Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 20:38, heyboy napisał:

Nie ufasz jej od początku?

Spoiler

Od momentu w którym było powiedziane że to ona rozdała te zwierzaki. Chociaż fakt że poprzednio był to jedynie brak zaufania podczas gdy po ostatnim epku zmieniło się to w otwartą podejrzliwość.

Dnia 22.11.2009 o 20:38, heyboy napisał:

Spoiler

Chociaż równie dobrze może się okazać, że Sakura jest po prostu wykorzystywana...


Spoiler

Jej zainteresowanie tymi zwierzakami jest bez wątpienia prawdziwe. Podejrzane jest też to że pomimo tego że posiada ich całą masę sama nie jest Kampferem. A może jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:04, Karharot napisał:

Spoiler

Jej zainteresowanie tymi zwierzakami jest bez wątpienia prawdziwe. Podejrzane jest
też to że pomimo tego że posiada ich całą masę sama nie jest Kampferem. A może jest?


Spoiler

Ja bym prędzej stawiał, że jest moderejtorką. Rozdając zwierzaki wybiera kampferów.
Btw tylko mnie zdziwiło, że w preview nowego epka pokazali jeśli

dobrze pamiętam 3 nowe kampferki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:04, Karharot napisał:

Spoiler

Jej zainteresowanie tymi zwierzakami jest bez wątpienia prawdziwe. Podejrzane jest
też to że pomimo tego że posiada ich całą masę sama nie jest Kampferem. A może jest?


Spoiler

To kolejna zagadka do rozwiązania. Oczywiście zaraz po tym jaki jest cel walki Kampferów. A co do prawdziwości, to może ona tylko udaje, a tak naprawdę jest wielkim bossem trzęsącym kampferowym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:06, Fouton napisał:

Spoiler

Ja bym prędzej stawiał, że jest moderejtorką. Rozdając zwierzaki wybiera kampferów.


Spoiler

Ugh. To jeszcze paskudniejsza możliwość, podpuszcza swoich przyjaciół do walki na śmierć i życie... Nie ma co, miluśka osoba...

Dnia 22.11.2009 o 21:06, Fouton napisał:

Spoiler

Btw tylko mnie zdziwiło, że w preview nowego epka pokazali jeśli dobrze pamiętam 3 nowe kampferki?


Spoiler

Ja wyhaczyłem tylko 2 (choć pewnie to Ty masz rację). Tak czy siak atmosfera się zagęszcza, jeśli wszystkie nowe Kamoferki należą do białych to pewnie czerwone i niebieskie zawrą sojusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Spoiler

Ja wyhaczyłem tylko 2 (choć pewnie to Ty masz rację). Tak czy siak atmosfera się zagęszcza,
jeśli wszystkie nowe Kamoferki należą do białych to pewnie czerwone i niebieskie zawrą
sojusz.


Spoiler

Ja jestem pewien dwóch. Jedna ma długie blond włosy a druga zielone. Co do tej pierwszej to na pewno jest biała. Druga ma jakoś dziwnie pokolorowaną tą bransoletę i wygląda jak srebrna. Ale pewnie to też biała kampferka. Co do rzekomej 3 kampferki - koło tej z zielonymi w kadrze widać dziewczynę z ciemnoniebieskimi włosami. I podejrzewam, że to też biała kampferka bo wtedy mielibyśmy 2blue+2red=4vs4 white.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:57, heyboy napisał:


Za to następny odcinek może być niezły. Odcinki na basenie to już chyba taki standard
w ecchi. Co bym nie wziął, to basen albo plaża musi być. Musowo :D


nie musi w mandze Mahou Sensei Negima! nie tylko są w basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Męska forma Natsuru z Kampfera to ciotopałka jakich mało. Takiej cipkiniewydymki już dawno nie widziałem w anime. Już główny bohater Nyan Koi jest bardziej otwarty, ale nadal w tych anime za miało śmiałości ;]
Za to najnowszy odcinek Kiss x Sis wyrównał te oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 09:05, SiDi napisał:

Dokładnie. Męska forma Natsuru z Kampfera to ciotopałka jakich mało. Takiej cipkiniewydymki
już dawno nie widziałem w anime. Już główny bohater Nyan Koi jest bardziej otwarty, ale
nadal w tych anime za miało śmiałości ;]
Za to najnowszy odcinek Kiss x Sis wyrównał te oczekiwania.

Perwerty! Nie wiem jak Kampfer ale Nyan Koi to nie ten gatunek, jak chcecie śmiałości to wróćcie do jakichś starszych ecchi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 09:10, Tomoya-kun napisał:


Perwerty! Nie wiem jak Kampfer ale Nyan Koi to nie ten gatunek, jak chcecie śmiałości
to wróćcie do jakichś starszych ecchi!


Nie kminisz o co mi chodzi. Mam na myśli nastawienie głównego bohatera do reszty dziewczyn. Ten Natsuru z Kampfera w ogóle nie wie co robić i się gubi jak cholera przy dziewczynie. Taki nie facet jak dla mnie. Bohater z Nyan Koi już lepiej, ale nadal brakuje mu do śmiałości. Nie obchodzi mnie pokazywanie majtek tylko samo nastawienie bohatera do "zdobywania" dziewczyn, bo to co oni wyprawiają czasami staje się lekko żałosne.
Nawiązałem do Kiss x Sis, gdyż tam bohater, gdy tylko wlał sobie trochę płynu zrobił się śmiały, a same siostry są również odważne, a nie cichodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 12:37, SiDi napisał:

Ten Natsuru z Kampfera w ogóle nie wie co robić i się gubi jak cholera przy dziewczynie.
Taki nie facet jak dla mnie.

No cóż, facet który połowę czasu spędza jako kobieta ma prawo do pewnych problemów z osobowością XD

Dnia 23.11.2009 o 12:37, SiDi napisał:

Bohater z Nyan Koi już lepiej, ale nadal brakuje mu do śmiałości. Nie obchodzi mnie pokazywanie majtek tylko samo nastawienie bohatera do "zdobywania" dziewczyn, bo to co oni wyprawiają czasami staje się lekko żałosne.

Cóż, przyczyny tego są boleśnie oczywiste - gdyby bohaterowie haremówek nie byli tak nieśmiali i nie bronili się (świadomie lub nie) wszelkimi siłami przed zakusami dziewczyn to serie te podpadały by pod kategorię hentai a nie ecchi...
Co nie zmienia faktu że rzeczywiście takie zachowania są irytujące.

Dnia 23.11.2009 o 12:37, SiDi napisał:

Nawiązałem do Kiss x Sis, gdyż tam bohater, gdy tylko wlał sobie trochę płynu zrobił się śmiały, a same siostry są również odważne, a nie cichodajki.

No w Kampferze niektóre bohaterki też do nieśmiałych się nie zaliczają, jedyny krok którego jeszcze nie zrobiły to zwykłe zgwałcenie Natsuru (ciekawe czy wtedy coś by się do jego mózgownicy przebiło) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 12:37, SiDi napisał:

Taki nie facet jak dla mnie. Bohater z Nyan Koi już lepiej, ale nadal brakuje mu do śmiałości.
Nie obchodzi mnie pokazywanie majtek tylko samo nastawienie bohatera do "zdobywania"
dziewczyn, bo to co oni wyprawiają czasami staje się lekko żałosne.

Jak mówiłem Kampfera nie oglądam wiec tu się nie wypowiem. Ale do Junpeiego to owszem nie ma on kompletnie podejścia do kobiet ale też ma on ten problem że jest on z nią w klasie i zna ją już troch czasu więc zatrzymuje go to też aby wszystkiego nie zepsuć(poimijam że dalej w mandze ma one powoli pewien lekki dylemat ale nie mam pojęcia czy to dadzą do anime). Poza tym gdyby tak szybko wybrał to ten tytuł by się już skończył ;p Owszem trafiają się kompletne ofiary jak Yuuto z Nogizaka Haruka no Himitsu który mimo tego wszystkiego co się dzieje ciągle ma dylematy czy napewno Haruka to jego dziewczyna(podejrzewam że nawet gdyby wzieli ślub teżby się zastanawiał ).

Dnia 23.11.2009 o 12:37, SiDi napisał:

Nawiązałem do Kiss x Sis, gdyż tam bohater, gdy tylko wlał sobie trochę płynu zrobił
się śmiały, a same siostry są również odważne, a nie cichodajki.

Kojarze mniej więcej z mangi co teraz się działo( gdzieś tak po tym ją porzuciłem) i nie nazwał bym tego odwagą tylko głupotą. Też jesteś chyba studentem więc powinieneś wiedzieć co ludzie wyprawiają po alkoholu i potem nie chcą się nawet do tego przyznać. No i biorąc pod uwagę zachowanie sióstr to bym je raczej nazwał nimfomankami niż odważnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 12:54, Tomoya-kun napisał:


Kojarze mniej więcej z mangi co teraz się działo( gdzieś tak po tym ją porzuciłem) i
nie nazwał bym tego odwagą tylko głupotą. Też jesteś chyba studentem więc powinieneś
wiedzieć co ludzie wyprawiają po alkoholu i potem nie chcą się nawet do tego przyznać.
No i biorąc pod uwagę zachowanie sióstr to bym je raczej nazwał nimfomankami niż odważnymi.


Tak, jestem i wiem co jest grane po takich płynach, ale bez przesady. Siostry są odważne i tyle ;] Jestem zadowolony, gdy w niektórych anime bohaterowie są normalni, a nie dziwni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 12:54, Tomoya-kun napisał:

Kojarze mniej więcej z mangi co teraz się działo( gdzieś tak po tym ją porzuciłem) i

To przeczytaj nowe chaptery (ciekawe czy ktoś to jeszcze tłumaczy) to zobaczysz, że są śmiałe ;> A btw z mangi zrobiła się już prawie pełnoprawna haremówka. Dołączyła big oppai, shy, megane i 2 siostry. Jedna to nauczycielka otaku z fetyszem na samurajów a druga to zpervercona loli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:11, MisticGohan_MODED napisał:

Zanim pójdę oglądać Simpsonów dam tylko cynk ,że odcinek specjalny ze Spice & Wolf II
o Horo już jest ,chociażby od Mazui :]

Później se obejrzę bo to max 5 min trwa :]

Nie jest ten special za ciekawy. Bo Horo 5 minut gada o jedzeniu i w zasadzie nic to nie wnosi, mogli by już zrobić ten special albo konkretniejszy albo przynajmniej śmieszniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:15, Tomoya-kun napisał:

Nie jest ten special za ciekawy. Bo Horo 5 minut gada o jedzeniu i w zasadzie nic to
nie wnosi, mogli by już zrobić ten special albo konkretniejszy albo przynajmniej śmieszniejszy.

Mogliby zrobić coś w stylu tego speca co był przed II serią :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampfer #8

Dnia 24.11.2009 o 01:09, Karharot napisał:

Spoiler

Też tak uważasz? To witaj w klubie :)


Nie no ,ale kurcze... ten chłopak w ogólnie nie umie korzystać z życia i ze swoich mocnych okazji xp
Pewnie dlatego to komedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się