Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2009 o 16:29, Cirno napisał:

Ok, deal.
Ale obejrzysz wszystkie z serii night shift nurses, akiba girls dodane do plan to watch.

Dobra. Czyli ja oglądam Night Shift Nurses całe a ty co w końcu? Bo Time to Screw ponoć widziałeś (aka tokineiro). Więc masz Akiba Girls do plan to ale co obejrzysz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:18, Hubi_Koshi napisał:

Nie no trochę przesadziłem, z czystej ciekawości, oglądałeś Gundam 00 ?? No to sobie
wyobraź że ten "super-żołnierz" który oberwał to Patrick "Immortal/Cockroach" Corlasaur
i będziesz miał pojęcie o tej scenie XD

Oglądałem :) Zetę też pewnie kiedyś obejrzę ;)

Dnia 18.11.2009 o 15:18, Hubi_Koshi napisał:

Zdziwiło by mnie gdyby ktoś Nie lubił gadać o seriach które lubi :-)

Racja :P Co najważniejsze takie nawijanie jest często równie przyjemne co samo oglądanie ^^

Dnia 18.11.2009 o 15:18, Hubi_Koshi napisał:

I ciekawe czy którakolwiek ze stron jeszcze pamięta o co tak w ogóle chodziło... chyba
że ten Adolfik jeszcze żyje dzięki jakiemuś Nieśmiertelnościowemu Mambo-Jumbo.

Pamiętają, bo Ado.. to znaczy Rudolph miał potomków którzy kontynuowali jego rządy. Jak mówił jeden z bohaterów Yang Wen Li (główna postać po stronie Alliance) - "Celem FPA nie jest walka z Imperium tylko z dynastią Goldenbaum."
Co ciekawe podczas serii dochodzi do tego że teraz to Imperium zaczyna wyglądać na tych dobrych, a skorumpowana demokracja Alliance na zło które trzeba wytępić.

Dnia 18.11.2009 o 15:18, Hubi_Koshi napisał:

> Jest ciekawe, choć nie jestem pewien czy każdemu będzie się podobać.
No nic, o tym pogadamy jak skończę Clannad i Zetę... czyli za jakieś 80 odcinków XD

Oki, jeszcze pogadamy :)

Dnia 18.11.2009 o 15:18, Hubi_Koshi napisał:

W niej już nie za wiele można by poprawić XD Looknij sobie na trailer (szczególnie 1:37)
film będzie raczej ciekawy, i będzie niezła demolka XD No i nieco zmienili Bardiche,
wygląda teraz jeszcze bardziej toporowato :-)
http://www.youtube.com/watch?v=zpjI7g9NcEA

Cóż, zobaczymy :) Nie wygląda źle i jak wyjdzie pewnie obejrzę :) Mam tylko nadzieję że nie będzie tak okropny jak kinówka One Piece która była skrótem Alabasta Arc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 16:34, Cirno napisał:

No teraz obejrzę akiba girls, a potem mogę obejrzeć coś innego od milky, doradź mi.

Coś od Milkiego? Bible Black! A tak na poważnie zobacz może Megachuu. Też mi poradź coś na "potem". Bo taki nierówny trade się z tego robi.

(PS jakby ktoś myślał że spamujemy to...tak spamujemy. Wyśmiewamy te wymiany seriami.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,megachu zapowiada się bardzo fajnie, ogólnie produkcje o Milky trzymają poziom, a od siebie polecę hmmm..... Milk Junkies bardzo mi się podobało, obejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:24, Kosmitus napisał:

Interesy z tobą to przyjemność XD

vice versa XD

Dnia 18.11.2009 o 15:24, Kosmitus napisał:

I tak miałem Kiedyś Clannada obejrzeć :D Teraz już nie mam wyjścia, ale taka mnie myśl
naszła, czy może nie zagrać w VN. Hmmm sam nie wiem... ty najpierw obejrzałeś czy zagrałeś?

Ja najpierw obejrzalem, a następnie zagrałem i czerpałem z tego równie wielką przyjemność :)


@Fouton

Bocu no pico.... Never :D

@Lam

Deal XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 17:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Bocu no pico.... Never :D

Ale czemu nie? To anime ma wszystko! Genialna fabuła! Takich plot twistów ze świecą szukać w innych produkcjach. Animacja! Postacie tryskają... nie to złe słowo... mają dużo kolorów! Seyiuu są genialni, wybierani byli zapewne z dużą starannością. I te tła! Ahh te tła! Jest to produkcja która mimo że bardzo niedoceniona i krzywdzona stereotypami jest wprost genialna.
PS a jakie świetne laski tam są! (zinterpretuj to dowolnie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 17:18, Ichibanboshi-kun napisał:

> Interesy z tobą to przyjemność XD
vice versa XD

Haha nie dziwię się że Lama i Fouton się z nas śmieją przez tą wymianę seriami XD

Dnia 18.11.2009 o 17:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja najpierw obejrzalem, a następnie zagrałem i czerpałem z tego równie wielką przyjemność
:)

Chyba tak też zrobię :) Jeśli anime mi się spodoba to wtedy za jakiś czas jak troszkę zapomnę zagram w VN ;>
Zapuszczam ściąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 19:23, Fouton napisał:

> Bocu no pico.... Never :D
Ale czemu nie? To anime ma wszystko! Genialna fabuła! Takich plot twistów ze świecą szukać
w innych produkcjach. Animacja! Postacie tryskają... nie to złe słowo... mają dużo kolorów!(...)


Fouton, ja wiem o które anime Ci chodzi przecież ;P I ono należy do tych z kategorii Stay away from me :)
Nawet nie chcę się dać wciągnąć w te dyskusję pełną aluzji XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 19:39, Kosmitus napisał:

Chyba tak też zrobię :) Jeśli anime mi się spodoba to wtedy za jakiś czas jak troszkę
zapomnę zagram w VN ;>
Zapuszczam ściąg

Powinieneś chyba zrobić na odwrót bo VN jest lepsza do anime no i ma więcej scenariuszy które w anime zostały potraktowane pobieżnie lub wogle wycięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 19:39, Kosmitus napisał:

Haha nie dziwię się że Lama i Fouton się z nas śmieją przez tą wymianę seriami XD

Zazdroszczą po prostu że sami nie wpadli na taki świetny pomysł przekabacania ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 19:43, Hubi_Koshi napisał:

Zazdroszczą po prostu że sami nie wpadli na taki świetny pomysł przekabacania ludzi :-)

No to co Hubi 2 epki Boku no Pico za 500 epków/chapków One Piece? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 20:00, Fouton napisał:

No to co Hubi 2 epki Boku no Pico za 500 epków/chapków One Piece? ;>

Tylko czy ty już przypadkiem nie oglądasz One Piece ?? Mhm w sumie... mógłbym to po prostu puścić i wyjść z pokoju XD ZA KOGO TY MNIE BIERZESZ, ZA AYAKĘ-INCHOU ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 20:07, Hubi_Koshi napisał:

> No to co Hubi 2 epki Boku no Pico za 500 epków/chapków One Piece? ;>
Tylko czy ty już przypadkiem nie oglądasz One Piece ??

Nope nie oglądam bo go nie lubię. Zresztą jest różnica między puścić a obejrzeć. Ja powiedziałem obejrzeć ;p W innym wypadku niema deal''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 20:27, Fouton napisał:

Nope nie oglądam bo go nie lubię. Zresztą jest różnica między puścić a obejrzeć. Ja powiedziałem
obejrzeć ;p W innym wypadku niema deal''a!

Mhm... oglądałem różne dziwactwa więc bez problemu przeżyję odrobinkę takiej serii... sie zobaczy, ale pamiętaj, Deal to Deal :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 20:34, Hubi_Koshi napisał:

Mhm... oglądałem różne dziwactwa więc bez problemu przeżyję odrobinkę takiej serii...
sie zobaczy, ale pamiętaj, Deal to Deal :-3

Woah. Hubi przyjął moje wyzwanie. Ok i agree. Przeczytam wszystkie chaptery mangi więc obejrzyj tą "serie". Jak kiedyś zaczniemy spamować tekstami typu "a auto było nowe" to się mam nadzieje włączysz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:32, Fouton napisał:

Woah. Hubi przyjął moje wyzwanie. Ok i agree. Przeczytam wszystkie chaptery mangi więc
obejrzyj tą "serie". Jak kiedyś zaczniemy spamować tekstami typu "a auto było nowe" to
się mam nadzieje włączysz ;>

Cóż, ja dwa odcinki mogę wytrzymać, dziwności mi nie straszne, ale jesteś pewien :-> ?? One Piece to dłuuuga seria, a będziesz ją musiał zacząć czytać jak tylko ja to Boku no Pico obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:34, Hubi_Koshi napisał:

> Woah. Hubi przyjął moje wyzwanie. Ok i agree. Przeczytam wszystkie chaptery mangi
więc
> obejrzyj tą "serie". Jak kiedyś zaczniemy spamować tekstami typu "a auto było nowe"
to
> się mam nadzieje włączysz ;>
Cóż, ja dwa odcinki mogę wytrzymać, dziwności mi nie straszne, ale jesteś pewien :->
?? One Piece to dłuuuga seria, a będziesz ją musiał zacząć czytać jak tylko ja to Boku
no Pico obejrzę.

Jestem pewien. Chociaż jeden odważny to trzeba wykorzystać to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się