Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2009 o 20:32, Karharot napisał:

11eyes e04

Spoiler

Ciekawe jak daleko w przyszłość ta jego moc sięga. Przydałoby się też aby do kompletu
zdobył jakieś umiejętności ofensywne bo samo widzenie przyszłości mu nie pomoże jeśli
nie będzie w stanie zranić przeciwnika.


Spoiler

Wg opka, nie dość że zdobędzie umiejętności walki to jeszcze dostanie tą badassową niebieską zakrzywioną katanę.


>
Spoiler

BTW - ta loli w okularkach przypomina mi Lucy z EL, dwie osobowości z których jedna jest

Dnia 28.10.2009 o 20:32, Karharot napisał:

z lekka zboczona zaś druga to bezlitosna mordercza badasska XD


Spoiler

I jak w przypadku EL ta pierwsza cholernie wkurza a druga aż się prosi o więcej czasu antenowego xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:29, ziptofaf napisał:

Heh, akurat wszystkie podane przez ciebie strony już sprawdzałem - mają akurat dokładnie
te same skany :F

Wszyscy skanlatorzy mają chyba te same RAWki i radzą sobie z nimi jak mogą, nie martw się potem jakość jest lepsza, w sumie koło 165 to wcale nie jest taka zła.

Dnia 28.10.2009 o 20:29, ziptofaf napisał:

Czyli muszę jakoś to wytrzymać, tyle dobrego, że ta manga jest na tyle genialna, że i
rysowana ołówkiem w paincie by się obroniła :)

165 chapter tak ?? Czyli najlepszy, najbardziej badassowy stuff masz jeszcze przed sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:33, Fouton napisał:

> Up.
> Co do opa to się zgodze tylko szkoda że całą reszta to dno.
Tak przez tą rozmowę aż sobie puściłem opka. Wspomnienia mangi wracają :). Ale zaciekawił
mnie inny fakt. W komentarzach pojawia się dużo plotek o tym że twórcy planują (sic!)
2 serie. Z jednej strony mam nadzieje że to tylko plotki ale z drugiej...

Patrząc ile zmieniali w stosunku do mangi może lepiej aby ona nie wyszła. W anime z momentu który w mandze był średnio ważny zrobili prawie że gigantyczny filnał wię nie wiem co by wykombinowali np. z momentem dostania przez Ikkiego

Spoiler

prototypu Regalii

czy walk klasy A i B.
No chyba że Remake w stylu nowego FMA.
Ichibanboshi
Zabieraj się za mange, ona jest epicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Skażona? Jak to nie? Jesteś palaczem biernym, zaglądałeś tu prawie tak często jak my
XD

Owszem, ale nie będąc uczestnikiem dyskusji nie wpływa to na mnie tak jak na was. ;-P
Przynajmniej mam taką nadzieję.

A BECK''a i tak obejrzę. :-P

@Tomoya-kun
Nie mówię, że w ogóle nie chcę romansów. Po prostu teraz nie mam na coś takiego ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:45, Krzysztofer napisał:

Owszem, ale nie będąc uczestnikiem dyskusji nie wpływa to na mnie tak jak na was. ;-P
Przynajmniej mam taką nadzieję.

Uwierz na postronnych działą to jeszcze gorzej. Bo my jesteśmy już do tego przyzwyczajeni i na nas to już nie wpływa znacząco.

Dnia 28.10.2009 o 20:45, Krzysztofer napisał:

Nie mówię, że w ogóle nie chcę romansów. Po prostu teraz nie mam na coś takiego ochoty.

To spoko, a jakby co to do obrażania się nawzajem w tym temacie to trzeba się przyzwyczaić bo tu jest to na porządku dziennym jak sam pewnie widziałeś(zwłąszcza Mysterum, Ichibanoshi i Cirno, najczęściej ci 2 przeciwno temu ostatnimeu)

Fouton przez ciebie odkurzyłem OST Air Gear. Jednak rzeczywiście przyznać musze że muzyke to miał dobrą. Teraz męcze Chain w wersji normalnej i Acustic mix(najlepszy z remixów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:42, Tomoya-kun napisał:

Patrząc ile zmieniali w stosunku do mangi może lepiej aby ona nie wyszła. W anime z momentu
który w mandze był średnio ważny zrobili prawie że gigantyczny filnał wię nie wiem co
by wykombinowali np. z momentem dostania przez Ikkiego

Spoiler

prototypu Regalii

czy walk
klasy A i B.

Ba, nie dość że zrobili z tego finał to jeszcze ta "walka" w mandze była dużo bardziej emocjonująca niż w tym "grand finale".
Z jednego powodu chciałbym zobaczyć 2 sezon. Sumeragi Kururu!!11oneone. Yay for her!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:51, Fouton napisał:

Ba, nie dość że zrobili z tego finał to jeszcze ta "walka" w mandze była dużo bardziej
emocjonująca niż w tym "grand finale".
Z jednego powodu chciałbym zobaczyć 2 sezon. Sumeragi Kururu!!11oneone. Yay for her!

O z tym argumentem to nie mogę się nie zgodzić Kururu w wersji animowanej to bardzo poważny argument. Jest ona imo. dużo lepsza od Ringo i Simci.
Edit
Tak się zastanawiam czemu nikt nie zrobi gry Air Gear(albo nawet MMO). Przecież taka licencja byłą by dużo bardziej grywlana i efektowna niż kolejna nudna odsłona Fifa, NHL, ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11eyes e04

Dnia 28.10.2009 o 20:36, Fouton napisał:

Spoiler

Wg opka, nie dość że zdobędzie umiejętności walki to jeszcze dostanie tą badassową
niebieską zakrzywioną katanę.


Spoiler

No to już coś z niego będzie :) Choć wciąż wydaje mi się trochę dziwne że ci Rycerze obawiają się bardziej jego niż Takahisy czy Yukiko.

Dnia 28.10.2009 o 20:36, Fouton napisał:

Spoiler

I jak w przypadku EL ta pierwsza cholernie wkurza a druga aż się prosi o więcej czasu
antenowego xd


Spoiler

W pełni się zgadzam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:54, Tomoya-kun napisał:

O z tym argumentem to nie mogę się nie zgodzić Kururu w wersji animowanej to bardzo poważny
argument. Jest ona imo. dużo lepsza od Ringo i Simci.

Też tak uważam. Wniosek przegłosowany! Czekam teraz na wystąpienie fanboya Ringo (bo ta ma ich raczej najwięcej nie wiedzieć czemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:57, matrix0892 napisał:

ale ostratnie bleanha są zajebiste nie ma co grafa spoko muza super histra zajebista
aż chce się oglądać

A będzie coraz lepiej - klękajcie narody -

Spoiler

Ken - chan nadchodzi!!

jeeej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:54, Karharot napisał:

11eyes e04

Spoiler

No to już coś z niego będzie :) Choć wciąż wydaje mi się trochę dziwne że ci Rycerze
obawiają się bardziej jego niż Takahisy czy Yukiko.


Wiesz, będzie typowo shonenowo. Główny bohater ma jakąś tajemniczą moc o której wiedzą wszyscy oprócz niego i dlatego jest znany i obawiają się go wszyscy. Chociaż nie obraził bym się na jakiegoś mocnego plot twista. W grze na pewno jest to wszystko lepiej opisane. Ostrzyłem sobie na nią zęby ale jak zapowiedzieli anime to się rozmyśliłem.

Spoiler

Ale wciąż mnie ciekawi o co chodzi z siostrą. W openingu i endingu widać że dołączy do teamu ale wciąż jest tajemniczą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:57, matrix0892 napisał:

ale ostratnie bleanha są zajebiste nie ma co grafa spoko muza super histra zajebista
aż chce się oglądać


Może jak na poziom Bleacha to one są fajne. W końcu nawiązują do jego pierwszej, najlepszej serii. Ale i tak poziom znacznie niższy niż One Piece, Negima, FMA: Brotherhood, czy Soul Eater. Tam pomysłów robi się coraz więcej, jest coraz ciekawiej, tutaj trzymany jest równy, niestety o klasę niższy, poziom. Przynajmniej moim zdaniem. Ja szczerzę liczę na to, że Kubo Tite się weźmie do roboty i wreszcie wyniesie akcję poza Karakurę i znane już okolice (bo ile w końcu może się dziać w jednym miejscu!?), przydałaby się też jakaś odmiana poza samym shikai i bankai. Ale to na razie tylko pobożne życzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 21:23, matrix0892 napisał:

moglibyście nie brać spoitlera bo jest wkurzający :)


Pewnie, że możemy. Podaj, jakie anime teraz oglądasz, nie zaspoilerujemy zakończeń, na pewno się ucieszysz...Ten temat jest dość popularny, mi ta funkcja bardzo odpowiada. Jak raz pewny zły człowiek nie zasłonił zakończenia Death Note, to myślałem, że go zatłukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 21:31, matrix0892 napisał:

Canaan :) oraz przed chwilą ostatni Bleacha będzie ciekawie :), nie jesteś z mojej klasy?

1.) Używaj funkcji odpowiedz, jest bardzo przydatna.
2.) Jakbym nie zasłonił zakończenia Canaana, to...już bym nie żył. Obstawiam, że niektórzy by wezwali Goku/Sengoku i Whitebeard''a/Gundamy/Tetsuo/Shagbranindo/Kyuuibiego, aby nie pozostawić z mojego ciała i umysłu nawet najdrobniejszych cząstek. A co do Bleacha (fan-made):
http://www.youtube.com/watch?v=ekx8JPwTvCg&feature=related
3.) Wszystkie informacje dotyczące mojej osoby są owiane ścisłą tajemnicą. Tak ścisłą, iż nawet ja ich nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2.) Jakbym nie zasłonił zakończenia Canaana, to...już bym nie żył. Obstawiam, że niektórzy by wezwali Goku/Sengoku i Whitebeard''a/Gundamy/Tetsuo/Shagbranindo/Kyuuibiego, aby nie pozostawić z mojego ciała i umysłu nawet najdrobniejszych cząstek.
zapomniałeś jeszcze o ekipie z Bleacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się