Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2009 o 16:44, Earthshaker napisał:

Nie ma to jak oldschoolowe gundamy, zapowiada się bardzo dobrze choć jednak bardziej czekam na film 00 niż Unicorna.

Dnia 20.09.2009 o 16:44, Earthshaker napisał:

Gundam Perfect Mission Promo: http://www.youtube.com/watch?v=Zc4TH0w91bM

Ten filmik jest dziki, najpierw myślałem że będzie pokazywał jakąś walkę klasycznych maszyn ale jak zaczeły się pojawiać po kolei prawie wszystkie słynne maszyny to dopiero zaczeło dziwnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 17:06, MisticGohan_MODED napisał:

Hmmm... jeśli fabuła będzie niezła to może być ostro :]

To jest tylko filmik promocyjny jak kiedyś All That Gundam: http://www.youtube.com/watch?v=uje8iE6haCU
A sam Unicorn zapowiada się bajecznie patrząc na powrót do UC i całkiem niezłą fabułę. Poza tym sam wygląd Barnarge''a jest znacznie lepszy od typowego bohatera z 00.
Tomoya-kun
Wątpię aby to film G00 był jakiś wybitny. Zapewne będzie to ten sam poziom lub gorszy. Troszkę mi się robi przykro, gdy widzę 00 jako najlepszego Gundama szczególnie Second Season.


Poza tym: Kiepskie i stare promo Gekijouban Macross F Itsuwari no Utahime:
http://www.youtube.com/watch?v=p2Y18J4Dd9A

EDIT. Zapomniałem o linku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 17:30, Earthshaker napisał:

Wątpię aby to film G00 był jakiś wybitny. Zapewne będzie to ten sam poziom lub gorszy.
Troszkę mi się robi przykro, gdy widzę 00 jako najlepszego Gundama szczególnie Second
Season.

Co do Second Season to owszem jest średniawy ale zwykłe 00 jest dla mnie najlepszą serią gundam, po nim jest SEED. Tu w przeciwieństwie do reszty gundamów nie ma rzucania co chwila tekstami jaka to odpowiedzialność prowadzić gundama czy że przyjaciele na mnie liczą więc musze ich uratować(w tym prowadzi Kira, zawłaszcza jak stał się prawie że oświeconym guru po dostaniu Freedom''a).Niestety 2 seria to popsuła za bardzo kombinując na modłe starych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 17:30, Earthshaker napisał:

> Hmmm... jeśli fabuła będzie niezła to może być ostro :]
To jest tylko filmik promocyjny jak kiedyś All That Gundam

To lipa ;/

Canaan #12

Spoiler

Historia lubi się powtarzać xp Jeżeli nie wydarzy się teraz nic mega-nienaturalnego to los Marii jest przesądzony ;/
Swoją drogą to Canaan i Alphard mogłyby już to wreszcie zakończyć ,bo to się już męczące robi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 17:51, Tomoya-kun napisał:

Co do Second Season to owszem jest średniawy ale zwykłe 00 jest dla mnie najlepszą serią
gundam, po nim jest SEED. Tu w przeciwieństwie do reszty gundamów nie ma rzucania co
chwila tekstami jaka to odpowiedzialność prowadzić gundama czy że przyjaciele na mnie
liczą więc musze ich uratować(w tym prowadzi Kira, zawłaszcza jak stał się prawie że
oświeconym guru po dostaniu Freedom''a).Niestety 2 seria to popsuła za bardzo kombinując
na modłe starych tytułów.

Jeśli chodzi o serie telewizyjne to przed 1st 00 i SEED wstawiłbym Zetę, która mimo psycho-Camille jest prawdziwym lore''owym ojcem nowszych serii. Jeśli chodzi o film to niepodzielnie rządzi Char''s Counterattack, który mimo 20(?) lat na karku zachwyca swoją starannością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo w Japonii zaczną emitować nowe anime. Zauważyliście już jakieś serie godne śledzenia? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 20:54, Lex napisał:

Niedługo w Japonii zaczną emitować nowe anime. Zauważyliście już jakieś serie godne śledzenia?
Dzięki za odpowiedź.

Masz tu wczesną rozpiskę na temat jesiennego sezonu. Narazie wygląda na to że jest w nim 5 serii które będę oglądał
Darker Than Black 2(najwazniejsza permiera sezonu)
Winter Sonata
Fairy Tail
Asura Cryin 2
Nogizaka Haruka 2
2 które jeszcze obadam czy warto:
11eyes
Armed Librarians

20090920211426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)
Będę oglądał:
- Fairy Tail
Cały czas czytam mangę. I chociaż ustępuje ona One Piece (które próbuje kopiować) na pewno wszystko nabierze kolorów w wersji animowanej.
- Sacred Blacksmith
Anime twórców Ergo Proxy, Samurai Champloo i Michiko to Hatchin! Może wyjść z tego całkiem przyjemna produkcja.
- Darken Than Black: Comet of Gemini
"Pierwszy" sezon mi się podobał. Mam nadzieję, że fabuła będzie nieco lepsza niż w zwykłym DTB.
- Winter Sonata
Takich anime nigdy nie omijam, Dramat + ładna, "poważna" kreska.
- Nyan Koi!
AIC miała swoje wzloty i upadki. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż w dość słabym Asu no Yoichi! Liczę na lotsy of ecchi sutffffu ;]
- Natsu no Arashi 2
Nie wiem dlaczego pierwsza seria jest taka niedoceniana. Mi bardzo się spodobała, miała klimat, miała fabułę, ciekawe postacie i zabawne dialogi. Na pewno będę oglądał.
- White Album 2
Jak napisałem wyżej - uwielbiam dramaty. Pierwszy sezon był trochę miałki, zbyt wolno wszystko się toczyło. Mam nadzieję, że w White Album 2 będzie trochę bardziej "dynamiczny".
- Kämpfer

HAREMÓWKA ŁYKAM. Chyba, że będzie słabo wykonana...
- Heaven''s Lost Property.
Obejrzałem zwiastun na youtube i jestem dość pozytywnie nastawiony. Może być zabawnie.
- Nogizaka Haruka no Himitsu: Purezza
Pierwszy sezon mi się spodobał

Nie jestem pewien co do "A Certain Scienntific Railgun" i "Asura Cryin 2". Index i jedynke Asury obejrzałem, ale trochę tego żałowałem.

Jak znam życie połowa anime z tej listy odejdzie (Heaven''s lost porperty, Kampfer, Nyan Koi), do tego dojdą anime na które w ogóle nie zwracałem uwagi. Czyli jak każdego sezonu. Nie ma co patrzeć na studia, zwiastuny i ogólny hype na produkcje bo i tak wszystko wychodzi w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli chodzi o film to niepodzielnie rządzi Char''s Counterattack, który mimo 20(?) lat na karku zachwyca swoją >starannością.
Ajt film był znakomity :]
Fly Nu Gundam ! :D

Edit: Jeśli chodzi o nowe anime to już powiedziałem znacznie wcześniej na co czekam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami ma się wrażenie że ten kto to kręcił dawał se ostro w żyłę... Pomimo tej psychodeli (a może po części dzięki niej?) seria jest całkiem dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 21:17, Tomoya-kun napisał:

> Niedługo w Japonii zaczną emitować nowe anime. Zauważyliście już jakieś serie godne
śledzenia?
> Dzięki za odpowiedź.
Masz tu wczesną rozpiskę na temat jesiennego sezonu. Narazie wygląda na to że jest w
nim 5 serii które będę oglądał
Darker Than Black 2(najwazniejsza permiera sezonu)
Winter Sonata
Fairy Tail
Asura Cryin 2
Nogizaka Haruka 2
2 które jeszcze obadam czy warto:
11eyes
Armed Librarians

Słabo w mordę jeża, liczę jedynie na dramy i wiąż czekam na Toradorę 2.
No i Asura Cryin,

Spoiler

liczę na 100% ucieleśnienie pewnego półducha :)



A Madhouse to w ogóle mnie rozpierdzielił.... Najpierw Ironman, potem Wolverine a teraz... Stich?

@Karharot

NIe, twórca sobie po prostu mruczał: co tutaj widzów najbardziej wkurzy z zdegustuje.. Hmmm... Aaaa, MAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się