za śmierć rodziny Lockona. W ogóle sama sytuacja rozmowy Meisterów była dość poruszająca, ale śmieszna akcja z tego wyszła :P Trinity mają swoją bazę w Afryce, a 30 silników GN dostało się chyba w ręce mocarstw... Oj nie będzie dobrze... Wyczuwam szybkie przybycie Fereshte :P I dlatego w zajawkach było widać nową jednostkę. Na pewno posiada GN Drive Tau i chyba będzie należeć do HRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:40, Earthshaker napisał:

Wreszcie 19 odcinek Gundama za mną. Trochę suby się spóźniły bo kutafony wstawiły w środek
nową piosenkę.


Nie czytałem spoilerów, bo dopiero wróciłem z pracy i będę zabierał się za G00 ale fajna ta piosenka ? :) Bije Meteora z Gundam Seeda ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 17:30, Taikun napisał:

> Wreszcie 19 odcinek Gundama za mną. Trochę suby się spóźniły bo kutafony wstawiły
w środek
> nową piosenkę.

Nie czytałem spoilerów, bo dopiero wróciłem z pracy i będę zabierał się za G00 ale fajna
ta piosenka ? :) Bije Meteora z Gundam Seeda ? :>


Ogólnie to żaden z utworów w G 00 nawet nie dorównuje poziomowi G SEED i GSD :]
Tanaka Rie for the win :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:57, MisticGohan_MODED napisał:

Ogólnie to żaden z utworów w G 00 nawet nie dorównuje poziomowi G SEED i GSD :]


Ash like snow jest całkiem niezłe, ale fakt faktem nie dorównuję soundtrackowi z GS i GSD

Dnia 18.02.2008 o 19:57, MisticGohan_MODED napisał:

Tanaka Rie for the win :D


Yeah :) boski głos

Obejrzałem 19 ep G 00 i ...

Pierwsza część całkiem niezła, 3 Gundam Meisterów walczy ramie w ramie przeciwko nieGundamom (wg. Setsuny). Potem motyw z przeszłością Lockona i Setsuny całkiem niezle mnie zaskoczyli. Motyw z Louise i Saji ... boszzz ... niech ekipa Trinity zrobi nalot i ich rozpieprzy jak najszybciej. Bez ręki blondyna nie jest fajna, a Saji pewnie teraz przyłączy się do jakiegoś mocarstwa poleci w kosmos, potem się rozbije statkiem, Ptolemeusz go znajdzie dryfującego w kosmosie i będzie z Celestial Being - ale to w drugiej serii ;) Moment gdy Setsuna i Lockon ze sobą rozmawiają na wyspie też daje radę :) No i to zakończenie i preview 20 epa ... nooo zapowiada się akcja, akcja, akcja :>

Tylko mam pytanie. Dlaczego ten koleś (obserwator) wyłączył Trial Tierii ? Wydaje polecenia Trinity i miał dostep do 7 lvl w Vaderze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:08, Taikun napisał:

Tylko mam pytanie. Dlaczego ten koleś (obserwator) wyłączył Trial Tierii ? Wydaje polecenia
Trinity i miał dostep do 7 lvl w Vaderze ?

Dane z Vedy zostały wykradzione. ot co. Nie ma innego wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:15, Earthshaker napisał:

> Tylko mam pytanie. Dlaczego ten koleś (obserwator) wyłączył Trial Tierii ? Wydaje
polecenia
> Trinity i miał dostep do 7 lvl w Vaderze ?
Dane z Vedy zostały wykradzione. ot co. Nie ma innego wytłumaczenia na znajomości Team
Trinity o Meisterach.



Nie, nie. Mi chodzi o tego obserwatora co się uśmiechnął stojąc przy oknie i wyłączył Lenaleha (czy jak on sie tam zwał). Bo w sumie ta laska z trinity wchodzila do Vadera i coś tam szperała ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się