Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 21:32, Hubi Koshi napisał:

1. Cóż Kamina przez cały czas trwania anime taki nie będzie bo... bo go nie będzie


Powinieneś za tego spoilera zawisnąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 04.03.2008 o 21:51, Taikun napisał:

Powinieneś za tego spoilera zawisnąć ...

<wisi sobie pod sufitem zawieszony na sznurze za jedną nogę i robi odwrotne przysiady> Zadowolony ??
Oj wiem wiem, ale przecież renomę "Teh Strasznego Spoilerowicza" trzymać trzeba no nie ?? Poza tym Kaminę, spotyka to co spotyka dość wcześnie w serii więc i tak nikt nie zauważy spoilera :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:02, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Chyba trzeba będzie poprosić moda żeby Ci to wrzucił w sygnaturkę bez możliwości edycji :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:04, Taikun napisał:

Chyba trzeba będzie poprosić moda żeby Ci to wrzucił w sygnaturkę bez możliwości edycji
:>

A wiesz... powiem ci że to nie taki głupi pomysł, nie musiałbym się gimnastykować z kopiowaniem tego draństwa do kolejnych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:32, Hubi Koshi napisał:

1. Cóż Kamina przez cały czas trwania anime taki nie będzie bo... bo go nie będzie


Naprawdę mam nadzieję , że nie chodzi o to , co się najbardziej kojarzy z tymi słowami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:51, Asthariel napisał:

Naprawdę mam nadzieję , że nie chodzi o to , co się najbardziej kojarzy z tymi słowami...

Cóż Kamina się potem w serii jeszcze pojawia i ratuje sytuację więc... zresztą najlepiej oglądaj, wszystko zobaczysz i zrozumiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:30, Hubi Koshi napisał:

> Naprawdę mam nadzieję , że nie chodzi o to , co się najbardziej kojarzy z tymi słowami...

Cóż Kamina się potem w serii jeszcze pojawia i ratuje sytuację więc... zresztą najlepiej
oglądaj, wszystko zobaczysz i zrozumiesz :-)


Powrót Kaminy jest przezajebisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:12, MisticGohan_MODED napisał:

Ale i tak Gundam SEED > reszta :]


TTGL > reszta ;)

Gundam G to podobno kupa ... w chwili obecnej oglądam PlanetES i z czystym sumieniem mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam właśnie tom pierwszy Rewolucjonistki Uteny. Muszę przyznać, że przednia rozrywka, a gra konwencjami na prawdę mi się spodobała, tak jak sama przewrotność pomysłu. Mam też anime i z pewnością niedługo obejrzę. Ktoś jeszcze słyszał/czytał/oglądał tą serię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:59, Taikun napisał:

TTGL > reszta ;)

Kaiji > TTGL > reszta o! ;)

Dnia 05.03.2008 o 20:59, Taikun napisał:

Gundam G to podobno kupa ... w chwili obecnej oglądam PlanetES i z czystym sumieniem
mogę polecić :)

Gundamy w ogóle ssą, no może oprócz 00. Macross FTW! ^^ Nowy Frontier zjada 00 na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:22, Lucas016 napisał:

> TTGL > reszta ;)
Kaiji > TTGL > reszta o! ;)


To to o Sudoku czy innym japońskim cudzie z kolesiem którego masz w avku ? Jeśli tak to słyszałem że coś porządnego ... ale źródeł nie było ;( [mail plx]

Wracając do PlanetES, spodoba się fanom Gundam Winga i Seeda. Why? Głos pod jednego z bohaterów podkłada koleś od Zechsa i Mwu La Flagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 22:57, Taikun napisał:

To to o Sudoku czy innym japońskim cudzie z kolesiem którego masz w avku ? Jeśli tak
to słyszałem że coś porządnego ... ale źródeł nie było ;( [mail plx]

Lol, nie o sudoku.. na mininovie są aktywne źródła, wiem bo sam ''kupowałem'' ;)

Dnia 05.03.2008 o 22:57, Taikun napisał:

Wracając do PlanetES, spodoba się fanom Gundam Winga i Seeda. Why? Głos pod jednego z
bohaterów podkłada koleś od Zechsa i Mwu La Flagi :)

O czym to jest te PlanetES, jakieś mechy czy pure sci-fi i czy warto? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:13, Akashi napisał:

Dobra teraz ja się czymś pochwale,... a dokładniej Chciałem się pochwalić W-Orkiem mojej
Kochanej Sakury XD


Podoba mi się. Parę razy nawet obejrzałem ^^, ale samo anime jest chore O.o (a manga pewnie jeszcze gorsza). Niby przyjemnie się ogląda, można się pośmiać, ale "coś" tu jednak jest niezdrowe. Ogląda się to jak niespełnione fantazje rysownika-pedofila :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 23:49, Lucas016 napisał:

Lol, nie o sudoku.. na mininovie są aktywne źródła, wiem bo sam ''kupowałem'' ;)

Zawsze mi sie te jap gry mieszają ;) Jeśli to to anime z Twojego avka to widzialem jeden ep, i klimat wbijał w ziemie :)

Dnia 05.03.2008 o 23:49, Lucas016 napisał:

O czym to jest te PlanetES, jakieś mechy czy pure sci-fi i czy warto? ;>

Ani to ani to. Mechów tutaj nie ma. Mamy rok 2075 i opowiedzianą historię ludzi którzy sprzątają śmieci we wszechświecie, ale to tylko pretekst by ukazać odwiedzne problemy ludzkości. Przynajmniej tak mi sie wydaje po 6 epach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 11:09, JaMES` napisał:

Yesssss! W koncu cos ciekawego się dzieje w Bleach''u!

Nie ciesz się. Zostało tyle materiału , ze albo zrobią przerwę , albo kolejne fillery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 13:43, Asthariel napisał:

> Yesssss! W koncu cos ciekawego się dzieje w Bleach''u!
Nie ciesz się. Zostało tyle materiału , ze albo zrobią przerwę , albo kolejne fillery...


Przerwy raczej nie zrobią, ja bym liczył na fillery. Chociaż jak już mają być te fillery to żeby one były porządne a nie to co było z Baunto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już informacje, że już za tydzień będzie filler w odcinkach Bleach. Pierwsi w Polsce informuje nas strona bleach.pl

Na kwiecień planowany jest fillerowy arc, którego bohaterami będą nowy kapitan (!!) i nowy trzeci oficer oddziału trzeciego (wyglądają tak). Sprawa jest mocno podejrzana, Kubo pewnie ich nie rysował... Czyżby powstali tylko po to żeby zginąć? Tak czy siak jako jedni z pierwszych przekazujemy wam tę radosną (?) nowinę
.

Pamiętajcie jeżeli chcecie zobaczyć nowego kapitana i porucznika wchodźcie na tą stronę: http://www.bleach-fan.jp/amagai/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się