Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 18:54, Ichibanboshi-kun napisał:

> Ja też wiem :P Szkoda mi tylko Hughes''a. Fajny gość z niego był. Radości było
przy nim
> co niemiara. I jego komentarze coby sobie Mustang w końcu żonę znalazł... :D
I szkoda że już w 5 tomie :(

Ja tam Hughesa nie żałuje, zajmował miejsce należne innym, znacznie bardziej wyraźniejszym postaciom. W Brotherhood zrobili z niego takiego troche kretyne, w pierwszej części miał bardziej głowe na karku.

Dnia 03.08.2009 o 18:54, Ichibanboshi-kun napisał:

PS.Komu jeszcze Lust się podoba :D?(poza Winry, bo ona ownuje)

Mnie bardziej podobała się Lust z pierwszej części, ta nowa ma trochę zbyt duże usta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 19:04, Wintesun napisał:

Ja tam Hughesa nie żałuje, zajmował miejsce należne innym, znacznie bardziej wyraźniejszym
postaciom. W Brotherhood zrobili z niego takiego troche kretyne, w pierwszej części miał
bardziej głowe na karku.

Ale w mandze był pokazany z obu stron. Facet miał łeb na karku, ale z drugiej strony potrafił być... Zabawny xD
Ja tam jego śmierci żałuje.

Dnia 03.08.2009 o 19:04, Wintesun napisał:

Mnie bardziej podobała się Lust z pierwszej części, ta nowa ma trochę zbyt duże usta
:).

ja mam w głowie wyłącznie te z mangi kurde xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:40, Gol_Galad napisał:

Akurat w TWGOK jest coś co w pewnym stopniu nawiązuje do tego czym się stresujesz...
: D

W sensie że jak ?? Gość się stresuje że panien nie poderwie jeśli go... hekhem Przytną. Czy może stresuje się tym że nie uda mu się poderwać wszystkich panien i go za to Przytną ?? A ta diablica go chociaż wynagradza jakoś za dobrą robotę ??

===============>Cirno

Dnia 03.08.2009 o 18:40, Gol_Galad napisał:

Tylko to już masz gry całkowicie oparte na erghm, walce ;D
Bez pseud RPG itp. takie hardkorowe :3

Hmm w sumie lubiłem te RPGowe elementy... szkoda tylko że się lvli nie nabija. No nic, a tamtą gierkę się zobaczy i oceni.

===============>Ichibanboshi-kun

Dnia 03.08.2009 o 18:40, Gol_Galad napisał:

Niet, ale dzisiaj na pewno xD!

Powodzenia w wyzwalaniu świata spod władzy demonów :-3

Dnia 03.08.2009 o 18:40, Gol_Galad napisał:

PS.Komu jeszcze Lust się podoba :D?(poza Winry, bo ona ownuje)

Nom kobitka z niej ładna i w ogóle... tylko gdyby taka totalnie zła nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 19:50, Hubi_Koshi napisał:

> Akurat w TWGOK jest coś co w pewnym stopniu nawiązuje do tego czym się stresujesz...

> : D
W sensie że jak ?? Gość się stresuje że panien nie poderwie jeśli go... hekhem Przytną.
Czy może stresuje się tym że nie uda mu się poderwać wszystkich panien i go za to Przytną
?? A ta diablica go chociaż wynagradza jakoś za dobrą robotę ??

Nie chcę psuć zabawy, bo to całkiem mocne dżołki są. Powiem tylko, że jest tak potężnym fanem gal game, ze w internecie jest nazywany bogiem podrywania i dzięki temu, jak maniakalnie gra oraz robi wpisy na swojej tajemniczej stronie(parę godzin po premierze kilku tytułów na jego stronie są dokładne opisy, jego opinie oraz spostrzeżenia na temat wszystkich), przez co w wiadomościach zastanawiają się czym jest(nieświadomie jest taką buddą, ponieważ uratował on rynek tych gier), grupy ludzi próbowały go przebić, ale im się nie udało, a jest tak popularny, że w piekle o tym usłyszeli i dlatego go wybrali :D. Geniuszem jest w szkole, gdzie non-stop gra na PSP(nawet w czasie lekcji czy pływania), ma 100% we wszystkich przedmiotach(oczywiście oprócz chyba wf''u, a nauczyciel angielskiego załamuje się, że nieważne jaki test mu da, ten go zrobi), były próby odebrania mu konsolki, ale spełzły na niczym - nieważne ile mu PSP odebrano, ten wyciągał następne. W dodatku całe swoje doświadczenie w podrywaniu ma z gier(w sumie, to taki Lelouch - podobny zresztą http://img170.imageshack.us/img170/7972/07ns.png , który akurat jest zmuszany do zdobywania serc określonych dziewczyn, tylko, że nie ma geassa).
Pokazuję tutaj jedną akcję w tych obrazkach(która nie wymaga jako tako dobrej znajomości plotu), z Teacher Arc. :P
Co do nagrody - dostał siostrę(to ta z piekła, musiała jakoś z nim przebywać), która jest "nieznaną córką jego ojca". XD

Dnia 03.08.2009 o 19:50, Hubi_Koshi napisał:

> PS.Komu jeszcze Lust się podoba :D?(poza Winry, bo ona ownuje)
Nom kobitka z niej ładna i w ogóle... tylko gdyby taka totalnie zła nie była.

Akurat w pierwszej serii animca się zmieniła(ale to fillery były...)i dobra była. : o

20090803204724

20090803204850

20090803205001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valkyria Chronicles do 17 ep

Spoiler

W końcu nadrobiłem zaległości z VC, obecnie jest dużo lepiej niż było gdzieś tak w okoliach ep. 8-12 ale w porównaniu z orginałem wypada średnio. Większość wydarzeń jest wymyślona przez gości od anime(istniejące troche przeinaczone), co jest troche dziwne bo gra miałą taką konstrukcje jak anime i można by było to ładnie i bez problemów zekranizować. No i wojne te przedstawili troche ugrzecznioną, jak do tej pory dużo mniej cywilów i żołnierzy ucierpiało tu niż w orginale(nie licząc masakry z 14 ep) Najbardziej moim zdaniem ucierpiała scena śmierci Isary która w grze była zrobiona o niebo lepiej niż w anime http://www.youtube.com/watch?v=YDY3c8I4Ar4 tu znalazłem wideo aby pokazać jak wyglądało to w orginale. Choć dla anime napewno nie moge odmówić tego że ma dość wysoki poziom grafiki, a zwłaszcza efektów typu eksplozji, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 20:57, Gol_Galad napisał:

Nie chcę psuć zabawy, bo to całkiem mocne dżołki są. Powiem tylko, że jest tak potężnym
fanem gal game, ze w internecie jest nazywany bogiem podrywania i dzięki temu

To jeszcze raz jak się ten facet nazywał ?? [Szykuje miejsce w swoim Panteonie zboczonych Bóstw obok Hentai Kamena, Jacka Rakana, Happosaia, Kenseia Ma, Haruny i Omake Fate] Hmm muszę w końcu rozpisać ten swój Panteon... Nie no gość normalnie Owni. To z tymi PSP mnie rozwaliło XD Do Leloucha faktycznie podobny, ale nie z zachowania, Lelouch nie "Aceował" wszystkich testów bo starał się utrzymywać Low Profile, ale i tak wymiata. No i najważniejsze pytanie, czy te jego "zdolności podrywania" działają w ogóle w "Real Lifie" ??

Dnia 03.08.2009 o 20:57, Gol_Galad napisał:

Pokazuję tutaj jedną akcję w tych obrazkach(która nie wymaga jako tako dobrej znajomości
plotu), z Teacher Arc. :P

Odlocik normalnie XD Chyba sobie faktycznie rzucę okiem na tą mangę.

Dnia 03.08.2009 o 20:57, Gol_Galad napisał:

Co do nagrody - dostał siostrę(to ta z piekła, musiała jakoś z nim przebywać), która
jest "nieznaną córką jego ojca". XD

Hmm... nieznana córka huh ?? To co ojcu też narobią reputacji kasanowy XD

Dnia 03.08.2009 o 20:57, Gol_Galad napisał:

Akurat w pierwszej serii animca się zmieniła(ale to fillery były...)i dobra była. : o

Spoiler

Heh szkoda trochę że w mandze tylko Greeda można uznać za W Miarę dobrego... no dobra moralnie szarego w porównaniu do Ojca i innych Homunculusów



Wai Wai nowy chapter Negimy ^^ And the Fanservice Continous, teraz mi do szczęścia tylko KonoSetsu Dance brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 19:59, Cirno napisał:

Jakbyś chciał mogę Ci więcej takich polecić jak chcesz :P (wyszedłem na jeszcze większego
perverta arr)

Jak już powiedział Tomoya-kun my tu Wszyscy mamy nieco nakręcone w głowach więc nie czuj się źle, jesteś wśród swoich :-) A za tytuły będę wdzięczny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 21:52, KrisK91 napisał:

>(...)
Hehe; widzę, że nie tylko ja zachwycam się tą mangą. Główny bohater po prostu wymiata,
a jego "I hate 3D girls" powoli zaczyna mi się udzielać :(

Pewnie że nie. Kiedy zaczeliście je czytać? ja dwa tyg temu i mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 22:36, Ichibanboshi-kun napisał:

>
Pewnie że nie. Kiedy zaczeliście je czytać? ja dwa tyg temu i mi się podoba :D


Ja żeby zacząć czytać jakąś mangę, muszę się pół roku do tego przygotowywać mentalnie :P
Chociaż z anime nie mam tego problemu :)

P.S. I ta panda w Twoim avku ma jakieś ukryte znaczenie? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 22:38, Mysterum napisał:


P.S. I ta panda w Twoim avku ma jakieś ukryte znaczenie? :3


Mnie się kojarzy tylko z ''panda3'' :D
A ta manga naprawdę dobra. To moja trzecia w życiu manga, którą czytam i mam zamiar skończyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 23:05, Ichibanboshi-kun napisał:

Mangi są fajne, tylko najgorzej, że niektóre raz na miesiać wychodzą, mogli by częściej
je wydawać :/

Najgorsze to jest to że przy niektórych tłumaczenie się w pewnym momencie urywa i zostaje się na lodzie w połowie historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacja niezła, dźwięk też niczego sobie tylko klimaty mi z lekka nie podchodzą - jakoś wolę coś oryginalnie japońskiego niż produkcję opartą na komiksach Marvela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 23:19, Karharot napisał:

Animacja niezła, dźwięk też niczego sobie tylko klimaty mi z lekka nie podchodzą - jakoś
wolę coś oryginalnie japońskiego niż produkcję opartą na komiksach Marvela...

W sensie nie lubisz Marvela i pokrewnych w ogóle czy też takich kulturowych "pożyczek" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 23:21, Hubi_Koshi napisał:

W sensie nie lubisz Marvela i pokrewnych w ogóle czy też takich kulturowych "pożyczek"
??

Swego czasu sporo z Marvela czytałem i oglądałem i jakoś się do niego po drodze zniechęciłem. Za dużo tego było i za bardzo do siebie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 23:07, Karharot napisał:

Najgorsze to jest to że przy niektórych tłumaczenie się w pewnym momencie urywa i zostaje
się na lodzie w połowie historii...


Na szczęście jeszcze na takie nie trafiłem, mam nadieje ze nie trafię.

A to to ja nazywam cosplayem :)

20090803234333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się