Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 11:12, Mysterum napisał:

Taka mała rzecz, a cieszy: na MALu Clannad AS zajął w końcu pierwszej miejsce w ranking
Top Anime, ze średnią ocen 9.0 :)

On już tam się trzyma od ponad miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 11:18, Tomoya-kun napisał:

> Taka mała rzecz, a cieszy: na MALu Clannad AS zajął w końcu pierwszej miejsce w
ranking
> Top Anime, ze średnią ocen 9.0 :)
On już tam się trzyma od ponad miesiąca :)


A to dopiero, ostatnio jak patrzyłem na ranking to był jakiś Galactic Heroes, czy coś takiego, ale na pewno było to mniej niż miesiąc temu ;p Mam nadzieję, że rachuby czasu nie straciłem x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 11:26, Mysterum napisał:

A to dopiero, ostatnio jak patrzyłem na ranking to był jakiś Galactic Heroes, czy coś
takiego, ale na pewno było to mniej niż miesiąc temu ;p Mam nadzieję, że rachuby czasu
nie straciłem x]

One co jakiś czas się zmieniają, jestem pewien że za to średnia AS podskoczyła bo wcześniej było coś w stylu 8.94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to "Yaiba", a co do drugiego, to chodziło o "Piłkę w grze" ^^ Chyba że "Captain Tsubasa" i "Piłka w grze" to to samo, bo na Google Grafika wygląda nawet podobnie ;]

Dzięki wszystkim za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 13:02, Gumisiek2 napisał:

Tak, to "Yaiba", a co do drugiego, to chodziło o "Piłkę w grze" ^^ Chyba że "Captain
Tsubasa" i "Piłka w grze" to to samo, bo na Google Grafika wygląda nawet podobnie ;]

Tzn. grafa podobna bo to te same lata produkcji ,ale treść nieco odmienna :]
U nas w Polsce raczej tylko Captain Tsubasę się oglądało na Polonia 1 ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 13:02, Gumisiek2 napisał:

Tak, to "Yaiba", a co do drugiego, to chodziło o "Piłkę w grze" ^^ Chyba że "Captain
Tsubasa" i "Piłka w grze" to to samo, bo na Google Grafika wygląda nawet podobnie ;]


To się "Kapitan Jastrząb" chyba wtedy nazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic. Hayate no Gotoku I już za mną. Podobało mi się. Mnóstwo parodii. I oczywiście Isumi. Ona po prostu wymiata :D

Kampfer ep8

Spoiler

Randka Natsuru (męska postać) z Madam Pres. Trochę śmiesznych momentów było, ale wydaje mi się, że ten odcinek jest trochę słabszy od reszty. Może to dlatego, że nie bardzo przepadam za Madam Pres, ale to już insza inszość.
Co więcej? Podczas randki Madam Pres wspomina coś o jakiejś zemście i pojawia się tajemnicza postać. Ciekawe kim ona jest. Może jakaś siostra?
I oczywiście pod koniec randki zjawia się Mikoto i w akcie zazdrości spuszcza mały łomot Natsuru. Już nie wiadomo kogo się bać :D http://img695.imageshack.us/i/snapshot20091122152329.jpg/



A właśnie. Już kolejny raz w tle leciał fajny reggae'owy kawałek. Może będzie na jakimś soundtracku. Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 15:04, Wintesun napisał:

> Tak, to "Yaiba", a co do drugiego, to chodziło o "Piłkę w grze" ^^ Chyba że "Captain

> Tsubasa" i "Piłka w grze" to to samo, bo na Google Grafika wygląda nawet podobnie
;]

To się "Kapitan Jastrząb" chyba wtedy nazywało.

Tylko ,że "Piłka w grze" (Aoki Densetsu Shoot!) to inne anime było ,ale też ciekawe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo niedługo w Japonii premiera filmu "The King of Eden". Czy jest już wiadomo, kiedy ten film wyjdzie na DVD, czy to trochę jest zbyt wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 15:54, Ichibanboshi-kun napisał:

> Taka mała rzecz, a cieszy: na MALu Clannad AS zajął w końcu pierwszej miejsce w
ranking
> Top Anime, ze średnią ocen 9.0 :)

Bo zasługuje ;)


clannad jest zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampfer e08

Dnia 22.11.2009 o 15:47, heyboy napisał:

Spoiler

Randka Natsuru (męska postać) z Madam Pres. Trochę śmiesznych momentów było, ale wydaje mi się, że ten odcinek jest trochę słabszy od reszty. Może to dlatego, że nie bardzo przepadam za Madam Pres, ale to już insza inszość.


Spoiler

Odcinek jest ok. ale faktycznie wymaga od widza aby lubił Shizuku bo jeśli odejmiemy wątek z nią to nie zostaje praktycznie nic innego.

Dnia 22.11.2009 o 15:47, heyboy napisał:

Spoiler

Już nie wiadomo kogo się bać :D
http://img695.imageshack.us/i/snapshot20091122152329.jpg [\s]

Spoiler

Faktycznie jest w kim wybierać
http://img34.imageshack.us/img34/3637/mplayerc200911221806454.jpg
zwłaszcza że Natsuru wyraźnie stwierdził że boi się Madam Pres bardziej od rekina XD
A tak ogólnie to rozumiem co prawda że bohaterowie haremówek zazwyczaj mają problemy z relacjami damsko-męskimi, but seriously, znam cegły bystrzejsze pod tym względem od Natsuru... Gość nie łapie o co biega nawet jak wygarniają mu to prosto z mostu i przy pomocy spluwy przystawianej do głowy...



-> Fouton

Dnia 22.11.2009 o 15:47, heyboy napisał:

Spoiler

Deito z Kaicho! Natsuru nieźle ją flaguje. Wciąż mam nadzieje na Kaicho End.

Spoiler


Ja też XD Szkoda że to nie VN w której można samemu wybrać najlepszą opcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 16:05, Piotrbov napisał:

Jak wiadomo niedługo w Japonii premiera filmu "The King of Eden". Czy jest już wiadomo,
kiedy ten film wyjdzie na DVD, czy to trochę jest zbyt wcześnie?


Znając życie to po dobrych kilku miesiącach. Osobiście obstawiam lato przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 16:05, Piotrbov napisał:

Jak wiadomo niedługo w Japonii premiera filmu "The King of Eden". Czy jest już wiadomo,
kiedy ten film wyjdzie na DVD, czy to trochę jest zbyt wcześnie?

Jakieś minimum 3-4 miesiące po premierze samego filmu i powinna być DVD. Racja z tym, że ciut za wcześnie się pytasz jeśli chodzi o pewne fakty co do wersji DVD/BD.
btw Czy premiera ta nie miała być dzisiaj? Z okazji tego ataku "Careless Monday"(który był 22 listopada) z serialu. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 22.11.2009 o 18:44, Gol_Galad napisał:

btw Czy premiera ta nie miała być dzisiaj? Z okazji tego ataku "Careless Monday"(który
był 22 listopada) z serialu. :|


Nie, premiera będzie 28.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred Blacksmith e08

Spoiler

Cecily wreszcie pokazała że coś potrafi. Oprócz tego jedyną istotną rzeczą w całym odcinku jest imię Siegfrieda które z pewnością odegra znaczną rolę w przyszłości, cała reszta epka to kontynuacja wątku z poprzedniego odcinka czyli nic co miałoby znaczenie dla głównej fabuły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 18:28, Karharot napisał:

Spoiler

Faktycznie jest w kim wybierać
http://img34.imageshack.us/img34/3637/mplayerc200911221806454.jpg
zwłaszcza że Natsuru wyraźnie stwierdził że boi się Madam Pres bardziej od rekina XD


Madam Pres to przecież samo zło. Też bym się bał :)

Dnia 22.11.2009 o 18:28, Karharot napisał:

Spoiler

Gość nie łapie o co biega nawet jak wygarniają mu to prosto z mostu i przy pomocy spluwy przystawianej do głowy...




Za to następny odcinek może być niezły. Odcinki na basenie to już chyba taki standard w ecchi. Co bym nie wziął, to basen albo plaża musi być. Musowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:57, heyboy napisał:

Madam Pres to przecież samo zło. Też bym się bał :)

Nie Ty jeden ;)

Dnia 22.11.2009 o 19:57, heyboy napisał:

Taaa, czyli tą która ma ma najbardziej nierówno pod sufitem ze wszystkich i tą której najmniej ufam... No cóż, miłość w końcu jest ślepa.

Dnia 22.11.2009 o 19:57, heyboy napisał:

Spoiler

Za to następny odcinek może być niezły. Odcinki na basenie to już chyba taki standard w ecchi. Co bym nie wziął, to basen albo plaża musi być. Musowo :D


Spoiler

W Elfen Lied tego nie było.
Zaraz, wróć. Znaczy się plaża była ale to co się na niej wyrabiało trudno zaliczyć jako ecchi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 20:23, Karharot napisał:

Taaa, czyli tą która ma ma najbardziej nierówno pod sufitem ze wszystkich i tą której najmniej ufam... No cóż, miłość w końcu jest ślepa.

Nie ufasz jej od początku? Czy od konkretnego epka? Bo ja się do tej pory relaksowałem tylko przy oglądaniu, ale

Spoiler

jak Madam Pres napomknęła co nieco w tym epku, to faktycznie wszystko by pasowało. W końcu ta mania rozflaczonych pluszaków skądś się wzięła. Chociaż równie dobrze może się okazać, że Sakura jest po prostu wykorzystywana...


Dnia 22.11.2009 o 20:23, Karharot napisał:

Spoiler

W Elfen Lied tego nie było.
Zaraz, wróć. Znaczy się plaża była ale to co się na niej wyrabiało trudno zaliczyć jako ecchi...


Raczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować