Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2009 o 18:09, Tomoya-kun napisał:

Rany, nie ma to jak ludzie którzy wiedzą o co chodzi. Na następne konwenty musze chyba
zabierać sowją dziewczynke(tak, taka sama była w Black Lagoon wiec jakby co można przemycić
jako cosplay) i dobitnie przekonywać ich że nie mają racji.

To ja skocze po siekierę i robimy Sajgon :D
Parafrazując Baala z Diablo II: "On powiedział co chciał powiedzieć, my zrobimy co uważamy za słuszne."

20090809182254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

I jeden sprawny kibel....

Na 100 % był drugi na pietrze, bo byłem tam raz jak was szukałem ;) Ale potem zapomniałem w którym miejscu był bo to w okolicy godzin zombi było :P

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Sorry Winnetou, al ja jeszcze nie wyszełem z szoku dla tego błazna, który ze względu
na to, że miałem znaczek(hehe, wpadliśmy z Lamem na ten pomysł, bo moe daisuki)moe gejem.
Nazwał mnie tak kretyn, który nazywał po kolei każdą z pozycji Key; Clannada, Aira i
Kanona głupimi!!! Choć idiota sam potem mi się przyznał - na moje pytnaie"czy Ty naprawdę
uwarzasz, ze clannad był głupi" - że nawet ich nie oglądał!

No to normalnie niszczyło, nie oglądał a się wypowiada :/ Ja nie oglądałem i siedzę cicho, jak obejrzę i znajdę powód do narzekań to wtedy to zrobię a nie przed. Mnie się koleś skojarzył z tymi wszystkimi ignorantami którzy nie oglądali nigdy żadnego anime i twierdzą że to syf i papka dla dzieci.

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Aha, Higurashi też się dostało stwierdził, że moe zniszczyło klimat.

Faktycznie, mówił coś że Japończycy myślą ze jak zrobią kontrast gore i słodkich dziewczynek to tworzą sztukę. Bullshit. Takie połączenie wzmacnia po prostu klimat i tworzy tą charakterystyczną mieszankę. Masz sielankę i dawkę moe a nagle dostajesz z znienacka po mordzie ładunkiem mroku i brutalności ;]

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Hahaha, ale był ubaw i nasz robot powinien wygrać, był jedynym rozbudowanym, który przeżył
:< - choć tak naprawdę to się przekonałem, że może nawet coś ugraliśmy, ale nie byliśmy
na miejscu oni nikogo nie szukają tlyko jak nikogo nie ma to wygrywa następny....

Taa jak byśmy parę punktów mieli to może bym kupił ten wisiorek :(

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Duchota i rozdrażnieni otaku xD

Oni byli pobudzeni a nie rozdrażnieni :) Zresztą tam masę okien było, żadnej duchoty.

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Chcieliśmy sobie machnąć tona telewizorku w pzyjemnej
wietrzonej salce na ostatnim piętrze :3 ale zapomniano o nas....

Taa...

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Poszlismy za to na jeden
z najciekawszych panelów: gadżety dżapońców. Gostek trochę pierdoły gadał i z Lamem mieliśmy
niezły ubaw, kiedy albo go poprawialiśmy(tzn. nie tak na chama tylko zadaliśmy nikogo
nie ośmieszające pytania, nawiązywaliśmy kultularny dialog :) )albo mówił o starych wynalazkach,
ale było fajnie.

Racja to było ciekawe, bo lobię takie klimaty a ostatnio coś mało w temacie jestem, wiec dobrze było posłuchać.

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

WTF był debeściarski, trafiałem na tak porąbane pytania, Lam też, Ty Black Baka czemu
zrezygnowałeś?:) Kupa śmiechu na tym konkursie była i jeśli będę na NATconie znów to
z pewnością na niego pójdę, tym razem lepiej przygotowany. Bez bicia się przyznam, ze
sfailowałem przy Linie Inversie

Taa to był niezły fail :P

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

i czuje się jak baka inu, ale za to Lam dostał zdjęcie
z Gundama i nie wiedział co to za anime xD

Taaa, ja nawet jak tego jeszcze nie oglądałem to wiedziałem jak to wygląda :P

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Najlepsze było DMC choć ten pierwszy swoją absurdalnością mnie zaciekawił,

Teraz anime to mój must see :D

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

a higurashi
czad xD

Stary, bierz się za anime, będziesz miał taki czad i klimat do kwadratu ;] Fajnie wyglądała w filmie ostatnia scenka z gardłem, w anime tego nie pokazali xD Ja Higurashi cenię sobie właśnie za mroczny klimat i niezwykle tajemniczy a jednocześnie mający sens plot :)

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Miesiąc kurna, pieprzony miesiąc... Nawet na queens blade którego de facto dropnąłem
nie mogliśmy oglądać...

Jeszcze sobie to odbijesz, nie bój nic ;]

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie było aż tak źle, baterie mi siadły tylko przy karaoke i tym niewypałem "tak - (...)"

XD Na tych scenkach co w parach odgrywali już kompletnie odpłynąłeś xD Lam trochę poleciał bo się zgłosił a potem nie odegrali scenki z Psyduckiem i Gimlim po imprezie :P Cholera, jak by mi sie tak spać nie chciało to bym sobie mógł Gimliego zagrać, a Lam Psyducka:
-Psai, psai, psai
-Argh, KAC!!! Gdzie Moja Bryka!?... To znaczy TOPÓR?!?! [Psai, Psai, Psai]
-NIE MA K...A?! [psai, psai, psai] AAAAAA!!! KAMYENYA!!!

Przy poziomie tamtych scenek mógłbym wygrać :P

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Haha, Lam spał w ciekawej pozycji na maratonie xD

Kaptur na głowę i glowa prawie między kolanami XD Wyglądał jak Palpatine z SW :D

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Hahaha, ale to przez to że czasem zawiało
nam nudą, choć jak już sobie usiedliśmydo Tekkena...

Kurcze a był Tekken w ogóle?? Ja z walk widziałem jedynie SC4, Street Fighter i Mortal Kombat vs DC.

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Taaa, to było interesujące

Nie no mnie to rozwaliło, koleś wyglądał lepiej niż zombi z niejednego horroru :D

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

choć bardziej mi się miecz świetlny podobał :D

Tez spoko ;)

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

> Na drugi dzień wziąłem
> udział w turnieju SC4 - o grubość włosa nie udało mi się przejść do drugiej tury
;/ Zabrakło
> troszku szczęścia.

Właśnie, zostawiliście mnie i nie dopingowaliście mnie!

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Wybacz, że Ci o tym powiedziałem xD

Mogłem żyć w niewiedzy, jak w matrixie :P

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

sledziki były pycha, ale nigdy chyba nie wybaczymy Cirno zmarnowanie tego śledzia...

Jak poznałem Lamę to stwierdziłem jedno: Nie Zna Się - nie ogląda shonenów i mechów, mówi że Higurashi jest średnie i nie lubi śledzi :P

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

A i zupki też dobre choć za słone no i jadłem ją widelcem więc... Haha, to była uczta
:D

W porównaniu do tego cholernego bento to była królewska uczta xD I jeszcze twoje ciacha były dobre :)

Dnia 09.08.2009 o 16:58, Ichibanboshi-kun napisał:

Teraz się pochwalę moimi zajebiaszczymi nabytkami(niestety nie filmami, te zamówię na
allegro), jeden z nich właśnie testuję ;)

No i Jak OST? ;) Mi się podobał z Claymora i z FFVIII ale w końcu nic nie kupiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 17:21, Infes napisał:

No niestety ciągle nie może być mega cool ale i tak nie zapomnisz bycia tam. Zresztą
sam powiedz, warto było czyż nie?

Jak na pierwszy raz na pewno nie było źle a na ewentualną przyszłość na pewno będzie już dużo lepiej ;) No i niektórych motywów długo się nie zapomni (ty sobie jesz kolację a tam w tle krzyki "PO-KAŻ FIU-TA!! PO-KAŻ FIU-TA!! PO-KAŻ FIU-TA!!...") o_O

Dnia 09.08.2009 o 17:21, Infes napisał:

> pokemona Caterpi ze śpiwora i odrobiny tektury - wyglądał miażdżąco :D
Już jak to czytam to brzmi to przekonywująco :P

Ale dopiero mechy niszczyły system xD Jak tylko pojawią się te foty to trzeba je tu zaraz pokazać :D


A właśnie co do tego konkursu WTF. To było źle zrobione, gosc powinien czytać pytanie i ludzie powinni się zgłaszać, jak zgłosi się więcej niż jedna to losowanie, a tak to ludzie dostawali pytania z serii których w życiu nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Na 100 % był drugi na pietrze, bo byłem tam raz jak was szukałem ;) Ale potem zapomniałem
w którym miejscu był bo to w okolicy godzin zombi było :P

No tak i nie zauważyłeś że to był damski ;]

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

No to normalnie niszczyło, nie oglądał a się wypowiada :/ Ja nie oglądałem i siedzę cicho,
jak obejrzę i znajdę powód do narzekań to wtedy to zrobię a nie przed. Mnie się koleś
skojarzył z tymi wszystkimi ignorantami którzy nie oglądali nigdy żadnego anime i twierdzą
że to syf i papka dla dzieci.

Dokładnie, facet po prostu chciał wejść za darmo na konwent....

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Faktycznie, mówił coś że Japończycy myślą ze jak zrobią kontrast gore i słodkich dziewczynek
to tworzą sztukę. Bullshit. Takie połączenie wzmacnia po prostu klimat i tworzy tą charakterystyczną
mieszankę. Masz sielankę i dawkę moe a nagle dostajesz z znienacka po mordzie ładunkiem
mroku i brutalności ;]

Mogę tylko powiedzieć @up

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Taa jak byśmy parę punktów mieli to może bym kupił ten wisiorek :(

A ja FMA2 :<

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Oni byli pobudzeni a nie rozdrażnieni :) Zresztą tam masę okien było, żadnej duchoty.

No bo z krat oglądałeś!

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Taa...

Dokałdnie

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Racja to było ciekawe, bo lobię takie klimaty a ostatnio coś mało w temacie jestem, wiec
dobrze było posłuchać.

Choć w pewnym momencie miałem wrażenie że ludzie nie wiedzą o czym rozmawiamy xD

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Taa to był niezły fail :P

Mussze zrłoczować, ostatni raz slayersów oglądałem kilka lat temu :(

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Taaa, ja nawet jak tego jeszcze nie oglądałem to wiedziałem jak to wygląda :P

Haha, gdyby gundam miał cycki to lam pewnie by wiedział też :p

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Teraz anime to mój must see :D

Polecam, sceny których nie było w filmie.. haha, haha xD

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Stary, bierz się za anime, będziesz miał taki czad i klimat do kwadratu ;] Fajnie wyglądała
w filmie ostatnia scenka z gardłem, w anime tego nie pokazali xD Ja Higurashi cenię sobie
właśnie za mroczny klimat i niezwykle tajemniczy a jednocześnie mający sens plot :)

Już się biorę, choć jak sobie przypomnę film i pomyślę o rozdrapywaniu gardeł...

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

XD Na tych scenkach co w parach odgrywali już kompletnie odpłynąłeś xD Lam trochę poleciał
bo się zgłosił a potem nie odegrali scenki z Psyduckiem i Gimlim po imprezie :P Cholera,
jak by mi sie tak spać nie chciało to bym sobie mógł Gimliego zagrać, a Lam Psyducka:

-Psai, psai, psai
-Argh, KAC!!! Gdzie Moja Bryka!?... To znaczy TOPÓR?!?! [Psai, Psai, Psai]
-NIE MA K...A?! [psai, psai, psai] AAAAAA!!! KAMYENYA!!!

Przy poziomie tamtych scenek mógłbym wygrać :P

acja przy scenkach poddałem się, było toprimo słabe, a po drugie był w jury ten frajer od moe

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Kaptur na głowę i glowa prawie między kolanami XD Wyglądał jak Palpatine z SW :D

Haha, wyglądał jakby był rzeźbą myśliciela xD

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Kurcze a był Tekken w ogóle?? Ja z walk widziałem jedynie SC4, Street Fighter i Mortal
Kombat vs DC.

Bo excegłe uskuteczniałeś Ty SCburowy nołlajfie ;p

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Nie no mnie to rozwaliło, koleś wyglądał lepiej niż zombi z niejednego horroru :D

Tylko czemu w babskiej koszulce latał....

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Tez spoko ;)

I am your father

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Właśnie, zostawiliście mnie i nie dopingowaliście mnie!

Duchowo Ci wspieraliđmz!

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

Jak poznałem Lamę to stwierdziłem jedno: Nie Zna Się - nie ogląda shonenów i mechów,
mówi że Higurashi jest średnie i nie lubi śledzi :P

Dokadnie dokadnie i jeszcze tyle tego śledzia zmarnował!

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

W porównaniu do tego cholernego bento to była królewska uczta xD I jeszcze twoje ciacha
były dobre :)

JAk przeczytałem na forum o tym bento to już wiedziałem ze tego lepiej nie tykać, cieszę się ze miałe macje i nie mam czego żałować :D

Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

No i Jak OST? ;) Mi się podobał z Claymora i z FFVIII ale w końcu nic nie kupiłem...

Czadziorek, wszystkie najlepsze utwory + disillusion = czaaad


@Tomoya i Luk

Czekajcie na mnie; "czas na zemstę Sebastianie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:34, Kosmitus napisał:

Jak na pierwszy raz na pewno nie było źle a na ewentualną przyszłość na pewno będzie
już dużo lepiej ;) No i niektórych motywów długo się nie zapomni (ty sobie jesz kolację
a tam w tle krzyki "PO-KAŻ FIU-TA!! PO-KAŻ FIU-TA!! PO-KAŻ FIU-TA!!...") o_O

Wacka! Nie fiuta xD

Dnia 09.08.2009 o 18:34, Kosmitus napisał:

Ale dopiero mechy niszczyły system xD Jak tylko pojawią się te foty to trzeba je tu zaraz
pokazać :D

Gej nie powinien wygrać... Taki mech w ogóle prawa bytu nie miał

Dnia 09.08.2009 o 18:34, Kosmitus napisał:

A właśnie co do tego konkursu WTF. To było źle zrobione, gosc powinien czytać pytanie
i ludzie powinni się zgłaszać, jak zgłosi się więcej niż jedna to losowanie, a tak to
ludzie dostawali pytania z serii których w życiu nie widzieli.

Niezgodzę się.
W ten sposób było bardzo sprawiedliwie i przeokropnie zabawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:26, Kosmitus napisał:

> I jeden sprawny kibel....
Na 100 % był drugi na pietrze, bo byłem tam raz jak was szukałem ;) Ale potem zapomniałem
w którym miejscu był bo to w okolicy godzin zombi było :P

Sprawny był na pierwszym piętrze tam gdzie ja się rozłożyłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:34, Kosmitus napisał:

A właśnie co do tego konkursu WTF. To było źle zrobione, gosc powinien czytać pytanie
i ludzie powinni się zgłaszać, jak zgłosi się więcej niż jedna to losowanie, a tak to
ludzie dostawali pytania z serii których w życiu nie widzieli.

Przypomina mi to konkurs w rozpoznawaniu op i ed. z anime który był na EGU i tam pytali po kolei losowymi piosenkami. I częściej był problem nie z tym co to za piosenka tylko co za wogle tytuł anime (jakoś org. wybrał piosenki z wielu mało znanych lub bardzo starych tytułów których nikt na sali praktycznie nie widział). No i wypadało że ja np. dostałem raptem piosenki z 3 tytułów jakie widziałem(reszty nie tyle nie widziałem co pierwszy raz w życiu o nich słyszałem), a jakiś dzieciak 4 op. z Bleach po kolei. Pomijam już fakt że niewiedza niektórych powalała (jak moża nie znać op. z GithS, FMP, czy Lucky Star) to całość była tak jak tu źle zrobiona.

btw. znalazłęm MAD'a z najbardziej epickiej walki z Umineko. Jednak występuje tu postać której nie było jeszcze w anime wiec oglądać na własną odpowiedzalniść(chyba żę ktoś już czytał orginał EP3 lub nie ogląda anime)
http://www.youtube.com/watch?v=lW_2_LgvHMk
Całość świetnie zrobiona jak na fanowski produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:34, Kosmitus napisał:

a tam w tle krzyki "PO-KAŻ FIU-TA!! PO-KAŻ FIU-TA!! PO-KAŻ FIU-TA!!...") o_O

To ja tylko dodam,smacznego :P

Dnia 09.08.2009 o 18:34, Kosmitus napisał:

A właśnie co do tego konkursu WTF. To było źle zrobione, gosc powinien czytać pytanie

No właśnie. Nagrody za konkursy jakieś były? Były jakieś tematyczne o jednej mandze. Czyli jedna manga i ileś pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Wacka! Nie fiuta xD

<Zombi Mode=off><Sleep Mode=initiate note=ide spać>

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Gej nie powinien wygrać... Taki mech w ogóle prawa bytu nie miał

To był mech shojou/magical :P

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Niezgodzę się.
W ten sposób było bardzo sprawiedliwie i przeokropnie zabawnie :)

Szkoda tylko że jakaś odpowiedź padała w najlepszym przypadku raz na pięć pytań.

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

No tak i nie zauważyłeś że to był damski ;]

Męski to był na 100% :P

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

No bo z krat oglądałeś!

Tam to może minute siedziałem xD

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Choć w pewnym momencie miałem wrażenie że ludzie nie wiedzą o czym rozmawiamy xD

Ja chyba wiedziałem o czym mowa ale specjalnie od siebie wiele do dodania nie miałem :P

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Mussze zrłoczować, ostatni raz slayersów oglądałem kilka lat temu :(

A, to w takim razie można wybaczyć ;)

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Haha, gdyby gundam miał cycki to lam pewnie by wiedział też :p

Jak ten kartonowy!!! :D

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Polecam, sceny których nie było w filmie.. haha, haha xD

Ściąga się ;] Dobry IRC, już 60% epka a zacząłem pare minut temu.

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Już się biorę, choć jak sobie przypomnę film i pomyślę o rozdrapywaniu gardeł...

Tego w anime akurat nie pokazywali chyba w anime :) Ale są inne fajne sceny :p

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

acja przy scenkach poddałem się, było toprimo słabe, a po drugie był w jury ten frajer
od moe

Ano był, ale niektóre sceny nie były takie złe :)

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Bo excegłe uskuteczniałeś Ty SCburowy nołlajfie ;p

Jakiego Xa? Raz na tym zagrałem i uciekłem od tego pada :P Dobrze że wszyscy tam byli normalni i turniej sie toczył na Playach ;) Hehe prowadzący nauczył mnie fajnego ruchu Mitsurugim (którym zawsze gram) ale niestety już po tym jak odpadłem ;(

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Tylko czemu w babskiej koszulce latał....
I am your father

SZzzzuuuu~~

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Duchowo Ci wspieraliđmz!

Ale za słabo bo miałem pecha :/

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Dokadnie dokadnie i jeszcze tyle tego śledzia zmarnował!

Zabił tym 2 małe kotki xD

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

JAk przeczytałem na forum o tym bento to już wiedziałem ze tego lepiej nie tykać, cieszę
się ze miałe macje i nie mam czego żałować :D

Cholera, mogłem spytać :|

Dnia 09.08.2009 o 18:53, Ichibanboshi-kun napisał:

Czadziorek, wszystkie najlepsze utwory + disillusion = czaaad

No to ekstra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 19:22, Kosmitus napisał:

> Gej nie powinien wygrać... Taki mech w ogóle prawa bytu nie miał
To był mech shojou/magical :P

Ara ?? Mahou Shoujo Mech ?? Znaczy ktoś zrobił mecha w stylu Nanohy ?? [wyobraża sobie Gundama ubranego w ciuszki Nanohy z jej staffem w ręku] Mhm... nie na darmo Nanoha dzieli ksywkę "White Devil" z pierwszym Gundamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierdziele, nie idę spać :P

Dnia 09.08.2009 o 19:01, Tomoya-kun napisał:

Przypomina mi to konkurs w rozpoznawaniu op i ed. z anime który był na EGU i tam pytali
po kolei losowymi piosenkami. I częściej był problem nie z tym co to za piosenka tylko
co za wogle tytuł anime (jakoś org. wybrał piosenki z wielu mało znanych lub bardzo starych
tytułów których nikt na sali praktycznie nie widział). No i wypadało że ja np. dostałem
raptem piosenki z 3 tytułów jakie widziałem(reszty nie tyle nie widziałem co pierwszy
raz w życiu o nich słyszałem), a jakiś dzieciak 4 op. z Bleach po kolei. Pomijam już
fakt że niewiedza niektórych powalała (jak moża nie znać op. z GithS, FMP, czy Lucky
Star) to całość była tak jak tu źle zrobiona.

No właśnie o tym mowa. Stare i mało znane? To brzmi dziwnie znajomo wiesz? U nas tez takie były!

Dnia 09.08.2009 o 19:01, Tomoya-kun napisał:

btw. znalazłęm MAD''a z najbardziej epickiej walki z Umineko. Jednak występuje tu postać
której nie było jeszcze w anime wiec oglądać na własną odpowiedzalniść /.../

Pass z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wilczku, możesz mi napisać od którego chaptera zaczyna się odpowiednik drugiej serii Claymore? Chciałbym zacząć czytać mangę, ale nie chcę zaczynać od początku. Ewentualnie możesz podać mi numerek od kiedy akcja w anime zaczyna różnić się od magi, to od tego zacznę :)
_____
Bleach
Ten filler o Zanpaktuo podoba mi się bardziej niż ten z Bounto. Przynajmniej od razu przeszli do sedna sprawy. Nawet ciekawie to wymyślili. Może mi ktoś tylko powiedzieć w jakim czasie dzieją się wydarzenia? Sądząc po tym, że

Spoiler

Orichime jest w Karakura, akcja jest sprzed Hueco Mondo, tak?



Shitpuuden
Nowy epek Naruto był imo znośny. Wrócili do głównego wątku, a to jest najważniejsze. Śmieszy mnie tylko fakt, że Naruto w sumie w ogóle nie urósł w siłę od poprzedniego spotkania z Itachim,
Spoiler

a ma zamiar go schwytać. Śmiechu warte :P

.

07-Ghost
Epizod bardzo mi się podobał. Całe anime miało od początku dziwny klimat, który mi się nie podobał. Teraz jednak zacząłem się do serii przekonywać. Walka
Spoiler

Mikaela, a później Zehela z biskupem była kozacka. Nareszcie niektóre karty zostały odkryte, bo stawało się to powoli irytujące

.

Phantom ~ Requiem for the Phantom
Wiedziałem, że
Spoiler

"Elen" kocha i wróci do Reijiego :P Mam nadzieję, że udupią całe Inferno i Scythe''a. Szkoda tylko Lizzie, która musiała zabić swoją przyjaciółkę :/ Niezła była z niej laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 19:41, Pablo_Querte napisał:

Jesteście prawdziwymi twardzielami skoro nie rozwaliliście tego debila od moe :P

Mnie w to nie mieszaj, ja w tym konflikcie jestem neutralny ;) Choć raca że koleś gadał o czymś czego jak sam przyznał nie zna.

Hubi ->
Uwierz mi że nie chciałbyś żeby ten mech kojarzył ci się z lubianą przez ciebie postacią :P Dla sprostowania powiem że robienie mecha polegało na ubieraniu w karton jednej osoby z drużyny xD A model w mechu o którym mowa wyglądał i zachowywał się jak stereotypowy pedałek :P Zresztą obudowa tez była odpowiednia :) A i tak, miał różdżkę... z gwiazdką ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 19:54, Kosmitus napisał:

Uwierz mi że nie chciałbyś żeby ten mech kojarzył ci się z lubianą przez ciebie postacią
:P Dla sprostowania powiem że robienie mecha polegało na ubieraniu w karton jednej osoby
z drużyny xD A model w mechu o którym mowa wyglądał i zachowywał się jak stereotypowy
pedałek :P Zresztą obudowa tez była odpowiednia :) A i tak, miał różdżkę... z gwiazdką

Urrgghhh... Faktycznie Mahou Shoujo Mech, za taką herezję zasłużył sobie na Divine Bustera od Nanohy... nie, czekaj, lepiej nie. Większość ludzi którzy zostali wysadzeni w powietrze przez Nanohę zakochuje się w niej więc... lepiej nie. Ale nie ma problemu, zaraz by się takim "przeszkadzaczem" zainteresowała Fate ze swoim Riot Zamberem
http://www.youtube.com/watch?v=dtLtIPJYHx8&feature=related
A jak przy Nanoha Gundam jesteśmy :-)
http://jawzy83.deviantart.com/art/Nanoha-Hi-Nu-Gundam-WIP-131964318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie oglądać Lucky Star. Sympatyczne anime. Fajny odstresowywacz, a Konata mnie po prostu rozbraja swoimi kąśliwymi uwagami, głupimi pytaniami i totalnym lenistwem :P
Równocześnie zacząłem oglądać School Days. Jestem po dwóch odcinkach i mam nadzieję, że się jakoś rozkręci, bo póki co dowiedziałem się tylko jakim głupkiem jest Makoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 19:51, Grzech napisał:

Wilczku, możesz mi napisać od którego chaptera zaczyna się odpowiednik drugiej serii
Claymore? Chciałbym zacząć czytać mangę, ale nie chcę zaczynać od początku. Ewentualnie
możesz podać mi numerek od kiedy akcja w anime zaczyna różnić się od magi, to od tego
zacznę :)

Różnice zaczynają się pojawiać od 55 chapteru i 19 epizodu anime na początku nie są one jednak aż takie duże więc możesz zacząć czytać od 60 chaptera (to zaraz po śmierci Rigardo) niewiele tracąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 20:20, heyboy napisał:

Równocześnie zacząłem oglądać School Days. Jestem po dwóch odcinkach i mam nadzieję,
że się jakoś rozkręci, bo póki co dowiedziałem się tylko jakim głupkiem jest Makoto.


Spokojnie będzie dużo ciekawiej, aż nice, mrukniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się