Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2009 o 22:58, Gol_Galad napisał:

Buu... Teraz przez, to, że czekam na kartę graficzną, to muszę dzielić kompa z siostrą(
i po części tatą, który - całe szczęście - wchodzi raz albo dwa na tydzień). Pozostaje
TV - nic się nie zmieniło(przez rok od kiedy zacząłem oglądać anime w przerwach pomiędzy
stukaniem levela w WoWie, telewizje już w ogóle skreśliłem z codzienności), w dodatku
jest jakaś powalona zmowa między właścicielami stacji - reklamy w tych samym czasie potrafią
być całkiem wkurzające, a ich czas trwania woła o pomstę do UE...

Zacząłem czytać "The World God Only Knows" - powiem, że na początku póki co to
naprawdę świetna manga. xD
Historia koncentruje się na Katsuragi Keima - chłopaku, którego geniusz jest na poziomie
Lelou z CG, tylko, że w date-simach. W internecie jest znany jako "bóg podrywania", jednak
w grach, a prawdziwych dziewczyn nienawidzi, bo nie są one tak doskonałe jak te w 2D,
w dodatku cieszy się popularnością bycia "otamegane". Jednak pewnego dnia, dzięki swojej
popularności w internecie, spotyka go diablica prosto z piekła - Erushii(moe! ^^), której
zadaniem jest polowanie na dusze, zaś te nie chciały pozostać w owym piekle. Ma mu pomóc
w tym Keima, (biedak) musi zdobyć miłość dziewczyn, u których serca są doskonałym lokum
dla złych duchów, aby je zesłać na dół z powrotem. Jeśli odmówi wykonywania tej pracy,
to utraci bardzo ważną część ciała... : P


Z nudów przeczytałem sobie jeden czapter i naprawdę mnie zaciekawiła ta manga. Nie wiem jeszcze czy będę dalej czytał, ale być może zanotuję sobie to w pamięci, by do tego wrócić :D Dzięki za napisanie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CANAAN ep5

Dnia 02.08.2009 o 23:10, Lex napisał:

Ta, Yun Yun wymiata.

Spoiler

Akcja z pistoletem była w tym odcinku zabójcza.

;>

Spoiler

Zwłaszcza początek jak spojrzała w bok i zauważyła siedzącą przy niej Canaan XD (też bym wtedy spadł:D)
Numer ze 150 laskami dynamitu i ten ze "zboczeńcem" też były dobre XD


Rozumek to ona ma nieco rozklekotany ale z nawiązką nadrabia energią i entuzjazmem:)
Spoiler

(przynajmniej zazwyczaj, szkoda mi jej w tych innych scenach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 22:58, Gol_Galad napisał:

Zacząłem czytać "The World God Only Knows" - powiem, że na początku póki co to
naprawdę świetna manga. xD(..)


Też to zacząłem 2 dni temu czytać :D Jak na razie fajna manga, zwłaszcza, np. zawarcie kontraktu xD


Wreszcie nadrobiłem Tokyo mag. 8
Jak dla mnie bomba, nie dostajemy często anime katastroficznego na takim poziomie, czekam na więcej ;) - i przyydałby się jakiś fanstastyczny wątej dla tych trzęsień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 04:25, Ichibanboshi-kun napisał:

Hahaha, potwierdziło się! Kadokawa wydjae Endless Eight po normalnemu! Ale czy ja widzę
dobrą cenę? 7k yenów?!

Pojypało ich, to wszystko - myślą, że to jeszcze się sprzeda, haruhism się rozpadł. To samo będzie, tylko w innym opakowaniu...

Dnia 03.08.2009 o 04:25, Ichibanboshi-kun napisał:

http://www.sankakucomplex.com/2009/07/31/haruhi-endless-eight-marketing-genius/ - uwaga
strona może zawieraćtręsci nieodpowiednie dla dzieci poniżej 18 roku życia ;P

Ona nie może - ona zawiera. Hentai tam trochę jest, ale znam lepsze stronki. Przynajmniej to tylko dodatek do newsów. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 03.08.2009 o 02:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Wreszcie nadrobiłem Tokyo mag. 8
Jak dla mnie bomba, nie dostajemy często anime katastroficznego na takim poziomie, czekam
na więcej ;) - i przyydałby się jakiś fanstastyczny wątej dla tych trzęsień :)


Jak dla kogo :P Dla mnie to co najwyżej średnie anime, a główna bohaterka jest mniej więcej tak wkurzająca jak ~Uuu z Umineko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 09:25, SiDi napisał:

Jak dla kogo :P Dla mnie to co najwyżej średnie anime, a główna bohaterka jest mniej
więcej tak wkurzająca jak ~Uuu z Umineko :D

Jak dla mnie to Maria jest idealem bohaterki przy tej gówniarze z TM 8. Tak rozpieszczonego i rozpieszczonego bachora który twierdzi że cały świat go nie rozumie i jest zły dawno nie widziałem. A takich bohaterów/bohaterek nie lubie najbardziej. No i Mari w końcu ktoś przyłożył i kazał się zamknąć zamiast to znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ona przechodzi przez okres dojrzewania i jej przjedzie, a Uuuuu~ Marii do końca życia zostanie xD
Mnie się anime odoba, nie jest na poziomie super hiper zajeczadowym, ale nie jest też super hiper zajedupiatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 11:57, Ichibanboshi-kun napisał:

Ale ona przechodzi przez okres dojrzewania i jej przjedzie, a Uuuuu~ Marii do końca życia
zostanie xD

Do końca życia ?? W sensie, przez tych parę dni zanim zostanie zabita ?? I nie to nie spoiler, nie wiem kto zginie, tak tylko zgaduje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 12:18, Hubi_Koshi napisał:

Do końca życia ?? W sensie, przez tych parę dni zanim zostanie zabita ?? I nie to nie
spoiler, nie wiem kto zginie, tak tylko zgaduje :-P


Jeśli ja nie stanę jej na drodze to przeżyje :)
Ja bym ją najchętniej zatłukł własnymi rękoma, choć na razie widziałem tylko jeden odcinek xD

Btw. Witaj wsród żywych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 13:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Jeśli ja nie stanę jej na drodze to przeżyje :)
Ja bym ją najchętniej zatłukł własnymi rękoma, choć na razie widziałem tylko jeden odcinek
xD

Poczekaj na epizod 3 tam pooglądasz sobie jej śmierć do woli(mam nadzieje że tego nie wytną ale wątpie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 13:39, Tomoya-kun napisał:

Poczekaj na epizod 3 tam pooglądasz sobie jej śmierć do woli(mam nadzieje że tego nie
wytną ale wątpie).


Najpierw Caanana zacznę a potem może to. Choć mam chrapkę na Gunslingergirl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY FMA: Brotherhood ep. 18

Spoiler

Edzio z Armstrongiem udaje się do ruin Xerxes. Okazuje się, że Maria Ross jednak żyje, a Mustang nie jest takim s... na jakiego wyglądał w poprzednim epku. Stalowy spotyka w ruinach Ishbalczyków, dowiaduje się co nieco o śmierci rodziców Winry. Falmana i Barry''ego (zbroja z 5th Lab) atakuje potworek Homunculusów. Risę Hawkeye atakuje Gluttony.
Swoją drogą liczyłem, że w Xerxes pojawi się jakiś badass, który skopie Eda i majora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 13:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja bym ją najchętniej zatłukł własnymi rękoma, choć na razie widziałem tylko jeden odcinek
xD

Hmm widziałem kompilację scen z nią i... hmm sam nie wiem czy jest Aż Tak irytująca jak by wynikało z ludzkich reakcji. Czy ona naprawdę aż tak działa na nerwy ??

Dnia 03.08.2009 o 13:29, Ichibanboshi-kun napisał:

Btw. Witaj wsród żywych :D

Móóózgi, móóóózgi, móóó.. Aaa że jak, że co ?? Wybacz z kuzynem urządziliśmy sobie maraton filmów o zombie ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 15:52, Hubi_Koshi napisał:

Hmm widziałem kompilację scen z nią i... hmm sam nie wiem czy jest Aż Tak irytująca jak
by wynikało z ludzkich reakcji. Czy ona naprawdę aż tak działa na nerwy ??

BArdziej nawet.

Dnia 03.08.2009 o 15:52, Hubi_Koshi napisał:

Móóózgi, móóóózgi, móóó.. Aaa że jak, że co ?? Wybacz z kuzynem urządziliśmy sobie maraton
filmów o zombie ^^;

To pewnie po takiej dawce prania mózgu Ty tez zombie jestes xD a dead snow(czy jakoś tak)to o zombie nazistach tez oglądaliście xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 15:52, Hubi_Koshi napisał:

Hmm widziałem kompilację scen z nią i... hmm sam nie wiem czy jest Aż Tak irytująca jak
by wynikało z ludzkich reakcji. Czy ona naprawdę aż tak działa na nerwy ??

Mogę Ci odpisać jednym słowem: tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:00, Ichibanboshi-kun napisał:

BArdziej nawet.

Aż tak... ale to przecież dziecko jest, ono nie może być aż Tak wkurzające... nie... sądzę że jednak może... dzieci to straszne stwory.

Dnia 03.08.2009 o 16:00, Ichibanboshi-kun napisał:

To pewnie po takiej dawce prania mózgu Ty tez zombie jestes xD a dead snow(czy jakoś
tak)to o zombie nazistach tez oglądaliście xD?

Naaah zombie to ja jestem teraz przez upał (jak jeszcze jakiś ciołek w prognozie zacznie mi mówić o "Ładnej Pogodzie" i "Na szczęście chmury niedługo odejdą" to mu zrobię to co zrobił Hancock w pierdlu dwóm więźniom którzy mu podskakiwali, tylko że w wersji jednoosobowej.
O tym filmie nie słyszałem. Oglądaliśmy "Świt Żywych Trupów" "Ziemię ŻT" "Wysyp ŻT" oraz "28 dni/tygodni później".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się