Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Zasiałem panikę w twym biednym umyśle, jestem z tego dumny :D
No nic, idę nadrabiać nowe serie, by zacząć oglądać higurashi w końcu :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 19:30, Cirno napisał:

Jest świetny humor, i przerysowane walki, czego chcieć więcej ? (no bo cycki już są :D)

nie, no to nie tak że nie lubię zero no tsukaima ^^
po prostu nie lubię tej elfki, głupia z twarzy(po prostu ona emanuje debilizmem), pozatym ja wole mniejsze cycki czyli postacie takie jak louise/shana/taiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 19:38, Pediator napisał:

nie, no to nie tak że nie lubię zero no tsukaima ^^
po prostu nie lubię tej elfki, głupia z twarzy(po prostu ona emanuje debilizmem), pozatym
ja wole mniejsze cycki czyli postacie takie jak louise/shana/taiga.

Czyli nie ma problemu bo Tiffania pojawia się dopiero w trzeciej serii dwie poprzednie z gatunku wielko-kalibrowców mają chyba tylko Kirche bo Henrietta i Siesta to taki wyższy średni poziom :-3 A jak lubisz tsundere loli to proponuje Hayate no Gotoku, masz tam kolejną dziewczynę w tym stylu, Nagi, no i jest śliczna Hinagiku-san ^^ Że nie wspomnę o tym że Hayate to świetna komedia-parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 19:44, Hubi_Koshi napisał:

> nie, no to nie tak że nie lubię zero no tsukaima ^^
> po prostu nie lubię tej elfki, głupia z twarzy(po prostu ona emanuje debilizmem),
pozatym
> ja wole mniejsze cycki czyli postacie takie jak louise/shana/taiga.
Czyli nie ma problemu bo Tiffania pojawia się dopiero w trzeciej serii dwie poprzednie
z gatunku wielko-kalibrowców mają chyba tylko Kirche bo Henrietta i Siesta to taki wyższy
średni poziom :-3 A jak lubisz tsundere loli to proponuje Hayate no Gotoku, masz tam
kolejną dziewczynę w tym stylu, Nagi, no i jest śliczna Hinagiku-san ^^ Że nie wspomnę
o tym że Hayate to świetna komedia-parodia.

wiem wiem ^^ ta blondyneczka jest niezła , tyle że to ma ponad 50 epów +druga seria, on-line jest tragiczna jakość, a na moim łączu 512 to scągnięcie tej serii zajełoby wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 19:47, Pediator napisał:

wiem wiem ^^ ta blondyneczka jest niezła , tyle że to ma ponad 50 epów +druga seria,
on-line jest tragiczna jakość, a na moim łączu 512 to scągnięcie tej serii zajełoby wieki

A od czego manga :-) Tylko proszę nie mów mi że też masz "Syndrom nie lubienia czytania mang na kompie" jak Cirno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś może Tokyo Majin? Bo właśnie dostałem drugi sezon do zobaczenia, ale nie widziałem pierwszego. Warte to to?

I druga sprawa. Chciałbym zacząć czytać Kekkaishi, ale nie chcę zaczynać od początku. Mógłby mi ktoś, kto czyta podać numerek chapterka, na którym kończy się anime? Będę wdzięczny ;]

A tak BTW, to dzisiejszy epek Needless mnie rozbroił. Hubiemu powinna spodobać się prawie "orgia" w rurze wentylacyjnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 19:47, Pediator napisał:

wiem wiem ^^ ta blondyneczka jest niezła , tyle że to ma ponad 50 epów +druga seria,
on-line jest tragiczna jakość, a na moim łączu 512 to scągnięcie tej serii zajełoby wieki

A co to za problem ja też przez większość czasu miałem 512 i nie sprawiło mi problemu ściągnięcie całego Hayate, obu serii Gundam SEED, czy Monstera. Zwykłe serie to 2-3 dni(zależy ile siedziałem prze komputerze) i mam całą serie, a te dłuższe tydzień i już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 18:55, Ichibanboshi-kun napisał:

Go to DMC

To chyba do mnie :P Już pędzę!

Dnia 10.08.2009 o 18:55, Ichibanboshi-kun napisał:

Dziś machnę sobie Perfect Blue, a następnie Millenium Actress - Kon robi świetne filmy
:3

No i jak PB? Dla mnie był, jak już ci mówiłem na konwencie, czadowy ;) Lubie takie tajemnicze, mroczne historie z dawką mindfucku ;]
A, i co z Higurashi? ;)

Pediator -> Pff ja mam cały czas (jeszcze tylko miesiąc) 512 i wszystko ściągam ;) Nawet serie/filmy w 720p ;) Trzeba być twardym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2009 o 18:42, MisticGohan_MODED napisał:

BTW: Kto wie co nie co o Tears of Tiara ?


Pierwsza połowa serii jest na średnim poziomie, często odcinki były bardzo nudne, zamierzałem nawet dropnąć to anime. Jednak teraz wydarzenia zaczęły nabierać tempa, doszło do tego, że nie mogę się doczekać następnego epka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 18:42, MisticGohan_MODED napisał:

BTW: Kto wie co nie co o Tears of Tiara ?

Zagraj w grę. Od twórców Utawarerumono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boże, lolicon.
Emanuje debilizmem ?
To raczej Siesta/Louise niż ona ;)
Swoją drogą, byłem tak zaspany gdy odpowiadałem na twojego posta, że myślałem że mówisz o needless :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 20:05, Kosmitus napisał:

> Go to DMC
To chyba do mnie :P Już pędzę!

Ujrzyj mniej pedalską stronę Krausera :D

Dnia 10.08.2009 o 20:05, Kosmitus napisał:

> Dziś machnę sobie Perfect Blue, a następnie Millenium Actress - Kon robi świetne
filmy
> :3
No i jak PB? Dla mnie był, jak już ci mówiłem na konwencie, czadowy ;) Lubie takie tajemnicze,
mroczne historie z dawką mindfucku ;]
A, i co z Higurashi? ;)

Ja zaczynam Higu, od razu jak skończę te nowe co wychodzą, coby na czasie być :P

Dnia 10.08.2009 o 20:05, Kosmitus napisał:


Pediator -> Pff ja mam cały czas (jeszcze tylko miesiąc) 512 i wszystko ściągam ;)
Nawet serie/filmy w 720p ;) Trzeba być twardym ;]

Masochizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 21:17, Ichibanboshi-kun napisał:

Hehe, cosplay z natconu

Najlepszy tekst zawiesozny na Animatsuri 2:

Idealna dziewczyna:
Ssie jak Mokon
Jest mokra jak Natcon,
Ciemna jak Balcon,
Brudna jak Piernikon,
(i dopisane małą czcionką przez kogoś) Ciasna jak Animatsuri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 21:23, Fouton napisał:

Najlepszy tekst zawiesozny na Animatsuri 2:

Idealna dziewczyna:
Ssie jak Mokon
Jest mokra jak Natcon,
Ciemna jak Balcon,
Brudna jak Piernikon,
(i dopisane małą czcionką przez kogoś) Ciasna jak Animatsuri.

Hahaha, Kosplejuwa :D

O prosze, pamiętaci tego antymoe barana? Oto na kogo należy polować http://anime.com.pl/061,gallery,view,36186.html

A oto co się dzieje z ludźmi gdy nie śpią http://anime.com.pl/070,gallery,view,36193.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 21:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Oto popatrzcie co Hubi stworzył xD

Kołcz jest dobry. Był i na natconie i na animatsuri. Trzeba przyznać że koleś ma samozaparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się