Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 12:26, Artas15 napisał:

Witam, czy znacie jakies stronki gdzie moge poczytac darmowe komiksy z serii manga i
anime?


A wiesz co to jest google.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! SPOILERY INUYASHA

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Inuyasha w czapce baseballowej i T-Shirtcie O_o ?? Muszę to zobaczyć XD Swoją drogą jeśli
Inuyasha się trochę pokręci po naszym świecie to ciekawią mnie dwie rzeczy.
1. Czy koleżanki Kagome zadepczą go na śmierć za to że jest dla Kagome taki niedobry
??

Nie pamiętam zbyt dobrze, dawno to bowiem oglądałem, ale coś Kagoe insynuowały, że z fajnym chłopakiem się kręci.

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

2. Czy Houjo (czy jak się ten chłopak nazywa) zostanie rozszarpany przez zazdrosnego
Inuyashę XD

Niestety nie... :(

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Jeśli zaś chodzi o wdzianko Sango to mi się akurat podoba, skromne, stonowane, prawdziwa
dama ^^

Nie przeczę, ale jestem ciekaw jakby wyglądała jako ekstrawagancka dama ^^

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Tak swoją drogą zastanawiam się... Inuyasha to Diabelnie potężny Hanyou (tak się to pisze,
no nie ??) Więc jak sądzisz, czy jest możliwe że zbuduje sobie swój własny zamek gdzie
zamieszka z żonką, dzieciakami i przyjaciółmi ?? Znaczy jak już uprzątnie Naraku. Hehe
to by fajnie wyglądało gdyby Inuyasha stał się prawdziwym -sama

Hm... Ród jego możny, ale coś mi się nie widzi osiadłe życie Inuyashy i to jeszcze w jakimś tam zamku :/ Cały czas by sie wkurzał na służbę, a tak wogóle co to za Pan, który pada plackiem na glebę, kiedy żonka powie siad XD Wogóle by sobie nie zaskarbił respektu wśród hołoty ^^

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Był był, pamiętam swoją drogą czytałem jakiś czas temu na wikipedii o tym jaki stosunek
Inuyasha ma do Miroku.

A czego sie spodziewałeś? Męskiej przyjaźni pomiędzy Macho i zbokiem? XD

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Ogólnie motyw gdy Miroku leży powalony na łóżku, a potem "zażywa przyjemności z Sango"
jest powalający.

Zażywający przyjemności z Sango i Kagome nie zapominaj ^^ A co do tych nawiedzonych miejsc... Jak ciemnota w motłochu to czemu nie korzystać? ^^

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Chodzi ci o miecz wykuty z zębów trzeciego "dziecka" Naraku ??

Tak to już jest ze szwarccharakterami :/ Lubi upokorzyć przeciwnika, albo tak jak Songoku lubi wyzwania ^^

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Kagura ?? Pierwsze z "dzieci" Naraku, ta kobieta jest z nich chyba
najciekawsza, jedna z dwóch która dłużej pożyła I na dodatek knuje jak go sprzątnąć.

Tak, a taki smutny koniec...

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Gdyby się ograniczały to gdzie by była zabawa XD Swoją drogą Daaawno temu zanim jeszcze
w ogóle zacząłem czytać/oglądać Inuyashę znalazłem TO

I to pewnie wzmogło twe postanowienie aby anime owo obaczyć ? :D

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

W sumie z ciekawości to sprawdziłem i ciekawy efekcik wyszedł. Pasuje do Inuyashy nie
sądzisz ??

Średnio tak, chociaż podłóg mnie typowy "strażnik" powinien być bardziej służalczy ^^

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

A sądząc po spoilerach (tak dokonałem tego straszliwego czynu podczytania na wikipedi)
nie ma już nawet powodu by Kohaku uprzątać

Jest - sama jego egzystencja i fakt że jako marionetka zabił ojca i jego kolegów.

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Zawsze i wszędzie XD

XD

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Bez dwóch zdań, Kouga jest sympatyczny i w ogóle, ale to Inuyasha wygląda bardziej...
Cool w tym swoim czerwonym ciuchu, dużo dostojniej, niczym prawdziwy yokai-szlachcic

No, ale Koga też jest znany pośród wilków. Są nawet liczne plany mariażów wobec niego, chociaż on póki co jest zapatrzony jedynie w Kagome. Jednak ta jego "pippi langstrumpf" też jest ładna... na swój sposób.

Dnia 05.05.2008 o 20:45, Hubi Koshi napisał:

Cóż pożyjemy zobaczymy (chociaż sądzę że na serio zabiorę się za pieska dopiero po egzaminach
i innym draństwie

Nawet mi nie mów o tym Ragnarok, ja zdycham przez tą cholerna gramatykę opisową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałem sobie krótkiego Gundama, a mianowicie OVA Mobile Suit Gundam 0080 War in the Pocket. Seria jest króciutka, typowa na jakiś nudny dzień, ponieważ posiada 6 odcinków. Głównym bohaterem jest młody uczniak o imieniu Al. Jest zafascynowany Zeonem i ich MS''ami. Pewnego dnia jest świadkiem walki między Fedssami, a Zeonem na jego rodzinnej kolonii. Zaciekawiony rusza w miejsce, gdzie wylądował jeden z Zaku. Poznaje tam pilota tej jednostki - Bernie''go Wisemana.

Krótka fabuła jest całkiem ciekawa, a kreska i animacje jak na 1989 rok są bardzo fajne. Niestety obejrzałem amerykańską, zdubbingowaną wersję, która była tragiczna jak cholera....

Ale ogólnie polecam dla odprężenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wcześnie na to pytanie ale chciałbym się dowiedzieć czegoś o konwencie BAKA. Np.:
1) co trzeba zabrać?
2) co z wyżywieniem?
3) czy trzeba się zapisywać na poszczególne działy konwentu?
4) czy jest ograniczona ilość miejsc na konwencie i na poszczególnych działach działach?
5) czy kupie wejściówkę zaraz przed rozpoczęciem (lub nieco po) konwentu?
na razie tyle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie dwa nowe odcinki Naruto...i jak na filer to może być nawet fajny :P. Oby się tylko na tym nie skończyło ,bo jak będzie nuda jakaś przez 100 odcinków to ja chyba odpuszczę Naruto na jakiś rok ,dwa...

I takie pytanie...do którego odcinka nie będzie filerów po 144 odcniku (czy tam do którego trwają te filery :P) w One Piece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:06, Nertis napisał:

Obejrzałem sobie dwa nowe odcinki Naruto...i jak na filer to może być nawet fajny :P.
Oby się tylko na tym nie skończyło ,bo jak będzie nuda jakaś przez 100 odcinków to ja
chyba odpuszczę Naruto na jakiś rok ,dwa...

I takie pytanie...do którego odcinka nie będzie filerów po 144 odcniku (czy tam do którego
trwają te filery :P) w One Piece?

Włanie po 144 kończą sie fillery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:09, Asthariel napisał:

Włanie po 144 kończą sie fillery...


A potem już nie będzie do 345 odcinka ,czy tam którego ;>? Coś w to nie wierze xD. Chodziło mi o to ,czy potem jeszcze będę jakieś filery (własnie po tym filerze co mówisz)...a jak nie ma już to sorry :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:13, Nertis napisał:

> Włanie po 144 kończą sie fillery...

A potem już nie będzie do 345 odcinka ,czy tam którego ;>? Coś w to nie wierze xD.
Chodziło mi o to ,czy potem jeszcze będę jakieś filery (własnie po tym filerze co mówisz)...a
jak nie ma już to sorry :P.

A, to źle zrozumiałem co masz na myśli... dalej jeszcze jakieś będą, ale nie umiem powiedziec, w których epach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
TRC
Ktoś mi powie co sie w tej madze do jasnej gwiazdy;d dzieje? Rodzicami Syaorana są Syaoran i Sakura, jakieś zawirowania w czasoprzestrzeni czy co? CLAMP zawsze musi jakieś zawiłe wątki wprowadzać :/
DGM
Coraz więcej sie o Noah dowiadujemy, oby tak dalej^^ Mam nadzieje że niedługo dowiemy się jak powstają akuma i czym właściwie są...

No OP this week :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałam chwilkę czasu aby posiedzieć porządnie nad anime. Dalej oglądam drugą serię Higurashi, wydaje mi się, że przynajmniej na razie nacisk jest bardziej położony na przeżycia bohaterów i ich portrety psychologiczne, niż na epatowanie brutalnością (jak to było w pierwszej serii). Z jednej strony trochę szkoda, bo właśnie te "straszne" momenty były najlepsze, ale z drugiej ile można oglądać jakieś wymyślne mordy, tortury, itd? Dlatego wydaje mi się, że seria idzie jak na razie w dobrym kierunku.

Kontynuuję też oglądanie Code Geass, jestem na 9 epku teraz i muszę przyznać, że z odcinka na odcinek robi się coraz ciekawsza intryga i coraz bardziej się wkręcam. Wydaje mi się, że tego jest druga seria, ale czy ona już wyszła, czy dopiero wychodzi? Chyba muszę zacząć ją na zapas organizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gh...Ghhhaaa....Ghuuuuu... Oh Jesus Christ. Just look at it
http://maeander.deviantart.com/art/GSD-A-candy-or-a-SEED-24175086
A tak poza tym jeśli chodzi o Gundam Seed Destiny. O_o Destroy to było przegięcie, GRUBE przegięcie, nawet jak na takiego fana militariów jak ja.
A tak poza tym. Dullindalowi gratulujemy charyzmy i propagandy. GO Anti-Logos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 23:19, Paranoja napisał:

Wreszcie miałam chwilkę czasu aby posiedzieć porządnie nad anime. Dalej oglądam drugą
serię Higurashi, wydaje mi się, że przynajmniej na razie nacisk jest bardziej położony
na przeżycia bohaterów i ich portrety psychologiczne, niż na epatowanie brutalnością
(jak to było w pierwszej serii).


Póki co, obejrzałem sześć odcinków i muszę powiedzieć, że pod względem fabularnym ta seria jest dla mnie ciekawsza. Powoli zaczyna klarować się sytuacja i sporo kwestii zostaje rozjaśnionych.

Dnia 10.05.2008 o 23:19, Paranoja napisał:

Wydaje mi się, że tego jest druga seria, ale czy ona już wyszła, czy dopiero wychodzi? Chyba muszę zacząć
ją na zapas organizować.


Code Geass R2 jest w trakcie emisji. Jutro szósty odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:15, Hubi Koshi napisał:

Gh...Ghhhaaa....Ghuuuuu... Oh Jesus Christ. Just look at it
http://maeander.deviantart.com/art/GSD-A-candy-or-a-SEED-24175086
A tak poza tym jeśli chodzi o Gundam Seed Destiny. O_o Destroy to było przegięcie, GRUBE
przegięcie, nawet jak na takiego fana militariów jak ja.
A tak poza tym. Dullindalowi gratulujemy charyzmy i propagandy. GO Anti-Logos.


Mhaaaaaa dobry motyw :D
A ty na którym epie już jesteś w GSD ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA SPOILERY GUNDAM SEED DESTINY

Dnia 11.05.2008 o 00:49, MisticGohan_MODED napisał:

Mhaaaaaa dobry motyw :D
A ty na którym epie już jesteś w GSD ? :P


Właśnie oglądam 37, jestem zaraz po tym jak Shinn sprzątnął Goufa w którym był Athrun. Ech przez większość serii lubiłem Reya i Dullindala, ale teraz... zaczynają pokazywać swoje wredne mordy :-/ A biedny Shinn przez to cierpi... swoją drogą Shinn najbardziej mi pasuje do "berserka" bo tak właśnie opisywano SEED mode. Podczas walki wpada w istny szał i mu zwyczajnie odbija, podczas gdy Athrun i Kira zachowują anielski spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:58, Hubi Koshi napisał:

UWAGA SPOILERY GUNDAM SEED DESTINY


> Mhaaaaaa dobry motyw :D
> A ty na którym epie już jesteś w GSD ? :P

Właśnie oglądam 37, jestem zaraz po tym jak Shinn sprzątnął Goufa w którym był Athrun.
Ech przez większość serii lubiłem Reya i Dullindala, ale teraz... zaczynają pokazywać
swoje wredne mordy :-/


Hehe oni dopiero zaczynają być wredni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 02:17, MisticGohan_MODED napisał:

> UWAGA SPOILERY GUNDAM SEED DESTINY


Dnia 11.05.2008 o 02:17, MisticGohan_MODED napisał:

Hehe oni dopiero zaczynają być wredni :]

Tego właśnie nie jestem pewien. Owszem, Dullindalowi raczej nie ufam i w wielu miejscach pokazał że potrafi dokonywać wrednych rzeczy, ale... w porównaniu do Logos (Taa jestem po 44 odcinku) po odpaleniu tego wielkiego draństwa i rozwaleniu trzech kolonii... Dullindal to całkiem miły i pokojowy facet, kręci i w ogóle, ale nigdy nie wydał rozkazu użycia Broni Masowego Rażenia. Chociaż nie... raz użył tego Nazca-Genesis, ale to w samoobronie przeciw głowicom nuklearnym, podczas gdy Logos I Earth Alliance bawią się jednym BMR za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Soul Eatera 5. To Jest Genialne. Seria inne shoneny wkopuje w ziemię. Stein jest świetny, Soul, Maka i Kid też, Black star powolutku przestaje mnie wkurzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Code Geass R2

No i obejrzałem szósty epizod. Jednak myliłem się co do sposobu rozwiązania rozmowy z Nunally, twórcy całkiem zręcznie to rozwiązali. =] W przeciwieństwie do poprzedniego, ten odcinek cały wypełniony jest akcją. I bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się