Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2008 o 21:17, Arlik napisał:

Czytał kto Ghost in the Shell''a 2.0 ? :] jak się do 1 części ? jest to rozwnnięcie wątku
z pierwszej części czy jak w tomie 1.5 że mamy pojedyńcze akcje 9''tki ? :]


GitS 2.0 jest niezwiązany z 1.0 i 1.5 .To historia z życia Motoko po tym ,jak połączyła się z Puppet Masterem i odeszła z Sekcji 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY Gundam 00 s2 ep10

W sumie ep z małą dawką akcji... właściwie to taka cisza przed burzą... DOSŁOWNIE !
Po raz kolejny pojawia się motyw broni ostatecznej ,którą trzeba będzie unieszkodliwić... pewnie zaraz po wielkiej i emocjonującej ostatecznej bitwie o wszystko :D

Miło widzieć upgrade-ty dla Ariosa i G00 :]
Fajnie też ,że Hallelujah się obudził :] Będzie miał co pokazać z Ariosem oraz z jego ulepszeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Clannad AS e11
Trudno cokolwiek konkretnego o całości tego odcinka powiedzieć bo w jeszcze większym stopniu niż poprzedni skupia się na przedstawieniu Okazakiego wkraczającego w dorosłe życie a dokładniej na jego nowej pracy. Małego akcentu komediowego dostarczył epkowi Akio, nie wiedzieć czemu od razu jak usłyszałem jego słowa o "adult entertainment" pomyślałem sobie że ten facet najprawdopodobniej nie ma pojęcia co pod tym określeniem powinno się kryć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Clannad AS e11

Dnia 14.12.2008 o 17:07, Karharot napisał:

Trudno cokolwiek konkretnego o całości tego odcinka powiedzieć bo w jeszcze większym
stopniu niż poprzedni skupia się na przedstawieniu Okazakiego wkraczającego w dorosłe
życie a dokładniej na jego nowej pracy. Małego akcentu komediowego dostarczył epkowi
Akio, nie wiedzieć czemu od razu jak usłyszałem jego słowa o "adult entertainment" pomyślałem
sobie że ten facet najprawdopodobniej nie ma pojęcia co pod tym określeniem powinno się
kryć:)

Ten i poprzendi odcinek to dopiero wprowadzenie, następny jeśli ułorzą go tak jak sądze( tytuł pasuje do wydarzeń) będzie jak do tej pory najważniejszym i najciekawszym odcinkiem AS. Teraz pozostaje tylko ona niego czekać, a warto bedzie bo są to naprawde ważne wydarzenia dla całej histori. No i niestety od 12 odcinku będziemy mieli 2 tygodniową przerwe w związku z świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy może znacie jakiś sklep, w którym można zakupić rózne gadżety związane z anime. Głównie chodzi mi o plakaty. Patrzyłem na Allegro ale tam wiele ich nie ma. Google też nie jest zbyt chętne do podania adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Gundam 00 2nd Season ep 11

Spoiler

Znaczna część odcinka była nudna, jednak wszystko rozwiały ostatnie minuty, czyli atak A-Lawsów na Lagrange 3. Praktycznie by wygrali, tylko 0-Riser pokrzyżował plany. Saji łącząc myśliwiec z 00 stworzył istną maszynkę do zabijania. Dość szybko zginął kapitan Louise i Andrieia. Szkoda taki fajny ziomek. Co najdziwniejsze mamy słynny powrót do przeszłości. Przez użycie Trans-Ama w 00-Riserze doszło do scen z wcześniejszych Gundamów. Piloci sobie siedzą w stroju Adama i towarzyszą im dziwne uczucia. Saji porozumiał się z Louise i trochę się zdziwili. :P
Przyznam było trochę dziwnie, ale za nawiązanie do starej serii powinien być wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Toradora! ep 11

Jak to zwykle nie mała dawka śmiechu już na samym początku. Haruta już od samego początku wariował (to nie ten sam co wcześniej popełniał byki podczas licytacji kto wygra na basenie?) i sensei ,która chyba nie chciała pomagać klasie Wszystko zarazem spowodowane jest festiwalem kulturowym (?) .Głupota owego Haruty wręcz przeraża choćby przy głosowaniu co się będzie robić na festiwalu. Z drugiej strony coraz bardziej zagłębiamy się w przeszłość Taigi i Takasu. Z pierwszego punktu widzenia ojciec Taigi wyglądał na ...geja ,ale czy tak jest? I jestem ciekaw dokładniej ,dlaczego tak Taiga nienawidzi swojego ojca...zapewne będzie to w następnym epie xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:51, Pawciu45 napisał:

Witam wszystkich. Czy może znacie jakiś sklep, w którym można zakupić rózne gadżety związane
z anime. Głównie chodzi mi o plakaty. Patrzyłem na Allegro ale tam wiele ich nie ma.
Google też nie jest zbyt chętne do podania adresu.


Taki rodzaj biznesu tu w Polsce wręcz leży i kwiczy i trudno cokolwiek znaleźć. A jeśli już, to tylko ten największe i najbardziej znane tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:51, Pawciu45 napisał:

Witam wszystkich. Czy może znacie jakiś sklep, w którym można zakupić rózne gadżety związane
z anime. Głównie chodzi mi o plakaty. Patrzyłem na Allegro ale tam wiele ich nie ma.
Google też nie jest zbyt chętne do podania adresu.


Niestety jeśli chodzi o polskie sklepy, to za wiele nie znajdziesz. Niestety w tym kraju bycie miłośnikiem mangi i anime, który chce sobie pokupować plakaty i figurki wymaga grubego portfela na pokrycie kosztów przesyłki ze sklepów zagranicznych. No właśnie - spróbuj na ebayu. Koszta przesyłki mogą być duże, ale czasem można trafić coś wysyłanego z Anglii czy z innej części Europy, a wtedy wydatek nie jest już tak kosmiczny. I wybór jest nieporównywalnie większy od tego w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 18:51, Pawciu45 napisał:

Witam wszystkich. Czy może znacie jakiś sklep, w którym można zakupić rózne gadżety związane
z anime. Głównie chodzi mi o plakaty. Patrzyłem na Allegro ale tam wiele ich nie ma.
Google też nie jest zbyt chętne do podania adresu.


Szczerze sam czegoś szukałem konkretnego i nic takiego nie znalazłem :/. Na tej stronie : http://www.dageki.pl/index.php jest np. trochę figur ,ale za dużo też ich nie ma :/. Mój ziomek niedawno był w Japonii (niestety on się nie interesuje M&A ;( ) to jak wchodził do sklepu do wszedł raz do takiego z akcesoriami i różnymi rzeczami z anime i mangi. Tam u nich taki sklep to ma kilka pięter ,ale Japonia to nie Polska nie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt nie wspomniał o konwentach. Ostatnio wróciłem z Mokonu z toną plakatów, figurek i podkładek pod mysz (a nawet kopiłem poszewkę na poduchę z Asuką i zeszyt stylizowany na Death Note ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 15:15, Fouton napisał:

Dziwne, że nikt nie wspomniał o konwentach. Ostatnio wróciłem z Mokonu z toną plakatów,
figurek i podkładek pod mysz (a nawet kopiłem poszewkę na poduchę z Asuką i zeszyt stylizowany
na Death Note ;))


Hah...tylko trzeba wiedzieć o tych konwentach i być na nich ;). A w ogóle kiedy ten konwent był ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Gundam 00 2nd Season ep 11

Dnia 16.12.2008 o 15:26, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Ta nowy O Riser wymiata :D Mam nadzieje ,że dzięki niemu Setsuna szybko rozwali te
kretynkę mannequin xp


Spoiler

Mannequin nie jest kretynką :P Ona tylko pracuje. Najlpierw Set powinien rozwalić tych wszystkich Innovatorów wtych swoich Gadessach, czy innych Garazzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 15:42, Nertis napisał:

Hah...tylko trzeba wiedzieć o tych konwentach i być na nich ;). A w ogóle kiedy ten konwent
był ^^?

W ten weekend był. Następnym konwentem w kolejce jest chyba Ecchicon 4 (28 luty do 2 marca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 07:06, Nertis napisał:

Mój ziomek niedawno był w Japonii (niestety on się nie interesuje M&A ;( ) to jak wchodził
do sklepu do wszedł raz do takiego z akcesoriami i różnymi rzeczami z anime i mangi.
Tam u nich taki sklep to ma kilka pięter ,ale Japonia to nie Polska nie? ^^


Właściwie to interesują mnie tylko plakaty, ale cóż poradzisz. Polska to nie Nipponia. Przydało by się też żeby tak np. żeby więcej animów szło do nas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:42, Pawciu45 napisał:

Właściwie to interesują mnie tylko plakaty, ale cóż poradzisz. Polska to nie Nipponia.
Przydało by się też żeby tak np. żeby więcej animów szło do nas. ;)

Małe wtrącenie:"Anime" jest wyrazem nieodmiennym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:53, Fouton napisał:

W ten weekend był. Następnym konwentem w kolejce jest chyba Ecchicon 4 (28 luty do 2
marca)


Heh...ja nic o takim nie słyszałem. Może dlatego ,bo ich zarazem nie szukałem xD. A ty się wybierasz na owy konwent? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:20, Nertis napisał:

Heh...ja nic o takim nie słyszałem. Może dlatego ,bo ich zarazem nie szukałem xD. A ty
się wybierasz na owy konwent? ;>

Oczywiście, że tak ;). Ecchicon jest już praktycznie legendą. Jest prawie tak rozpoznawalny jak Baka dlatego nie pojechać na ten konwent by było po prostu herezją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 21:39, Fouton napisał:

Oczywiście, że tak ;). Ecchicon jest już praktycznie legendą. Jest prawie tak rozpoznawalny
jak Baka dlatego nie pojechać na ten konwent by było po prostu herezją.


Hehe...z chęcią sam mógłbym się przejechać ,ale jakoś jak do czego dochodzi nie mam kasy lub nie mam czasu ^^. Choć samemu do takiej Warszawy na dwa dni też się nie chce jechać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się