Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

The World God Only Knows chapter 54

Spoiler

Czy nie przypomina on wam K-ON!? :D Nie wiem kiedy ten chapter ujrzał światło dzienne, ale wg mnie wyszedł jakoś po pojawieniu się pierwszego odcinka K-ON!



EDIT:
Spoiler

Po przeczytaniu 2 stron dalej, jestem już pewny na 100%, że to jest z K-ON! :D Nawet w telewizorze rozpoznałem Yui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten chapter jest z początku lipca(czyli po emisji kejona), jak patrzeć po dacie dodania. : P

A teraz jak czytasz kolejną mangę(btw TWGOK jest tygodniowa), to zabieraj się za Mahou Sensei Negima, bo to solidny kawał awesomu. ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:24, Gol_Galad napisał:

Ten chapter jest z początku lipca(czyli po emisji kejona), jak patrzeć po dacie dodania.
: P

A teraz jak czytasz kolejną mangę(btw TWGOK jest tygodniowa), to zabieraj się za Mahou
Sensei Negima, bo to solidny kawał awesomu. ; D


Nie czytam żadnej :P Muszę się uczyć do poprawki, a nie cały czas leniuchować...

No chyba że znowu zrobisz krótką recenzję, to się zastanowię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 02:24, Karharot napisał:

Spoilery Claymore ch 94

Spoiler

Wygląda na to że Riful nie tylko szybko wychwyciła słaby punkt duetu Alicia-Beth (choć
wygląda na to że Beth radzi sobie o wiele lepiej niż po niej oczekiwałem) ale nawet zorientowała
się w losie Isleya, co ciekawe los Daupha naprawdę ją obchodzi.


Spoiler

Szczerze mówiąc Riful wydawała mi się zawsze (teraz mamy potwierdzenie) Abyssalem, kóry najlepiej kombinował. Isley był genialnym strategiem, ale to Riful jest Sherlockiem Holmesem ^^ Douph - wzruszające i tyle szczególnie ostatnie z nimi kadry, kiedy jej kochanek zostaje przedziurawiony, a on rzuca się do niego z okrzykiem przerażenia i sama zostaje ciężko zraniona...



Spoiler

>No cóż, tak czy siak nie wygląda to dla niej zbyt dobrze, jej ostatnie dzieło najwyraźniej ją przerosło i

Dnia 04.08.2009 o 02:24, Karharot napisał:

za jednym zamachem zaatakowało wszystko aż do... horyzontu? Dalej?


Spoiler

Na kontynent może? xD


Spoiler

Dnia 04.08.2009 o 02:24, Karharot napisał:

Nieźle natomiast poradziła sobie z tym atakiem Clare która nie tylko sama go uniknęła
ale nawet zdążyła uratować Deneve i Helen, zaimponowała mi też Priscilla która precyzyjnie
wyczuła z takiej odległości tor lotu tych pocisków i spokojnie odsunęła Rakiego w bezpieczne
miejsce.


Spoiler

Clare ostatnio za bardzo wymiata, robi się lepsza niż Abyssale xD Nie żebym chciał, żeby taka ciekawa postać została unicestwiona, ale brakuje mi chwilami tej jej bezsilności wobec przerastających jej sytuacji, z którymi sobie koniec końców radziła ^^



Spoiler

> Zastanawia mnie czy w następnym chapterze będzie coś istotnego czy też cały zostanie

Dnia 04.08.2009 o 02:24, Karharot napisał:

poświęcony walce z tym co się wykluwa (nie wróżę długiego życia temu co narodzi się koło
Priscilli)? Chciałbym się dowiedzieć czy Riful z tego wyjdzie (choć jej szanse wyglądają
kiepsko jeśli nie otrzyma jakiejś pomocy)...


Spoiler

Może się wreszcie Priscilla naje ^^ Ale raczej nie wieszczyłbym niczego nowego i zaskakującego, ale kto wie co wymyśli mangaka? ^^


Spoiler

> Tak na boku - gdzie zniknęły te wszystkie demony które atakowały Riful wcześniej?


Spoiler

A kręciły się w którymś kadrze na stronie kiedy Riful wykombinowała fakt śmierci Isleya ^^ Interesujące, że to Douph był ostatnim żyjącym przedstawicielem pierwszej generacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 16:45, Tomoya-kun napisał:

> Cirno
> >Tysiące pervertów mu zazdroszczą :P
> I jeszcze ma ciastka skubaniec !
Uwierzcie gdybyście znali pełen kontekst tej sytuacji nie chcieli byście być na jego
miejscu(chyba że przekroczyliście granice perswrsji sado-maso O_o).

Tam wiem co masz na myśli... czytałem opis na dA i już same imiona tych dziewcząt mówią same za siebie xD
Battler ma wzięcie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 16:31, MisticGohan_MODED napisał:

Albo wszystkie opcje naraz xD

Tak tylko z czystej ciekawości, one chcą go zamordować, zgwałcić czy po prostu wytorturować na śmierć ??

Dnia 04.08.2009 o 16:31, MisticGohan_MODED napisał:

Dla mnie szokiem była fryzura oraz to ,że zrobił się niesamowicie szczupły xD

Nie no w ogóle co całkiem przemodelowali, nie mówię że zły, fajnie wygląda ale człowiek się przyzwyczaić musi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:07, Hubi_Koshi napisał:

> Albo wszystkie opcje naraz xD
Tak tylko z czystej ciekawości, one chcą go zamordować, zgwałcić czy po prostu wytorturować
na śmierć ??

Właściwie to są to głównie tortury i jak najbardziej bolesne i brutalne zabijanie. Oczywiście po tym jak zepsują Beatrice zaraz naprawia ich zabawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:10, Tomoya-kun napisał:

Właściwie to są to głównie tortury i jak najbardziej bolesne i brutalne zabijanie. Oczywiście
po tym jak zepsują Beatrice zaraz naprawia ich zabawke

Innymi słowy Hooray Hooray miejmy nadzieje że gość to masochista ?? Ja naprawdę nie rozumiem co wy ludzie w tych horrorach widzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Claymore ch 94

Dnia 04.08.2009 o 21:35, Alamut napisał:

Spoiler

Szczerze mówiąc Riful wydawała mi się zawsze (teraz mamy potwierdzenie) Abyssalem,
kóry najlepiej kombinował. Isley był genialnym strategiem, ale to Riful jest Sherlockiem
Holmesem ^^


Spoiler

Racja, wiedza o potencjalnych przeciwnikach i ich poczynaniach zawsze stanowiła jej silny punkt.


Dnia 04.08.2009 o 21:35, Alamut napisał:

Spoiler

Douph - wzruszające i tyle szczególnie ostatnie z nimi kadry, kiedy jej kochanek
zostaje przedziurawiony, a on rzuca się do niego z okrzykiem przerażenia i sama zostaje
ciężko zraniona...


Spoiler

Ciekawe czy Dauph to przeżył, w końcu jedną taką dziurę już kiedyś zaliczył i z tego wyszedł tyle że teraz wygląda to gorzej. Co do Riful to faktycznie oberwała tak mocno pewnie właśnie dlatego że jej uwaga była skupiona na Dauphie, w końcu przy jej szybkości powinna być w stanie uniknąć tego ataku albo przynajmniej sporej jego części..


Dnia 04.08.2009 o 21:35, Alamut napisał:

Spoiler

Na kontynent może? xD


Spoiler

XD Taa, za 5 chapterów dowiemy się że ta salwa zmiotła siedzibę organizacji a parę pocisków spadło nawet na główny kontynent, co nie? XD


Dnia 04.08.2009 o 21:35, Alamut napisał:

Spoiler

Clare ostatnio za bardzo wymiata, robi się lepsza niż Abyssale xD


Spoiler

Z żadnym Abyssalem jeszcze nie walczyła (i ściśle rzecz ujmując jej szanse na spotkanie żywego oponenta określanego oficjalnie takim mianem maleją z chaptera na chapter) ale być może swoją szansę będzie miała z Priscillą... Po namyśle może lepiej żeby nie próbowała, do tej kategorii jej jeszcze daleko...


Dnia 04.08.2009 o 21:35, Alamut napisał:

Spoiler

ale brakuje mi chwilami tej jej bezsilności
wobec przerastających jej sytuacji, z którymi sobie koniec końców radziła ^^


Spoiler

Mi też. Bardzo mi się podobało jak okazało się że Clare zalicza się do najsłabszych wojowniczek, śledzenie losów postaci która próbuje wszystkimi siłami jakoś radzić sobie w tym świecie miało lepszy klimat niż to co się dzieje teraz. No cóż, to pewnie było nieuniknione - w większości historii tego typu autorzy przekonani że trzeba dla urozmaicenia wprowadzić jakieś zmiany stopniowo podpakowują główną postać:(


Dnia 04.08.2009 o 21:35, Alamut napisał:

Spoiler

Może się wreszcie Priscilla naje ^^


Spoiler

Nie smakował jej Rigardo, myślisz że świeżo wyklute pisklęta bardziej przypadną jej do smaku?:)


Dnia 04.08.2009 o 21:35, Alamut napisał:

Spoiler

A kręciły się w którymś kadrze na stronie kiedy Riful wykombinowała fakt śmierci Isleya


Spoiler

Faktycznie. Tylko czemu nagle stały się całkowicie bierne? Nie wyglądają na wystarczająco inteligentne aby podporządkować się jakiemukolwiek rozkazowi nie mieszania się do walki nawet gdyby ktoś taką komendę wydał...


Dnia 04.08.2009 o 21:35, Alamut napisał:

Spoiler

^^ Interesujące, że to Douph był ostatnim żyjącym przedstawicielem pierwszej generacji...


Spoiler

Cóż w końcu był numerem 3 czyli miał większe szanse przeżycia niż wszyscy poza Isleyem (dlaczego on musiał zginąć:( i Rigardo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Innymi słowy Hooray Hooray miejmy nadzieje że gość to masochista ?? Ja naprawdę nie rozumiem
co wy ludzie w tych horrorach widzicie...

Kwestia gustu, ja jakoś lubie takie chore klimaty. No i dużo z nich ma naprawde świetny scenariusze(nie mówie o amerykańskich gównach). Ale tak jak ty nie lubisz horrorów ja tak samo nie przepadam za ecchi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 22:22, Tomoya-kun napisał:

Kwestia gustu, ja jakoś lubie takie chore klimaty. No i dużo z nich ma naprawde świetny
scenariusze(nie mówie o amerykańskich gównach). Ale tak jak ty nie lubisz horrorów ja
tak samo nie przepadam za ecchi.

Ale Negima to nie ecchi... no dobra, nie tylko. To również genialne walki, zajefajne postacie i świetna pokręcona i naprawdę nieprzewidywalna fabuła :-) Ale fakt za horrorami nie przepadam, no nie mam nic przeciwko horrorom z potworami, ale tortur nie cierpię, niedobrze mi się od nich robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz spróbować coś ze starszych pozycji np. Juuni Kokuki lub Seirei no Moribito, ewentualnie obejrzyj sobie po prostu Slayers Next i Slayers Try:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 23:28, Cirno napisał:

Fajny fajny, z odcinka na odcinek coraz ciekawszy :D

Fakt, ciekawe co w 6 będzie. Co do avka, mówiłem, że Baluk jesteś :P

Obejrząłbym coś w klimatach Papriki, kojarz coś ktoś albo po prostu coś takiego po czym człowiek będzie o tym myślał długi czas lub podniecał się jak nie wiem co chcąc obejrzeć to jeszcze raz :P

Najlepiej z gł. bohaterką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 KnK obejrzałem, nie może się on równać ze świetną trójką, ale jest lepszy niż 1 i 2.
Teraz czas na zachwalany 5, ha! :D
Poza tym, nowa hetalia, motyw z mikołajem w środku lata, tak to tylko hetalia potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dać najlepszego, powiedzcie mi, komu wierzyć, kolesiowi co robił to karaokei czy twórcy piosenki, bo oni wyraźnie się ze sobą nie zgadzają :P

20090805084746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 08:48, Cirno napisał:

Zapomniałem dać najlepszego, powiedzcie mi, komu wierzyć, kolesiowi co robił to karaokei
czy twórcy piosenki, bo oni wyraźnie się ze sobą nie zgadzają :P

Lol, tu chyba powinno być "Do you, do you have any function", widziałem też "Do you do have that infection". Powiem tylko, że to jakiś geniusz ustawiał te suby, to Ayako, co nie? : D
Sidi
Ok, mini recka(recka?) MSN, napisana na szybko, u hubiego na sajcie jest także recka tej mangi. : P
Mahou Sensei Negima! - 10-letni geniusz, Negi Springfield, który jest magiem ma za zadanie uczyć angielskiego w Japonii, w klasie z samymi dziewczynami, które są od niego o 5 lat starsze. Na początku to jest taki mocno humorystyczny harem(cała jego klasa go lubi, niektóre z 31 dziewczyn się w nim wręcz zakochują) z niezłą ilością ecchi(Hubi, nie wiem jakim cudem ta manga miałaby nie być, przynajmniej w jednym z każdych 10 chapterach jakaś kobieta kończy nago albo bez jakiejś części ubioru), który się rozwija w stronę shounena(solidne walki... są KRÓTKIE, treściwe i świetne, nie przynudzają). Historia jest jedną z lepszych w porównaniu do takiego blicza, w dodatku jest tu masa interesujących postaci, np. Jack Rakan - charakter, który zasługuje na miejsce w panteonie największych badassow, a przy tym równie wielkich pervertow, którzy w walkach z płcią piękną odstawiają sztuki spełniające sny każdego faceta. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ayako, ogólnie to całe karaoke jakieś takie śmieszne i niezgodne z oryginałem ale cóż :P
W sumie najlepsze jest to, że jakby zostawili jak jest, a nie kombinowali jak koń pod górę, to by było lepiej.
Needles 5

Spoiler

Walka Blade''a z złotowłosą Lollie, dawno się tak nie uśmiałem, to było absolutne mistrzostwo, poza tm Eve udowodniła że jest największym badassem w całej ekipie, i udowodniła pod koniec że jest także najgłupsza :D


Ogólnie epek naprawdę świetny, warto obejrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 05.08.2009 o 09:18, Cirno napisał:

Needles 5

Spoiler

Walka Blade''a z złotowłosą Lollie, dawno się tak nie uśmiałem, to było absolutne
mistrzostwo, poza tm Eve udowodniła że jest największym badassem w całej ekipie, i udowodniła
pod koniec że jest także najgłupsza :D


Ogólnie epek naprawdę świetny, warto obejrzeć :D


Ja już sobie dałem z tym anime spokój. W ogóle mnie nie ciekawiło, a wszystkie odcinki po prostu spędziłem na myśleniu o czymś zupełnie innym... np. o TTGL :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się