Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 21:07, Asthariel napisał:

już za późno, zaraziłem sie Harusizmem, pomimo, żep o 3 pierwszych epach rzuciłem to
na 2 miesiące. ale oglądam to dalej, o jedno słowo: Buehehehe!


Po trzech pierwszych epizodach? Ja bym nie dał rady rzucić :]. Anime nie jest może genialne, ale jak się człowiek wkręci w klimat to już koniec :D.
----------
Obejrzałem właśnie pierwszy epizod Texhnolyze. Nie wiem co to było. Nie wiem co się dzieje. Ale biorę się za drugi ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 21:15, KrisK91 napisał:

Obejrzałem właśnie pierwszy epizod Texhnolyze. Nie wiem co to było. Nie wiem co się dzieje.
Ale biorę się za drugi ^^.


I tak jest mniej więcej do piątego ... w czwartym Ichigo przestaje się motać i krzyczeć non-stop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

><ciach>

Właśnie dokończyłam pierwszą serię Higurashi. Końcówka była świetna i emocjonująca, ale tak naprawdę nic nie wyjaśniła. Aż mi się nie chce wierzyć w tę historię z "obcymi", ale niepokoi mnie motyw tego, że pojawiają się postacie, które teoretycznie powinny nie żyć (lub być w innym miejscu). No cóż, wygląda na to, że po prostu muszę oglądać i się dowiedzieć hehe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Higurashi przypomina trochę serial "LOST". Masa zagadek i kiedy już nam się wydaje że coś niecoś rozumiemy to nagle się okazuje że tak naprawdę wszystko wygląda inaczej niż nam się to na początku wydawało :)

KrisK91 i Asthariel --->Macie rację Haruhizm rządzi. Swego czasu miałem totalnego bzika na punkcie tej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! SPOILERY INUYASHA

Dnia 03.05.2008 o 18:39, Alamut napisał:

Poczekaj aż się pojawią Miroku i Sango,

Zboczony mnich i śliczna (I to jeszcze JAK!) zabójczyni demonów, fakt obie postacie są cudne ^^ Szczerze mówiąc nie mogę się zdecydować czy uznać Miroku za zboczonego drania, czy sympatycznego faceta z problemami... Drań, zdecydowanie drań, biorąc pod uwagę wszystkie te grzeszki, które popełnił Budda powinien mu już dawno zrzucić na głowę swój wielki posąg.

Dnia 03.05.2008 o 18:39, Alamut napisał:

a także Naraku (swoja drogą jest to jeden z nielicznych
czarnych charakterów, które nie przypadły mi do gustu :/) wtedy dopiero zrobi się ciekawie.

Mhm... szczerze mówiąc to Naraku jest jakiś taki... nieciekawy i niewyraźny, to już gorsze ciarki przez Kikyo odczuwałem... brr historia tej miko jest naprawdę pokręcona. Swoją drogą to dość dziwne... ostatecznie Kikyo i Kagome to praktycznie ta sama osoba, trochę tak dziwnie patrzy się na ich "walkę" o Inuyashę, trochę jakby dwie osobowości prały się po twarzach walcząc o ciasteczko... a jak już jesteśmy przy porównywaniu Inuyashy do ciasteczka. Hehe czy tylko ja czuje gwałt w powietrzu XD
http://rootslove.deviantart.com/art/GOOD-BOY-62862436
Swoją drogą, pewnie znasz znaczenie imienia Inuyashy, ale i tak dorzucę coś od siebie. Wszyscy wiemy że Inu to pies, z ciekawości sprawdziłem co znaczy Yasha i wiesz co się okazało ?? Zgodnie ze słownikiem w którym to sprawdziłem. Yasha to Buddyjskie bóstwo-strażnik zazwyczaj ukazywane jako demoniczny wojownik. Sam zresztą rzuć okiem.
http://rut.org/cgi-bin/j-e/dosearch?L=J&T=Yasha&I=on&IK=on

Dnia 03.05.2008 o 18:39, Alamut napisał:

Wskrzeszenie jednej z ważnych postaci (jest tego kilka przypadków, wiec Ci chyba za bardzo
nie zaspojleruję ^^) też doda serialowi smaczku.

Kikyo i braciszek Sango, fakt ich reinkarnacje mocno namieszały w całej historii, nie mogę się zdecydować kto ma gorzej, Inuyasha czy Sango, z drugiej strony Kagome też ma paskudnie, ostatecznie kocha Inuyashę (jakby ktoś oprócz tej dwójki miał jakiekolwiek wątpliwości XD) no bo patrzeć jak inna kobitka (a w duchowym sensie ona sama... porąbana historia) odbiera ci chłopaka to dość traumatyczne przeżycie.

Dnia 03.05.2008 o 18:39, Alamut napisał:

Pozostaje jednak przy moich upodobaniach i nadal mówię, że manga lepsza
(dużo ładnych scen z ciepłych źródeł usunęli T-T ...) ale i tak fajne to to jest XD

Kąpiele powiadasz... już masz moje zainteresowanie ^^ Swoją drogą Shippo to taki Bloody szczęściarz, móc spać w jednym łóżku z Kagome i Sango, duszę bym oddał żeby się znaleźdź na jego miejscu.
Jestem w okolicach 37 odcinka (Kagome porwana przez Wilki) i wiesz... to było całkiem słodkie kiedy jeden z wilczków nazwał Kagome Onee-sama, jakby już należała do rodziny, a gdy go chwile potem uratowała... naprawdę sympatycznie to wyglądało. Jak patrzyłem na przymilanie się tego Kogi do Kagome to sobie myślałem "Inuyasha go zarąbie na miejscu!"
Poza tym... Sesshoumaru zaczyna okazywać... dobre cechy charakteru, nie wiem czy powinienem się zacząć cieszyć czy bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CODE GEASS R2

Tak jak się spodziewał bo ostatniej zapowiedzi, cały odcinek luźny mocno. Villeta i reszta damskiej ekipy w bikini, Karren w maskotce, no po prostu czad :)

Ale końcówka i moment gdy Suzaku daje Nunally do telefonu - miecie chyba wszystko co do tej pory pokazali w tym anime :) Ale co teraz zrobi Lulu? Swoją drogą Suzaku powinien paść w kolejnym epie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY CODE GEASS R2

Dnia 05.05.2008 o 00:55, Taikun napisał:


Tak jak się spodziewał bo ostatniej zapowiedzi, cały odcinek luźny mocno. Villeta i reszta
damskiej ekipy w bikini, Karren w maskotce, no po prostu czad :)


Ja nie wiem, co Wy tak wszyscy lubicie fanserwis? :D Osobiście nie lubię odcinków CG, których akcja dzieje się w akademii...

Dnia 05.05.2008 o 00:55, Taikun napisał:

Ale końcówka i moment gdy Suzaku daje Nunally do telefonu - miecie chyba wszystko co
do tej pory pokazali w tym anime :) Ale co teraz zrobi Lulu? Swoją drogą Suzaku powinien
paść w kolejnym epie :>


E tam, pewnie skończy się typowo, czyli po chwili Lulusz otrząsnie się i zrobi swoje "huh" i mina zmieni mu się spowrotem na arogancką pewność siebie. Tak było w poprzednim odcinku, który zaczął się od tego, że Lulusz miał przystawioną do głowy pukawkę, a całą pełną napięcia sytuację rozwiązali w, moim zdaniem, beznadziejny, trywialny sposób.
Co do Suzaku - to jedna z najmniej wiarygodnych i najbardziej nielogicznych postaci w anime jakie widziałem. Jego zachowanie w całej serii jest bezsensowne. Najpierw widzi jak Brytyjczycy rozstrzeliwują niewinnych Japończyków, w tym kobiety i dzieci, a mimo to służy w wojsku oprawców bo chce zaprowadzić sprawiedliwość, blah, blah... Ale niestety, wydaje mi się, że twórcy nie pozwolą mu łatwo odejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERS CLAYMORE MANGA
Właśnie przeczytałem 79 chapter. Trzeba było czekać dwa miesiące (TAK! DWA MIESIĄCE!) - ale chyba było warto. TAKICH zawirowań fabularnych w życiu bym się nie spodziewał. Okazuje się, że ich cały "świat" to w rzeczywistości mała "wyspa" na której to testuje się nową broń w postaci Yomy. OMG. Nie wiem co o tym myśleć... Trochę to naciągane :).

SOILERS CODE GEASS R2
Uwielbiam luźne epizody ^^. C.C jak zwykle wymiata. Wiedziałem, że jak tylko zacznie się zabawa z "pizza" w nazwie - ona wyskoczy :]. Ogólnie fabuła nie ruszyła się do przodu, no może poza końcówką ^^. Lelouch oczywiście zacznie udawać głupiego, chociaż miłoby było gdyby naprawdę dostał szału - rzucił się na Suzaku albo coś podobnego. Nie spodobała mi się też Viletta (tzn. w stroju kąpielowym mi się spodobała ;P). To w jaki sposób ją "przeciągnęli" na swoją stronę - ten szantaż to totalny bezsens :d. Straci status bo w przeszłości miała bliższy kontakt z członkiem Black Order? Przecież z tego można się łatwo wykręcić (np. robiła to dlatego, że chciała znaleźć Zero).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 08:18, KrisK91 napisał:

SPOILERS CLAYMORE MANGA
Właśnie przeczytałem 79 chapter. Trzeba było czekać dwa miesiące (TAK! DWA MIESIĄCE!)
- ale chyba było warto. TAKICH zawirowań fabularnych w życiu bym się nie spodziewał.
Okazuje się, że ich cały "świat" to w rzeczywistości mała "wyspa" na której to testuje
się nową broń w postaci Yomy. OMG. Nie wiem co o tym myśleć... Trochę to naciągane :).


SPOILERY CLAYMORE
Hmm. Autor wziął miesiąc przerwy specjalnie po to aby fabuła mangi nie straciła na jakości. Nie jestem pewien czy mu się udało... Nie lubię tak ostrych zwrotów akcji - mam wrażenie jakbym wypadł z tego zakrętu...
No cóż, poprzednie 78+4 chaptery były świetne więc na pewno nie zrezygnuję z czytania tylko dlatego że jeden jest nieco słabszy:) Trzeba będzie czytać dalej i mieć nadzieję że ciąg dalszy zdoła wyjść na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> E tam, pewnie skończy się typowo, czyli po chwili Lulusz otrząsnie się i zrobi swoje
> "huh" i mina zmieni mu się spowrotem na arogancką pewność siebie. Tak było w poprzednim
> odcinku, który zaczął się od tego, że Lulusz miał przystawioną do głowy pukawkę, a całą
> pełną napięcia sytuację rozwiązali w, moim zdaniem, beznadziejny, trywialny sposób.

Dokładnie to samo miałem napisać ;) motyw z Nunally mnie zaskoczył i chciałoby się żeby rozwiązanie było jakieś efektowne, a nie powtórka z akcji z Rolo czy ostatnia akcja z Vilettą (co to miało być w ogóle?) Nie wiem czy omijają takie wątki bo mają w zanadrzu coś całkowicie nowego czy po prostu chcą CG skończyć na 2 sezonie :)

A to "huh" Lulusza swoją drogą całkiem niezłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! SPOILERY INUYASHA

Dnia 04.05.2008 o 23:18, Hubi Koshi napisał:

śliczna (I to jeszcze JAK!) zabójczyni demonów,

Śliczna to mało powiedziane, szkoda tylko, że jej cywilne kimono jest jakieś takie hm... Wiem ze musi być funkcjonalne. Mogło by być jednak bardziej eleganckie, a przynajmniej mogła autorka dać jakiś odcinek, gdzie by była jakoś bardziej ekstrawagancko ubrana ^^ Chociażby walnąć ja. do naszych czasów jak Inuyashę w czapce baseballowej i T-Shircie ^^
>Drań, zdecydowanie drań,
O już już :D Gość po prostu zdaje sobie sprawę z typowej długości życia w swojej rodzinie, a więc stara się korzystać ile się da. Swoja drogą był już ten odcinek z modliszką i grobem jego ojca?

Dnia 04.05.2008 o 23:18, Hubi Koshi napisał:

Mhm... szczerze mówiąc to Naraku jest jakiś taki... nieciekawy i niewyraźny, to już gorsze
ciarki przez Kikyo odczuwałem...

Seshomaru z drugiej strony też nie może się zakwalifikować jako typowy badguy, szczególnie od momentu kiedy poznaje Rin i Kagurę, chociaż trudno powiedzieć czy ta druga rzeczywiście wzbudziła u niego jakieś uczucia... BTW była już ta historia o nowym mieczu? Czy też jeszcze nawet nie doszli do ujawnienia pełnej potęgi Tessaigi?

Dnia 04.05.2008 o 23:18, Hubi Koshi napisał:

Twoje sprośne poszukiwania nie ograniczają sie tylko do jednej serii, prawda? XD

Dnia 04.05.2008 o 23:18, Hubi Koshi napisał:

O... Tutaj mnie zaskoczyłeś. Inu łatwo rozszyfrować, w końcu często używane słówko, ale Yashy nie mogłem nigdzie znaleźć...

Dnia 04.05.2008 o 23:18, Hubi Koshi napisał:

Kikyo i braciszek Sango, fakt ich reinkarnacje mocno namieszały w całej historii, nie
mogę się zdecydować kto ma gorzej,

Kagome zdecydowanie. A Kuaku to tylko potem na nerwy działa i jakoś nikomu nie śpieszy sie go ostatecznie zabić... :/

Dnia 04.05.2008 o 23:18, Hubi Koshi napisał:

Kąpiele powiadasz... już masz moje zainteresowanie ^^ Swoją drogą Shippo to taki Bloody
szczęściarz, móc spać w jednym łóżku z Kagome i Sango, duszę bym oddał żeby się znaleźdź
na jego miejscu.

Jesteśmy zbokami, prawda?

Dnia 04.05.2008 o 23:18, Hubi Koshi napisał:

Jestem w okolicach 37 odcinka (Kagome porwana przez Wilki) i wiesz...

O wiesz Koga też swoja drugą połówkę znajdzie, ale pomimo, że lubię Wilki miast kundli to z tych dwóch projektów postaci bardziej wolę Inuyashę, o wiele lepiej wygląda.

Dnia 04.05.2008 o 23:18, Hubi Koshi napisał:

Poza tym... Sesshoumaru zaczyna okazywać... dobre cechy charakteru, nie wiem czy powinienem
się zacząć cieszyć czy bać

Cieszyć, biedny kaleka (cóż za podobieństwa z Shanksem ^^) nieźle namiesza, a jego potęga wzrośnie wielokrotnie.. Matka tylko jakaś śmieszna jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! SPOILERY INUYASHA


> Śliczna to mało powiedziane, szkoda tylko, że jej cywilne kimono jest jakieś takie hm...
> Wiem ze musi być funkcjonalne. Mogło by być jednak bardziej eleganckie, a przynajmniej
> mogła autorka dać jakiś odcinek, gdzie by była jakoś bardziej ekstrawagancko ubrana ^^
> Chociażby walnąć ja. do naszych czasów jak Inuyashę w czapce baseballowej i T-Shircie
Inuyasha w czapce baseballowej i T-Shirtcie O_o ?? Muszę to zobaczyć XD Swoją drogą jeśli Inuyasha się trochę pokręci po naszym świecie to ciekawią mnie dwie rzeczy.
1. Czy koleżanki Kagome zadepczą go na śmierć za to że jest dla Kagome taki niedobry ??
2. Czy Houjo (czy jak się ten chłopak nazywa) zostanie rozszarpany przez zazdrosnego Inuyashę XD
Jeśli zaś chodzi o wdzianko Sango to mi się akurat podoba, skromne, stonowane, prawdziwa dama ^^ Owszem nieco... yrm plebejskie XD ale co mnie obchodzi opinia tych wymalowanych obwiesiów mieszkających w lokalnych yokai-ściągaczach. Postaw sobie zameczek, a zaraz się jakiś yokai przypałęta XD
Tak swoją drogą zastanawiam się... Inuyasha to Diabelnie potężny Hanyou (tak się to pisze, no nie ??) Więc jak sądzisz, czy jest możliwe że zbuduje sobie swój własny zamek gdzie zamieszka z żonką, dzieciakami i przyjaciółmi ?? Znaczy jak już uprzątnie Naraku. Hehe to by fajnie wyglądało gdyby Inuyasha stał się prawdziwym -sama
> O już już :D Gość po prostu zdaje sobie sprawę z typowej długości życia w swojej rodzinie,
> a więc stara się korzystać ile się da. Swoja drogą był już ten odcinek z modliszką i
> grobem jego ojca?
Był był, pamiętam swoją drogą czytałem jakiś czas temu na wikipedii o tym jaki stosunek Inuyasha ma do Miroku. Rozwaliło mnie wspomnienie o tym że gdy Inuyasha groził Miroku że mu złapie/wyrwie ramię to znaczyło że mu na nim zależy XD I jak tu pieska nie kochać. Ogólnie motyw gdy Miroku leży powalony na łóżku, a potem "zażywa przyjemności z Sango" jest powalający. Przynajmniej widać że życie nadal w nim huczy, niczym ogień w piecach Hefajstosa. Jednak te wszystkie... zagrywki z których korzysta, wmawianie że miejsce jest nawiedzone by sobie załatwić miejsce na noc i takie tam, Niedobry Mnich.
> Seshomaru z drugiej strony też nie może się zakwalifikować jako typowy badguy, szczególnie
> od momentu kiedy poznaje Rin i Kagurę, chociaż trudno powiedzieć czy ta druga rzeczywiście
> wzbudziła u niego jakieś uczucia... BTW była już ta historia o nowym mieczu? Czy też
> jeszcze nawet nie doszli do ujawnienia pełnej potęgi Tessaigi?
Taak Sesshoumaru zdecydowanie zaczął okazywać ludzkie uczucia :-P
http://lilfuzz6.deviantart.com/art/Sesshoumaru-and-Rin-Colored-9906072
Nie żeby miał coś do powiedzenia XD
Chodzi ci o miecz wykuty z zębów trzeciego "dziecka" Naraku ?? Heh Inuyasha tak szybko się z nim sprawił że nawet nie zdążyłem zapamiętać jego imienia. To było trochę zaskakujące że taki "cięty" na Inuyashę miecz mógł zostać tak łatwo zdominowany przez Sesshoumaru, z drugiej strony ten paskudziarz wydaje się naprawdę diabelnie potężny. Ogólnie to trochę mnie dziwią walki z Inuyashy. Albo za krótkie i przeciwnicy nie są w stanie w pełni się pokazać, albo przez większość czasu wcale nie próbują zabić przeciwników, szczególnie przy Naraku, ciągle tylko stara się działać dzieciakom na nerwy, ale nigdy nie próbuje dobić... dziwny gość. Kagura ?? Pierwsze z "dzieci" Naraku, ta kobieta jest z nich chyba najciekawsza, jedna z dwóch która dłużej pożyła I na dodatek knuje jak go sprzątnąć.
> Twoje sprośne poszukiwania nie ograniczają sie tylko do jednej serii, prawda? XD
Gdyby się ograniczały to gdzie by była zabawa XD Swoją drogą Daaawno temu zanim jeszcze w ogóle zacząłem czytać/oglądać Inuyashę znalazłem TO
http://youkaiyume.deviantart.com/art/SessKag-Condom-21131689
> O... Tutaj mnie zaskoczyłeś. Inu łatwo rozszyfrować, w końcu często używane słówko, ale
> Yashy nie mogłem nigdzie znaleźć...
W sumie z ciekawości to sprawdziłem i ciekawy efekcik wyszedł. Pasuje do Inuyashy nie sądzisz ??
> Kagome zdecydowanie. A Kuaku to tylko potem na nerwy działa i jakoś nikomu nie śpieszy
> sie go ostatecznie zabić... :/
A sądząc po spoilerach (tak dokonałem tego straszliwego czynu podczytania na wikipedi) nie ma już nawet powodu by Kohaku uprzątać
> Jesteśmy zbokami, prawda?
Zawsze i wszędzie XD
> O wiesz Koga też swoja drugą połówkę znajdzie, ale pomimo, że lubię Wilki miast kundli
> to z tych dwóch projektów postaci bardziej wolę Inuyashę, o wiele lepiej wygląda.
Bez dwóch zdań, Kouga jest sympatyczny i w ogóle, ale to Inuyasha wygląda bardziej... Cool w tym swoim czerwonym ciuchu, dużo dostojniej, niczym prawdziwy yokai-szlachcic
> Cieszyć, biedny kaleka (cóż za podobieństwa z Shanksem ^^) nieźle namiesza, a jego potęga
> wzrośnie wielokrotnie.. Matka tylko jakaś śmieszna jest...
Cóż pożyjemy zobaczymy (chociaż sądzę że na serio zabiorę się za pieska dopiero po egzaminach i innym draństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery CG R2

Dnia 05.05.2008 o 17:46, Taikun napisał:

Dokładnie to samo miałem napisać ;) motyw z Nunally mnie zaskoczył i chciałoby się żeby
rozwiązanie było jakieś efektowne, a nie powtórka z akcji z Rolo czy ostatnia akcja z
Vilettą (co to miało być w ogóle?) Nie wiem czy omijają takie wątki bo mają w zanadrzu
coś całkowicie nowego czy po prostu chcą CG skończyć na 2 sezonie :)


Odnoszę wrażenie, że twórcy scenariusza wpadli na kilka rzeczywiście fajnych pomysłów/zwrotów akcji, ale nie mieli koncepcji jak by je efektownie rozwinąć. Naprawdę było kilka zaskakujących momentów w tej serii ale wszystkie zostały roztrwonione. Ot takie, pyk - napięcie opada. Przykłady można mnożyć, podam pierwszy z brzegu - finałowa scena pierwszego sezonu. Dwóch przyjaciół mierzy do siebie z pistoletów, kulminacja całej serii, a tu w następnej okazuje się, że nie trafili i zaraz jakieś kopy karate i pff... szkoda gadać. Za to motyw z Imperatorem posiadającym Geass to już pierwsza klasa. Mam nadzieję, że więcej będzie tych dobrych, nie zepsutych idei.

Dnia 05.05.2008 o 17:46, Taikun napisał:

A to "huh" Lulusza swoją drogą całkiem niezłe ;)


Czy Tobie też Lulusz coraz bardziej przypomina Raito? =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 20:52, bruli napisał:

Czy Tobie też Lulusz coraz bardziej przypomina Raito? =]


Raito to on zaczynał przypominać już w pierwszej serii :> a moment gdy Euphemia wybiła cały ten stadion idealnie to podkreślał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to że tak myslał a i tak popełnił błąd. Fantomowa wojowniczka doszła do konkluzji że ich miecze sa zbyt mocne. Niby wszystko dobrze, ale kiedy Claire chciała użyć zwykłego miecza na Yome w katedrze ten się rozkruszył. Nic to, dochodzimy do tego że przez te lata od wojny na północy bawiła się w geologa. Coś mi się zdaje że intryga wymyka się z pod kontroli, nowy chapter prowokuje mange do wyrwania się z konwencji , by niczym szalony koń popędziła w stronę tasiemca. Może zacząć się drugi Berserk, Jak widziałem scene walki od razu skojarzyłem ją sobie z Kushanami i armią Midlandu. BTW, jeszcze dzisiaj zagram sobie w tą grę na ps2. Tyle moich spostrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:41, Asthariel napisał:

Piękny odcinek, piękny. Gino jest świetny, Arthur też. Czekam na straszliwą zemstę Pizza
Girl.


Dla mnie to świetna była kobieca część postaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale na 4fun tv od 3 maja puszczają samurai champloo!!! W soboty o 11 a w środy o 16 powtórki. No! POŚPIESZCIE SIE to zdążycie na 2 odcinek. hehe ja już mam całe anime za sobą co nie zmienia faktu że z przyjemnością obejrzę sobie jeszcze raz serię. Najbardziej cieszy mnie to że nie tylko hyper zajmuje sie teraz anime. A co najlepsze 4fun wystartował z niezłą parą, w końcu champloo jest od twórców cowboya bebopa, lepszego startu chyba nie mogli znaleść. Szkoda tylko że mało ludzi co faktycznie lubi anime wie o tym że to emitują w polskiej TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 20:55, vansatan napisał:

Nie wiem czy wiecie ale na 4fun tv od 3 maja puszczają samurai champloo!!! W soboty
o 11 a w środy o 16 powtórki.
No! POŚPIESZCIE SIE to zdążycie na 2 odcinek. hehe
ja już mam całe anime za sobą co nie zmienia faktu że z przyjemnością obejrzę sobie jeszcze
raz serię. Najbardziej cieszy mnie to że nie tylko hyper zajmuje sie teraz anime. A co
najlepsze 4fun wystartował z niezłą parą, w końcu champloo jest od twórców cowboya bebopa,
lepszego startu chyba nie mogli znaleść. Szkoda tylko że mało ludzi co faktycznie lubi
anime wie o tym że to emitują w polskiej TV


Informowałem o tym jakieś 5 minut przed premierą pierwszego odcinka w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się