Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2006 o 10:00, Akashi napisał:

Niestety ja nic pozytywnego o Polskich jak i europejskich pismach o anime nie powiem :P


Chyba aż takie złe nie są ??? :D Aha, a wie ktoś może czy wydają jeszcze Kawai ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 10:01, Lex napisał:

Chyba aż takie złe nie są ??? :D Aha, a wie ktoś może czy wydają jeszcze Kawai ???

Szczerze to chyba nikogo to już nie obchodzi bo poziom jaki TO sobą teraz reprezentuje wzbudza prawdziwy skręt kiszek i próbe ewakuacji mózgu przez uszy. W sumie to chyba już nie wydają przynajmniej ja w kioskach jej od jakiegoś czasu nie widziałem, ale polookam i popytam jak będę miał okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 10:01, Lex napisał:

a wie ktoś może czy wydają jeszcze Kawai ???


Tego nie wydawają już od roku

ostatni numer był to chyba maj lub czerwiec 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 16:51, Akashi napisał:

Dokładnie niech spoczywa w pokoju, i niech nikt nie próbuje go wskrzeszać :P

Niby racja, no chyba że tym kto by wskrzeszał byłby Mr Jedi :-] Chociaż nie wiem czy nawet taki cudtwórca by coś wykombinował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości bo mam ochotę ulżyć paru osobą w cierpieniach :P
Jak co ja już w takich kwestiach się nie wypowiadam.
Wszak są osoby, które śliną się na myśl spotkania z panem „J”, czy innymi jego następcami.
Heh anarchii wprowadzać nie będę
Ewentualnie mogę podsunąć parę tytułów godnych polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 10:00, Akashi napisał:

Niestety ja nic pozytywnego o Polskich jak i europejskich pismach o anime nie powiem :P


Może w porównaniu do zagranicznych są słabe i może były trochę dziecinne nieraz bo jakieś czarodziejki czy coś, ale w sumie ja lubiłem Kawaii czy Mangazyn. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!
Ja mam taką prośbę: Jeżeli ktoś z was ma napisy do filmu Inuyasha movie 2 lub wie gdzie one się znajdują to bardzo prosze o podanie linka<prosi>:) a jeśli taki post już był to przepraszam:) i z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 10:40, Asiek233 napisał:

Witam wszystkich!!!
Ja mam taką prośbę: Jeżeli ktoś z was ma napisy do filmu Inuyasha movie 2 lub wie gdzie one
się znajdują to bardzo prosze o podanie linka<prosi>:) a jeśli taki post już był to przepraszam:)
i z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam!!!


Jeśli chodzi ci o: InuYasha The Movie 2 - The Castle Beyond the Looking Glass/Inu Yasha The Movie 2 - Dream Castle Inside the Mirror

To tu masz linka http://napisy.org/Szukaj/Inuyasha%20movie%202/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co oglądali Akirę :] otóż oglądnąłem film raz i bardzo mnie zaintrygował chociaż nie rozgryzłem go do końca ;p czy ktoś mi może nieco zdradzić o co chodziło z całą tą przemianą Tetsuo ? Co mogło się z nim stać po zniknięciu?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze, ze temat sie rozkrecil, nie chce mi sie teraz czytac, ale z nwoyych serii polecam Ouran Koka Host Club - re-we-la-cja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 12:26, Akashi napisał:

rada 1. Podawaj pełną nazwe anime :P
Dość komiczne mały aniolek z nieodłącznym Kijkiem :)


Bokutatsu Tenchi Dokuro-chan? :P
nie w temacie jestem, ale widze, ze w zalodze CDP jest fajn mangi/anime, fajnie :D
cos wczesniej wpsominales o xxxHolic
ja sie zawiodlem
od razu wprowadzili wszystkie postacie, takie jak Mokona, Doumeki czy Himawari, pominęli wątek łaczący z Tsubasą i chyba jedną historie do tej pory, no i ta pierwsza była dość kiepska
animacja tez nie zachwyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mandze i anime siedzę od niedawna, ale mogę polecić trzy wspaniałe serie... A mianowicie GreenGreen, Full Metal Alchemist i moje ukochane Elfen Lied, które gorąco polecam fanom krwawej łaźni jak i wyciskaczy łez : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak wspominałem kwestia gustu ;)
Widzisz mi na przykład strasznie podobała się mai Hume oraz Mai ZHime (Otome)
Teraz zacząłem oglądać sobie Jigoku Shoujo, wreszcie jakaś seria wprowadzająca coś nowego do tematyki horrorów (?)
Choć niestety jako że jestem przybity wole oglądać Amaenaideyo pierwszą jak i drugą serie nie ma to jak komedia ecchi :)

Wiesz na anime to ja dorastałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 12:23, Akashi napisał:

Wiesz jak wspominałem kwestia gustu ;)
Widzisz mi na przykład strasznie podobała się mai Hume oraz Mai ZHime (Otome)
Teraz zacząłem oglądać sobie Jigoku Shoujo, wreszcie jakaś seria wprowadzająca coś nowego do
tematyki horrorów (?)
Choć niestety jako że jestem przybity wole oglądać Amaenaideyo pierwszą jak i drugą serie nie
ma to jak komedia ecchi :)

Wiesz na anime to ja dorastałem :)


Mai-HiME, rewelka z kiczowatym troche zakonczeniem, mialem andzieje, ze wszyscy zginą ;)
Mai-Otome, zmarnowana seria ;( miała potencjał, a za duzo nagmatwali i wyszedł kicz
Amaenedayo mi sie nie spodobało po pierwszym odcinku, myslalem ze bedzie smieszniejsze
Jigoku Shoujo dość ciekawe

Jeśli chodzi o spojrzenie na horror, to polecam higurashi no naka koro ni
seria po prostu wgniata w fotel, fabuła i klimat - wymiata
tylko trzeba przeboleć pierwszy odcinek, bo troche kiczowaty jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zapomniałem napisać co polecam :P
genialną fabułe mają hity takie jak Cowboy Bebop, Neon Genesis Evangelion czy Akira, ale to każdy zna... na pewno jesli chodzi o komedie to rządzi wśród nich Full Metal Panic! Fumoffu? n razy lepsze od głupkowatego GreenGreen czy innych ecchi ;)
Full Metal Alchemist polecam mange, o niebo lepsza niż anime
troche mniej znane, a na prawde wymiatające jest np. Juuni Kokki (aka 12 Kingdoms), Monster jest świetnym thrillerem, School Rumble to niezła komedia ecchi, Hachimitsu to Clover to mistrzowska komedia przepleciona filozoficznymi wstawkami egzystencjalnymi ;) i powiedzmy jeszcze dodam Kino no Tabi - piękna opowieść o podróżniku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że proponuje na razie nowe serie jak mnie proszono :P O starszych nie wspomne bo byłoby tu 90% tylko moich postów:) tak więc wole podać pare tytułów i rozpocząć dyskusje :) Bo jakoś ten Topic umiera z tego co widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 16:12, Akashi napisał:

Z tym, że proponuje na razie nowe serie jak mnie proszono :P O starszych nie wspomne bo byłoby
tu 90% tylko moich postów:) tak więc wole podać pare tytułów i rozpocząć dyskusje :) Bo jakoś
ten Topic umiera z tego co widzę :(


e tam 90... :P jak ktos sie bedzie udzielał to i aj sie bede udzielał, wtedy też będę miał kilkadziesiąt % :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne ale to nie ciebie wychloszczą za zbyt częste udzielanie się na forum :P A poważnie mowiąc oglądałeś może Disgea i jeśli graleś wcześniej w Grę na podstawie, której powstalło anime co sądzisz o różnicach w fabule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się