Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Mam małe pytanko.Czy istnieje jakieś anime w stylu Geassa/Death Note? Powróciłem ostatnio do tych anime i chętnie obejrzałbym coś podobnego.Z góry dzięki.

Pozdrawiam
mydave04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś YHBT (You Have Been Trolled) odcinka 7. 07-Ghost od DB? Podają, że to niby 26 epek, ale seria ma tylko 25. Zrobili nowe napisy do siódmego odcinka o zabarwieniu erotycznym. Teksty typu "They were trying to rape her with dildo" czy "Let''s go for a threesome" pojawiają się non stop. Dawno się tak nie uśmiałem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, pojawił się 65 chapter TWGOK. A miało właściwie już nie być w tym miesiącu... :D

Spoiler

Okazuje się, że Diana jest bogiem/aniołem, który akurat żywi się pozytywną energią(make love Keita!), więc ta będzie próbować zeswatać małżeństwem Keitę i Tenri, aby zdobyć maksimum mocy. xD
Dowiadujemy się także co nie co o owym głównym plocie. : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 17:03, Fouton napisał:

Keima nie Keita ;p

Sorka, dzięki za poprawkę, ostatnio KissxSis(ostre to xD) widziałem i się mi pomyliło, tam akurat Keita jest w trochę podobnej sytuacji.

Ichibanboshi-kun
Dzięki, w końcu będę miał czym słuchać "po cichu" te głośniejsze ohy oraz ahy. : D

Bakemonogatari - świetne anime, dla mnie jedno z najbardziej ekscytujących tego lata, oby i tobie także. Z kreską, za to odpowiada w końcu Shaft, ta ekipa już taka jest(Sayonara Zetsubou Sensei, OVA Negimy), przestrzegam, że potrafi się animacja nagle zmienić. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 18:00, Gol_Galad napisał:

Ichibanboshi-kun
Dzięki, w końcu będę miał czym słuchać "po cichu" te głośniejsze ohy oraz ahy. : D

Sam miałem ochotę na to ;) Nostalgiczne trochę były te zgadywanki muzyczne, zwłaszcza Silent Hill :)

Dnia 30.09.2009 o 18:00, Gol_Galad napisał:

Bakemonogatari - świetne anime, dla mnie jedno z najbardziej ekscytujących tego lata,
oby i tobie także. Z kreską, za to odpowiada w końcu Shaft, ta ekipa już taka jest(Sayonara
Zetsubou Sensei, OVA Negimy), przestrzegam, że potrafi się ona nagle zmienić. : P

bardzo mnie siępodoba i mam nadzieje, że do końca będzie trzymać taki poziom :0 Tę niespokojną kreskę znosiłbym bardziej gdyby była bardziej jak w Ef, ale yslę że przywyknę, a nawet przestanę na to zwracać uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 18:00, Gol_Galad napisał:

> Keima nie Keita ;p
Sorka, dzięki za poprawkę, ostatnio KissxSis(ostre to xD) widziałem i się mi pomyliło,
tam akurat Keita jest w trochę podobnej sytuacji.

Tak myślałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 17:55, Ichibanboshi-kun napisał:

Zacząłem Bakenomonogatari, wszystko mi się podoba poza jednym - kreska. Irytują mnie
te komputerowo wygenerwoane animacje, ale anime mi się podoba, więc z powodu takiej pierdoły
nie dropnę :)


Moim zdaniem kreska to jeden z najmocniejszych elementów Bakemonogatari. Po porstu taka inna niż wszystkie, oklepane. Fabularnie anime też jest bardzo dobrze zrealizowane, chociaż czasami mnie nudziły dialogi, więc nie mogłem dac najwyższej oceny.
A Sora no Manimani 12 faktycznie powinna już być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 18:03, Ichibanboshi-kun napisał:

bardzo mnie siępodoba i mam nadzieje, że do końca będzie trzymać taki poziom :0 Tę niespokojną
kreskę znosiłbym bardziej gdyby była bardziej jak w Ef, ale yslę że przywyknę, a nawet
przestanę na to zwracać uwagę :)

Jak dla mnie kreską to jeden z lepszych punktów tego anime. Jest oryginalna i świetnie oddaje klimat psychodelicznej novelki. Właściwie jest to pierwsze anime w którym do konturów użyto bordowego koloru xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 18:07, Mysterum napisał:

Moim zdaniem kreska to jeden z najmocniejszych elementów Bakemonogatari. Po porstu taka
inna niż wszystkie, oklepane. Fabularnie anime też jest bardzo dobrze zrealizowane, chociaż
czasami mnie nudziły dialogi, więc nie mogłem dac najwyższej oceny.

Ee tam, chłopcze, to mało anime obejrzałeś :P Kreska spotykana czesto w tym stylu jest, młody padawanie ;D
Galad przecież już nawet tytuły Ci wymienił :)

Dnia 30.09.2009 o 18:07, Mysterum napisał:

A Sora no Manimani 12 faktycznie powinna już być :(

Powinno już być, ma już być T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 18:08, Fouton napisał:

Jak dla mnie kreską to jeden z lepszych punktów tego anime. Jest oryginalna i świetnie
oddaje klimat psychodelicznej novelki. Właściwie jest to pierwsze anime w którym do konturów
użyto bordowego koloru xD


To akurat jest fajne XD NIe mówię, ładne to jest bardzo ale czasami tak mnie to drażni, nie zmienia to faktu że faktycznie postarali się i widzę to i doceniam

Psychodela XD Spaghetti XD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sora no manimani ep. 7

Spoiler

Kurczę, że, to wydaje mi się już lekką przesadą, Bo po peirwsze, kolejne nawiązanie do Kanona - Mi-chan mająca skrzydła na plecach. Druga przesadą jest dodanie Soumy, no bo przecież to teraz wygląda tak:
Makita, Fumin, Mi-chan (?), lecą na Saku. Mi-chan na Soumę, lub na Saku ( prawdę mówiąc nie wiem jak to jest, lecz chyba bardziej na Saku ), a Saku na Fumin. I trudno teraz się zorientować co i jak. A ogólnie anime jest zabójcze, po prostu świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 19:55, Piotrbov napisał:

Sora no manimani ep. 7

Spoiler

Kurczę, że, to wydaje mi się już lekką przesadą, Bo po peirwsze, kolejne nawiązanie
do Kanona - Mi-chan mająca skrzydła na plecach. Druga przesadą jest dodanie Soumy, no
bo przecież to teraz wygląda tak:
Makita, Fumin, Mi-chan (?), lecą na Saku. Mi-chan na Soumę, lub na Saku ( prawdę mówiąc
nie wiem jak to jest, lecz chyba bardziej na Saku ), a Saku na Fumin. I trudno teraz
się zorientować co i jak. A ogólnie anime jest zabójcze, po prostu świetne.



Heh, przedwcześnie wyciągasz pewne wnioski :p Obejrzyj spokojnie do aktualnego epka, a wszystko stanie się bardziej zrozumiałe, aczkolwiek dalej nieco zawiłe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 20:02, Mysterum napisał:

Heh, przedwcześnie wyciągasz pewne wnioski :p Obejrzyj spokojnie do aktualnego epka,
a wszystko stanie się bardziej zrozumiałe, aczkolwiek dalej nieco zawiłe xD


Heh racja. Coś w tym jest, tylko że później, to bym totalnie zapomniał co chciałem napisać ( tak to ja mam zawsze, a notować mi się w notatniku nie chce. ;) Lecz dla mnie jest i tak zawile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat czytania i Tsubasa Reservoir Chronicle sie skonczylo
moge to okreslic jednym slowem - dno
a do pewnego momentu bylo wprost rewelacyjnie, pozniej pomieszali tyle watkow, ze chyba autorki nie wyrobily z wlasna fabula
szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się