Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2009 o 21:34, Hubi_Koshi napisał:

Cóż, ja dwa odcinki mogę wytrzymać, dziwności mi nie straszne, ale jesteś pewien :->
?? One Piece to dłuuuga seria, a będziesz ją musiał zacząć czytać jak tylko ja to Boku
no Pico obejrzę.

Hubi tylko spisz z nim cyrograf aby potem się nie wycofał po tym jak ty swoje przecierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:16, Fouton napisał:

Jestem pewien. Chociaż jeden odważny to trzeba wykorzystać to.

Szczerze to ja przeczytałem opis tego... czegoś to mi się zaczęło zbierać na wymioty, ale... FOR ONE PIECE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:18, Tomoya-kun napisał:

Hubi tylko spisz z nim cyrograf aby potem się nie wycofał po tym jak ty swoje przecierpisz.

Niech no tylko spróbuje, zjadę go z wszystkich stron tak że będzie niczym Sunohara po 10 sesjach z Tomoyo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:19, Hubi_Koshi napisał:

> Hubi tylko spisz z nim cyrograf aby potem się nie wycofał po tym jak ty swoje przecierpisz.

Niech no tylko spróbuje, zjadę go z wszystkich stron tak że będzie niczym Sunohara po
10 sesjach z Tomoyo.

Ho ho ho. Hubi wyjechał referencem do Clannada. Very nice but i didn''t expect it.
A swoje przeczytam don''t worry. W weekend pewnie zabiorę się i przeczytam całe. Chyba, że mnie poważnie wynudzi (ale raczej w to wątpię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 22:51, Fouton napisał:

Ho ho ho. Hubi wyjechał referencem do Clannada. Very nice but i didn''t expect it.

Jestem na siódmym odcinku, więc coś tam już łapię XD Ewentualnie użyję Summona... tylko nie jestem pewien którego, Fuko-chan ma "Fan Club TRAMPLE" Zadaje spore non-elemental damage plus usuwa przeciwnika z pola walki, a Kyou "Artillery Dictionary of Doom", zawsze też mogę użyć Tomoyi, wywołuje Confusion i zadaje losowo wybrany rodzaj obrażeń.

Dnia 18.11.2009 o 22:51, Fouton napisał:

A swoje przeczytam don''t worry. W weekend pewnie zabiorę się i przeczytam całe. Chyba,
że mnie poważnie wynudzi (ale raczej w to wątpię)

One Piece rozkręca się powoli więc po prostu daj mu szansę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 19:43, Tomoya-kun napisał:

Powinieneś chyba zrobić na odwrót bo VN jest lepsza do anime no i ma więcej scenariuszy
które w anime zostały potraktowane pobieżnie lub wogle wycięte.

No i co mam teraz zrobić, rzucić monetą? :P Nie no, na razie zapuszczam 1 ep anime i się zobaczy.

Hubi

Dnia 18.11.2009 o 19:43, Tomoya-kun napisał:

Zazdroszczą po prostu że sami nie wpadli na taki świetny pomysł przekabacania ludzi :-)

Pomysł świetny jest, co nie przeszkadza mu być też śmiesznym i głupim XD

Boku no Pico - Shota Yaoi?? K.O. headshot, fatality. Tego się po was nie spodziewałem.
...
Nie ma już dla was ratunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 23:16, Kosmitus napisał:

Pomysł świetny jest, co nie przeszkadza mu być też śmiesznym i głupim XD

Ja na nim na razie świetnie wychodzę XD Clannad jest naprawdę miodny. Genialne są numery które Tomoya odstawia na Fuce XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 23:32, Cirno napisał:

Czekam aż obejrzysz Boku no Pico, wtedy pogadamy, panie ,,Ultimate Pervert" (śmiech,
0 prawdy w tym statusie)

Jestem Pervertem, nie Homo Pedofilem... w przeciwieństwie do ciebie jak widzę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 23:34, Hubi_Koshi napisał:

> Czekam aż obejrzysz Boku no Pico, wtedy pogadamy, panie ,,Ultimate Pervert" (śmiech,

> 0 prawdy w tym statusie)
Jestem Pervertem, nie Homo Pedofilem... w przeciwieństwie do ciebie jak widzę ^^

Oni wszyscy mają ponad 20 lat przecież 0o
Że Ty o tym nie wiesz, widać że nie masz prawa do tytułu Ultimate Pervert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 23:39, Cirno napisał:

Oni wszyscy mają ponad 20 lat przecież 0o
Że Ty o tym nie wiesz, widać że nie masz prawa do tytułu Ultimate Pervert.

Miejmy nadzieje że nie będziesz o tym nigdy musiał przekonywać policji, ani prokuratury ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 23:34, Hubi_Koshi napisał:

> Czekam aż obejrzysz Boku no Pico, wtedy pogadamy, panie ,,Ultimate Pervert" (śmiech,

> 0 prawdy w tym statusie)
Jestem Pervertem, nie Homo Pedofilem... w przeciwieństwie do ciebie jak widzę ^^

Ale to prawda. Już Lami-yan jest większym pervem. To on tu lata za cyckami, ogląda głównie ecchi anime, hentaiki i tym podobne rzeczy. Ba nawet za eksperymentowaliśmy z Boku no Pico a to już coś. Więc musisz nadrabiać Hubi albo twój opis będzie nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 23:43, Fouton napisał:

Więc musisz nadrabiać Hubi albo twój opis będzie nieaktualny.

Jestem Pervertem samozwańcem, zawsze wszystko robiłem jak chciałem kiedy chciałem, nikt mnie nie wybierał, więc i nikt tego tytułu mi odebrać nie może, a jak Lami chce być pervertem to niech będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 23:42, Hubi_Koshi napisał:

> Oni wszyscy mają ponad 20 lat przecież 0o
> Że Ty o tym nie wiesz, widać że nie masz prawa do tytułu Ultimate Pervert.
Miejmy nadzieje że nie będziesz o tym nigdy musiał przekonywać policji, ani prokuratury
^^

Każę im przekroić postać na pół i liczyć słoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 00:28, Hubi_Koshi napisał:

> Każę im przekroić postać na pół i liczyć słoje.
[wzdycha] Bomba, teraz jeszcze Guro.

Będziemy liczyć słoje, tylko ja i ty, we dwoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chciałbym zostać zgnieciony, ale przez bimbałki Lucy" xD
Rozpierdzielił mnie ten tekst. Muszę go wykorzystać na swojej dziewczynie i zobaczyć jaki będzie efekt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 08:23, SiDi napisał:

"Chciałbym zostać zgnieciony, ale przez bimbałki Lucy" xD
Rozpierdzielił mnie ten tekst. Muszę go wykorzystać na swojej dziewczynie i zobaczyć
jaki będzie efekt ;]

Znając życie jeśli nie siedzi w temacie kompletnie nie zakapuje o co chodzi.

Foutonie może i Lama jest większym zboczeńcem ale za to Hubi jest prawdziwym perwertem tak jak np. Sugisaki bo mimo tego że ma tytuł perverta to umie się zachować w stosunku do kobiet, a lama powiedział bym ........ lepiej to jednak przemilcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asury Cryin 2 ep8

Spoiler

Czyli jednak Tomoharu trafił do 1 świata który wgląda na nienaruszony przez ten wypadek który "dawniej" go zniszczył, więc albo wylądowali jeszcze przed nim albo ktoś namieszał i zapobiegł mu. Nia wylądowała w tamtym świecie 5 lat wcześniej i jest już w wieku Tohomaru i Kanade (o ile nie starsza), zaś Tohomaru i Kanade dopiero kilka dni temu. W 1 świecie pojawia się też duża ilość dzikich dauthers i jak widać mieszkańcy już umieją sobie z nimi radzić. W następnym ep. pewnie dostaniemy od Nii opowiść o tym co się działo przez te 5 lat.



11Eyes 7
Spoiler

Dalszy ciąg Red Night zaczętej w poprzednim ep.. Ogólnie nic ciekawszego poza tym że Yuka obudziła swoją moc i staje się ona coraz większą yandere oraz tym że Shiori pojawiła się na chwile w tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 09:40, Tomoya-kun napisał:

> "Chciałbym zostać zgnieciony, ale przez bimbałki Lucy" xD
> Rozpierdzielił mnie ten tekst. Muszę go wykorzystać na swojej dziewczynie i zobaczyć

> jaki będzie efekt ;]
Znając życie jeśli nie siedzi w temacie kompletnie nie zakapuje o co chodzi.


Zamiast Lucy, użyję "Twoje". Zresztą ten tekst zostanie użyty nie w celu zakapowania, że to z Fairy Tail, ale w chęci zobaczenia reakcji na takie słowa ;] Bo powiedz mi kto normalny ogląda bajki w naszym wieku? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się