Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 22:13, Kalejdoskop86 napisał:

@Hubi Koshi
Czy był to odcinek Death Note jak Light grał w tenisa z Ryugaa? ;) (czyli Kira i El)

Otototototo normalnie powaliło mnie jak każdy z nich myślał nad swoimi kolejnymi ruchami i nad tym jak powinien się zachować by dorwać przeciwnika, świetne to było XD Tylko ten L jest jakiś taki... zombiakowaty jeśli chcesz znać moje zdanie, ten facet jest autentycznie CREEPY, Ryuk (tak się nazywa ten Shinigami ??) całkiem fajny był, sympatyczny można by rzec, ale L wywołuje u mnie ciarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:24, Hubi Koshi napisał:

Otototototo normalnie powaliło mnie jak każdy z nich myślał nad swoimi kolejnymi ruchami
i nad tym jak powinien się zachować by dorwać przeciwnika, świetne to było XD Tylko ten
L jest jakiś taki... zombiakowaty jeśli chcesz znać moje zdanie, ten facet jest autentycznie
CREEPY, Ryuk (tak się nazywa ten Shinigami ??) całkiem fajny był, sympatyczny można by
rzec, ale L wywołuje u mnie ciarki.

Rozwaliło mnie to jak Light rozmyślał, że jeśli odda walkę to El (L) pomyśli, że jest Kirą, a jak ślepo będzie dążyć do wygranej to też będzie tak myśleć. Swoją drogą świetnie anime, jak najbardziej wszystkim polecam, a dla tych, co lubują psychologiczne anime to jak najbardziej obowiązkowa pozycja ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:29, Kalejdoskop86 napisał:

Swoją drogą świetnie
anime, jak najbardziej wszystkim polecam, a dla tych, co lubują psychologiczne anime
to jak najbardziej obowiązkowa pozycja ;) .


Ja z kolei polecam mangę... ale tylko jeśli lubisz WoT''y ;p Czasem tam więcej tekstu w jednym czapterze niż tutaj w 50 waszych postach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 22:44, Latniak napisał:

Ja z kolei polecam mangę... ale tylko jeśli lubisz WoT''y ;p Czasem tam więcej tekstu
w jednym czapterze niż tutaj w 50 waszych postach ;p

Czytałem mangę i czytam, ale z powodu braku czasu niestety wolę oglądać anime ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na prawdę, poza naruto same ciekawe chaptery w tym tygodniu
Bleach - akcja ruszyła kapke do przodu
GANTZ - GANTZBOT w akcji!
OP - Duval w akcji :D ewidentnie nie jest to Arlong ;)
Naruto - pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bleacha - od pierwszych chapterów z udziałem Starka miałem wrażenie, że nie jest zły. Teraz powiedział, że mu sie to nie podoba, więc raczej to co robi nie sprawia mu przyjemności. Proszę cię Tite, niech pomaga dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:17, Vincent Law napisał:

Paranoia Agent, fajne, miłe i przyjemne? Wypada obejrzeć? O czym to mniej więcej jest?

;-)


Ja bym powiedział że nie fajne i nie przyjemne.Odradzam oglądanie, jeżeli chcesz się dowiedzieć o czym to jest to wejdź na filmweb.pl lub na tanuki.pl i poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem oglądać Eve... Ech, ale się robie sentymentalny i uczuciowy na starość, zdecydowanie te kilka lat temu byłem za młody na oglądanie i przyswojenie wszystkiego.

Zapomniałem prawie o wszystkim: NGE wcale nie wywraca żadnej religii do góry nogami, Shinji to jednak pałka, wszyscy tam mają takie problemy, że szkoda gadać. Z komedii dramat. Po śmiechu następuje odkrywanie mrocznych sekretów młodości bohaterów, pochodzenie aniołów, plany Seele i Ikariego. Znów polubiłem Rei i zrobiło mi się cholernie smutno gdy się wysadziła dla Shinjiego, nie mogłem patrzeć na cierpienie Asuki (szczególnie w Endzie po tym, jak odzyskała wiare w siebie), doszedłem do wniosku, że to, jak wszystko się skończyło nie jest wcale takie złe. W końcu każdy, kto będzie miał dostatecznie silną wole bycia jednostką będzie mógł wrócić do pojedynczego życia. Nie jest to oczekiwany happy end, ale dobre i to. No i Asuka przetrwała. Rozkleiłem się ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 19:55, JaMES` napisał:

No na prawdę, poza naruto same ciekawe chaptery w tym tygodniu
Bleach - akcja ruszyła kapke do przodu


I bardzo dobrze... ale ja dalej liczę na uraharę i kurosakiego ;p

Dnia 13.03.2008 o 19:55, JaMES` napisał:

GANTZ - GANTZBOT w akcji!


WTF! kto tam w środku siedzi...?!?!

Dnia 13.03.2008 o 19:55, JaMES` napisał:

OP - Duval w akcji :D ewidentnie nie jest to Arlong ;)

Nikt nie sądził że to arlong, a przynajmniej nie ja. Tylko kto to jest ?

Dnia 13.03.2008 o 19:55, JaMES` napisał:

Naruto - pfff...

Worst ending of a fight ever, period.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądałem bleach ( hehe mam do niego słabość) i dopiero w anime zauważyłem że zachowanie jednej z moich ulubionych postaci ( przeczesywanie włosów, specyficzne spojrzenie i te okulary...) przypomina nie przymierzając EMO ! Chyba każdy wie o kogo mi chodzi? ofc Syazel Aporro :P Może i potem (mam na myśli mange) już nie bardzo daje sie tak odczuć ale... niesmak pozostaje. Czyżby mr. Kubo Tite postanowił zrobić prztyczka w nos zbuntowanym dzieciom z dobrych domów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 14.03.2008 o 16:31, Latniak napisał:

> OP - Duval w akcji :D ewidentnie nie jest to Arlong ;)
Nikt nie sądził że to arlong, a przynajmniej nie ja. Tylko kto to jest ?

Morgan i Don Krieg raczej odpadają, nawet oni nie byli tacy wielcy jak Duval. Biorąc pod uwagę że mówił o "scar" to sądzę że to jakiś gość któremu Zoro spuścił łomot zanim się jeszcze seria zaczęła, mówi o tym że sporo lat minęło... hmm MOŻE chodzi mu o Brooke''a, ale skąd by wiedział że on nadal żyje i na dodatek że wsiadł na statek Mugiwarsów to już nie wiem
Zawsze można jeszcze założyć że zwyczajnie pomylił załogi XD Chyba że... Nee to dość głupia teoria, ale może sądzi że np. Shanks jest na pokładzie, skoro Luffy ma jego kapelusz to może Duval sądzi że Shanks jest też gdzieś w okolicy... nee to durnie brzmi.
Jakby nie patrzeć RACZEJ nie jest to nikt kogo znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 16:31, Latniak napisał:

I bardzo dobrze... ale ja dalej liczę na uraharę i kurosakiego ;p


Trio z Kono... Karakura City musi się pojawić!

Dnia 14.03.2008 o 16:31, Latniak napisał:

WTF! kto tam w środku siedzi...?!?!


jakis mastah :P

Dnia 14.03.2008 o 16:31, Latniak napisał:

Nikt nie sądził że to arlong, a przynajmniej nie ja. Tylko kto to jest ?


to taki sarkazm był :P nie mam pojecia kto to moze byc :/ moze ktos kto sie neichcacy wpakowal w droge strawhatsow i urosl w sile?

Dnia 14.03.2008 o 16:31, Latniak napisał:

Worst ending of a fight ever, period.


ewidentnie... w ogole cala ta walka byla tak kiczowata jak sie tylko dalo... nie tylko najgorszy koniec, ale IMO i najgorsza walka w naruto do tej pory
moje jutsu jest lepsze niz twoje! a nie bo moje! wcale nie - moje! itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam czy w ogóle 50 odcinek oglądać. Skoro piszesz słaby , to znaczy , że znowu przez większość czas nic się nie dzieje. Tak w ogóle to ciekawe , że im tak długo zajmuje robienie nowych odcinków skoro prawie przez cały czas widzimy te same statyczne rysunki i tylko kamera zmienia swoje położenie. Eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 20:50, exilem napisał:

Ja to się zastanawiam czy w ogóle 50 odcinek oglądać. Skoro piszesz słaby , to znaczy
, że znowu przez większość czas nic się nie dzieje. Tak w ogóle to ciekawe , że im tak
długo zajmuje robienie nowych odcinków skoro prawie przez cały czas widzimy te same statyczne
rysunki i tylko kamera zmienia swoje położenie. Eh ;/

Nie no trochę walki jest... raptem 2 całe minuty xD
Tylko Orochimaru postraszył swoimi technikami i se poszedł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia ..obejrzałem sobie wczoraj połowę Naruto, ale na drugą już nie miałem cierpliwości. Co t dużo mówić to anime robi się zwykłym crapem.Zamiast tego Ghost Hunta sobie obejrzałem, genialne anime, ale mam dla niego jedną zasadę . Oglądam je tylko późną nocą wtedy można się wczuć w klimat ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghost Hunt z pewnością warto obejrzeć. Trochę denerwowały mnie w nim wstawki komediowe które (w mojej opinii) nieco psuły klimat ale i tak miło się ten serial ogląda.
Liczę na to że powstanie kontynuacja która utrzyma poziom oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 19:55, JaMES` napisał:

GANTZ - GANTZBOT w akcji!


Szkoda tylko, że go szlag trafił :/ Ale też lekko powerrengersowy był - mam na myśli tą latającą platformę, która się z niego wydzieliła,ale trochę dziwne, że nie miał żadnej broni palnej, a jedynie ciosy. Tak przy okazji sobie przemyśluję, że będzie łach jeśli w tej przepakowanej zbroi bojowej będzie jakieś dziecko siedzieć xP

Dnia 13.03.2008 o 19:55, JaMES` napisał:

OP - Duval w akcji :D ewidentnie nie jest to Arlong ;)


Tak, to już raczej i wcześniej było widać ^^ Tak z postury i z długości włosów to by chyba w dotychczasowej serii 3 osoby pasowały: Warpol, Hogkaback i ten gość z CP9, który wyglądał jak aktor w teatrze kabuki

Dnia 13.03.2008 o 19:55, JaMES` napisał:

Naruto - pfff...


Można było coś takiego przewidzieć... Swoja drogą, czy ta mała żmijka miedzy kamieniami to nie ostatnia pozostałość po Orochanie?

FULL METAL ALCHEMIST:
Trochę niejaki ten chapter szczerze mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się