Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 22:04, Nertis napisał:

Hehe...z chęcią sam mógłbym się przejechać ,ale jakoś jak do czego dochodzi nie mam kasy
lub nie mam czasu ^^. Choć samemu do takiej Warszawy na dwa dni też się nie chce jechać
:P.

Akurat Ecchicon 4 będzie trwał 3 dni ;p Na konwencie zawsze jest co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 16:53, Fouton napisał:

> Hah...tylko trzeba wiedzieć o tych konwentach i być na nich ;). A w ogóle kiedy
ten konwent
> był ^^?
W ten weekend był. Następnym konwentem w kolejce jest chyba Ecchicon 4 (28 luty do 2
marca)


Cholercia, tyle się przez mój monitor anime przetoczyło, a jeszcze w życiu nie byłem an żadnym konwencie, chyba zwerbuje kumpla z klasy, który tez jest fanem Anime i zawitam na tym Ecchiconie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 23:06, Camelowaty napisał:

Ecchicon.. Trzeba się wybrać, nie ma co! :)

Od razu uprzedzę wszystkich, że E4 (jak sama nazwa wskazuje - dla starszych) od 16+ więc jeśli jesteście jeszcze gimnazjalistami to zapomnijcie. Co do konwentu 3 dni to sporo więc liczę, że będzie ciekawiej niż na Mokonie, który chyba przejdzie do historii jako najgorszy konwent od ładnych paru lat (ehh to czekanie w kolejce do wejścia 4 godziny i cossplay ze 130 uczestnikami :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOWY CHAPTER BLEACHA


SPOJLERY

Muszę przyznać, że to chyba najlepszy chapter od bardzo dłuższego czasu, z jednej strony cieszący, a z drugiej strony zawodzący.

1) Halibel - zasmuciło mnie, że nie jest już seksbombą - to tylko cycaty Grimmjaw.

2)Cieszę się, że nasz monarcha absolutny nie jest Primerem ^^

3)W najlepszym momencie akcja wraca do Hueco Mundo i Ichigo... lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 18:11, Fouton napisał:

> Ecchicon.. Trzeba się wybrać, nie ma co! :)
Od razu uprzedzę wszystkich, że E4 (jak sama nazwa wskazuje - dla starszych) od 16+ więc
jeśli jesteście jeszcze gimnazjalistami to zapomnijcie. Co do konwentu 3 dni to sporo
więc liczę, że będzie ciekawiej niż na Mokonie, który chyba przejdzie do historii jako
najgorszy konwent od ładnych paru lat (ehh to czekanie w kolejce do wejścia 4 godziny
i cossplay ze 130 uczestnikami :D).


He he he he, kto jest gimnazjalistą ten jest, ale na pewno nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:14, Alamut napisał:

NOWY CHAPTER BLEACHA


SPOJLERY

Muszę przyznać, że to chyba najlepszy chapter od bardzo dłuższego czasu, z jednej strony
cieszący, a z drugiej strony zawodzący.

1) Halibel - zasmuciło mnie, że nie jest już seksbombą - to tylko cycaty Grimmjaw.

2)Cieszę się, że nasz monarcha absolutny nie jest Primerem ^^

3)W najlepszym momencie akcja wraca do Hueco Mundo i Ichigo... lol.


O kutwa biorę sie do czytania;

Ja osobiście czekałem na powrót do Hueco Mundo i popieram punkt drugi :)

Ps. Kurna, pomyliłem się i zapomniałem to dodać do poprzedniej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> 1) Halibel - zasmuciło mnie, że nie jest już seksbombą - to tylko cycaty Grimmjaw.


Spoiler

Oj nie bądź dla niej taki okrutny :-) Wygląda niczego sobie w tym... stroju ?? Poza tym przecież zawsze można to hollow-popiersie nieco skruszyć. Mnie osobiście intryguje jakie odstawią cenzuralne akrobacje w anime w przypadku Halibel.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> 3)W najlepszym momencie akcja wraca do Hueco Mundo i Ichigo... lol.




Spoiler

Dokładnie, ja chce zobaczyć pokaz siły Starka, a nie nudne wygibasy Ichigo ;/



Naruto też wyjdzie wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie do wszystkich przede mną XD

cieszę się, że trafiam w gusta reszty ;>

Co do popiersia - wystarczyłoby mi zbić tą szczękę, reszta może być ^^ Nadawałoby się na ostre bikini xP

P.S. Jak zaznaczać spojlery na waszą modłę? ^^

NOWY GANTZ

SPOJLERY

Powiem tyle: ci koledzy Nishiego ze szkółki to banda hipokrytów... Boją się, że kogoś zabije,a tu potem taka akcja... LOL -.- W następnym chapterze będzie chyba nieźle badassował, oby to była porządna rzeź XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 15:15, Fouton napisał:

Dziwne, że nikt nie wspomniał o konwentach. Ostatnio wróciłem z Mokonu z toną plakatów,
figurek i podkładek pod mysz (a nawet kopiłem poszewkę na poduchę z Asuką i zeszyt stylizowany
na Death Note ;))


No tak, tylko nie każdy ma czas i możliwości, aby sobie jeździć po konwentach tylko po to, aby kupować gadżety... :( Powinna być alternatywna możliwość kupna takich towarów np. w polskich sklepach internetowych, bo nie każdy też chce płacić drugie tyle za przesyłkę i koniecznie płacić Paypalem.

Wiem, narzekam, ale to jest bardzo przykre, jak człowiek nie może kupić rzeczy, którymi się interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj teraz czekamy na najlepsze w Naruto, parafrazujac pewien wykop - niechaj zacznie sie czas napier****nia :P Ciekawe rowniez co na to łajza Saskacz
Bleach - lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:34, Alamut napisał:

Powiem tyle: ci koledzy Nishiego ze szkółki to banda hipokrytów... Boją się, że kogoś
zabije,a tu potem taka akcja... LOL -.- W następnym chapterze będzie chyba nieźle badassował,
oby to była porządna rzeź XD


jak ja kocham takie momenty!!!
Włączqa mi sie wtedy cos w stylu <aahahahahaha> (czyt. szalony smiech szalonego naukowca) - awesome time! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 14:24, JaMES` napisał:

jak ja kocham takie momenty!!!
Włączqa mi sie wtedy cos w stylu <aahahahahaha> (czyt. szalony smiech szalonego
naukowca) - awesome time! :P


Ja dla takich akcji właśnie Gantza czytam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 16:30, Alamut napisał:

Ja dla takich akcji właśnie Gantza czytam xD

Ja dla takich akcji ksiazki czytam :D
nigdy nie zapo;mne wejscia Gandalfa w 2. tomie Wladcy czy tez akcji w Hrab im Monte Christo
Tak samo jest z mangami, nie da sie zapomniec niekotych akcji alchemika, a teraz bczekamy na wielki powrot Kurono do akcji, a ze tak wpoiem niech Reika spada na drzewo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery ~Clannad After Story~
No i mamy wielki odcinek przed świętami i niestety 2 tygodniową przerwą. I jak pisałem jest to jak narazie chyba najważniejszy odcinek jaki wyszedł:

Spoiler

Poznajemy w nim historie Yoshino Yuusuke i dowiadujemy się dlaczego tak odcina się od przeszłości(bałem się że to troche pocenzurują ale ostatecznie wyszło lepiej niż w orginale w moim odczuciu) , ojciec Okazakiego trafił do więzienia przez co Tomoya stracił możliwość awansu no i na samym końcu Tomoya w końcu oświadczył się dla Nagisy(dopiero teraz zaczną mieszkać razem, choć w grze żyli razem od momentu kupienia mieszkania przez Okazakiego).

Jak się domyślam z zapowiedzi następny odcinek będzie też jednym z piękniejszych fragmentów tej historii(czasem dobrze jest wiedzieć na co się czeka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 03:51, JaMES` napisał:

Ja dla takich akcji ksiazki czytam :D
nigdy nie zapo;mne wejscia Gandalfa w 2. tomie Wladcy czy tez akcji w Hrab im Monte Christo

Ciekawe ile tak naprawdę pozostało ludzi czytających książki... Wydarzeń do jakich doszło pod koniec książki w pałacu Villeforta nie odda tak naprawdę żadna adaptacja filmowa, a poza tym cenzura by tego chyba zabroniła... czy też napięcie jakie towarzyszy czytaniu przygód Pana Holmesa lub też słuchanie filozofii i planów Leta II? A o Kraszewskim to już nawet poloniści zapomnieli...Dobrze, że zdarzają się jeszcze porządne komiksy i mangi typu Lwów z Bagdadu albo Black Lagoon, które może ruszą tych, dla których książka to za dużo literek a za mało obrazków XD

Dnia 20.12.2008 o 03:51, JaMES` napisał:

a teraz bczekamy na wielki powrot Kurono do akcji, a ze tak wpoiem niech Reika spada na drzewo :D

Reika to jak na razie postać lekko tragiczna... wiem wiem, nienormalna też lekko - chłopak mnie nie kocha i co z tego?! Sklonuje sobie drugiego... Ciekawe co to będzie ta cała "Katastrofa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:03, Troxi napisał:

Ostatnio zacząłem oglądać Code Geass. Bardzo fajne anime, szczególnie polecam fanom Lost
Planet.

Co CG ma wspólnego z Lost Planet !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się