Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Wczoraj ukończyłem Ayu i dziś, wedle zamiarów wziąłem się za Kyou.
Miałem spore problemy z dłonią, ale wydaje mi się, że całkiem nieźle to wygląda.
Zamieszczam oba rysunki.

20090418123926

20090418124033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem parę nowych serii, akurat nawet ciekawie każda z nich wygląda.
07-Ghost - takie Trinity Blood, trochę zmieszane z czymś jeszcze, ale bez wampirków i papieża(:D) oraz ze "szczyptą miłości".
Asura Cryin - trochę zabawne, może plot być niezły. Póki co z tego może się zrobić coś świetnego...
Basquash! - mechy grające w kosza! To anime swoim "szaleństwem" dorównuje TTGL(bardziej się na nim wzoruje). <liczy na grę w kosza przy użyciu planet hihi> :D
K-ON - jeszcze dzisiaj sobie zobaczę. :P

W dodatku rozpocząłem Kuroshitsuji. Prze genialne to(dopiero po 13 epku jestem, w połowie dopiero xP)! 12-letniemu chłopcu o imieniu Ciel Phantomhive, który jest także majętnym lordem, służy iście niesamowity lokaj - Sebastian Michaelis, który potrafi WSZYSTKO i jest chyba jednym z największych badassów jakich widziałem w życiu. W końcu Aku made shitsuji desu kara. Dzieje się to w czasach wiktoriańskich w Wlk. Brytanii, powiem, że jest masa humoru(piesek Pluto, Lizzy, Lau, Grell, czwórka pozostałych służących obok Sebastiana, którzy raczej niszczą niż są pomocą domową). Nieźle to zmieszane z akcją oraz dramatem poza tym, o mrocznej historii Ciela oraz Sebastiana w szczególności . : o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 12:42, JaqbD napisał:

Wczoraj ukończyłem Ayu i dziś, wedle zamiarów wziąłem się za Kyou.
Miałem spore problemy z dłonią, ale wydaje mi się, że całkiem nieźle to wygląda.
Zamieszczam oba rysunki.

Ayu wygląda nieźle po tych poprawkach( jakos pasuje jej ten dziecinny wygląd) i jedyne czego bym się przyczepił to troche wygląd twarzy.
A Kyou jest na swój sposób przerażająca z tą miną... Zmień troche styl rysowania oczu bo nie pasuje on do postaci Key''a, a tym bardziej do tego wyrazu twarzy. Dłoń owszem wyszła nieźle ale ciało ma toche złę proporcje: za małe i za chude nogi, lewa ręka jest za chuda od łokcia w dół i znowu biust (za bardzo odstane na boki i nie widać jego ryz z przodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawki zrobione...

Dnia 18.04.2009 o 16:08, Tomoya-kun napisał:

A Kyou jest na swój sposób przerażająca z tą miną...

Kyou zawsze jest przerażająca, a szczególnie jej teksty z gry kiedy Tomoya pyta się Kyou co się stanie jeśli nie odprowadzi Botana do domu. Ona odpowiada z wielkim uśmiechem że go zabije.
Wielokrotnie zalewałem się łzami ze śmiechu przy latających książkach i nieporozumieniach z Kyou, to chyba jedna z najbarwniejszych postaci Clannada. Jak poprawię się w rysowaniu postaci to zrobię leżącego Sunoharę z książką obok i nad nim żądną krwi Kyou (Botan-Nabe ^^).
Kusi jeszcze Chidori z tą papierową "klepaczką" uderzająca Sagarę, ale przede mną jeszcze długa droga ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach 213-215

Dwa Pierwsze to fillery. To były najlepsze fillery jakie w zyciu widziałem.
Z Wybielacza zrobiono parodię Power ranger z Konem w roli głównej, a wszystko przez tego wrednego Uraharę ,,bo jak tego nie zrobisz, to porażę cię prądem''''.
Te dwa odcinki to praktycznie jeden wielki LoL, ale na prowadzeniu są ,,Bonzur!'''', miny Kona, miny Keigo, walka tej rózowej z Arrancarką, i wtrącenia Ishidy. Genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 19:50, MisticGohan_MODED napisał:

Basquash! faktycznie przypomina TTGL :]
Ta dzikość i ta efektywność xD


Wam bardziej przypomina Tengena, a mnie raczej Eurekę Seven ;] Chociaż w Eurece nie było tyle humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o nowych seriach i nikt jeszcze nie wspomniał o Sengoku Basara? Trzeba to naprawić ;>
To anime po prostu miażdży: seiyu tacy że masakra i pierwszej klasy animacja =) W jednym odcinku jest więcej akcji niż w niektórych 24 odcinkowych seriach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakies anime, w ktorym panuje patologia?
Mowie tu o klimatach jak np w Elfen Lied, kilka odcinkow FMA (ojciec chimeryzujacy wlasna corke z psem) etc
Nie chodzi mi tu o czysta brutalnosc - mowie o czyms co przedstawia najgorsze mozliwe ludzkie zachowanie.
Istnieje anime o ktorym mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:26, Abomek42 napisał:

Istnieje anime o ktorym mowie?

Fan filmów Gore, co ?? Mhm osobiście nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać, ale Higurashi no naku koro ni jest podobno dość brutalne, tortury, brutalna śmierć i takie tam. Tu pewnie trochę przesadzę (nie czytałem, słyszałem tylko trochę) ale Berserk też do najłagodniejszych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:33, Hubi_Koshi napisał:

> Istnieje anime o ktorym mowie?
Fan filmów Gore, co ?? Mhm osobiście nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać, ale Higurashi
no naku koro ni jest podobno dość brutalne, tortury, brutalna śmierć i takie tam. Tu
pewnie trochę przesadzę (nie czytałem, słyszałem tylko trochę) ale Berserk też do najłagodniejszych
nie należy.


No są dwie serie Higurashi. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na niewielkie ilości czegoś takiego można trafić w kilku anime ale żadna ze znanych mi serii nie koncentruje się na tym ani nawet nie zbliża się pod tym względem do Elfen Lied. Możesz jednak spróbować mangi Bitter Virgin lub też złapać za jakąś VN np. Crescendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy Higurashi to dzisiaj jest premiera drugiego filmu Live-action Higurashi No Naku Koro Ni Chikai.
Tak jak poprzedni był oparty na Onikakushi-hen to ten jest oparty na Tsumihoroboshi-hen. Ogólnie zapowiada się lepiej niż pierwszy film http://www.youtube.com/watch?v=ZXJ8zEwybsE&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:37, Hubi_Koshi napisał:

NIe mnie mam nadzieję :-P Za słaby żołądek mam na takie rzeczy.

Hubi kto Ci takich głupot naopowiadał, Higurashi nie zawiera jakichś strasznie-strasznych scen, jeśli Hellsinga dałeś radę obejrzeć to i to dasz radę ;)

@Abomek42: Weź sobie Gantz''a zobacz, jest tam kilka hm...patologicznych scen. Albo mange Riki-Oh tam masz rożnego rodzaju patologie w połączeniu z brutalnością której jest tak wiele że bardziej śmieszy niż szokuje xD

BTW: Zacząłem ostatnio czytać mangową parodię Death Note, manga nazywa się Onani Master Kurosawa i normalnie miażdży tematyką, główna bronią bohatera jest że się tak wyrażę silna prawa ręka ;) Nie, to nie jest hentai, zwykły shonen z dość przyziemną tematyką i spora dawką humoru. Polecam, zwłaszcza fanom DN i CG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:26, Abomek42 napisał:

Jest jakies anime, w ktorym panuje patologia?
Mowie tu o klimatach jak np w Elfen Lied, kilka odcinkow FMA (ojciec chimeryzujacy wlasna
corke z psem) etc
Nie chodzi mi tu o czysta brutalnosc - mowie o czyms co przedstawia najgorsze mozliwe
ludzkie zachowanie.
Istnieje anime o ktorym mowie?

Texhnolyze(zachowanie, brutalność, co innego to mi się nie nasuwa, nie gustuje w takich klimatach zbyt mocno), "trochę" Hellsing Ultimate.

Bartex69
D.Gray-Man(tutaj jest trochę mroczniejszy i cięższy klimat, uwaga przez gdzieś tak pierwsze 30-40 odcinków akcja toczy się powoli, żeby potem wywalić z grubej rury potężny osom i esencję świetności aż do końca pierwszej serii), Soul Eater(imo po 36 odcinku to sie juz za mange lepiej zabierac, ze względu na to, że fillery po prostu są mizerne), trochę też Full Metal Alchemist(ten stary i nowy ;>) i Katekyo Hitman Reborn!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się