Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2009 o 13:26, Hubi_Koshi napisał:

Ogląda się... przyjemnie, ale główny bohater z początku irytuje, wydaje się mieć POWAŻNE
problemy z agresją, zaczął od przywalenia członkowi elitarnej grupy bezwzględnych żołnierzy...

Fajnie! ^^

Dnia 18.11.2009 o 13:26, Hubi_Koshi napisał:

a potem się zaczął jeszcze bardziej wygłupiać.

Dnia 18.11.2009 o 13:26, Hubi_Koshi napisał:

No to się cieszę :-) Jak chciałbyś więcej materiałów tym świecie to daj znać,

Dobra, jak by co to wiem go kogo się przyczepić ;)
Na razie wróciłem do oglądania Legend of Galactic Heroes. Ostatnio obejrzałem ep w którym była dokładnie opowiedziana historia galaktyki od czasów powstania Imperium Galaktycznego.

Spoiler

Najmocniejszy był motyw z dojściem do władzy Rudolpha von Goldenbaum - gościa któremu z poglądami najbliżej do ojca Leloucha i który ustanowił tzw Bad Genes Eradication (w skrócie - do piachu z chorymi i słabymi) a potem wybił tych którzy się z nim nie zgadzali. W sumie jakieś 40 mln osób...
A potem była iście Homeworldowa historia o grupce która uciekła z Imperium i po kilkudziesięciu latach doleciała do drugiego ramienia (nie końca :P) galaktyki gdzie założyła Free Planet Alliance :)


Ogólnie, fajne to anime ;)

Dnia 18.11.2009 o 13:26, Hubi_Koshi napisał:

a za niedługo
będzie film ^^

Wiem :) Tylko ciekaw jestem, czy to ma być kompilacja którejś serii czy nowa historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 13:59, Ichibanboshi-kun napisał:

Zaproponuj :D Tylko coś innego niż One Piece(litości, 500 odcinków za 52 to nie fair!)

Zgadzam się to by było poniżej pasa :P I trochę ponad 400, nie 500 :P Choć pewnie nawet byś nie zauważył gdzie i kiedy przeminęły te epki... XD

Spoiler

Zresztą o OP ja lepiej nie będę wspominał bo od chyba roku jestem na 340 epku :P Nie mogę się zebrać żeby dokończyć :P


No dobra, Higurashi :) Mówiłeś że film ci się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 14:30, Kosmitus napisał:

Fajnie! ^^

Czy ja wiem... gość wydawał się cokolwiek niezrównoważony, teraz jest trochę bardziej poukładany, ale wcześniej... jakby próbował iść w trzech kierunkach naraz.

Dnia 18.11.2009 o 14:30, Kosmitus napisał:

Dobra, jak by co to wiem go kogo się przyczepić ;)

Przyczepiaj się ile chcesz :-)

Dnia 18.11.2009 o 14:30, Kosmitus napisał:

Na razie wróciłem do oglądania Legend of Galactic Heroes. Ostatnio obejrzałem ep w którym
była dokładnie opowiedziana historia galaktyki od czasów powstania Imperium Galaktycznego.

Taki Galaktyczny Adolfik XD

Dnia 18.11.2009 o 14:30, Kosmitus napisał:

Ogólnie, fajne to anime ;)

Mhm chyba się za nie zabiorę po Clannadzie i Zetcie, bo brzmi naprawdę ciekawie.

Dnia 18.11.2009 o 14:30, Kosmitus napisał:

Wiem :) Tylko ciekaw jestem, czy to ma być kompilacja którejś serii czy nowa historia?

Re-Telling pierwszej serii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 14:39, Hubi_Koshi napisał:

Czy ja wiem... gość wydawał się cokolwiek niezrównoważony, teraz jest trochę bardziej
poukładany, ale wcześniej... jakby próbował iść w trzech kierunkach naraz.

Musiałbym go poznać żeby sam ocenić, ale jak wspomniałeś o tym że przypieprzył jakiemuś super żołnierzowi to zabrzmiało to odrobinkę jak by był on badassem w stylu Luffiego XD

Dnia 18.11.2009 o 14:39, Hubi_Koshi napisał:

> Dobra, jak by co to wiem go kogo się przyczepić ;)
Przyczepiaj się ile chcesz :-)

Hmm, chyba każdy lubi gadać innym o seriach które lubi :)

Dnia 18.11.2009 o 14:39, Hubi_Koshi napisał:

Taki Galaktyczny Adolfik XD

Dokładnie tyle że jego nie miał kto załatwić.

Spoiler

Zamiast tego doprowadził do tego że te 300 000 (niestety do celu doleciała tylko połowa :P) ludzi uciekło z Imperium i stworzyło FPA. Po ponad 100 latach frakcje się spotkały i mamy konflikt który trwa już dobre kilkaset lat.

Dnia 18.11.2009 o 14:39, Hubi_Koshi napisał:

> Ogólnie, fajne to anime ;)
Mhm chyba się za nie zabiorę po Clannadzie i Zetcie, bo brzmi naprawdę ciekawie.

Jest ciekawe, choć nie jestem pewien czy każdemu będzie się podobać. Poza tym rozkręca się na dobre dopiero po ok. 20 epkach. Jednak nie mam zamiaru cię zniechęcać i polecam spróbować :) Ewentualnie możesz obejrzeć kinówkę która jest prequelem serii http://myanimelist.net/anime/3014/Legend_of_the_Galactic_Heroes:_My_Conquest_is_the_Sea_of_Stars
Sam jeszcze jej nie widziałem (choć najpewniej zrobię to zanim ty skończysz tamte serie więc wtedy jeszcze o niej napisze ;)) ale ponoć też jest bardzo dobra :)

Dnia 18.11.2009 o 14:39, Hubi_Koshi napisał:

Re-Telling pierwszej serii :-)

Czyli tej która mi się najmniej podobała. Szkoda że nie A''s :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:04, Kosmitus napisał:

Musiałbym go poznać żeby sam ocenić, ale jak wspomniałeś o tym że przypieprzył jakiemuś
super żołnierzowi to zabrzmiało to odrobinkę jak by był on badassem w stylu Luffiego

Nie no trochę przesadziłem, z czystej ciekawości, oglądałeś Gundam 00 ?? No to sobie wyobraź że ten "super-żołnierz" który oberwał to Patrick "Immortal/Cockroach" Corlasaur i będziesz miał pojęcie o tej scenie XD

Dnia 18.11.2009 o 15:04, Kosmitus napisał:

Hmm, chyba każdy lubi gadać innym o seriach które lubi :)

Zdziwiło by mnie gdyby ktoś Nie lubił gadać o seriach które lubi :-)

Dnia 18.11.2009 o 15:04, Kosmitus napisał:

Dokładnie tyle że jego nie miał kto załatwić.

Spoiler

Zamiast tego doprowadził do tego że
te 300 000 (niestety do celu doleciała tylko połowa :P) ludzi uciekło z Imperium i stworzyło
FPA. Po ponad 100 latach frakcje się spotkały i mamy konflikt który trwa już dobre kilkaset
lat.


I ciekawe czy którakolwiek ze stron jeszcze pamięta o co tak w ogóle chodziło... chyba że ten Adolfik jeszcze żyje dzięki jakiemuś Nieśmiertelnościowemu Mambo-Jumbo.

Dnia 18.11.2009 o 15:04, Kosmitus napisał:

Jest ciekawe, choć nie jestem pewien czy każdemu będzie się podobać.

No nic, o tym pogadamy jak skończę Clannad i Zetę... czyli za jakieś 80 odcinków XD

Dnia 18.11.2009 o 15:04, Kosmitus napisał:

Czyli tej która mi się najmniej podobała. Szkoda że nie A''s :)

W niej już nie za wiele można by poprawić XD Looknij sobie na trailer (szczególnie 1:37) film będzie raczej ciekawy, i będzie niezła demolka XD No i nieco zmienili Bardiche, wygląda teraz jeszcze bardziej toporowato :-)
http://www.youtube.com/watch?v=zpjI7g9NcEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:15, Ichibanboshi-kun napisał:

Deal :D!

Interesy z tobą to przyjemność XD

Dnia 18.11.2009 o 15:15, Ichibanboshi-kun napisał:

Daj znać jak zaczniesz Clannada :D

I tak miałem Kiedyś Clannada obejrzeć :D Teraz już nie mam wyjścia, ale taka mnie myśl naszła, czy może nie zagrać w VN. Hmmm sam nie wiem... ty najpierw obejrzałeś czy zagrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:24, Kosmitus napisał:

> Deal :D!
Interesy z tobą to przyjemność XD
> Daj znać jak zaczniesz Clannada :D
I tak miałem Kiedyś Clannada obejrzeć :D Teraz już nie mam wyjścia, ale taka mnie myśl
naszła, czy może nie zagrać w VN. Hmmm sam nie wiem... ty najpierw obejrzałeś czy zagrałeś?

Lepiej najpierw zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 16:08, Pablo_Querte napisał:

> > Gdzie D: ?
> Co gdzie?
Gdzie było epickie? W którym momencie?

Całe było! A koniec to już normalnie mózg rozwalał epickością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 16:17, Fouton napisał:

> > > Gdzie D: ?
> > Co gdzie?
> Gdzie było epickie? W którym momencie?
Całe było! A koniec to już normalnie mózg rozwalał epickością.

Dziękuję że szerzysz prawdę podczas mojej nieobecności :)
Bóg Cię za to wynagrodzi (w sensie że ZUN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 16:21, Cirno napisał:


> Daj znać jak zaczniesz Clannada :D
Obejrze clannada za Foxy Nudes!

Trade! Obejrzę One Piece za Discode! Message me fast! Waitng in the Elfen Town for offert!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 16:26, Cirno napisał:

WTT Night Shift Nurses for Time to Screw!!!
PM ME NOW!

I want i want! But only 2 eps for 1 kk? Chyba, że dorzucisz do tego obejrzenie Akiba Girls!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się