Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2009 o 19:51, Pablo1989 napisał:


2.Jak się nazywają w Anime/Mandze symbole do wyrażania emocji np taka mała chmurka kiedy
postać np odechneła z ulgą po czymś nie przyjenym.


Na takie rzeczy mówi się: sufiksy (SFX).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 19:46, Karharot napisał:

Ja nie tyle jej nie lubię co po prostu uważam za całkowicie nieciekawą postać.
O ile jej rola w Fate i UBW była w porządku o tyle jej nagłe przesunięcie na pierwszy
plan w HF zupełnie mi nie pasowało, zwłaszcza że było połączone z przesunięciem większości
innych postaci do tła lub też błyskawiczną ich likwidacją (a miałem nadzieję że będzie
więcej dialogów z udziałem Lancera lub Kojirou:). Właściwie jedynym plusem ostatniego
arcu było to że dowiadywaliśmy się czegoś więcej o Rider ale to o wiele za mało aby uczynić
go atrakcyjnym...
Ech, sorry - rozpisałem się:)

Chciałbym móc napisać tyle samo, ale powiedziałeś dokładnie wszystko co i jak mógłbym napisać ;) Dokładnie tak jest, przed grą w ogóle sobie nie wyobrażałem, że z nią arca mozna zrobić..

Evangelion 1.0
Jest czad, w wersji 1080p jest jeszcze większy czad. Nie mogę się już doczekać E 2.0.
Jak obejrze evcię to chyba przyałoby się wreszcie jakąś nową serię zacząć :)

W ogóle to zacząłem czytać :N Spice and Wolf i kurde to jest jeszcze lepsze niż anime! Jednak i tak im więcej czytam tym więcej anime chcę! Niestety jestem już pewien, że w odcinku 5 SaW II nie zakończy się jeszcze rzodział "kłótni" :(

Zapraszam do czytania wpisu nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 20:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Evangelion 1.0
Jest czad, w wersji 1080p jest jeszcze większy czad. Nie mogę się już doczekać E 2.0.
Jak obejrze evcię to chyba przyałoby się wreszcie jakąś nową serię zacząć :)

Ano czad był. Ciekawe jak wybrną z całej sytuacji wprowadzenia nowego pilota. Poza tym szkoda, że zmienili japońskie nazwisko Asuki. Piękne Soryu zamieniło się na Shikinami.
Kurde pamiętam jak przez prawie cały dzień oglądałem trailer z "Beautiful World" Utady Hikaru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh Evangelion to nie lada smakołyk :)
W 1.0 jeszcze trzymają się pierwowzoru, zastanawiam się jak bardzo namieszają 2.0, nowy pilot,nowa eva, sporo się pewno namiesza.

Tymczasem polecam

LEGEND OF GALACTIC HEROES
http://www.youtube.com/watch?v=upS-pi-sOAQ&feature=related

Dla tych którzy podniecali się mega "taktycznymi" bitwami w gundamach, Code geass i takich tam pseudo inteligentnych anime które choć głupiutkie są jednak fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już znamy prawdziwy powód dla którego popełnił samobójstwo :D
Tak swoją drogą to jak już ktoś kręci coś gdzie ta sama akcja powtarza się kilka razy to zazwyczaj ogranicza się do jednego odcinka, maks jednego filmu. Oni chyba próbują pobić jak8iś cholerny rekord piorąc mózgi widzów przez... ile to już godzin w sumie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:39, Karharot napisał:

Teraz już znamy prawdziwy powód dla którego popełnił samobójstwo :D
Tak swoją drogą to jak już ktoś kręci coś gdzie ta sama akcja powtarza się kilka razy
to zazwyczaj ogranicza się do jednego odcinka, maks jednego filmu. Oni chyba próbują
pobić jak8iś cholerny rekord piorąc mózgi widzów przez... ile to już godzin w sumie będzie?


8 x 20 minut każdy odcinek ;] to wychodzi prawie 3 godziny. Jeśli dodamy do tego cały opening i ending to wyjdą 3 godziny. Zamiast nazwy "The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2" powinna być "The Bored Nagato"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:46, SiDi napisał:

8 x 20 minut każdy odcinek ;] to wychodzi prawie 3 godziny. Jeśli dodamy do tego cały
opening i ending to wyjdą 3 godziny. Zamiast nazwy "The Melancholy of Haruhi Suzumiya
2" powinna być "The Bored Nagato"

Całe szczęście, że nie zabieram się za ten przydługi gniot... IMHO nazwa powinna być zmieniona na "The Decapitation of Kadokawa Anime" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 21:05, Earthshaker napisał:

Ano czad był. Ciekawe jak wybrną z całej sytuacji wprowadzenia nowego pilota. Poza tym
szkoda, że zmienili japońskie nazwisko Asuki. Piękne Soryu zamieniło się na Shikinami.

Również jestem ciekaw, w końcu 0 tak czytałem - w filmach ma być ukazana pierwotna wizja reżysera

Dnia 31.07.2009 o 21:05, Earthshaker napisał:

Kurde pamiętam jak przez prawie cały dzień oglądałem trailer z "Beautiful World" Utady
Hikaru ;)

Sam go miałem sobie długo na gieesie :] i kurde cały czas mam na komórce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa kampania reklamowa Kadokawy ,,Nawet Hitler nie lubi Endless Eight" :3
Swoją drogą, teraz ktoś powie że EE jest dobre, to się zaśmieję mu prosto w twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał Kara no Kyoukai - Garden of Sinners? On-going póki co, mógłby ktoś polecić coś o równie zwalającej z nóg oprawie i równie przytłaczającym klimacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokyo Magnitude 8.0 ep 4

Spoiler

Mirai jest najbardziej emowatą i pechową postacią jaką ostatnio widziałem :D
Scena upadku tokyo tower (to było do przewidzenia :D) całkiem fajniusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2009 o 20:38, Ichibanboshi-kun napisał:

W ogóle to zacząłem czytać :N Spice and Wolf i kurde to jest jeszcze lepsze niż anime!
Jednak i tak im więcej czytam tym więcej anime chcę! Niestety jestem już pewien, że w
odcinku 5 SaW II nie zakończy się jeszcze rzodział "kłótni" :(


Zaciekawiłeś mnie, mimo że nie cierpię czytać mangi na monitorze.

http://cgi.ebay.pl/SPICE-WOLF-Horo-PVC-Statue-GSC_W0QQitemZ380144272620QQcmdZViewItemQQptZComics?hash=item58825d44ec&_trksid=p3286.c0.m14

Nie no za 60 zł... Muszę to jakoś zdobyć.... Ile dają na czarnym rynku za nerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 04:01, FranTheMan napisał:

Ktoś oglądał Kara no Kyoukai - Garden of Sinners? On-going póki co, mógłby ktoś polecić
coś o równie zwalającej z nóg oprawie i równie przytłaczającym klimacie ;)

Wszyscy tu to oglądają :) A co do podobnych to ciężko cośtakiego znaleść z oboma tymi czynnikami. Obejrz może Fate/Stay Night adaptacja co prawda gorsza niż KnK ale też ma ten klimat Type Moon, no i jak pisałem wcześniej ma być film F/S Night który może będzie miał szanse pokazać siłe tego tytułu. Albo lecące teraz Canaan które jak wcześniej określiłem wygląda troche jak Kara no Kyoukai z bronią palną(jeśli chodzi o walki) no i kreske również na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 12:42, Mysterum napisał:

Nie wiem, czy to przez te awatary, ale zbanowali mnie na MAL''u xD


Czyżbyś dostawał taki śmieszny różowy komunikat?
Chyba się po prostu MAL wywalił, bo kumpel też go dostaje, a nawet nie ma na nim konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 12:46, heyboy napisał:

> Nie wiem, czy to przez te awatary, ale zbanowali mnie na MAL''u xD

Czyżbyś dostawał taki śmieszny różowy komunikat?
Chyba się po prostu MAL wywalił, bo kumpel też go dostaje, a nawet nie ma na nim konta.


Ta, różowy komunikat o zbanowaniu dostaje, jeszcze godzinę temu tego nie miałem. Nie przypominam sobie też, żebym złamał regulamin (za wcześniejsze awatary nie dostawałem warnów). Skoro tak, to pewnie znowu jakiś błąd mają. A już się przestraszyłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 12:42, Mysterum napisał:

/.../

Nie wiem, czy to przez te awatary, ale zbanowali mnie na MAL''u xD

W dodatku na mnie to się też przerzuciło... : [
<banned on MAL>
Co tydzień albo dwa coś musi wywalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się