Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 01:48, Shini napisał:

Hubi, jest nowy odcinek Maid Guya. Zdecydowanie warto ściągnąć XD

Naah poczekam na zsubowaną wersję bo tak bez napisów to połowa ubawu ulatuje ^^; Akurat sobie obejrzałem siódmy, spooro ślicznych ciałek i masa ubawu, jak zwykle zresztą, końcowy motyw z "Atakiem Niedźwiedzio-Wężowej Zdzieraczki Ubrań" wymiata XD
Swoją drogą powiem że scena z czwartego bodaj, gdzie Naeka pije ten "eliksir miłości" i tuli się do Fubuki "Hold me" to jedna z najsłodszych rzeczy jakie od dawna widziałem ^^ A swoją drogą... skąd u diaska Kogarashi dorwał skrzydła w siódmym odcinku O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 01:55, Hubi Koshi napisał:

Naah poczekam na zsubowaną wersję bo tak bez napisów to połowa ubawu ulatuje ^^; Akurat
sobie obejrzałem siódmy, spooro ślicznych ciałek i masa ubawu, jak zwykle zresztą, końcowy
motyw z "Atakiem Niedźwiedzio-Wężowej Zdzieraczki Ubrań" wymiata XD

No właśnie o 7 mi chodziło ;)

Dnia 01.06.2008 o 01:55, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą powiem że scena z czwartego bodaj, gdzie Naeka pije ten "eliksir miłości"
i tuli się do Fubuki "Hold me" to jedna z najsłodszych rzeczy jakie od dawna widziałem
^^

Wszyscy lubimy yuri, każdemu się to podobało XD

Dnia 01.06.2008 o 01:55, Hubi Koshi napisał:

A swoją drogą... skąd u diaska Kogarashi dorwał skrzydła w siódmym odcinku O_o

Zamontował se :P
I tak najlepsze było jego podsumowanie całego treningu Najki i atakowania wszystkiego bambusowym mieczem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 02:09, Shini napisał:

No właśnie o 7 mi chodziło ;)

No to mam go już zaliczonego XD Odlotowy był, jak zwykle zresztą, a te Maid Guy badge... Kogarashi ma jakiegoś świra na ich punkcie... swoją drogą wydaje mi się czy poznaliśmy Wykrywacz Naeaki-sama ?? Maid Guy Love XD Ja tam szczerze mówiąc nie mogę się doczekać pojawienia tego drugiego Maid Guya z openingu. Swoją drogą myślałem że ma zasłoniętą twarz, niczym ninja, Niestety okazało się że nie... a szkoda bo zamaskowany wyglądałby fajniej i bardziej tajemniczo.

Dnia 01.06.2008 o 02:09, Shini napisał:

Wszyscy lubimy yuri, każdemu się to podobało XD

Niom ^^ Tylko Fubuki była taka... trochę niezadowolona, za to Naeke''ce się najwidoczniej ten mały bondage podobał XD

Dnia 01.06.2008 o 02:09, Shini napisał:

Zamontował se :P
I tak najlepsze było jego podsumowanie całego treningu Najki i atakowania wszystkiego
bambusowym mieczem XD

I jak tu tego potwora nie kochać ^^ No nic, wracam do oglądania 8 odcinka Code Geass R2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
przejrzałem (pobierznie) pare poprzednich stron i nie znalazłem odpowiedzi, więc może ktoś z zebranych tutaj weteranów mi doradzi?
poszukuje ostatnio jakiegoś ciekawego anime utrzymanego w stylu death note, wolf''s rain albo nge... ogólnie coś takiego `głębokiego` xD
Nawinęło się co komuś godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:10, Baciai napisał:

witam,
przejrzałem (pobierznie) pare poprzednich stron i nie znalazłem odpowiedzi, więc może
ktoś z zebranych tutaj weteranów mi doradzi?
poszukuje ostatnio jakiegoś ciekawego anime utrzymanego w stylu death note, wolf''s rain
albo nge... ogólnie coś takiego `głębokiego` xD
Nawinęło się co komuś godnego polecenia?

Zdecydowanie Experiment Lain, prawdziwy brainfucker. Możesz też spróbować Triguna lub Technoxlyze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:10, Baciai napisał:

witam,
przejrzałem (pobierznie) pare poprzednich stron i nie znalazłem odpowiedzi, więc może
ktoś z zebranych tutaj weteranów mi doradzi?
poszukuje ostatnio jakiegoś ciekawego anime utrzymanego w stylu death note, wolf''s rain
albo nge... ogólnie coś takiego `głębokiego` xD
Nawinęło się co komuś godnego polecenia?


Moze Serial Experiments Lain sie nada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 23:12, Nertis napisał:

Czy ja wiem...nie był zły ,ale jak to filery też niczym większym się nie wyróżniają :/.Czegoś mi tutaj brakuje...ale czego to nie powiem ,bo nie wiem ;).


Sorry, że się wtrącę, ale to nie jest filler. Akcja z Sorą, który jest jednym z Jinyuriki (czy jak to się tam pisze) jest powiązana z Akatsuki i prędzej czy później zbiegnie się z ponowną próbą przejęcia Naruto. Tak mi sie przynajmniej wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:10, Baciai napisał:

Nawinęło się co komuś godnego polecenia?

Jeśli Death Note to bierz Code Geass w ciemno, te dwa anime są często i gęsto porównywane, a z tego co słyszałem to Code Geass jest lepszy bo główni bohaterowie są MOCNO niejednoznaczni moralnie. Poza fajnymi walkami mechów, genialnymi zagrywkami taktyczno-strategicznymi Leloucha aka Zero jest również zajeświetna intryga oraz C.C. ^^ Jedna z najbardziej eleganckich i wspaniałych kobiet jakie można spotkać w anime. Że nie wspomnę o tym że jeśli ktoś Gundam Seed oglądał to ucieszy się z "powrotu" Lacus Clyne. Ogólnie Code Geass ogląda się świetnie i podobno jest podobne do Death Note.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:10, Baciai napisał:

witam,
przejrzałem (pobierznie) pare poprzednich stron i nie znalazłem odpowiedzi, więc może
ktoś z zebranych tutaj weteranów mi doradzi?
poszukuje ostatnio jakiegoś ciekawego anime utrzymanego w stylu death note, wolf''s rain
albo nge... ogólnie coś takiego `głębokiego` xD
Nawinęło się co komuś godnego polecenia?


Tak jak przedmówcy polecam:
a) Texhnolyze - bije na głowe NGE, Desu Noto i ostatnie epy Wolf''s Rain razem wzięte na głowe ;)
b) Serial Experimets Lain - nie oglądałem, ale to od twórcy Texha więc musi kosić :)
c) Code Geass - może nie robi mindfaka, ale jesli podobał Ci się Death Note to Code Geass spodoba Ci się bardziej
d) Eureka Seven - może kolorystyką nie pasuje do wymienionych przez Ciebie, ale całkiem nieźle zostały tu pokazane emocje i zmiany bohaterów ... no i ostatnio sobie o tym przypomniałem wiec polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:24, Asthariel napisał:

Niech ktoś, kto czyta mange Soul Eater mi odpowie - czy potem pojawia sie coś na temat
matek Maki i Kida?


Jestem po 47 czapterze i jak do tej pory nic takiego nie miało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:56, Latniak napisał:

A właśnie, oberzałeś już Code Geass do końca ? Jak podobała się zmiana Eufemii ? ;p


Obejrzał ... ba nawet jest już na bieżąco o czym mnie ostatnio informował ;) Tylko że lubi Suzaku i nie chce jego śmierci, a za to należy mu się jakieś biczowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:56, Latniak napisał:

A właśnie, oberzałeś już Code Geass do końca ? Jak podobała się zmiana Eufemii ? ;p

Naaajwredniejszy i Naaajpaskudniejszy dowcip losu jaki kiedykolwiek widziałem. Wszyscy wszystkich za to nienawidzą, a tak naprawdę to wszystko to był totalnie niechciany "przekręt losu" ciężko o tragiczniejszy motyw szczerze mówiąc i straszna szkoda... no Corneli między innymi, jej interakcja z Euphie była naprawdę słodka, a tutaj... ech szkoda gadać.
Taaa obejrzałem już do końca Jeden Milion Zero wymiata XD Lelouch to jednak ma łeb na karku. A Knight of the Rounds wyglądają tak... odlotowo, nie naprawdę ich ciuchy są diablo klimatyczne tacy bojowi gentlemani, tylko im zegarków na łańcuszkach brakuje

<looka nad swój post> Widzisz nawet Taikun się zachowuje po staremu (grozi mi karami cielesnymi XD Co on Sado-Maso jakiś ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:02, Hubi Koshi napisał:

<looka nad swój post> Widzisz nawet Taikun się zachowuje po staremu (grozi mi karami
cielesnymi XD Co on Sado-Maso jakiś ??)


"Ultimate Pervert" więc nie udawaj jakbys tego nie lubił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:05, Taikun napisał:

"Ultimate Pervert" więc nie udawaj jakbys tego nie lubił :p

Jest cała masa różnych sperwerceń mój drogi przyjacielu :-P A nawet jeśli SM to na pewno nie w połączeniu z homo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Możliwe Spoilery!


Właśnie skończyłam oglądać 2 serię Higurashi i przyznaję, że jest to jedno z ciekawszych anime jakie było mi dotychczas dane zobaczyć. W drugiej serii może nie ma już tego szoku wywołanego brutalnością, ale jest bardzo sprawnie poprowadzona akcja i przede wszystkim na pierwszy plan wysuwa się wątek psychologiczny, co jest dużym plusem całej drugiej serii. A przy tym, drugie Higurashi się nie nudzi, bo oglądać kolejne 20+ odcinków z rzeźnią, to mogłoby stać się nudne.

Zakończenie niby bez rewelacji i przewidywalne (przynajmniej od połowy serii), ale podobało mi się, że właściwie akcję zostawiono tak jak była, nie było żadnych idiotycznych "60 lat później" albo "wszyscy się ze wszystkimi spiknęli i jest słit" - jakoś by mi to nie pasowało, nie do tej serii. Niezależnie od tego, że pod koniec nie było już żadnych zwrotów akcji i wielkich rewelacji fabularnych, seria trzymała w napięciu do ostatniego odcinka.

Krótko podsumowując tę mini-recenzję, polecam gorąco wszystkim, duuuży + za pomysł i fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 23:47, Hubi Koshi napisał:

Powiem tak HAIL THE TWO OF THE THREE COURT LADIES... Bunny Style ^^



Właśnie PO TO ogląda się CG ... nie dla fabuły czy Lulusza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 01:03, Taikun napisał:

Właśnie PO TO ogląda się CG ... nie dla fabuły czy Lulusza ;-)

Hehe jak tylko to znalazłem to od razu pomyślałem o tobie i proszę miałem rację ^^ Jakkolwiek w dużym stopniu się z tobą zgadzam to musisz jednak przyznać że z fabuły i Lulusza jednak jest Odrobinka radochy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się