Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Spice and Wolf II 5

Spoiler

Przyrównanie Horo do ładunku... dla Lawrenca jako kupca ten opis może i ma głębokie znaczenie ale lepiej aby jego towarzyszka nigdy się nie dowiedziała o tym jak Lawrence o niej myśli XD
O swoich nocnych odwiedzinach u Diany też nie powinien wspominać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spice and Wolf II 5

Dnia 07.08.2009 o 13:03, Karharot napisał:

Spoiler

O swoich nocnych odwiedzinach u Diany też nie powinien wspominać XD


Spoiler

Wtedy nie ma zmiłuj... zjadła by Lawrence''a xD Zwłaszcza po wysłuchaniu wyjasniej jego własnymi słowami podczas paniki xD



Valkyria Chronicles #18
Spoiler

Ech... smutny ep niestety ,ale wiadomo dlaczego ;/
Dobrze ,że chociaż ten kolo z Fauzen dołączy do drużyny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valkyria Chronicles #18

Dnia 07.08.2009 o 13:22, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Ech... smutny ep niestety ,ale wiadomo dlaczego ;/
Dobrze ,że chociaż ten kolo z Fauzen dołączy do drużyny :]


Spoiler

Może i smutny ale cholernie nieudolnie przedstawiony w stosunku do orginału. No i teraz pociągneli kilka wątków kompletnie sprzecznie z tymi z gry i nie wiem jak z tyj sytuacji wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 14:10, Massa napisał:

Znacie jakąś stronkę gdzie mogę sobie obejrzeć Visual Novel?

http://vndb.org/ tu sobie możesz je pooglądać XD A tak serio VN to jest specyficzny rozdaj gier przypominających książki. Jak chesz się dowiedzieć szczegółów zajrzyj tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49659&u=135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Melancholy of Haruhi Suzumiya Season 2 - Episode 9

Spoiler

No wreszcie koniec. Tej nieskończoności. Ufffff.... Tak jak myślałem, że chodzi o pracę domową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 11:53, SiDi napisał:

To szkoda. To znaczy szkoda, że w anime nie została tak pokazana ;) Wrzasnęłaby i Lawrence
może by zrozumiał. Przynajmniej jak moja tak zrobi, to wszystko staje się jasne :D


Zawsze :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:28, Cirno napisał:

Piekne :D

Eee tam Mikuru ciągle płacze więc to żadne osiągnięcie. Gdyby była pokazana płacząca Nagato no TO Było by osiągnięcie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:31, Hubi_Koshi napisał:

> Piekne :D
Eee tam Mikuru ciągle płacze więc to żadne osiągnięcie. Gdyby była pokazana płacząca
Nagato no TO Było by osiągnięcie XD


Nagato wytrzymała ponad 15k razy robiąc to samo i nie zapłakała :P Jej nic do łez nie doprowadzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:37, Cirno napisał:

No ale autentycznie smuto mi się zrobiło, gdy zobaczyłem że przez nich Mikuru płacze

Oj tam zaraz przez nich, to na pewno jak zwykle wina Haruhi (i w historii to w sumie jest pewnie jej wina XD) Ale autentycznie gdyby to Nagato się rozpłakała to moglibyśmy chyba liczyć na lecącą w stronę studia KyoAni asteroidę albo coś podobnego kalibru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:41, Mysterum napisał:

Nagato wytrzymała ponad 15k razy robiąc to samo i nie zapłakała :P Jej nic do łez nie
doprowadzi ^^

Oj uważaj uważaj bo co bardziej nerwowi (a po tym Endless pewnie jest ich sporo) mogą zinterpretować to jako "Niech zrobią więcej Endless żeby Nagato zapłakała" i się krwawo zrobi :-) A ja z błogością i radością cieszę się z tego że mi Haruhi obojętna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oglądałeś cudowny zwiastun DVD który wsadziłem stronę temu ? :D
Jak myślisz, ile kopii sprzedadzą, a ile kopii ludzie kupią żeby to spalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 00:44, Hubi_Koshi napisał:

Oj uważaj uważaj bo co bardziej nerwowi (a po tym Endless pewnie jest ich sporo) mogą
zinterpretować to jako "Niech zrobią więcej Endless żeby Nagato zapłakała" i się krwawo
zrobi :-) A ja z błogością i radością cieszę się z tego że mi Haruhi obojętna ^^


A tam, teraz dziwnie mi będzie oglądać nowy odcinek Haruhi wiedząc, że to nie Endless :P

P.S. Wiecie, że na AXN Sci-fi wyemitowano Naruto w wersji bez cenzury, z polskimi napisami i oryginalnymi seiyuu? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:47, Mysterum napisał:

P.S. Wiecie, że na AXN Sci-fi wyemitowano Naruto w wersji bez cenzury, z polskimi napisami
i oryginalnymi seiyuu? :>

Tak czy siak, naruto jest dla mie g warte, kumalski ? :3
Nie lubię takich bajeczek o chłopczyku który stał się uber mega rozpierdzielatorem :3
Edit: (i w międzyczasie zdobywa przyjaciół i wszyscy go kochają :<)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:46, Cirno napisał:

A oglądałeś cudowny zwiastun DVD który wsadziłem stronę temu ? :D

Oglądać nie, ale ktoś wrzucił linka na jedną stronę na której pisano o "genialności marketingowej" tych z KyoAni. Jak to było 8 DVD przy czym na 4 po 2 odcinki Endless ??

Dnia 08.08.2009 o 00:46, Cirno napisał:

Jak myślisz, ile kopii sprzedadzą, a ile kopii ludzie kupią żeby to spalić :D

Kiepski pomysł, ostatecznie zysk to zysk, ich nie obchodzi co kupujący zrobią z płytkami potem (byle ich nie piracili). Skuteczniejsze było by przejście się pod studio i zagrożenie Spaleniem Twórców na Stosie, to by na pewno wywołało jakiś efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:50, Hubi_Koshi napisał:

Oglądać nie, ale ktoś wrzucił linka na jedną stronę na której pisano o "genialności marketingowej"
tych z KyoAni. Jak to było 8 DVD przy czym na 4 po 2 odcinki Endless ??

http://www.youtube.com/watch?v=BM-7aakBA8M
Jakby tak było, z pewnością wszyscy zaczeliby myśleć ,,dlaczego jest przerwa w wydawaniu dvd 0o" :3

Dnia 08.08.2009 o 00:50, Hubi_Koshi napisał:

Kiepski pomysł, ostatecznie zysk to zysk, ich nie obchodzi co kupujący zrobią z płytkami
potem (byle ich nie piracili). Skuteczniejsze było by przejście się pod studio i zagrożenie
Spaleniem Twórców na Stosie, to by na pewno wywołało jakiś efekt :-)

Jak widzisz nawet okrzyknięcie KyoAni największym anime trollem, nie powstrzymało ich :3
Ale zapewne, znając japonię, ktoś umrze z tego powodu :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się