Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2006 o 18:47, Hubi Koshi napisał:

Miodzio, a jeśli nie jest to nielegalne możesz podać skąd je można dorwać :->. Ja w sumie
czekam na tomik żeby go dołączyć do swojej krwawej kolekcji (7 tomików już ślicznie sobie stoi
u mnie na półeczce :-])


Proszę bardzo: Tomik8
http://groups.msn.com/ATU-BOTI/hellsingv8.msnw

A tutaj coś o legalności :P:
http://groups.msn.com/ATU-BOTI/legalnotice.msnw

Oprócz tego jest jeszcze 5 kolejnych rozdziałów, ale do nich nie ma takigo fajnego linku. Trzeba szukać na forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:52, gloody napisał:

Tak szczególnie lubię odcinek z "trójpalczastym" atakiem. Pokładałem się ze śmiechu :D

Taa ci dwaj to totalne świry, mi jednak się najbardziej podobało jak ich w Drugim Tomiku wykończyli Alucard, Victoria i Walter i powykańczali. Uwielbiam tego lokaja nie mogę się doczekać jak wydadzą ten prequel Hellsinga gdzie będzie pokazanane jak sobie radził podczas drugiej wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:56, Hubi Koshi napisał:

> Tak szczególnie lubię odcinek z "trójpalczastym" atakiem. Pokładałem się ze śmiechu :D

Taa ci dwaj to totalne świry, mi jednak się najbardziej podobało jak ich w Drugim Tomiku wykończyli
Alucard, Victoria i Walter i powykańczali. Uwielbiam tego lokaja nie mogę się doczekać jak
wydadzą ten prequel Hellsinga gdzie będzie pokazanane jak sobie radził podczas drugiej wojny
światowej.


Eeee... The Dawn już ma 6 chapterów (to jest ten prequel) :P Całkiem sobie nieźle młody Waterek radzi ;)

No i z Walterem jest nieciekawa sprawa w kolejnych rozdziałach mangi.... ale to już wiesz. W 7 tomie spotyka się z Kapitanem... na dobre mu to nie wychodzi (a moze na dobre..) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech pamiętam te stare czasy jak się czytalo " Cześć Michael " genialna manga:) Z Anime lubiłem rzecz jasna Dragon Balla, Dr.Slump, Slayers, Neon Genesis no moglbym wymeniac w nieskonczonosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:12, Latniak napisał:

> ...Hellsinga (szkoda ze tylko
> 12 odcinków ale już tworzą anime na podstawie komiksu ;]), i uwazam ze z tych wyżej wymienionych

> najlepszy jest Hellsing, moze fabułe ma średnią ale te pojedynki (Alucard vs Andersen
to moim
> zdaniem najfainiejsze pojedynki), ten mroczny klimat, mniam :)

Odcinków jest 13 :) Aha, nie Anderesen, tylko Anderson :p

faktycznie 13, pomyliło mi się a z Andersonem to literówka była :P. Ja żałuje że mangi nie czytałem ale już są 2 odcinki anime na podstawie fabuły komiksu więc chyba to sprubuje zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 20:18, PharauhnMizzrym napisał:

faktycznie 13, pomyliło mi się a z Andersonem to literówka była :P. Ja żałuje że mangi nie
czytałem ale już są 2 odcinki anime na podstawie fabuły komiksu więc chyba to sprubuje zdobyć.


Poprawka. Odcinek narazie jest jeden :p Premiera drugiego przewidziana jest na Lipiec... (troche spore te przerwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 22:35, Latniak napisał:

Poprawka. Odcinek narazie jest jeden :p Premiera drugiego przewidziana jest na Lipiec... (troche
spore te przerwy)

Zależy o jakim Hellsingu mówić :P
Tego starego Hellsinga jest faktycznie 13 odcinków, Hellsing OVA ma na razie tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest normalnie draństwo, ci od Kina Domowego to dranie wiecie czemu ?? Ledwie wrzucili serie GITS: Stand Alone Complex do swoich wydań to jeszcze teraz dali Akire, nie no ja sie tak nie bawie jak tak dalej pójdzie to ja wydam całą swoją kase na filmy anime ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:16, Hubi Koshi napisał:

To jest normalnie draństwo, ci od Kina Domowego to dranie wiecie czemu ?? Ledwie wrzucili serie
GITS: Stand Alone Complex do swoich wydań to jeszcze teraz dali Akire, nie no ja sie tak nie
bawie jak tak dalej pójdzie to ja wydam całą swoją kase na filmy anime ;-)


I dobrze, przynajmniej można tanio anime kupić, i to jakie ;)
Dodam tylko, że Akira był wcześniej, jeszcze przed GITS:SAC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 15:17, Daimon_Frey napisał:

I dobrze, przynajmniej można tanio anime kupić, i to jakie ;)
Dodam tylko, że Akira był wcześniej, jeszcze przed GITS:SAC :)

Nie dobijaj mojej kieszeni :-P, a tak wogóle to ciekawi mnie co jeszcze z dorobku anime wrzucą do Kina Domowego. Jeśli ten cyberpunkowy trend sie utrzyma to może będziemy mogli liczyć na np Armitage, albo coś pokrewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:16, Hubi Koshi napisał:

To jest normalnie draństwo, ci od Kina Domowego to dranie wiecie czemu ?? Ledwie wrzucili serie
GITS: Stand Alone Complex do swoich wydań to jeszcze teraz dali Akire, nie no ja sie tak nie
bawie jak tak dalej pójdzie to ja wydam całą swoją kase na filmy anime ;-)

Ja pożyczam te filmy od kumpla, który też odchudza swoją portmonetkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ma licencję na wypozyczanie? :3 (eto остроумие) no czasami warto pogryźć trochę ziemi ale potem cieszyć sie jakąś własną rzeczą moim zdaniem niż lizać coś przez szybkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 16:57, Liqid napisał:

CO SIĘ STAŁO Z KAWAII???????

Szczegółów nie znam, w każdym bądź razie z pośród redaktorów wypadła większość (w tym Mr Jedi) no i wydawnictwo zrobiło z Kawaii taki hmm jakby to nazwać żeby nie obrazić nikogo. Takie noo Bravo Kawaii :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 16:57, Liqid napisał:

CO SIĘ STAŁO Z KAWAII???????


Jak już Hubi Koshi napisał. Kawaii zciecinniało gdy odszedł Mr Jedi z kilkoma osobami.
Po droce pojawiły się ze 2 czy trzy nowe pisma o anime, po czym po kolei wszystkie padły.
Aktualnie nie ma na polskim rynku czasopisma o m&a, nawet Kawaii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie kawaii otrzymywałem jeszcze od nich premnumerate (okropne).
Z tego co wiem (tak mi sie wydaje) to część ekipy przeniosła się do Manga zyn, mam z tego tylko jeden 4ty numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mangazyn był bardzo fajnym czasopismem (IMO) mam wszystkie numery, wielka szkoda, że upadło. Wydali oni nawet anime na dvd - Arjuna.

Później było jeszcze pisemko Anime+ mam jeden numer (i chyba tylko jeden wyszedł), ale było gorsze od Mangazynu.

Swoją drogą bardzo brakuje mi jakiegoś pisma o M&A z recenzjami itp. Niby to wszystko można znaleźć w internecie...ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się