Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

>Chyba zaraz zabiorę się za mangę.
Więc szykuj się na zupełnie co innego. Anime będzie straszną kichą przez to co Sunrise odwalił. Z charyzmatycznego 19 letniego Keity który nienawidzi dzieci i pracuje w growym przemyśle zrobili to co możesz oglądać w 1 epie. Przez to kilka cholernie ważnych wątków pewnie zniknie. Wszystkim którzy mają zamiar oglądać Kurokamiego od razu radze zabrać się za mangę.

Edit: Zaraz co ja pisze? Część wątków zniknie? Przecież już widać że anime będzie całkowicie o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:19, iwan san napisał:

słuchajcie nie wiecie czasem gdzie mogę obejrzeć gantza. O stronę jakąś mi chodzi gdzie
będą napisane strony gdzie mogę obejrzeć

Pierwszy post u góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:24, Asthariel napisał:

> słuchajcie nie wiecie czasem gdzie mogę obejrzeć gantza. O stronę jakąś mi chodzi
gdzie
> będą napisane strony gdzie mogę obejrzeć
Pierwszy post u góry...

właśnie o strone informacyjną o gantzie gdzie mogą być napisane strony gdzie mogę obejrzeć (o to mi chodzi) i gdzie będą jeszcze na temat tego anime informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:28, iwan san napisał:

właśnie o strone informacyjną o gantzie gdzie mogą być napisane strony gdzie mogę obejrzeć
(o to mi chodzi) i gdzie będą jeszcze na temat tego anime informacje

To nic nie zmienia, mamy tu absolutny zakaz dawania linków do ściągania odcinków, oglądania ich online i stron gdzie takie linki są. Gdyby nie to że to rozkaz z góry to coś napewno by się znalazło ale wtedy pewnie co ktoryś post tu byłby pełen linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi polecić jakieś anime, przy którym będę płakał jak małe dziecko? Kolega polecił mi Saikano, ale jakoś nie chcę ''aż'' tak płakać ;] Czy są jakieś inne warte uwagi?
I druga; jakieś dobre anime, przy którym będę mógł się odprężyć, jednakże nie chciałbym, żeby to był dramat i to bez happy endu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 21:31, DEViANCE napisał:

Moglibyście mi polecić jakieś anime, przy którym będę płakał jak małe dziecko? Kolega
polecił mi Saikano, ale jakoś nie chcę ''aż'' tak płakać ;] Czy są jakieś inne warte
uwagi?

Z cięższych produkcji:
Air, Kimi ga Nozomu Eien, Ef - a tale of melodies, Kanon, Da Capo II Second Season, sola i Clannad(jeszcze trwa)

Dnia 03.01.2009 o 21:31, DEViANCE napisał:

I druga; jakieś dobre anime, przy którym będę mógł się odprężyć, jednakże nie chciałbym,
żeby to był dramat i to bez happy endu.

Myśle że odprężyć się można dobrze np. przy:
Kannagi, Toradora, Ai Yori Aoshi, Chobits, Midori no Hibi

Edit. Jak miło w końcu awansowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 21:31, DEViANCE napisał:

Moglibyście mi polecić jakieś anime, przy którym będę płakał jak małe dziecko?


Możesz spróbować Air TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kiedy Hyper ma zamiar wyemitować resztę części Cowboy''a Bebopa? 1. stycznia puścili pierwszy odcinek, a następnego dnia wrzucili do ramówki IMO marne Tsubasa Chronicles. Za jakiekolwiek informacje z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 21:31, DEViANCE napisał:

Moglibyście mi polecić jakieś anime, przy którym będę płakał jak małe dziecko?


Nie wiem jak to będzie z tym płakaniem jak małe dziecko ale możesz spróbować serii H2O ~Footprints in the Sand~, Myself ; Yourself, Kanon a także Clannad i Clannad ~After Story~ (pierwsza seria jest bardziej komedią ale są też wzruszające sceny, druga seria która na razie jest w połowie emisji jest już bardzie dramatem) oraz OVĘ Clannad: Another World, Tomoyo Chapter i filmu Clannad oraz filmu Toki wo Kakeru Shoujo

Dnia 03.01.2009 o 21:31, DEViANCE napisał:

I druga; jakieś dobre anime, przy którym będę mógł się odprężyć, jednakże nie chciałbym,
żeby to był dramat i to bez happy endu.


Hmm, lekkie anime? Może właśnie pierwsza seria Clannad będzie dobra? Ewentualnie Full Metal Panic? Fumoffu, Shakugan no Shana lub The Melancholy of Haruhi Suzumiya... Tak właściwie to przy takich warunkach można by też podać bardzo wiele tytułów z gatunku akcji, fantasy lub s-f...

EDIT:
-> Warrior Within

Gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dłużeszej przerwie wróciłem do One Piece... I znów się nie moge oderwać.
Eh, na dziś koniec, jutro robię sobie maraton, 20 epów to plan minimum. Póki co jestem na 164 epie (walki z kapłanami Upper Yard).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 21:31, DEViANCE napisał:

Moglibyście mi polecić jakieś anime, przy którym będę płakał jak małe dziecko? Kolega
polecił mi Saikano, ale jakoś nie chcę ''aż'' tak płakać ;] Czy są jakieś inne warte
uwagi?


Az dziwne, że nikt jeszcze nie polecił Grobowiec Świetlików...
Jedyne Anime, które potrafiło mnie wzruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Warrior Within
Air, Kima ga Nozomu Eien, Kanon, Da Capo, Sola i Clannada nie widziałem. Co do Ef - a tale of melodies to słyszałem, że nie jest jednak to ciężka produkcja.
Co do następnych, które mi poleciłeś to tylko Chobits oglądałem. Przyjrzę się pozostałym. Dzięki!

@Karharot
Też dziękówa za podanie kilku pozycji ;] Tylko Full Metal Panic! wszystkie serie widziałem. Też z pewnością coś z nich obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:07, Lex napisał:

Orientuje się ktoś kiedy Hyper ma zamiar wyemitować resztę części Cowboy''a Bebopa? 1.
stycznia puścili pierwszy odcinek, a następnego dnia wrzucili do ramówki IMO marne Tsubasa
Chronicles. Za jakiekolwiek informacje z góry dziękuję.


Z tego co ja się orientuję to był pojedynczy film, a nie seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:25, DEViANCE napisał:

@Warrior Within
Air, Kima ga Nozomu Eien, Kanon, Da Capo, Sola i Clannada nie widziałem. Co do Ef - a
tale of melodies to słyszałem, że nie jest jednak to ciężka produkcja.
Co do następnych, które mi poleciłeś to tylko Chobits oglądałem. Przyjrzę się pozostałym.
Dzięki!

Pierwsza seria czyli Ef - a tale of memories nie jest specjalnie cieżka, ale druga czyli Melodies to już naprawde waga cieżka. Występuję w nim chyba najbardziej przygnębiajaca scena jaką pamiętam odkiedy oglądam anime, jak obejrzysz to sam zrozumiesz o którą mi chodzi(odcinek 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:30, Warrior Within napisał:


Pierwsza seria czyli Ef - a tale of memories /.../


Właśnie zobaczyłem swój błąd. Ty napisałeś Melodies, a ja wziąłem to za Memories ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 21:31, DEViANCE napisał:

I druga; jakieś dobre anime, przy którym będę mógł się odprężyć, jednakże nie chciałbym,
żeby to był dramat i to bez happy endu.


Z mojej strony mogę Ci polecić School rumble oraz Azumanga Daioh. To drugie właśnie zacząłem oglądać, jestem na 2 odcinku więc za dużo o nim powiedzieć nie mogę, ale ponoć jest dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się