Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 16:02, Cirno napisał:

FMA 18 - Mustang to jednak dobry człek, dobrze że nie zdechnie :3

Ech wy bando nieczytających mangi ignorantów :-P Mustang to najfajniejszy i najbardziej badass oficer w tym kraju. Poczekajcie aż się wkurzy i sobie "pogada" z Envy... ale do tego jeszcze daleko.
No ale... co w tej Marii jest takie wkurzające ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:17, Hubi_Koshi napisał:

Ech wy bando nieczytających mangi ignorantów :-P Mustang to najfajniejszy i najbardziej
badass oficer w tym kraju. Poczekajcie aż się wkurzy i sobie "pogada" z Envy... ale do
tego jeszcze daleko.


I tylko my o tym wiemy czy ktoś jeszcze :3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:21, Ichibanboshi-kun napisał:

I tylko my o tym wiemy czy ktoś jeszcze :3?

Ech ta mango-czytaniowa ignorancja :-P No nic, przynajmniej ludzie będą mięli niespodziankę. Btw. motyw z Alem twierdzącym że nie jest bratem Eda i okładającą go wielkim kluczem Winry już był nie ??
A tak poza tym... dokonywałeś może wczoraj jakichś... podbojów :-> Wiesz o jakiej grze mówię :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:21, Ichibanboshi-kun napisał:

I tylko my o tym wiemy czy ktoś jeszcze :3?


Ja też wiem :P Szkoda mi tylko Hughes''a. Fajny gość z niego był. Radości było przy nim co niemiara. I jego komentarze coby sobie Mustang w końcu żonę znalazł... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 16:17, Hubi_Koshi napisał:

Ech wy bando nieczytających mangi ignorantów :-P Mustang to najfajniejszy i najbardziej
badass oficer w tym kraju. Poczekajcie aż się wkurzy i sobie "pogada" z Envy... ale do
tego jeszcze daleko.

Albo z Lust... : D
Dolicz także i mnie do czytających mangę FMA.

Dnia 03.08.2009 o 16:17, Hubi_Koshi napisał:

No ale... co w tej Marii jest takie wkurzające ??

Na jej animacje lecą krocie, współczucie dla seiyuu grającego ją(trochę fajnych postaci robiła...) oraz jej płacz. : p
>Naaah zombie to ja jestem teraz przez upał (jak jeszcze jakiś ciołek w prognozie zacznie mi mówić o "Ładnej >Pogodzie" i "Na szczęście chmury niedługo odejdą"
Oczekuję, aż nadejdą - na-plażowałem się wystarczająco na ten rok.
>to mu zrobię to co zrobił Hancock w pierdlu dwóm więźniom >którzy mu podskakiwali, tylko że w wersji >jednoosobowej.
Poor guy(tak znam tę scenę z TEGO filmu, jednoosobowa IMO... po prostu nie chcę wyobrażać odczuć podlegającego karze)

Hubi - zapoznaj się z The World God Only Knows(Kami no Mizo Shiru Sekai). W skrócie gość - Keima Katsuragi będący geniuszem kalibru Leloucha z Code Geass(w sumie też całkiem podobny z wyglądu) został zakontraktowany z diablicą from hell(która jest także moe) do polowania na dusze, poprzez zdobywanie dziewiczych serc(przewija się ich typów trochę, nie powtarzają się prawie : D). Za nie wykonywanie roboty albo jej zawalenie - straci bardzo ważną część ciała poprzez gilotynowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 17:27, Gol_Galad napisał:

Albo z Lust... : D

A właśnie jeszcze nie było spotkania z Lust.

Spoiler

Heh czy Mustang nie jest przypadkiem gościem który w pojedynkę załatwił Najwięcej Homunculusów w całej mandze ?? Chociaż Envy może się nie liczyć bo nie był wtedy na full-powerze

Dnia 03.08.2009 o 17:27, Gol_Galad napisał:

Dolicz także i mnie do czytających mangę FMA.

Ja wohl

Dnia 03.08.2009 o 17:27, Gol_Galad napisał:

Na jej animacje lecą krocie, współczucie dla seiyuu grającego ją(trochę fajnych postaci
robiła...) oraz jej płacz. : p

Hmm chyba sobie Może to Umineko obejrzę. To jest coś w rodzaju jakiegoś serialu detektywistycznego jak z Sherlockiem Holmesem albo cuś, czy może zwyczajna rzeźnia ??

Dnia 03.08.2009 o 17:27, Gol_Galad napisał:

Oczekuję, aż nadejdą - na-plażowałem się wystarczająco na ten rok.

W sensie masz dość słońca czy masz go za mało ?? W sumie rozumiem ludzi z Polski którzy nie chcą chmur bo sprowadzają masę kłopotów (oberwane kable, powalone drzewa etc.) ale u mnie spokojnie jest więc CHCĘ chmur.

Dnia 03.08.2009 o 17:27, Gol_Galad napisał:

Poor guy(tak znam tę scenę z TEGO filmu, jednoosobowa IMO... po prostu nie chcę wyobrażać
odczuć podlegającego karze)

To lepiej nie oglądaj prognoz pogody bo może się zdarzyć któregoś słonecznego dnia że tam do nich wpadnę i... będą musięli w trybie przyśpieszonym wrzucać na program "czerwone kółeczko" czyli nie dla dzieci. Heh ja sobie myślałem że Hancock na początku filmu żartował gdy groził tym trzem włamywaczom, ale... O Rany, ta scena była komicznie okrutna XD

Dnia 03.08.2009 o 17:27, Gol_Galad napisał:

Hubi - zapoznaj się z The World God Only Knows(Kami no Mizo Shiru Sekai).

Spokos kokos już czytałem twoją zachętę do przeczytania tej mangi :-) Jak już przy diabłach i przyrodzeniu jesteśmy to może spróbuj My Balls O chłopaku w którego... hekhem Ballsach została zapieczętowana królowa demonów i demonice teraz się pokazują próbując go zgwałcić by uwolnić ich królową. Czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w to grałem :3
I szczerze mówiąc wolę inne gry tego typu, nie flashowe :D

Zaczynam oglądać Kara no Kyokai, wszyscy polecacie, więc muszę spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 17:39, Hubi_Koshi napisał:

A właśnie jeszcze nie było spotkania z Lust.

Spoiler

Heh czy Mustang nie jest przypadkiem
gościem który w pojedynkę załatwił Najwięcej Homunculusów w całej mandze ?? Chociaż Envy
może się nie liczyć bo nie był wtedy na full-powerze


FMA Manga!

Spoiler

Sam Mustang jeszcze może dostać ostrego power upa - sekret ognistej alchemii na plecach Rizy(albo już go zna, bo coś o tym było xd), to co pozostawił po sobie jego sensei. Już robi im parapetówkę z średniowiecza.

Dnia 03.08.2009 o 17:39, Hubi_Koshi napisał:

Hmm chyba sobie Może to Umineko obejrzę. To jest coś w rodzaju jakiegoś serialu detektywistycznego
jak z Sherlockiem Holmesem albo cuś, czy może zwyczajna rzeźnia ??

Mix tego i tego(akurat muszę nadrobić dwa odcinki...).

Dnia 03.08.2009 o 17:39, Hubi_Koshi napisał:

W sensie masz dość słońca czy masz go za mało ?? W sumie rozumiem ludzi z Polski którzy
nie chcą chmur bo sprowadzają masę kłopotów (oberwane kable, powalone drzewa etc.) ale
u mnie spokojnie jest więc CHCĘ chmur.

Problemy w związku z burzami mnie nie obowiązują(póki co). Czekam na nie też - aby tylko było pochmurno, to wystarczy dla mnie, aby mieć najspokojniejszy sierpień w życiu.

Dnia 03.08.2009 o 17:39, Hubi_Koshi napisał:

To lepiej nie oglądaj prognoz pogody bo może się zdarzyć któregoś słonecznego dnia że
tam do nich wpadnę i... będą musięli w trybie przyśpieszonym wrzucać na program "czerwone
kółeczko" czyli nie dla dzieci.

Spoko, na 99%(cuda się zdarzają) będzie nieocenzurowana wersja(oczywiście przerywają przekaz przy w najlepszych momentach... -.-') na youtubie, więc nie muszę. Z przypadkiem pozostawionej sobie włączonej kamery, oczywiście. Nie ważne jak ta stacja by się starała to skasować i tak tego nie zrobi. : P
>Heh ja sobie myślałem że Hancock na początku filmu żartował gdy groził tym trzem włamywaczom, ale... O >Rany, ta scena była komicznie okrutna XD
Szkoda, że nie było więcej scenek o tym jakim był "herosem" przed ową metamorfozą, lubiłem określenie "wqrwiony i upity czarny superman". : P

Dnia 03.08.2009 o 17:39, Hubi_Koshi napisał:

Spokos kokos już czytałem twoją zachętę do przeczytania tej mangi :-) Jak już przy diabłach
i przyrodzeniu jesteśmy to może spróbuj My Balls O chłopaku w którego... hekhem
Ballsach została zapieczętowana królowa demonów i demonice teraz się pokazują próbując
go zgwałcić by uwolnić ich królową. Czy coś w tym stylu.

"...The only way to do so is to make Kohta ejaculate, and Elyse only has 30 days to do it..."
Lol! Będę się zabierał za to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:01, Cirno napisał:

Ja w to grałem :3
I szczerze mówiąc wolę inne gry tego typu, nie flashowe :D

Oj tam gra to gra, format nie ważny :-) Poza tym fajnie czasem dla odmiany pograć w taką gierkę by oderwać się od poważnych RPGów i strategii... chociaż muszę przyznać że zanim zdobywa się

Spoiler

wibrator

to jest troszkę trudno... ale pewnie będzie jeszcze trudniej bo dopiero na początku jestem. A jak przy "mało poważnych" gierkach jesteśmy to spróbuj Gadget Trial o ślicznych moe dziewczynach walczących jako czołgi myśliwce itp. Bardzo fajna i Cokolwiek trudna turowa strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem farta bo na początku zdobyłem

Spoiler

majteczki ze słonikiem w loterii

ale jak wsadzałem co nieco w co nieco przeciwnika, to strasznie duzo mi zabieralo energii ;P i się trochę zniechęciłem, przez co skombinowałem sobie inną grę tego typu coby sobie grać, ale jak wiesz nie mogę napisać o niej na forum :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:05, Gol_Galad napisał:

FMA Manga!

Spoiler

Sam Mustang jeszcze może dostać ostrego power upa - sekret ognistej alchemii
na plecach Rizy(albo już go zna, bo coś o tym było xd), to co pozostawił po sobie jego
sensei. Już robi im parapetówkę z średniowiecza.


Neee raczej już poznał i to dawno. Risa chyba z dwa razy już go prosiła by wypalił jej skórę i zniszczył tatuaż by nie doprowadził do tragedii czy cosik (a mówi tu pewnie o Mustangu) Poza tym biorąc pod uwagę fakt że nigdzie indziej nie widać żadnych innych Flame Alchemistów poza nim to pewnie jest jedynym.

Dnia 03.08.2009 o 18:05, Gol_Galad napisał:

Mix tego i tego(akurat muszę nadrobić dwa odcinki...).

Hmm.. no nic, zobaczymy, ale najpierw sobie chyba re-watchnę Nanohę (Magical Girls uzbrojone w broń masowego rażenia ^^) i obejrzę Hayate no Gotoku.

Dnia 03.08.2009 o 18:05, Gol_Galad napisał:

Problemy w związku z burzami mnie nie obowiązują(póki co). Czekam na nie też - aby tylko
było pochmurno, to wystarczy dla mnie, aby mieć najspokojniejszy sierpień w życiu.

Ototototo wystarczy że temperatury nie będą przekraczały 20-23 stopni i ja jestem szczęśliwy jak Chomik Alfred w składzie fistaczków w który walnęła ciężarówka z archiwaliami wszystkich numerów Playboya.

Dnia 03.08.2009 o 18:05, Gol_Galad napisał:

Spoko, na 99%(cuda się zdarzają) będzie nieocenzurowana wersja(oczywiście przerywają
przekaz przy w najlepszych momentach... -.-'') na youtubie, więc nie muszę. Z przypadkiem
pozostawionej sobie włączonej kamery, oczywiście. Nie ważne jak ta stacja by się starała
to skasować i tak tego nie zrobi. : P

Jak już raz coś zostanie wyemitowane to klapa nie da się już tego od-emitować, staje się to radosną częścią światowego śmietnika informacyjnego ^^ Wiesz jak się patrzę na te wszystkie Big Brothery i podobne to Naprawdę zaczynam się zastanawiać kiedy zaczną emitować coś w stylu "Death Race"

Dnia 03.08.2009 o 18:05, Gol_Galad napisał:

Szkoda, że nie było więcej scenek o tym jakim był "herosem" przed ową metamorfozą, lubiłem
określenie "wqrwiony i upity czarny superman". : P

Ja go osobiście zawsze nazywałem Super Menelem XD Kumpel kiedyś mi pokazał trailer i strasznie mi się spodobał pomysł na nieodpowiedzialnego menelowatego super bohatera, heh a tu okazało się że cała sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana.

Dnia 03.08.2009 o 18:05, Gol_Galad napisał:

"...The only way to do so is to make Kohta ejaculate, and Elyse only has 30 days to do
it..."
Lol! Będę się zabierał za to...

Miłego czytania, ja sam muszę się jeszcze za to zabrać ^^; A w ramach przekąski możesz spróbować "Hakoiri Devil Princess" niestety tylko 6 chapterów o chłopaku i ślicznej acz niewinnej (jak to brzmi) diablicy która chce chłopakowi odebrać duszę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:19, Cirno napisał:

Ja miałem farta bo na początku zdobyłem

Spoiler

majteczki ze słonikiem w loterii

ale jak
wsadzałem co nieco w co nieco przeciwnika, to strasznie duzo mi zabieralo energii ;P

Whoa to i takie ciekawe fanty można zdobyć na loterii... trzeba będzie trochę aktywniej w nich uczestniczyć. Ciekawe czy potem da radę zdobyć więcej baterii albo jakieś pojemniejsze... no nic pogra się i się zobaczy.

Dnia 03.08.2009 o 18:19, Cirno napisał:

i się trochę zniechęciłem, przez co skombinowałem sobie inną grę tego typu coby sobie
grać, ale jak wiesz nie mogę napisać o niej na forum :3

No ale tytuł podać chyba możesz co nie :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:28, Hubi_Koshi napisał:

No ale tytuł podać chyba możesz co nie :->

Nie chcę gorszyć ludzi. jeszcze na perverta wyjdę :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:30, Cirno napisał:

Nie chcę gorszyć ludzi. jeszcze na perverta wyjdę :3

Przykro mi to miejsce jest zajęte, po moim trupie zostaniesz tu pervertem :-] To najwyżej jako komentarz na mojego "blogaska" wrzuć tytuł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:30, Cirno napisał:

> No ale tytuł podać chyba możesz co nie :->
Nie chcę gorszyć ludzi. jeszcze na perverta wyjdę :3

Mówisz tak jakbyś poprzednim postem na takiego nie wyszedł. Poza tym pamiętaj że w tym temacie to nie bedzie odbierane dziwnie(i nie odpowiadamy za przypadkowe ofiary w sród tych którzy tu przypadkiem zajrzą). No i jakby co to możesz na MAL'u napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:34, Cirno napisał:

Ok, przeboleję :3

Danke Szynka ^^

Dnia 03.08.2009 o 18:34, Cirno napisał:

W tym momencie rozgryzam parę tytułów illusiona, m.in. School Mate :3

Ech tyle do przejrzenia i tak mało czasu T_T Niech w końcu wymyślą nieśmiertelność, nie będę się wtedy stresował że nie zdążę wszystkiego obejrzeć/przeczytać/zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:30, Cirno napisał:

> No ale tytuł podać chyba możesz co nie :->
Nie chcę gorszyć ludzi. jeszcze na perverta wyjdę :3

W tym temacie chyba każdy nim jest. Przynajmniej na swój sposób. : P

Hubi

>Ech tyle do przejrzenia i tak mało czasu T_T Niech w końcu wymyślą nieśmiertelność, nie będę się wtedy stresował że nie zdążę wszystkiego obejrzeć/przeczytać> /zagrać.
Akurat w TWGOK jest coś co w pewnym stopniu nawiązuje do tego czym się stresujesz... : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 17:16, heyboy napisał:

Ja też wiem :P Szkoda mi tylko Hughes''a. Fajny gość z niego był. Radości było przy nim
co niemiara. I jego komentarze coby sobie Mustang w końcu żonę znalazł... :D

I szkoda że już w 5 tomie :(


@Hubi

Niet, ale dzisiaj na pewno xD!
PS.Komu jeszcze Lust się podoba :D?(poza Winry, bo ona ownuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się