Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 20:21, Earthshaker napisał:

Ten młodziutki blondi? On jest na rozkazach Cornera. On wkradł się do Vedy i on zablokował
dane dla Tierii.


Ale jak? Kiedy? Myślałem że ta cycata weszła parę odcinków wstecz i shackowała Vede. Mi chodzilo o Cornera - myślałem że on się uśmiechnął ;) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Corner jest odpowiedzialny za wszystko związane z Team Trinity. Właściwie dostęp do Vedy mieli observerzy już wcześniej tylko nie dało się wejść na wyższe poziomy. On także jest odpowiedzialny za rozpowszechnienie GN Drive Tau (koniec odcinka) i prawdopodobnie jest Laguną/Lagną. Jak narazie wszystko idzie po jego myśli. Chce użyć Throne''ów do wzajemnej destrukcji CB i mocarstw. Takie są moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy towarzysze, chciałbym wam coś ogłosić.
Z głębi mego wielkiego serca
NIENAWIDZĘ WAS!
Już tłumaczę.
Przez ostatni miesiąc obejrzałem chyba więcej anime niż przez cały poprzedni rok :-/ Obie serie Hanaukyo Maid Tai, Tengen Toppa Gurren Lagann, Furi Curi, Gundam 08th MS Team wcześniej było jeszcze Karin, Mouse.
Na miłość boską ja przez was zeświruje. To wasza wina że zaczynam się coraz ostrzeja zabierać za mangę i anime. RATUNKU T-T
Teraz zacząłem oglądać Ranmę. Rety, świetna seria, ten cały Kuno powala na kolana, nie dość że głupi jak lewy bucior niedźwiedzia po lobotomii to jeszcze totalnie zakochany w Girl-Ranma. Nabiki też jest świetna wykorzystując biednego faceta i wyciągając z niego tyle kasy ile wlezie. Do tego dochodzi jeszcze prawdziwy GENIUSZ Doctor Tofu Ono. Że nie wspomnę o wprost cudnej Kasumi XD Mhm... dochodzę do wniosku że zmienił mi się gust jeśli chodzi o bohaterki anime, z agresywnych i groźnych takich jak Akane czy Lina Inverse przeskoczyłem na ciepłe i miłe jak Kasumi, Belldandy czy Mariel
I TO WSZYSTKO WASZA WINA
Ufff Już mi lepiej XD
Jeszcze co do Gundam 00 to nie jestem pewien czy tego całego Cornera można obwiniać o to co się dzieje, być może to Veda się tutaj bawi, ostatecznie, jeśli się nie mylę, to sztuczna inteligencja więc... no nic dowiemy się później, jeśli chodzi o nową jednostkę to sądzę że będzie ona należała albo do Union albo HRL, ja tam bym chciał żeby to Graham dostał nowego Super-upgradowanego Flaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 23:02, Hubi Koshi napisał:

Drodzy towarzysze, chciałbym wam coś ogłosić.
Z głębi mego wielkiego serca
NIENAWIDZĘ WAS!


Niach, zacznij ogladac serie dziennie - wtedy ci anime zbrzydnie :P
Ostatnio obejrzałem tak: TTGL, NGE i Champloo
tylko Champloo przetrwało wypaczenie mego gustu, dwa pierwsze juz nie sa dla mnie takie wyjedwabiste :P
w kolejce do powtorki czeka caly Slayers i 100 innych serii :P + seriale z amerykanckiej i brytyjskiej TV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam właśnie skończyłem oglądać 10 ep Higurashi no Naku Koro ni (When Cicadas Cry) :]
I muszę powiedzieć ,że póki co to jestem bardzo oczarowany tym thriller anime :]
Bardzo odpowiada mi taki nietuzinkowy i bezwzględny styl :D
Dzięki za polecenie tego tytułu :D

Czy 2 sezon też trzyma poziom ? Jeśli tak to zacznę od razu się w niego zaopatrywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o liczbę ''zaliczeń'' to odkiedy dostałem bana na GOLu ( nie wypowiadam się w tamtym wątku M&A) i piszę tutaj, ilość anime jakie widziałem drastycznie spadła ... to przez WAS :P polećcie coś dobrego :) poważniejsze może być bo relaksuje się przy Azumandze w chwili obecnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, co to ma być "zaliczenie" anime? Wyścig kto obejrzy więcej? x_X "Zaliczenie" NGE to profanacja serii.

Chcesz coś poważniejszego to złap się albo za to, co ma w avku Mistic Gohan albo (z ciężkim sercem polecam do "zaliczenia") Cowboy Bebop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 00:42, Shini napisał:

Boże, co to ma być "zaliczenie" anime? Wyścig kto obejrzy więcej? x_X "Zaliczenie" NGE
to profanacja serii.

Chcesz coś poważniejszego to złap się albo za to, co ma w avku Mistic Gohan albo (z ciężkim
sercem polecam do "zaliczenia") Cowboy Bebop.


LOL :D jedno słowo a jak się potrafi zbulwersować :P to był taki skrót myślowy ...

NGE widziałem dawno temu, raz starczy - jak chce mindfucka to pooglądam drugi raz Texhnolyze, a anime o mechach jest cała masa i większość znacznie lepsza niż NGE, szczególnego przesłania się tam nie dopatruje bo go nie ma, a jedynie masa nic nie znaczących znaków, których znaczenie tworzą sami oglądający ;) za kogo mnie masz że myślisz że Bebopa nie znam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znasz, czy nie, wpadłem na forum na chwile, nie lubie siedzieć wśród pececiarzy ;)

Nazywanie Evy kolejnym anime o mechach (to wynika z Twojego posta) jest troche nie trafione, możesz mówić, że nie ma w nim żadnego przesłania i znaków na temat przyszłości. Twój wybór, właściwie się zgadzam. Jednak nie jest to kolejny Gundam czy inny Patlabor, to, co jest w NGE jest niepowtarzalne i, czy tego chcesz, czy nie, prezentuje soba dużo ;)

A to "zaliczenie" kojarzy mi się tylko i wyłącznie z zawodami kto obejrzy więcej i jest moim zdaniem głupie. Ale spoko, żaden bulwers, tylko swoje zdanie wyrażam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 00:55, Shini napisał:

Nie wiem czy znasz, czy nie, wpadłem na forum na chwile, nie lubie siedzieć wśród pececiarzy
;)


Mam NDS, PS2, N64, a niedługo kupuje Wii ... kogo nazywasz pececiarzem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe to forum, przynajmniej tyle udało mi się wydedukować po przejrzeniu kilku tematów ;) Ale po tym jak zajrzałem na Twoją stronę widze, że nie jest jeszcze stracone ;) Tylko troche mało czytelnie tam jest przez ten art ze Snakiem i Evą na środku. A teraz wracajmy do tematu, bo posypią sie warny (jeśli macie tu coś takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu dobry smok poleca - kolejne tytuły warte obejrzenia :)

ロザリオとバンバイア ( Rosario to Vampire) - Dość przyjemna i miła seria o perypetiach chłopaka w szkole dla potworów,... lekkie ecchi + Harem.
ナイトウィザード -The ANIMATION- (Night Wizard -The ANIMATION-) - anime oparte na systemie RPG dość ciekawym, na podstawie którego zrobiono grę na PC i finalnie w 2007 Anime. Co do samej fabuły to dość przyjemny klimat i lekko wciąga... tak, że oglądasz 13 epsów ciągiem :P

...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 09:29, Akashi napisał:

Z cyklu dobry smok poleca - kolejne tytuły warte obejrzenia :)

ロザリオとバンバイア
( Rosario to Vampire) - Dość przyjemna i miła seria o perypetiach chłopaka w szkole dla
potworów,... lekkie ecchi + Harem.


podpisuje sie pod tym - jak na razie całkiem niezłe, od siebie dodam
Wolf and Spise aka Ookami to Koushinryou (狼と香辛料) - opowieść o kupcu, który podróżuje z pogańskim bóstwem (wielki skrót! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom tylko chwilami te wstawki z zamianą mogły być lekko urozmaicone,... ale ech sucubusy rules no Vampirki także XD

Jedynie co jest - to pierwszych kilka odcinków kiedy poznajemy ekipę lekko powtarza schemat "pomocy śniadanku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh przez cały wczorajszy dzień tylko Higurashi no Naku Koro ni oglądałem :]
Bardzo wciągająca seria :D A fabuła tego thrillera jest genialna :D

Ponawiam pytanie czy 2 sezon jest równie mocny ?
A jeśli nie to jakie anime polecacie w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak drugi sezon nadal utrzymuje klimat + dodaje nowe smaczki :) ale ja spoilerować nie lubię więc polecam obejrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:03, Taikun napisał:

Oglądał tu ktoś DBZ wersje w HD ? :)


Niw oglądałem ale DB i DBZ bym z chęcią obejrzał bez cenzury i z japońskim dubbingiem. Na pewno opłaca ci się szukać! xD

PS: jak mój nowy avek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:01, nieszczescie napisał:

Niw oglądałem ale DB i DBZ bym z chęcią obejrzał bez cenzury i z japońskim dubbingiem.
Na pewno opłaca ci się szukać! xD


No właśnie, bez cenzury i z jap dubbingiem = cudo :)

Dnia 20.02.2008 o 19:01, nieszczescie napisał:


PS: jak mój nowy avek xD


rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się