Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 23:12, Hubi_Koshi napisał:

Drodzy towarzysze mam tu coś co może was zainteresować

Ironman Anime
http://www.youtube.com/watch?v=h_ej7ZlS2oQ&feature=channel_page

Wolverine anime
http://www.youtube.com/watch?v=Lyy-KBFvKPg&feature=channel_page

No kurde... skoro Batman w wersji Anime okazał się wielkim sukcesem to nie widzę przeszkód dla Iron-Mana i Wolverine''a ,który defakto staje się coraz bardziej popularny :]
Chętnie obejrzę jak tylko się pojawi :]

Haha chociaż śmieszy mnie trochę Wolverine w wersji Devil May Cry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 00:06, MisticGohan_MODED napisał:

Mhhhmmm... po raz pierwszy od dawna mam tak zwane "mieszane uczucia" nie mogę się zdecydować czy to jest
a) Awesome
b) Perverted
c) Weird Awesome
d) Awesome Perverted

A co do Człowieka Puszki i Rosomaka. Też mnie zdziwiło jak przystojnym stał się tam Wolverine, aż dziwnie na niego patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bardzo fajnie widzę, że nie tylko ja czytam Kami no Mizo Shiru Sekai (aka the world god only knows). To bardzo dobrze bo jest świetna i trzeba ją rozprzestrzenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zniechęcaj się, KnK są dość dziwne pod tym względem że każdy następny film jest coraz lepszy zamiast coraz słabszy. Choć dla mnie już pierwsza część była bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Claymore ch 94

Spoiler

Wygląda na to że Riful nie tylko szybko wychwyciła słaby punkt duetu Alicia-Beth (choć wygląda na to że Beth radzi sobie o wiele lepiej niż po niej oczekiwałem) ale nawet zorientowała się w losie Isleya, co ciekawe los Daupha naprawdę ją obchodzi. No cóż, tak czy siak nie wygląda to dla niej zbyt dobrze, jej ostatnie dzieło najwyraźniej ją przerosło i za jednym zamachem zaatakowało wszystko aż do... horyzontu? Dalej?
Nieźle natomiast poradziła sobie z tym atakiem Clare która nie tylko sama go uniknęła ale nawet zdążyła uratować Deneve i Helen, zaimponowała mi też Priscilla która precyzyjnie wyczuła z takiej odległości tor lotu tych pocisków i spokojnie odsunęła Rakiego w bezpieczne miejsce.
Zastanawia mnie czy w następnym chapterze będzie coś istotnego czy też cały zostanie poświęcony walce z tym co się wykluwa (nie wróżę długiego życia temu co narodzi się koło Priscilli)? Chciałbym się dowiedzieć czy Riful z tego wyjdzie (choć jej szanse wyglądają kiepsko jeśli nie otrzyma jakiejś pomocy)...
Tak na boku - gdzie zniknęły te wszystkie demony które atakowały Riful wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 01:52, Karharot napisał:

Nie zniechęcaj się, KnK są dość dziwne pod tym względem że każdy następny film jest coraz
lepszy zamiast coraz słabszy. Choć dla mnie już pierwsza część była bardzo dobra.


Mnie się bardzo podobała pierwsza część, do finału wzbudzała zainteresowanie by skończyć się bombowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 02:46, Ichibanboshi-kun napisał:

Mnie się bardzo podobała pierwsza część, do finału wzbudzała zainteresowanie by skończyć
się bombowo

Mam takie samo zdanie choć IMO 5 część jest najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 03:07, Karharot napisał:

Mam takie samo zdanie choć IMO 5 część jest najlepsza:)


Fakt 5 część wgniata w siedzenie. Ma w sobie po prostu to coś, ale i po 6. nie jestem zawidziony. Choć moją ulubioną częścią po 5. jest chyba 3. Choć i 4. jest świetna, kurde, ciężko isię zdecydowa, pozostałe są chyba na równym 10. poziomie a 5.cześć na 20/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 05:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Polecam Paprikę, obejrzałem i cholender jasny ogień z tyłka. Dawno nie widziałem czegoś
tak intrygującego, zdumiewjącego, pomysłowego i ogólnie jestem od dużym wrażeniem


Jeśli lubisz takie klimaty, to koniecznie zobacz "Paranoia Agent". Ogólnie wszystkie filmy Satohsi Kona są intrygujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

To jeszcze raz jak się ten facet nazywał ?? [Szykuje miejsce w swoim Panteonie zboczonych
Bóstw obok Hentai Kamena, Jacka Rakana, Happosaia, Kenseia Ma, Haruny i Omake Fate] Hmm
muszę w końcu rozpisać ten swój Panteon... Nie no gość normalnie Owni. To z tymi PSP
mnie rozwaliło XD Do Leloucha faktycznie podobny, ale nie z zachowania, Lelouch nie "Aceował"
wszystkich testów bo starał się utrzymywać Low Profile, ale i tak wymiata. No i najważniejsze
pytanie, czy te jego "zdolności podrywania" działają w ogóle w "Real Lifie" ??

Keima Katsuragi. Wykorzystuje ogromną znajomość rozwiązań i doświadczeń z gal games i żadna tsundere mu się nie oprze po odpowiednich zagrywkach, chociaż ma reputację otaku. : D

Dnia 03.08.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

Hmm... nieznana córka huh ?? To co ojcu też narobią reputacji kasanowy XD

Powiem tylko, że jego ojciec musiał trochę szaleć w przeszłości, trochę więcej tych nieślubnych córek(from hell) Keimę nachodzi. W dodatku przez to matka Keimy wchodzi w Villain Mode(nieznana jest zbytnio jej przeszłość, była przywódczynią gangu motocyklowego) i nie chciałbym być w skórze biedaka, kiedy wróci do domu(często ma wyjazdy służbowe). : P

Dnia 03.08.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

Wai Wai nowy chapter Negimy ^^ And the Fanservice Continous, teraz mi do szczęścia tylko
KonoSetsu Dance brakuje.

Rakan w swoim żywiole<obrazki http://img195.imageshack.us/img195/194/mahousenseinegima259006.png http://img98.imageshack.us/img98/5832/mahousenseinegima259007.png http://img269.imageshack.us/img269/5339/mahousenseinegima259008.png >. Epicka bitwa z drużyną Fate''a. KonoSetsu - prawie na pewno będzie IMO. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KnK 2 za mną, znacznie lepiej niż w 1, nie jakieś cuda, ale było po prostu bardzo dobrze, końcówka zapowiedziała miłą część trzecią, za którą za niedługo się zabiorę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 film Kara no Kyoukai już za mną, teraz rozumiem co takiego w tym widzicie, całkowicie zmieniłem swoją dotychczasową opinie, film od początku do końca trzymał w napięciu, żeby skończyć się pięknym rozwaleniem mostu :3
Jeszcze 3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 09:21, ISAMU napisał:

Jeśli lubisz takie klimaty, to koniecznie zobacz "Paranoia Agent". Ogólnie wszystkie
filmy Satohsi Kona są intrygujące.


Kosmitus mi o tym wspomniał i z pewnością się zabiorę za więcej!
W ogóle soundtrack rownież cudo!
Satoshi Kon, sprawdzę co tam j eszcze ma i pewnie obejrzę :D

Lam, zobaczysz dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 09:35, Gol_Galad napisał:

Keima Katsuragi. Wykorzystuje ogromną znajomość rozwiązań i doświadczeń z gal games i
żadna tsundere mu się nie oprze po odpowiednich zagrywkach, chociaż ma reputację otaku.
: D

Nie ma co radosny gość... hmm wstawię go chyba jako Boga Date Simów chociaż to się może zmienić jak trochę poczytam tą mangę.

Dnia 04.08.2009 o 09:35, Gol_Galad napisał:

Powiem tylko, że jego ojciec musiał trochę szaleć w przeszłości, trochę więcej tych nieślubnych
córek(from hell) Keimę nachodzi. W dodatku przez to matka Keimy wchodzi w Villain Mode(nieznana
jest zbytnio jej przeszłość, była przywódczynią gangu motocyklowego) i nie chciałbym
być w skórze biedaka, kiedy wróci do domu(często ma wyjazdy służbowe). : P

Ożżżżż, Ouch, jedno wielkie Ouch dla ojca Keimy czyli ta kobitka to taka żeńska Yakuza, ciekawe czy traktuje swojego męża tak jak matka Kenichiego. Kobitka potrafi rozbroić i znokautować faceta który był w stanie uciekać przed mistrzami Ryozanpaku i nawet zyskał pochwalę od Shigure (kobiety która mieczem tnie czołgi na kawałki), a jego żonka powala go jednym ciosem i trzyma na krótkiej smyczy by nikogo nie zastrzelił XD

Dnia 04.08.2009 o 09:35, Gol_Galad napisał:

Taaa nie dość że się bije to na dodatek z grupą ślicznych dziewczyn, w najnowszym chapterze jest kontynuacja tej walki ale... ciężko to nazwać walką, Rakan praktycznie się z nimi bawi, a one nie są go w stanie nawet zadrapać, chyba tylko Homura jest w stanie nieco przypiec mu garniaka. Taaak już się nie mogę doczekać ^^ To (po pactio) będzie praktycznie jak przybicie pieczątki na związku Konoki i Setsuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 00:14, Hubi_Koshi napisał:

Mhhhmmm... po raz pierwszy od dawna mam tak zwane "mieszane uczucia" nie mogę się zdecydować
czy to jest
a) Awesome
b) Perverted
c) Weird Awesome
d) Awesome Perverted

Albo wszystkie opcje naraz xD

Dnia 04.08.2009 o 00:14, Hubi_Koshi napisał:

A co do Człowieka Puszki i Rosomaka. Też mnie zdziwiło jak przystojnym stał się tam Wolverine,
aż dziwnie na niego patrzeć.

Dla mnie szokiem była fryzura oraz to ,że zrobił się niesamowicie szczupły xD

Cirno
>Tysiące pervertów mu zazdroszczą :P
I jeszcze ma ciastka skubaniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 16:31, MisticGohan_MODED napisał:

Cirno
>Tysiące pervertów mu zazdroszczą :P
I jeszcze ma ciastka skubaniec !

Uwierzcie gdybyście znali pełen kontekst tej sytuacji nie chcieli byście być na jego miejscu(chyba że przekroczyliście granice perswrsji sado-maso O_o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się