Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 21:42, Cirno napisał:

Właśnie zabiłeś małego kotka.

I dobrze :< Ja chcę nowy avatar na MAL''u :(

Dnia 05.08.2009 o 21:42, Cirno napisał:

Nowy epek Needless jest epic, Preety Grils Squad FTW!, najlepsza ta blond co zapisuje
na karteczce, ogolnie jak napisalem wyzej walka blade''a z nia to mistrzostwo swiata
:D

No pewno! :D Ale podobało mi się też (przełożyłem na polski już :P):
- Jestem klonem Drugiego...
- Blade...
- Ale kim jest Drugi?
I ta scenka po tym :P

Dnia 05.08.2009 o 21:42, Cirno napisał:

> Może nawet i pamiętam te swoje 91 completed i 18 watching :P
Ja bym sobie moze swoje po roku przypomnial ;d


Damy radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem czas ,aby odpowiedzieć na kilka pytań:

Dnia 31.07.2009 o 09:26, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Pokój był cały czas zamknięty przed wejściem Kanona i Kawasumy
W pokoju nie ma żadnych tajnych przejść
Jedyne wejścia to okno i drzwie ale oba były zamknięte
Pokój po odnalezieniu ciał został ponownie zamknięty

I co teraz! Rozwiąż te tajemnice człowieku, znajdz sposób jak ta 2 miała zginąć beż użycia
magii.


Spoiler

Kurcze ,a już myślałem o tajnym przejściu za obrazem :]
Teraz wiadomo ,że musiała być to jakaś zaufana osoba + wejście oknem odpada bo chyba raczej nikt z tej 18 taki zdolny nie jest ,aby się wspinać po ścianach :]
Gdybym to był ja to:

Intuicyjnie wyczekał moment ,aż ojciec George''a pójdzie do łazienki (ta instynkt zabójcy yo) ,zapukałbym i zmyślił jakąś historyjkę ,że doszło do jakiegoś przełomy w sprawie czy coś w tym stylu i ,że oboje muszą szybko zejść na dół. Po otwarciu drzwi żywo bym udawał ,że szukam też drugiej osoby i w momencie gdy matka George''a by powiedziała ,że już idzie albo że jej mąż jest w łazience... znienacka wbiłbym jej sztylet w dynie xp
Potem kurs do łazienki i sztylet dla jej męża :]

Drzwi można by zamknąć mając zręczne , chude lub kobiece rączki ewentualnie za pomocą jakiegoś narzędzia albo po prostu wykorzystać...Marii ,która by nie miała problemu aby się tam przecisnąć :]


Dnia 31.07.2009 o 09:26, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Skoro Natsuhi sama była w to zamieszana to czemu ślady dobierania się do jej pokoju
były na drzwiach?


Spoiler

Zmyła ,aby wykluczyć ją z podejrzeń xp Jakby to powiedział Battler ,aby odwrócić szachownicę


Dnia 31.07.2009 o 09:26, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

A Shanon zgineła razem z 6 innymi osobami na początku


Spoiler

Jej twarzy nie widziałem ,więc nie wiem czy aby na pewno


Dnia 31.07.2009 o 09:26, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Kanon napewno zginął od tej rany, lekarz stwierdził zgon.


Spoiler

Lekarz zawsze mógł to ściemnić ,ale skoro to pogrubiasz to znaczy ,że jednak nie udawał ;/


Dnia 31.07.2009 o 09:26, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

6 osób które zostały znalezione w składziku napewno było martwe


Spoiler

OK czyli Shannon już później nie bierze udziału w spisku ;/ Ale wciąż mogła brać udział w zabiciu pozostałej 5



>
Spoiler

No i jak wyobrażasz sobie spreparowanie rany postrzałowej głowy?


Spoiler

W Killerze dali jakoś radę :] Co za problem :]



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora, naprawdę przyjemna i nastrojowa seria (Tomoya-kun dzięki za rekomendację:) szkoda tylko że tak krótka (choć z drugiej strony to też zaleta bo łatwiej się do niej zabrać).
Przy okazji - MAL chyba znowu padł (przynajmniej mi nie działa):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:10, MisticGohan_MODED napisał:

Taa przerwa techniczna ;/
Na szczęście dziś już nic nie dodam :]

Swoją drogą... OP i ED z Umineko w wersji TV można już znaleźć na necie :]

Łaaał wersja TV... Pełna by się przydała :P

A MAL znowu eksplodowało, lol.

Zacząłem oglądać Hayate no Gotoku (jestem po trzech epkach) i powiem, że dawno się tak nie ośmiałem :D (ostatnio to przy Seto no Hanayome) Taki absurdalny humor to jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Może jest tak że zabójców jest więcej niż jedna osoba. Załóżmy że jest -powiedzmy- 4 morderców - główny zabójca i 3 pomocników, przy czym pomocnicy nie wiedzą że główny morderca współpracuje z innymi osobami, tzn. każdy myśli że jest przywódca i tylko on jako pomocnik. Załóżmy że zabójca pracując z pierwszym pomocnikiem zabija pierwsze osoby, a następnie pozbywa się pomocnika. Może w ten sposób zabił tyle osób w szopie, czy służbę, albo dwie osoby w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 21:55, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Kurcze ,a już myślałem o tajnym przejściu za obrazem :]
Teraz wiadomo ,że musiała być to jakaś zaufana osoba + wejście oknem odpada bo chyba
raczej nikt z tej 18 taki zdolny nie jest ,aby się wspinać po ścianach :]


Spoiler

No niestety Battler tak kombinował ale jak pisałem
Okno i drzwi były zamknięte i da się je otworzyć tylko od wewnątrz.

Dnia 05.08.2009 o 21:55, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Intuicyjnie wyczekał moment ,aż ojciec George''a pójdzie do łazienki (ta instynkt zabójcy
yo) ,zapukałbym i zmyślił jakąś historyjkę ,że doszło do jakiegoś przełomy w sprawie
czy coś w tym stylu i ,że oboje muszą szybko zejść na dół. Po otwarciu drzwi żywo bym
udawał ,że szukam też drugiej osoby i w momencie gdy matka George''a by powiedziała ,że
już idzie albo że jej mąż jest w łazience... znienacka wbiłbym jej sztylet w dynie xp


Spoiler

Jakoś szczerze wątpie aby Hideyoshi nie zauważył i nie usłyszał takie gdźwięku jak wbijanie szpikulca w czoło kogś kto jest w pokoju obok. No i:
W pokoju nie było śladów walki
Eva zginała na łóżku, a Hideyoshi pod prysznicem
Wszyscy z rodziny mają alibi na moment śmierci Evy i Hideyoshiego
Morderca jak i ofiary były w jednym pokoju
Przez to że okno i drzwi były zamknięte od wewnątrz nie było możliwości aby morderca opuścił ten pokój
W momencie odkrycia ciał pokoju nikogo nie było

Dnia 05.08.2009 o 21:55, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Potem kurs do łazienki i sztylet dla jej męża :]


Spoiler

To nie był sztylet tylko coś w rodzaju długiego kolca(przypominającego taki do rozbijania lodu), w VN można było usłyszeć jego opis Kanon przed śmiercią wyrwał go z swojego ciała.


Spoiler

> Drzwi można by zamknąć mając zręczne , chude lub kobiece rączki ewentualnie za pomocą

Dnia 05.08.2009 o 21:55, MisticGohan_MODED napisał:

jakiegoś narzędzia albo po prostu wykorzystać...Marii ,która by nie miała problemu aby
się tam przecisnąć :]


Spoiler

Łańsuch to najprostszy ale i naskuteczniejszy rodzaj zamka w przypadku takiej zagadki. Ponieważ po prostu nie da się go otworzyć, a tym bardziej zamknąć od zewnątrz. No i jakoś nie wyobrażam sobie przeciskania Marii przez szczeline grubości ok 10cm.

Dnia 05.08.2009 o 21:55, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Zmyła ,aby wykluczyć ją z podejrzeń xp Jakby to powiedział Battler ,aby odwrócić szachownicę


Spoiler

Może i tak być tu narazie masz punkt, bo nie moge ci udowodnić że to nie jest prawą

Dnia 05.08.2009 o 21:55, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

W Killerze dali jakoś radę :] Co za problem :]


Spoiler

Watpie czy mieli przy sobie taki zestaw kosmetyczny, no i poza tym
Natsuhi zostałą zabita przez inna osobe


I jak teraz działają twoje teorie? Narazie musisz szukać innego wyjścia lub przyznać się że puki co nie możesz ich wytłumaczyć i poczekać na kolejną zagadke.
Ale aby zwiększyć twoje szanse podpowiem ci że moja prawda to broń obusieczna. Jeśli tylko rozgryziesz o co chodzi to będziesz miał pewną pomoc po swojej stronie(jesli ci się nie uda dostaniesz podpowieć podaną na tacy ale spróbuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:31, Luk_Der_Ritter napisał:

Spoiler

Może jest tak że zabójców jest więcej niż jedna osoba. Załóżmy że jest -powiedzmy-
4 morderców - główny zabójca i 3 pomocników, przy czym pomocnicy nie wiedzą że główny
morderca współpracuje z innymi osobami, tzn. każdy myśli że jest przywódca i tylko on
jako pomocnik. Załóżmy że zabójca pracując z pierwszym pomocnikiem zabija pierwsze osoby,
a następnie pozbywa się pomocnika. Może w ten sposób zabił tyle osób w szopie, czy służbę,
albo dwie osoby w pokoju.


Teorie możesz mieć ale musisz też mieć argumenty aby ją udowodnić. Jak chesz to możesz też dołączyć do rozgryzania tej tajemnicy zobaczymy czy coś osiągniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:10, MisticGohan_MODED napisał:

Swoją drogą... OP i ED z Umineko w wersji TV można już znaleźć na necie :]


On już od dłuższego czasu jest, ale full nie wydali jeszcze :/
Za to przynajmniej jest świetny motyw promujący, równie dobry co motyw openingu, a może i lepszy.
http://www.youtube.com/watch?v=nkH6ROTfnwU&feature=related

A co do openingów, to dzisiaj miał wyjść full S&W II (Mitsu no Yoake)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 22:51, Luk_Der_Ritter napisał:

On już od dłuższego czasu jest, ale full nie wydali jeszcze :/

Niestety jeszcze trzeba troche poczekać na wersje full

Dnia 05.08.2009 o 22:51, Luk_Der_Ritter napisał:

Za to przynajmniej jest świetny motyw promujący, równie dobry co motyw openingu, a może
i lepszy.
http://www.youtube.com/watch?v=nkH6ROTfnwU&feature=related

W ramach sprecyzowania i zwalczania herezji to jest op z gry, a nie motyw promujący

Dnia 05.08.2009 o 22:51, Luk_Der_Ritter napisał:

A co do openingów, to dzisiaj miał wyjść full S&W II (Mitsu no Yoake)

I już jest, prosze bardzo http://www.youtube.com/watch?v=GOJp6QZb05Y

A skoro jesteśmy przy muzyce to jest też pełna wersja ed. Bakemonogarati
http://www.youtube.com/watch?v=oAA5K2wTb34
Świetna poisenka, jak dla mnie ed sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:07, Calomek napisał:

MAL się scrashował , bo lamka chciała , by mu cirno z miseczką E narysować D: .

Zastanawiające bo u mnie działą dzisiaj bez problemu. I tak btw. uwaga na cirno niby udaje perva, a podoba mu się ta nowa gejowska wersja psp ;p (różowa była dla kobiet to ta chyba jest dla gejów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:11, Tomoya-kun napisał:

> MAL się scrashował , bo lamka chciała , by mu cirno z miseczką E narysować D: .
Zastanawiające bo u mnie działą dzisiaj bez problemu.

Teraz już działa tylko dodać nic nie można:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:11, Tomoya-kun napisał:

> MAL się scrashował , bo lamka chciała , by mu cirno z miseczką E narysować D: .

Zastanawiające bo u mnie działą dzisiaj bez problemu. I tak btw. uwaga na cirno niby
udaje perva, a podoba mu się ta nowa gejowska wersja psp ;p (różowa była dla kobiet to
ta chyba jest dla gejów)


Przed chwilą , jeszcze nie działało . To cud !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:11, Tomoya-kun napisał:

> MAL się scrashował , bo lamka chciała , by mu cirno z miseczką E narysować D: .

Zastanawiające bo u mnie działą dzisiaj bez problemu. I tak btw. uwaga na cirno niby
udaje perva, a podoba mu się ta nowa gejowska wersja psp ;p (różowa była dla kobiet to
ta chyba jest dla gejów)

Bo lama to tak naprawdę xD_omnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 23:19, Cirno napisał:

Cholera, napisałem że jakby była ciemniejsza, czytamy ze zrozumieniem :3

Ja bym powiedział że musiała by mieć raczej już inny kolor, bo ten fioletowy wygląda prawie jak różowy. A wyglądała by dopiero porządnie jakby to by był bardzo ciemny fiolet( jeśli nie granat) taki jak np. oczy Suigintou http://img2.gelbooru.com//images/342/c556ac9e1716ca5ab43ca1b389685430bf24cc01.png?346092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się