Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2009 o 20:39, Camelowaty napisał:

Przyznam, że nie do końca rozumiem, dlaczego?


Bo ja wolę, na początku przeczytać jak było to mandze ( jak dla mnie są lepsze odczucia po przeczytaniu rozdziału mangi niż obejrzeniu odcinka anime na temat tego rozdziału )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nowy fma ma być od początku znowu, czyli pierwsze epy mogą być podobne do tych co wtedy były ale później ma iść tak ja w mandze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 00:00, Pablo Querte napisał:

Właśnie skończyłem oglądać GTO i czuję niedosyt :/ Czy zostało mi jeszcze coś wartego
zobaczenia z tej serii?


To dopakuj się mangą :D

@Robot

Tak jak napisałem wcześniej, to że FMA2 to będzie ekranizacja mangi jest pewne na 90% Własnie z tego powodu ze nie wiadomo jak twórcy mają zamiar zrealizować pierwsze odcinki, które w FMA1 były zgodne z mangą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 00:00, Pablo Querte napisał:

Właśnie skończyłem oglądać GTO i czuję niedosyt :/ Czy zostało mi jeszcze coś wartego
zobaczenia z tej serii?


Skoro czujesz niedosyt to posil się Shonan Junai Gumi. Skoroś fanem Onizuki, to poznaj ''wcześniejszego'' Onizukę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, bo jakoś nikt o tym nie pisał, ale na AXN Sci-Fi zaczęli puszczać stare anime. Na chwilę obecną widziałem w programie Capitana Tsubasę, piłkarski klasyk ^^ no i wygląda na to ze Slayersów też puszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 01:38, Camelowaty napisał:

Własnie z tego powodu ze nie wiadomo jak twórcy mają zamiar zrealizować pierwsze odcinki,
które w FMA1 były zgodne z mangą


Chyba niezgodne ?
Ediy: Ups już rozumiem,chodziło ci o to,że pierwsze epy FMA były zgodne z mangą,a późniejsze już nie,więc albo będą robić produkcję od nowej strony lub pociągną ekranizację dalej tak jak dotychczas .

Ps: AnimeList padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 09:23, Hubi Koshi napisał:

Nie wiem czy wiecie, bo jakoś nikt o tym nie pisał, ale na AXN Sci-Fi zaczęli puszczać
stare anime. Na chwilę obecną widziałem w programie Capitana Tsubasę, piłkarski klasyk
^^ no i wygląda na to ze Slayersów też puszczają

Damn it ! A jak miałem AXN to leciało tylko samurai 7 i Sakura Taisen. Teraz jak nie mam do niego dostępu(czyt. brak telewizora w mieszkaniu) to zaczeli puszczać anime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 09:23, Hubi Koshi napisał:

Nie wiem czy wiecie, bo jakoś nikt o tym nie pisał, ale na AXN Sci-Fi zaczęli puszczać
stare anime. Na chwilę obecną widziałem w programie Capitana Tsubasę, piłkarski klasyk
^^ no i wygląda na to ze Slayersów też puszczają


Nie wiesz czy na UPC jest sci-fi :(?

@Maxtreme

Dokłdanie o to mi chodziło :)
Jestem ciekaw co wykombinują, bo czy jest ktoś kto chciałby nową serię zaczynać od starych odciników? Lub odgrzewanych kotletów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 09:57, Maxtreme napisał:

Ps: AnimeList padło.

Miejmy nadzieje że szybko odżyje. Notka od admina brzmi uspokajająco, ale nigdy nic nie wiadomo.

***

Z innej beczki:

Slayers Next
Druga seria jest równie fajna co pierwsza :)

Spoiler

Zastanawia mnie tylko czemu nie używają teraz tego sposobu ze wzmocnieniem Sword of Light którego użyli na końcu pierwszej serii



Na koniec dwie ciekawe rzeczy z Utawarerumono które przypadkiem znalazłem :)

20090308134303

20090308134323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:55, MisticGohan_MODED napisał:

Szkoła Hakuoro :D

To będzie chyba Hakuoro no Gakuen ^^ Benawi wygląda tutaj jak jakiś Evil Mastermind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:58, Hubi Koshi napisał:

> Szkoła Hakuoro :D
To będzie chyba Hakuoro no Gakuen ^^ Benawi wygląda tutaj jak jakiś Evil Mastermind

Ta a Kurou to jego ochroniarz xD
Najlepiej na fotce wyszedł Oboro :D Prawdziwy buntownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:11, MisticGohan_MODED napisał:

Ta a Kurou to jego ochroniarz xD

Yup wygląda na takiego Wielkiego Badassa który jedną ręką przytrzymuje Yakuzę by drugą łomotać gliniarzy, którzy chcą przeszkodzić w planach jego Evil Bossa

Dnia 08.03.2009 o 16:11, MisticGohan_MODED napisał:

Najlepiej na fotce wyszedł Oboro :D Prawdziwy buntownik :D

W sumie trochę to wygląda jakby z bliźniakami robił za wyjątkowo zadziorną obstawę swojej siostry. Ciekawe czy bliźniaki noszą pistolety maszynowe pod mundurkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 16:21, Hubi Koshi napisał:

W sumie trochę to wygląda jakby z bliźniakami robił za wyjątkowo zadziorną obstawę swojej
siostry. Ciekawe czy bliźniaki noszą pistolety maszynowe pod mundurkami.

A faktycznie xD
Jego siostra robi tu za VIP''a xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 17:35, MisticGohan_MODED napisał:

Jego siostra robi tu za VIP''a xD

I to jakiego uroczego ^^ Aż chce sie wysadzić w powietrze kogokolwiek kto z nią zadziera.
Swoją drogą czy Hakuoro przypadkiem nie przywodzi na myśl Phoenixa Wrighta ??

20090308180331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę że się spodobało ^^

Dnia 08.03.2009 o 18:04, Hubi Koshi napisał:

I to jakiego uroczego ^^ Aż chce sie wysadzić w powietrze kogokolwiek kto z nią zadziera.

Racja racja :) Mi z kolei Benawi przywodzi na myśl Leloucha. On zresztą chyba najfajniej tutaj wyszedł ;)

Dnia 08.03.2009 o 18:04, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą czy Hakuoro przypadkiem nie przywodzi na myśl Phoenixa Wrighta ??

Mi jakoś niespecjalnie. A tak w ogóle to kto to jest??


19 ep Slayers Next za mną. Niezłe było zakończenie odcinka o mieście zamieszkałym przez same kobiety, tego się cholera naprawdę nie spodziewałem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:27, Kosmitus napisał:

Racja racja :) Mi z kolei Benawi przywodzi na myśl Leloucha. On zresztą chyba najfajniej
tutaj wyszedł ;)

Fakt Benawi wygląda naprawdę świetnie, chociaż ten styl odrobinę do niego nie pasuje. Lelouch powiadasz... w sumie nawet mógłbym się zgodzić, co znaczyło by że kim jest Kurou ?? C.C., Kallen czy może Suzaku ??

Dnia 08.03.2009 o 18:27, Kosmitus napisał:

Mi jakoś niespecjalnie. A tak w ogóle to kto to jest??

Jeśli się nie mylę prawnikiem z jakiejś gry przygodowej.

Dnia 08.03.2009 o 18:27, Kosmitus napisał:

19 ep Slayers Next za mną. Niezłe było zakończenie odcinka o mieście zamieszkałym przez
same kobiety, tego się cholera naprawdę nie spodziewałem XD

Hehehe Taaa pamiętam ten odcinek XD Najgenialniejsze było jak wszyscy mięli wątpliwości czy Lina to Aby Na Pewno kobieta. Swoją drogą zabrzmi to pewnie totalnie zboczenie, ale Xellos był całkiem HOT jako kobieta XD Swoją drogą oglądałeś już odcinek gdzie łowili wodnego smoka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać całe Code Geass. Zdecydowanie jedno z najlepszych anime, jakie miałem okazję oglądać. Zakończenie zadziwiło mnie całkowicie, jednak było naprawdę świetne. Cała historia tak mnie wciągnęła, że obie serie obejrzałem w zaledwie trzy dni. W sumie słów mi zabrakło na dalsze chwalenie tej serii. Bardzo epickie rozwiązanie historii. 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:06, kowboj3 napisał:

Właśnie skończyłem oglądać całe Code Geass. Zdecydowanie jedno z najlepszych anime, jakie
miałem okazję oglądać. Zakończenie zadziwiło mnie całkowicie, jednak było naprawdę świetne.
Cała historia tak mnie wciągnęła, że obie serie obejrzałem w zaledwie trzy dni. W sumie
słów mi zabrakło na dalsze chwalenie tej serii. Bardzo epickie rozwiązanie historii.
10/10.

Brawo! Widzę bratnią dusze, bo jak już coś mi się podoba, to tez robię maraton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się