Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2008 o 15:17, Fouton napisał:

Uhh, nie wiem jak ty ale dla mnie yaoi nie jest urozmaiceniem ;p

Tedy nie jesteś prawdziwym pervertem XD Żartuje, ale naprawdę ciężko nazwać cokolwiek z Homurą Yaoi, każdy kto nie wiedziałby o jego... przeszłości sądziłby że to po proste, taka trochę zakręcona i Odpałowa panienka XD

Dnia 06.09.2008 o 15:17, Fouton napisał:

No niby tak ale zawsze ta inteligencja jest w granicach ucznia podstawówki. Musubi sięga
trochę głębiej.

Czy ja wiem... Songo i Luffy wydają się mieć inteligencję porównywalną do Musubi-chan

Dnia 06.09.2008 o 15:17, Fouton napisał:

Bardziej mi tu chodziło o translacje. Wciąż czekam na skończenie tłumaczenia np. genialnego
Ai Kora (gorąco polecam, jest to chyba jedna z najoryginalniejszych serii o pervach i
jeśli nie czytałeś to nie wiesz co dobre).

Rzuci się okiem, rzuci się okiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 19:40, Hubi Koshi napisał:

Nom faktycznie jest się czym przejąć, załoga rozleciała się po bliżej nieokreslonych
miejscach na Grand Line... ciekawi mnie gdzie dokładnie wylądują.


no motyw jest po prostu kapitalny, no i ten tekst na samym koncu - w tym dniu Piraci Słomianego Kapelusza zostali pokonani z kretesem...

Dnia 06.09.2008 o 19:40, Hubi Koshi napisał:

Link poszedł na twoje konto gmailowe, tutaj go nie podam bo... no powiedzmy że zbyt sugestywny
XD

no bez komentarza :P tak poza tematem - nie znam tego doujinu ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 20:45, JaMES` napisał:

no motyw jest po prostu kapitalny, no i ten tekst na samym koncu - w tym dniu Piraci
Słomianego Kapelusza zostali pokonani z kretesem...

Fakt, brzmi troszeczkę jak Wyrok, ale wszyscy wiemy że im mocniej Mugiwarsi glebną o ziemię, tym mocniej się od niej odbiją i wybiją zęby paskudom które ich zrzuciły, W Przelocie ku jeszcze wyższym wyżynom MOCY ^^

Dnia 06.09.2008 o 20:45, JaMES` napisał:

no bez komentarza :P tak poza tematem - nie znam tego doujinu ... ;P

Ja również i raczej mnie to nie martwi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Claymore c83

Hmm. Z jednej strony w nowym chapterze dzieje się niewiele ciekawego - ot jakaś bezimienna Awakened Being zostaje przerobiona na karmę dla psów. Z drugiej jednak strony jest parę mających znaczenie szczegółów, np. nieśmiała i niepewna siebie Yuma od niechcenia powalająca na ziemię obecną numer 14 i dwie inne wojowniczki (wydaje się zresztą nieco zdziwiona tym faktem) oraz to że wreszcie w przybliżeniu pokazano jak jest ukształtowany kontynent na którym dzieje się akcja. Nic natomiast póki co nie wspomniano o Lucieli/Rafaeli (no chyba że to ich youki było tym co wyczuła Cynthia). Ciekawie natomiast zapowiada się następny chapter bo zastanawia mnie co kombinuje Rubel, ten facet jest jakiś dziwny (mówię o zachowaniu, pomijam tu fakt że pomimo tego że niby jest zwykłym człowiekiem wydaje się on wieczny - przy przebudzeniu Lucielli wyglądał tak samo jak teraz a przecież było to za czasów gdy Teresa była jeszcze dzieckiem).
A tak na boku: zastanawia mnie czy wojowniczki trochę nie przeginają z wykorzystywaniem tych swoich mieczy do absolutnie wszystkiego - walki, spania, polowania, rąbania drewna, pisania, rysowania i ostatecznie pogrzebów. Nawet samuraj nie był aż tak zżyty ze swoim mieczem:)

20080906212436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 21:24, Hubi Koshi napisał:

Fakt, brzmi troszeczkę jak Wyrok, ale wszyscy wiemy że im mocniej Mugiwarsi glebną o
ziemię, tym mocniej się od niej odbiją i wybiją zęby paskudom które ich zrzuciły, W Przelocie
ku jeszcze wyższym wyżynom MOCY ^^


Jesteś szalony ^^ Uttaaa!!! :P

Dnia 06.09.2008 o 21:24, Hubi Koshi napisał:

Ja również i raczej mnie to nie martwi :-P


A mnie tak... wiedza to potęga! <buhahahahahaha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 22:18, JaMES` napisał:

Jesteś szalony ^^ Uttaaa!!! :P

[nuci sobie] Jesteś szalony, mówię ci, zawsze taki byłeś przestań wreszcie śnić, Jesteś Szalony UGGHH Won z mojego umysłu, satanistyczne zaklęcie WON

Dnia 06.09.2008 o 22:18, JaMES` napisał:

A mnie tak... wiedza to potęga! <buhahahahahaha>

Mhm... poszperam i ewentualnie dam ci znać :-P Chociaż nie jestem pewien czy to z doujina, znalazłem to w podpisie jednego gościa z forum Franky-House kiedy ściągałem nowy chapter One Piece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 22:38, Maxtreme napisał:

Witam.
Szukam najsmutniejsze anime jakie widzieliście,zna ktoś ewentualny tytuł?


Obejrzyj "Grobowiec świetlików"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 22:38, Maxtreme napisał:

Witam.
Szukam najsmutniejsze anime jakie widzieliście,zna ktoś ewentualny tytuł?

Texhnolyze
Przedstawia naprawdę pogrążony Świat :]

Ostatnie 4 epy Wolf''s Rain również wyciskają łzy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 22:27, Hubi Koshi napisał:

Mhm... poszperam i ewentualnie dam ci znać :-P Chociaż nie jestem pewien czy to z doujina,
znalazłem to w podpisie jednego gościa z forum Franky-House kiedy ściągałem nowy chapter
One Piece.


nie no bez przesady, swego czasu naczytalem sie doujinow i mam juz troche dosc :P
swego czasu tez przegladalem mnostwo forow i ludzie maja nieraz zadziwiajace sigi xD na polskich forach takiej fantazji nie ma :P

a co do mang to ja teraz korzystam tylko z mangahelpers i onemanga - kiedys jeszcze stoptazmo, ale teraz malo czytam, wiec...
kurcze mam nadzieje, ze w przyszlym roku wydadza w Polsce Haruhi to kolejna manga stanie na mojej półeczce ^^ tymczasem nadal nie moge odzalowac ze przestali wydawac Kenshina ~_~
i nie moge sie doczekac az ktos ruszy GANTZa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CODE GEASS R2 ep 22 spoiler

Nunnalyyyyyyyyyyyy.... is back... i jest teraz wrogiem Lelou i Suzaka... no dajcie spokój, co ona w nich laserem z oczu strzeli, czy moze ich skopie? w sumie nie zdziwilbym sie gdyby pod koniec serii wstala, otworzyla oczy i okazala sie glownym bad bossem...
Geass Bismarcka dziala chyba na zasadzie niewielkiego skoku do przodu w przyszlosc
Nina sie normalnie zachowuje... o_O podejrzaneeeee...
Keln ma swoj moment z Lelou...
lipa jakas z tym odcinkiem troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sayonara Zetsubou Sensei 01

Słyszałem, ze potem traci poziom, ale chciałem obejrzeć przynajmniej kilka odcinków. Pierwszy ep świetny, bardzo do mnie trafia takie poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 22:38, Maxtreme napisał:

Witam.
Szukam najsmutniejsze anime jakie widzieliście,zna ktoś ewentualny tytuł?

j/w jeszcze zobacz: Air(choć to powinieneś już znać), Kimi ga nozomu Eien, Saikano, smutny będzie też 2 sezon Clannadu(możesz też obaczyć film który ukazuje cześć z tych wydarzeń )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 13:55, Earthshaker napisał:

> Witam.
> Szukam najsmutniejsze anime jakie widzieliście,zna ktoś ewentualny tytuł?
Texhnolyze Cię zmiażdży ;)


Dzisiaj zobaczę,ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś poradzić skąd pobrać jakieś anime (najlepiej Hellsing,Blood+,Death Note,Elfen Lied) w formecie avi/3gp Z POLSKIM LEKTOREM? Chodzi o to że lektor jest obowiązkowy, bo chcę sobie to zrzucić na telefon a czcionka pod obrazem jest nieczytelna na moim telefonie(No cóż taka rozdzielczość)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery CG r2 ep 22
(no i co Hubi kto miał rację?)
Suzak w Lancelocie Albionie rozwalił 3 KoR w niecałą minute. Geass Bismarcka okazał się słabiutki i nie wiadomo po co trzymał go zapieczętowanego. Kallen mówi Luluszowi sayonara. Lloyd na razie jest z Lelouchem. Na końcu podchodzi on do Niny i Rivalza tylko w jakim celu? Pomóc im czy może ich aresztować? A no tak... Nunnaly wróciła tylko po jaką cholerę. Miało być tak pięknie. No i Hubi się ucieszy bo jego ulubiona ninja-maid też żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 14:56, Fouton napisał:

Spoilery CG r2 ep 22


Dnia 07.09.2008 o 14:56, Fouton napisał:

No i Hubi się ucieszy bo jego ulubiona ninja-maid też żyje.

Chociaż tyle dobrego O_o Chyba sobie odpuszczę jakiekolwiek próby zgadywania "Co Się Stanie" bo jakikolwiek zdrowy rozsądek i bazowania na prawach fizyki wydaje się mijać z celem... Hmm czyli miałeś racje, to jak bierzemy ostre narzędzia i szukamy puszczającego farbę drania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery CG r2 ep 22

Dnia 07.09.2008 o 15:02, Hubi Koshi napisał:

Chociaż tyle dobrego O_o Chyba sobie odpuszczę jakiekolwiek próby zgadywania "Co Się
Stanie" bo jakikolwiek zdrowy rozsądek i bazowania na prawach fizyki wydaje się mijać
z celem... Hmm czyli miałeś racje, to jak bierzemy ostre narzędzia i szukamy puszczającego
farbę drania ??

Dopiero jak za tydzień okaże się że Shnizel ją kontroluje. No i jeśli Nunnaly będzie walczyć z Luluszem nad górą Fuji.

------------->sodolis
>Teraz zastanawia mnie tylko jedno, kto w CG nie ma geassa O_o
Mówisz jakbyś się nagle dowiedział że Shnizel i Nunnaly mają Geassa. A przecież o Bismarcku wiedzieliśmy już gdy pojawił się pierwszy raz (bodajże 2 odcinek r2). No chyba że chodziło ci o coś lub kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się