Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2009 o 15:04, Cirno napisał:

No jako dwudziestolatka ma czym oddychać już, więc dobrze jet :3

Żeby tylko ona XD Nanoha też wyrosła na piękną i "wykształconą" kobietę. Już nie wspominam o tym że śpi razem z Nanohą i to w czarnej bieliźnie.

Dnia 16.08.2009 o 15:04, Cirno napisał:

Poza tym, oczekuję fanserwisu od wszystkiego, nie tylko od nanohy :D

Będzie będzie trochę fanserivcu nie martw się.

Dnia 16.08.2009 o 15:04, Cirno napisał:

Widzę właśnie że ta książka szprecha po niemiecku :3

Wszystkie zabawki z Belka szprechają po Niemiecku, Levantine należący do Signum ma fajny głos, taki napalony na bitkę gorącokrwisty młodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 15:08, Cirno napisał:

Dlaczego poleciłeś prawie same airing ? :D

Akurat pasowały - ecchi to ecchi, nic nie było o tym czy jeszcze się skończyło. Palnąłem pierwsze lepsze pozycje jakie miałem na głowie. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 15:11, Cirno napisał:

Wikipedia jest dla newfagów, sam odkryj o co chodziło, tak jak ja :D


Tak, wiemy, że sam wszystko odkryłeś. Ja natomiast skorzystałem z wikipedii i wyjaśniłem sobie sporo niezrozumiałych kwestii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 16:57, Ichibanboshi-kun napisał:

Powiem Wam tak, pilotka Evangeliona 05 to hmmm.... NIezmiernie intrygująca postać - śpiewać
sobie wyliczankę prowadząc smiercionosną maszynę? Hehe....


Bo to zła kobieta była... :) Fajnie się zapowiada, ale ja chyba poczekam jak jakaś dobra wersja filmu się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 17:11, heyboy napisał:

Bo to zła kobieta była... :) Fajnie się zapowiada, ale ja chyba poczekam jak jakaś dobra
wersja filmu się pojawi.


Nie nie, ja się już doczekać nie mogę i nawet taka jaką mam mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 7 epek Canaan. Końcówka naprawdę zaskakująca.

Spoiler

Ciekawe czy Canaan odzyska zdolność "widzenia" kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CANAAN ep7

Spoiler

Canaan wymiata w typ epku, szybkość i refleks jakie zademonstrowała przedzierając się przez terrorystów były prawie absurdalne są one jednak niczym w porównaniu z tym co odstawiła na końcu - zobaczenie z wnętrza budynku bombowca stealth oraz odpalonego przez niego pocisku kierowanego to było coś, tak samo jak "wejrzenie" i zmodyfikowanie danych GPS-u. Końcówka niestety jasno sugeruje że nieco nadużyła swojej umiejętności... Tak w ogóle to zastanawia mnie jaka jest pełna nazwa jej Mistycznych Oczu :)
Osobna sprawa - nie wiem czemu ale plan Alphard aby skasować całe stado polityków nie wywoływał u mnie oburzenia a sympatię, gdyby nie to że w budynku znajdowały się także Canaan i Osawa (oraz sporo cywili) to kibicowałbym aby ta bomba jednak trafiła w cel XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei powiem, że mnie jakoś tak Caanan nie porywa specjalnie, a raczej powiem inaczej.
Chcę filmu, serial jest to średniak kurczę, ciekawe, ale nie wciąga mnie, wydaje mi się że dużo lepiej sprawdziłby się ten serial w postaci filmu, takiego z 2h :)

Ep 7

Spoiler

ciekawy i ogólnie wporzo - Canaan faktycznie skakać potrafi :D, końcówkę też ciekawie odwaliła, chociaż albo coś przeoczyłem, ale w jaki sposób ona wpłynęła na tę bompkę?
I niestety w przeciwieństwie do Heyboy'a, zakończenie wcale mnie nie zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbicie tej historii na 13 odcinków ma prawdopodobnie służyć temu aby widz zastanawiał się o co w tym biega bo póki co mamy całą masę postaci powiązanych jakoś ze sobą nie bardzo jednak wiadomo jak, również ich cele są co najmniej niejasne. Jak dla mnie to dopiero w chwili kiedy poznamy odpowiedzi na te niewyjaśnione sprawy będzie można ocenić czy CANAAN to dobry tytuł czy też na siłe klejony przeciętniak. Ponieważ jak dotąd TYPE-MOON mnie nie zawiódł to liczę na to że będzie tak i tym razem i końcowy efekt przypadnie mi do gustu :)

Dnia 16.08.2009 o 18:46, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

ciekawy i ogólnie wporzo - Canaan faktycznie skakać potrafi :D,


Spoiler

Goście z Matrixa to przy niej prawdziwe cieniasy XD


Dnia 16.08.2009 o 18:46, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

końcówkę też ciekawie odwaliła, chociaż albo coś przeoczyłem, ale w jaki sposób
ona wpłynęła na tę bompkę?


Spoiler

Odniosłem wrażenie że zdołała jakoś zajrzeć (fizycznie patrząc na komputer:) do danych z satelity a potem je jakoś zmodyfikowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 15:09, SiDi napisał:

End of Evangelion --> zdrowo popierdolony ten film. Jak wielu znajomych mi mówiło,
będę musiał zajrzeć na wikipedię, aby zrozumieć mniej więcej o co biegało ;]

nie zrozumiałeś tego filmu o.o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/rach ciach/
Również mam taką nadzieję, wręcz nie wątpie w to, że z ostatnim odcinkiem Canaan okaże się czadową serią, tylko póki co jakoś nie buduje ono we mnie napięcia, które być powinno. Jednak tak jak mówię, pozycja bardzo bardzo przyjemna i z przyjemnością obejrze nastepne odcinki :)
Choć o gustach to się pewnie nie dyskutuje, bo innych może nudzić SaW, który jest w tym sezonie dla mnie numerem 1st.

Dnia 16.08.2009 o 18:56, Karharot napisał:

Spoiler

Goście z Matrixa to przy niej prawdziwe cieniasy XD


Fakt, szczęka lata jak podczas gryw Fahrenheita XD

Dnia 16.08.2009 o 18:56, Karharot napisał:

Spoiler

Odniosłem wrażenie że zdołała jakoś zajrzeć (fizycznie patrząc na komputer:) do danych
z satelity a potem je jakoś zmodyfikowała...


Hmmm... Tak, tak, to do mnie trafia :) Choć jest tak absurdalne, że nie mogę normalnie XD

@Pediator
A Ty tak od razu go zrozumiałeś Mistrzu :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2009 o 19:57, Ichibanboshi-kun napisał:


@Pediator
A Ty tak od razu go zrozumiałeś Mistrzu :>?

nie wiem czego tu nie rozumieć, już trudniejsze były 2 ostatnie epy evy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 19:57, Ichibanboshi-kun napisał:

Również mam taką nadzieję, wręcz nie wątpie w to, że z ostatnim odcinkiem Canaan okaże
się czadową serią, tylko póki co jakoś nie buduje ono we mnie napięcia, które być powinno.

Może dlatego że póki co nie ma tu jednolitej zmierzającej w konkretnym kierunku akcji która mogłaby to napięcie stopniowo budować.

Dnia 16.08.2009 o 19:57, Ichibanboshi-kun napisał:

Hmmm... Tak, tak, to do mnie trafia :) Choć jest tak absurdalne, że nie mogę normalnie
XD

Fakt że jej Mystic Eyes of Infinite Perception na full powerze są nieco przegięte ale... zdolności Shiki Ryougii czy Shiki Tohno też do prawdopodobnych się nie zaliczają. Canaan to córka tych samych twórców więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 19:56, Pediator napisał:

> End of Evangelion --> zdrowo popierdolony ten film. Jak wielu znajomych mi mówiło,

> będę musiał zajrzeć na wikipedię, aby zrozumieć mniej więcej o co biegało ;]
nie zrozumiałeś tego filmu o.o ?


Skoro zrozumiałeś wszystko to tylko pogratulować. Mnie bez informacji na wikipedii, zakończenie nie satysfakcjonowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 20:13, Karharot napisał:

Może dlatego że póki co nie ma tu jednolitej zmierzającej w konkretnym kierunku akcji
która mogłaby to napięcie stopniowo budować.

Właściwie jest, ale może po prostu robią to to za tajemnicze i za mało szczegółów podali?

Dnia 16.08.2009 o 20:13, Karharot napisał:

Fakt że jej Mystic Eyes of Infinite Perception na full powerze są nieco przegięte ale...
zdolności Shiki Ryougii czy Shiki Tohno też do prawdopodobnych się nie zaliczają. Canaan
to córka tych samych twórców więc... ;)

Hahaha, taa, trzeba to brać pod uwagę. No nic, zobaczymy jak się to zakończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:07, Cirno napisał:

Lubisz takie rzeczy ? xD

Po prostu uznałem że jeśli w jakimś anime facet w lateksowych ciuszkach wylatuje niczym Superman z wielkiego mecha, a potem próbuje powstrzymać kosmiczny krążownik gołymi rękami to to anime musi być albo zwariowane, albo zwariowanie śmieszne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się