Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2009 o 07:51, Gol_Galad napisał:

> Zabije parę dzieci z afryki
:''<
>i zrobię double posta , ale jest sprawa . Z jakiego anime jest to coś : http://images41.fotosik.pl/172/c6dd0d54427d04a3.jpg
?
To na 100% Bason z Shaman King, nie mam co do tego wątpliwości. Całkiem niezły shounen
zresztą. : ]

btw http://www.youtube.com/watch?v=Ka4cS1zpETQ (trochę zwalone synchro z ustami) :3

dobry shounen, chyba dla grupy wiekowej 10-12 lat...
Takie coś jak to, to chańba dla anime, bo to jest po prostu kiepska kreskówka a nie anime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 12:45, Pediator napisał:

dobry shounen, chyba dla grupy wiekowej 10-12 lat...
Takie coś jak to, to chańba dla anime, bo to jest po prostu kiepska kreskówka a nie anime...

Co kto lubi :D Mnie na przykład zaraz oskalpują bo się dowiedzą, że dropnąłem clannada XD a z drugiej strony SK nie był kiepski imho (nawet jetixowy dubbing nie był zły! :o tylko cenzura momentami dawała o sobie znać).

Spoiler

clannad>>>>>>>>>>>>>>>>>>>filery z naruto>>>SK>>>>>>>>>>ONE PIECE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 12:45, Pediator napisał:

dobry shounen

Bo dobry. Nie za długi, wcale się nie nudzi, bardzo dobre walki, historia trzyma się kupy i fajne postacie. :]
>chyba dla grupy wiekowej 10-12 lat...
To ma PG-13. :D

Dnia 09.08.2009 o 12:45, Pediator napisał:

Takie coś jak to, to hańba dla anime, bo to jest po prostu kiepska kreskówka a nie anime...

To jest anime, produkcja "Made in Japan". Jedyne, które jest puszczane w naszym rodzimym TV i niewiele się różni(może jest już tego więcej:P) od oryginału(wycięto parę scenek walk i dżołków oraz usunięto trochę krwi), ma sens. W dodatku dubbing - w stosunku do tego co było w Naruto, to jest arcydzieło, coś co da się oglądać, a potem nie żałować, kumalski? :P

orzel286
Zmieniaj nick na oskalpowany_orzel286, o ile jeszcze możesz. Tutaj palą za takie takie słowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 13:02, orzel286 napisał:

> dobry shounen, chyba dla grupy wiekowej 10-12 lat...
> Takie coś jak to, to chańba dla anime, bo to jest po prostu kiepska kreskówka a
nie anime...
Co kto lubi :D Mnie na przykład zaraz oskalpują bo się dowiedzą, że dropnąłem clannada
XD a z drugiej strony SK nie był kiepski imho (nawet jetixowy dubbing nie był zły! :o
tylko cenzura momentami dawała o sobie znać).

Spoiler

clannad>>>>>>>>>>>>>>>>>>>filery
z naruto>>>SK>>>>>>>>>>ONE PIECE!


jak mogłeś dropnąć Clannada toż to piękne anime ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 13:43, Pablo_Querte napisał:

>
> jak mogłeś dropnąć Clannada toż to piękne anime ;]
Za długo się zadawał z lamą to głupota przeszła na niego :P


Ale to raczej nie jest wina Lamy, bo Lama lubi Clannada :>

orzel286
Żałuj, bo Clannad After Story jest zdecydowanie lepsze od pierwszej części, przestaje być komedią, jest ciężkim dramatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 13:46, Mysterum napisał:

Żałuj, bo Clannad After Story jest zdecydowanie lepsze od pierwszej części, przestaje
być komedią, jest ciężkim dramatem.

IMO obie serie są równie doskonałe, każda w swoim gatunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 13:56, Karharot napisał:

> Żałuj, bo Clannad After Story jest zdecydowanie lepsze od pierwszej części, przestaje

> być komedią, jest ciężkim dramatem.
IMO obie serie są równie doskonałe, każda w swoim gatunku:)


Tzn. obie mają u mnie 10/10, ale dla AS zabrakło skali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 14:03, Mysterum napisał:

Tzn. obie mają u mnie 10/10, ale dla AS zabrakło skali :P

U mnie tak samo z tym że do Clannada zdążyłem już parę razy wrócić a do AS jakoś nie mam ochoty. Choć może to tylko kwestia różnicy w czasie jaki minął od premier tych serii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że tak się wtrące ale...był ktoś na Animatsuri? Jak wrażenia? Znalazł się jakiś przedstawiciel z gram.pl na konwencie? Teraz tak czytam i żałuje że tak późno się dowiedziałem bo wybrałbym się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

> Ale Hisotrys Strongest Disciple Kenichi jest świetną mangą ^^

Anime też świetne ;)

Dnia 08.08.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

================>Cirno
2. Czyli wszelkie Shouneny sobie odpuszczasz co ?? Biedny ty, szczerze ci współczuje
:-)

Czy wystarczy za mój komentarz to, że jak dostał na wiedzówce screena z Gundama 00 to za cholerę nie wiedział co to? XD


Infes -> Ja właśnie wróciłem z NATconu (orgami byli głównie twórcy Dojiconu), jestem troszkę padnięty ale posta napiszę ;) Ichiego i Cirna spodziewajcie się koło 18 ;) O ile nie padną na łózka zaraz po powrocie ;)

Gol Galad

Dnia 08.08.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

Zmieniaj nick na oskalpowany_orzel286, o ile jeszcze możesz. Tutaj palą za takie takie słowa. :D

Czy za nieznajomość Clannada też tutaj palą? :P

Co do samego konwentu:
Może nie ze wszystkim się udał, (przynajmniej dla nas), ale nie było źle. Główna wada to tłok spowodowany zmianą w ostatniej chwili szkoły na mniejszą. Na panelu o moe Banbishi i Cirno przeżyli szok gdy prowadzący źle mówił o ich ulubionych seriach :P Na konkursie "Zbuduj własnego mecha" był hardkor i nieziemska śmiechawa, ale przerąbaliśmy, nawet pomimo mojego zajebiaszczego miecza xD Na cosplay nie weszliśmy, głównie ze względu brak u Ichibambosza i Cirno woli walki o miejsca na sali - tego żałuje bo z tego co widziałem przez drzwi było na co popatrzeć i z czego się pośmiać ;) Z panelami i konkursami bywało różnie - ras lepiej raz gorzej. W nocy na karaoke trochę się przespałem słuchając zawodzeń takich artystów jak znana skądinąd Oshii Rion http://www.youtube.com/watch?v=BVr_IokIROw (kiedyś jej broniłem ale traci śpiewając na żywo) xD Choć Parę dziewczyn śpiewało naprawdę fajnie :) Na maratonie filmowym puszczali wersje aktorskie 20th Century Boys - tylko zerknąłem drzemiąc sobie bo zamierzam przeczytać mangę i nie chciałem sobie spoilerować głupim filmem :P potem Detroit Metal City (hardkor - anime już się ściąga ;]) a na koniec Higurashi - nawet nie najgorsze było, tylko wygląd aktorów mnie dobijał ;) Ichibanboshiemu najwyraźniej się spodobało bo stwierdził że jak wróci ogląda anime :] I ma rację :) Na Hentaie nie poszliśmy bo moi towarzysze nie mieli jeszcze 18 xD I wszystko byłoby fajnie gdyby Ichibanboshi nie był przez 50% konwentu we śnie lub Zombi Mode :P A co do zombi, Zombi Walk w nocy to była jazda bez trzymanki xD Ciężko to opisać :P Na drugi dzień wziąłem udział w turnieju SC4 - o grubość włosa nie udało mi się przejść do drugiej tury ;/ Zabrakło troszku szczęścia. Nie kupiłem wisiorka z FF VIII :( - kupie sobie na allegro. Prawie wylosowałem w losach zegarek z FF8 za 80 dych - miałem go w ręce ale odrzuciłem go i wziąłem pusty :| Fail życia. :P A i bento było po prostu ch..owe, w sushi był ogórek zamiast łososia o_O (ale przynajmniej się nauczyłem pałeczkami jeść ;)) Już lepsze były zupki Cirno i moje śledziki :D

PS: Przez prawie dwa dni nie zapisaliście nawet jednej (50-postowej) strony? Słabo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

> ================>Cirno
> 2. Czyli wszelkie Shouneny sobie odpuszczasz co ?? Biedny ty, szczerze ci współczuje

[Facepalm] Dosyć tej Hańby, przywiązujemy go do krzesła i puszczamy mu po kolei One Piece, Bleach''a, Naruto, Negimę i kilka serii Gundama a na dokładkę Code Geass. Ta zniewaga krwi wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mogliście informować, w końcu muszę się wybrać na mojego pierwszego konwenta :P Widzę że zabawa była przednia :] Co do tego śpiewania, a nie japońsku nie można było śpiewać? Bym se zaśpiewał coś :P O cosplay,to chyba na to bym chciał najbardziej popatrzeć albo i samemu się przebrać. Może ktoś dobry by się zgodził i pożyczyłby na chwilę cosplay''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

Na
Hentaie nie poszliśmy bo moi towarzysze nie mieli jeszcze 18 xD


Co Ty gadasz? :D Ichibanboshi nie ma 18?
Teraz tylko czekać, aż któryś z nich wrzuci relację na gramsajta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:08, SiDi napisał:

Co Ty gadasz? :D Ichibanboshi nie ma 18?

Ma urodziny tego samego dnia co ja czyli 15 września, i w tym roku kończy :D Miesiąca mu zabrakło xD

Dnia 09.08.2009 o 16:08, SiDi napisał:

Teraz tylko czekać, aż któryś z nich wrzuci relację na gramsajta ;]

Idę o zakład że wkrótce będzie ale założę się że będą narzekać jak cholera bo marudy z nich straszne :P Choć skłamałbym gdybym powiedział że ja nie mam na co narzekać :P
edit: Myślę że to trochę wina tego że wszyscy byliśmy po raz pierwszy i mieliśmy troszkę słabą organizację.

Pablo_Querte -> Nie mieliśmy aparatu, ale była cała masa ludzi od fotografowania i pewnie jutro na stronie konwentu bedą foty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:07, Infes napisał:

Kurcze, mogliście informować, w końcu muszę się wybrać na mojego pierwszego konwenta
:P Widzę że zabawa była przednia :]

Ichibamboshi chyba z 3 razy tu pisał o tym. Zabawa do końca przednia nie była, momentami nieźle się wynudziliśmy, ale następnym razem jak mnie najdzie ochota żeby pojechać to będę wiedział czego się spodziewać i wcielę w życie moja nową złota zasadę: " Jak chcesz na coś iść, przyjdź 20 minut wcześniej żeby zająć miejsce".

Dnia 09.08.2009 o 16:07, Infes napisał:

Co do tego śpiewania, a nie japońsku nie można było
śpiewać? Bym se zaśpiewał coś :P

Wszystko było można :D Tylko trzeba zawsze pamiętać żeby się wcześniej zapisać.

Dnia 09.08.2009 o 16:07, Infes napisał:

O cosplay,to chyba na to bym chciał najbardziej popatrzeć
albo i samemu się przebrać. Może ktoś dobry by się zgodził i pożyczyłby na chwilę cosplay''a.

Człowieku, widziałem pierwszą scenkę - Ash i Misty + "Pokemon, czy już wszystkie masz, musimy ocalić świat..." :D I jak świetnie to było przedstawione - mówię ci miodzio :) Żałuję strasznie że nie zobaczyłem, nawet próbowałem się oknem władować ale jedna org mnie skrzyczała :D
Co do pożyczania to nie sądzę bo większość cosplayowiczów przyjechała w tych strojach :D Hmmm choć pewnie się w pociągu przebierali. Ale widziałem jak jedni zrobili improwizowanego pokemona Caterpi ze śpiwora i odrobiny tektury - wyglądał miażdżąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

> > Ale Hisotrys Strongest Disciple Kenichi jest świetną mangą ^^
Anime też świetne ;)

Skończyłem właśnie anime. Czuć było, że brakowało budżetu i animacja albo kreska bywała słaba, ale reszta elementów była świetna. Teraz czytam sobie mangę(chap 207

Spoiler

początek turnieju, Freya na (nie)szczęście nie zniszczyła swoich ciuchów zbyt mocno

) i jest fajnie. : )

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

Czy za nieznajomość Clannada też tutaj palą? :P

Mnie nie spalili (jeszcze...), nie oglądałem póki co(zacznę, pewnie niedługo, toć mam jakieś 150 pozycji na MALu w "Plan to Watch" xD).
Nawet nie mogę się zebrać do oglądania One Piece (too many episodes, goddammit). xd

Dnia 09.08.2009 o 15:51, Kosmitus napisał:

PS: Przez prawie dwa dni nie zapisaliście nawet jednej (50-postowej) strony? Słabo!

To tylko cisza przed burzą.
Hubi
>[Facepalm] Dosyć tej Hańby, przywiązujemy go do krzesła i puszczamy mu po kolei One Piece, Bleach''a, >Naruto, Negimę i kilka serii Gundama a na dokładkę Code Geass. Ta zniewaga krwi wymaga.
Do końca wakacji może się wyrobi. Ciekawe czy będzie z przerwami na toaletę(może lepiej go przywiązać go kibla i stamtąd niech ogląda, "przyjemne" z pożytecznym, nie straci tych cennych minut oglądania:D)...
>Co do pożyczania to nie sądzę bo większość cosplayowiczów przyjechała w tych strojach :D Hmmm choć >pewnie się w pociągu przebierali. Ale widziałem jak jedni zrobili improwizowanego pokemona Caterpi ze śpiwora i >odrobiny tektury - wyglądał miażdżąco :D
Na jakiś inny convent - robimy(może się zjawię, ale dzieciak jestem, więc na hentaje raczej nie będę miał co liczyć :<) bandę (szalonych) pokemonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się